زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۲۸۱
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اونجا خبری از اومدن واکسن نیست؟ تاریخی براش تعیین نکردن؟

نه هنوز... اما دارن مراکز واکسن رو توی کشور ایجاد میکنن. اما تاریخ خاصی نگفتن...

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۲۸۲
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اونجا خبری از اومدن واکسن نیست؟ تاریخی براش تعیین نکردن؟
منم ی سوال دارم اونجا وضعیت اقتصادی بعد کرونا چ قدر تغییر کرده؟
ما ک هر روز میریم سوپری سر کوچمون شاخ درمیاریم مثل اینکه الانم روغن نیست Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۲۸۳
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم ی سوال دارم اونجا وضعیت اقتصادی بعد کرونا چ قدر تغییر کرده؟
ما ک هر روز میریم سوپری سر کوچمون شاخ درمیاریم مثل اینکه الانم روغن نیست [تصویر:  smile.gif]
نه اینجا قیمتها تغییری نکرده، فقط یه مدت اون اوایل دستمال توالت کمیاب شده بود Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۵۶۲۸۴
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم ی سوال دارم اونجا وضعیت اقتصادی بعد کرونا چ قدر تغییر کرده؟
ما ک هر روز میریم سوپری سر کوچمون شاخ درمیاریم مثل اینکه الانم روغن نیست Smile
شاید سوپری سر کوچه شما تموم کرده Big Grin من رفاه خرید کردم چند روز پیش قفسه ها پر بودن البته بعضی ممکنه شور بزنن بیشتر بخرن ولی به هر حال همه چیز بود
اینجا هم پره از روغن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

think positive
ارسال: #۵۶۲۸۵
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۳۶ ب.ظ
اگه مملکت رییس جمهور نداشته باشه و حرف نزنه بهتر می چرخه
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۲۸۶
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  شاید سوپری سر کوچه شما تموم کرده [تصویر:  biggrin.gif] من رفاه خرید کردم چند روز پیش قفسه ها پر بودن البته بعضی ممکنه شور بزنن بیشتر بخرن ولی به هر حال همه چیز بود
اینجا هم پره از روغن!
والا من رفته بودم پفک بخرم Smile دیدم همه با نگرانی سراغ روغن می گشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این چی می گه روغن کرمانشاهی wow
وای دوستای کردم می آوردن آدم سیر نمیشد ازش
ماه رمضون ی بار افطاری سلف درکنارغذا حلیم داد بعد باروغن کرمانشاهی خوردیم.ای چ خوب بوداون روزا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۲۸۷
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ
دوستان اینجا کسی تاحالا تجربه‌ی خرید حق‌تقدم داشته؟

ارسال: #۵۶۲۸۸
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
شاید زندگی مث داستان میلیونر زاغه نشین باشه جوابها قبل سوالات بیاد!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۲۸۹
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ ق.ظ
گفتی ز خاک بیشترند اهل عشق من

از خاک بیشتر نه که از خاک کمتریم
ارسال: #۵۶۲۹۰
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۵۳ ق.ظ
دوستان به نظر شما وضعیت بازار سکه تا عید چگونه میشه ؟
الان ۱۴ میلیونه به نظرتون و تحلیل شما ممکنه بعد از انتخاب ترامپ بشه ۲۰ میلیون یا بایدن بشه برگرده ۱۰ میلیون ؟
ارسال: #۵۶۲۹۱
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ ب.ظ
تو را خدا جو روانی راه نندازید تو جامعه این ماییم که بازار رو متشنج می کنیم و این به سود دلالان هست طرف تو خونه ی خودش روغن داره با یه جو روانی الکی میرن می خرن انبار می کنند خونه مگه اخر زمان شده چقدر ملت ما عقب مانده هست این داستان رو تو همه چیز داریم فکر می کنیم نخریم می میریم مثل روغن ، رب گوجه ، پراید و .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۲۹۲
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۵۷ ب.ظ
کجا روغن نایاب شده؟ واقعا یه سری دوست دارن اینجور بشه ولی خواسته و ارزوی ما با حقیقت فرق میکنه! واقعا ادم خندش میگیره نایاب شدن حبوبات مثلا نخود دیگه گیر نمیادBig Grin

think positive
ارسال: #۵۶۲۹۳
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کجا روغن نایاب شده؟ واقعا یه سری دوست دارن اینجور بشه ولی خواسته و ارزوی ما با حقیقت فرق میکنه! واقعا ادم خندش میگیره نایاب شدن حبوبات مثلا نخود دیگه گیر نمیادBig Grin
نایابم نشده باشه یجوری گرون شده که از سبد کالای بیشتر مردم خیلی چیزا خیلی وقته نایاب شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۶۲۹۴
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دارم برای بار دوم Game of Thrones رو میبینم Big Grin

گیم آو ترونز به روایت تصویر Big Grin
[تصویر:  477813_b760d58bc6282cd97714d48556675c3f.jpg]

حیف اون سریال فقط، حیف! اون همه جزییات! من این همه جزییات رو فقط توی انیمه دیدم ولی خرابش کردن دیگه. کاش حداقل موقع حمله نایت کینگ دو تا شخصیت مهم رو میکشتن Dodgy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۲۹۵
۰۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۴۰ ب.ظ
سلام/دوستان من solution چند تا کتاب رو میخوام که انتشاراتی ها فقط به ایمیل های رسمی دانشگاهی میدن. چیکار کنیم بنظرتون؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close