زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۲۹۶
۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما وضعیت بازار سکه تا عید چگونه میشه ؟
الان ۱۴ میلیونه به نظرتون و تحلیل شما ممکنه بعد از انتخاب ترامپ بشه ۲۰ میلیون یا بایدن بشه برگرده ۱۰ میلیون ؟

یادآوری:
اینو اواخر شهریور اینجا نوشتم

(۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فقط اینم بگم که هیچ بعید نیست دلار سر خرو کج کنه بسمت دره! از اونجا که بعضی دوستان روی دلار و فلزات گرانبها سرمایه‌گذاری کردن ممکنه متأثر بشن. درسته تارگت ۳۵ه لکن غافلگیرتون نکنن یه وخ!

سکه به نظرم پایین تر هم بیاد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۲۹۷
۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
جدی جدی ترامپ میبازه؟ من که باورم نمیشه
ارسال: #۵۶۲۹۸
۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
صرفاٌ جهت ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۲۹۹
۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۰۷ ب.ظ
ایران خودرو و سایپا باز قیمت لگن های خودشون رو بردن بالا . مملکت گل و بلبل
ارسال: #۵۶۳۰۰
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط ezra.)
من که سر از این گزارش کدال ایران‌خودرو درنیاوردم!
مثلاً ۴هزار تا رانا فروخته تو یک ماه, که قیمتش به طور میانگین ۱۲۶ میلیون تومن میوفته!
ولی قیمتایی که تو اینترنت واسه کارخونش میزنن حداقل ۲۰ تومن کمتره!
بالاترین قیمت مهر ماهش چقد بوده مگه؟

(۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  صرفاٌ جهت ...

به اینا اگه تونستم بازم اضافه میکنم
اما ۲ نکته
اول اینکه اینا سیگنال خریید و فروش نیست هرچند که بعضیاشون واقعاً جذابن
دوم اینکه همونطور که پیش بینی میشد بازار مثبت شد, اما خیلی از سهاما رو که نگاه میکنم لااقل از نگاه تکنیکال بازم جا واسه منفی شدن دارن! بازار موقتاً مثبته!

۲ ماهِ آخرِ زندگی فلش پلیر : (

ارسال: #۵۶۳۰۱
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
آدم با هدف و امید زنده ست؛ لحظه شماری میکنم مرخصی م تموم شه برگردم بترکونم (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , codin , RASPINA
ارسال: #۵۶۳۰۲
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آدم با هدف و امید زنده ست؛ لحظه شماری میکنم مرخصی م تموم شه برگردم بترکونم (:
حاجی مگه سربازیه !
ارسال: #۵۶۳۰۳
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۵۰ ب.ظ
دوستان ی سوال کسی که انتخاب رشته کنکور ارشد انتخاب اولش را قبول شده و انتخاب های بعدی را هم می آورده الان می تونه انتخاب های پایینی اش را را بره باید چ کار کنه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۳۰۴
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
واقعا بعضی چقد بی وجدانن چقد بویی از انسانیت نبردن یه ویدویی تو سایتای خبری گذاشتن یه زنی که ظاهرا تست کرونا اون مثبت بوده ماسکش رو مرتب بر میداره و تنفسش رو به دیگران میده خو قاتل شاید تو جون به در بردی اون بیچاره و خونوادش چه گناهی دارن؟ شبیه همین اتفاق هفته پیش تو مطب دکتر یه زنی انجام داد ایستاده بودیم تو راهرو که مطب شلوغ نشه یه خانمی تا می خواست سرفه کنه ماسکش رو بر میداشت گفتم خانم این ماسک واسه اینه که جلو اون سرفه (احتمالاکرونایی) رو بگیره شما برش میداری سرفه میکنی؟ این همه ادم سن بالا رو نمی بینی؟ گفت نه من حساسیت دارم گفتم هر چی این چه کاریه؟ فرار کرد رفت تو مطب منم حواسم بهش بود پیش یه بیچاره ای این کارو نکنه خدا رو شکر سریع نوبتش شد رفت و گرنه به منشی میگفتم بندازتش بیرون. اخه مثلا انسان سرفه داری ۹۰ درصد کروناست این روزا بمون تو خونه بقیه رو به کشتن نده

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۳۰۵
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط عدالت۱۱.)
اعمال محدودیت‌های تردد در ۲۵ مرکز استان از ظهر فردا

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا عصر روز یکشنبه ۱۱ آبان ماه، به ریاست حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور و دبیر این کمیته برگزار شد.

در این نشست با اشاره به شیوع فزاینده ویروس کرونا در کشور در هفته های اخیر و مصوبه ابلاغی از سوی از سوی ستاد ملی کرونا در خصوص اعمال محدودیت در شهرهای با وضعیت قرمز، درخصوص اعمال محدودیت تردد در روزهای آینده بررسی و تصمیم گیری شد.

در این نشست، مقرر گردید در ۲۵ شهر مرکز استان که وضعیت قرمز داشته و پیش از این محدودیتهایی از سوی ستاد ملی کرونا در این شهرها اعمال شده است، خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای غیربومی ممنوع باشد. این محدودیتها شامل موارد ضروری، کالاهای مایحتاج مردم و موارد اضطراری نمی شود.

همچنین مقرر شد مجموعه استان تهران و البرز به صورت یکپارچه شامل این محدودیت تردد واقع شود.

براساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، از ۱۲ ظهر فردا دوشنبه ۱۲ آبان ماه این محدودیتها در مبادی ورودی و خروجی شهرهای مراکز استان و مجموعه استان تهران و البرز اعمال خواهد شد.

همچنین محدودیتها تا ۱۲ شب روز جمعه ۱۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

در صورت عدم توجه به محدودیت تردد و اخطار پلیس، متخلفین ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

این کمیته همچنین تاکید کرد؛ ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا با مسئولیت استانداران باید به فوریت ضمن هماهنگی حوزه های مختلف در راستای اعمال محدودیتها نسبت به اطلاع رسانی کافی و به موقع اقدام کنند. همچنین کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا بایستی نسبت به اطلاع رسانی و اقناع موضوع در افکارعمومی اقدام کند.
لازم به ذکر است؛ مصوبات امروز کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا در قالب اطلاعیه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

براساس این گزارش، کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا طی اطلاعیه‌ای جزئیات محدودیت تردد خودروهای شخصی را ارائه کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

نظر به برگزاری چهل و دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص چگونگی محدودیت ها در تعطیلات پیش رو، تصمیمات کمیته به شرح ذیل اعلام می‌شود:

۱- از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخ ۱۲-۸-۱۳۹۹ خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی از/به ۲۵ مرکز استان، به شرح مندرج در بند ۲ ، ممنوع است.

۲- مراکز استان‌های دارای ممنوعیت عبارتند از: تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان.

۳- اعمال ممنوعیت‌ها در استان‌های تهران و البرز از انتهای حوزه استحفاظی آنها آغاز و به صورت یکپارچه، ورود پلاک غیر بومی و خروج پلاک بومی ممنوع می‌گردد.

۴- زمان آغاز اجرای طرح ساعت ۱۲:۰۰ روز دو شنبه مورخ ۱۲-۸-۱۳۹۹ می‌باشد.

۵- زمان خاتمه طرح ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۶-۸-۱۳۹۹ می‌باشد.

۶- پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان بر اساس کد تعریف شده قبلی، اقدام می‌نماید.

۷- ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ضمن تشکیل جلسه با دستگاه های متولی نسبت به هماهنگی و پشتیبانی جهت اجرای محدودیت‌های ابلاغی اقدام نماید. در این راستا لازم است ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیر اصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام نمایند.

۸- کمیته اطلاع رسانی نسبت به انجام اقدامات تبیینی و انعکاس تصمیمات در رسانه‌های کشور اعم از صدا و سیما و مطبوعات، اقدام مستمر و موثر معمول نماید. در این راستا تنظیم اطلاعیه های لازم و انجام مصاحبه های تخصصی مد نظر و اقدام قرار گیرد.

۹- خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت‌های تعیین شده نمی‌گردند.

(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  واقعا بعضی چقد بی وجدانن چقد بویی از انسانیت نبردن یه ویدویی تو سایتای خبری گذاشتن یه زنی که ظاهرا تست کرونا اون مثبت بوده ماسکش رو مرتب بر میداره و تنفسش رو به دیگران میده خو قاتل شاید تو جون به در بردی اون بیچاره و خونوادش چه گناهی دارن؟ شبیه همین اتفاق هفته پیش تو مطب دکتر یه زنی انجام داد ایستاده بودیم تو راهرو که مطب شلوغ نشه یه خانمی تا می خواست سرفه کنه ماسکش رو بر میداشت گفتم خانم این ماسک واسه اینه که جلو اون سرفه (احتمالاکرونایی) رو بگیره شما برش میداری سرفه میکنی؟ این همه ادم سن بالا رو نمی بینی؟ گفت نه من حساسیت دارم گفتم هر چی این چه کاریه؟ فرار کرد رفت تو مطب منم حواسم بهش بود پیش یه بیچاره ای این کارو نکنه خدا رو شکر سریع نوبتش شد رفت و گرنه به منشی میگفتم بندازتش بیرون. اخه مثلا انسان سرفه داری ۹۰ درصد کروناست این روزا بمون تو خونه بقیه رو به کشتن نده

این ویدئو رو دیدم/اگر خانم کرونا داره چرا با پنبه دکمه های آسانسور رو میزنه؟ بنظر میاد کرونا نداره.
ارسال: #۵۶۳۰۶
۱۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)عدالت۱۱ نوشته شده توسط:  این ویدئو رو دیدم/اگر خانم کرونا داره چرا با پنبه دکمه های آسانسور رو میزنه؟ بنظر میاد کرونا نداره.
این همه تنفسش رو از عمد تو صورت ملت بیچاره داد پنبه چیه؟
من اگه جز مدیرای مانشت بودم ای دی شما رو بن می کردم در توضیحات هم می نوشتم اسپم!

think positive
ارسال: #۵۶۳۰۷
۱۲ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آدم با هدف و امید زنده ست؛ لحظه شماری میکنم مرخصی م تموم شه برگردم بترکونم (:

همینهHeart بعدش بیشتر ادما که شغل های عادی دارن درک نمیکنن یکی اخر هفته دوس داره روی پروژه اش کار کنه و کلا کار مفید انجام بده و فلان. البته گارای شرکتی که طرف ساعتی پرداخت میشه خب قابل درکه ادم اگر حقوق نمیگیره کار نکه ولی واقعا دنیای اکادمیک و یا کارافرینی و غیره متفاوته. البته هرکسی زندگی خودشو داره و قابل احترامه هر جوری میخواد زندگی کنه صرفا دیدگاه شخصیمه
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice , .:tarannom:. , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۰۸
۱۲ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان ی سوال کسی که انتخاب رشته کنکور ارشد انتخاب اولش را قبول شده و انتخاب های بعدی را هم می آورده الان می تونه انتخاب های پایینی اش را را بره باید چ کار کنه؟

باید توکل به خدا کنه

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۳۰۹
۱۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۳۴ ق.ظ
چه دردآلود و وحشتناک
نمی‌گردد زبانم تا بگویم ماجرا چون بود
دریغ و درد !!

چه بود این تیرِ بی‌رحم از کجا آمد ؟
که غمگین باغِ بی‌آواز ما را باز
در این محرومی و عریانیِ پاییز
بدینسان ناگهان محروم و خالی کرد
چه جانسوز و چه وحشت‌آور است این درد

چه سود اما دریغ و درد ،
در این تاریکنای کورِ بی‌ روزن
در این شب‌های شـومْ‌اختر
که قحطستان جاوید است
همه داراییِ ما، دولتِ ما
نورِ ما، چشم و چراغِ ما
برفت از دست …..

نمی‌دانی چه چنگی در جگر می‌افکند این درد

مهدی اخوان ثالث
------------------
چند روز پیش یکی از دوستام برای عرض تسلیت زنگ زده بود، داشتم از شرایط و احوالات خودم و‌ اواخر وضعیت مادرم توضیح میدادم، آخراش دیگه خودمم حس بدی داشتم و واقعا حالم بد شده بود، یه لحظه دیدم دوستم پشت تلفن صدایی نمیاد و‌چند لحظه‌ای ساکته و داره به حرفام گوش میده، بعد که شروع کرد به صحبت دیدم اصن صداش بغض داره و انگار شدیدا ناراحت شده باشه. که ازش پرسیدم محمد چیزی شده؟ برگشت گفت«سید واقعا درکت میکنم چی میگی، مریضی سخته و گفت من خودم خواهرم رو‌ که خیلی جوون بود از دست دادیم بابت همین سرطان» و یخورده اون صحبت کرد دلش خالی شد.

چقدر عجیبه زندگی....
چقدر آدما سرنوشتای عجیبی دارن....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , ezra
ارسال: #۵۶۳۱۰
۱۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان ی سوال کسی که انتخاب رشته کنکور ارشد انتخاب اولش را قبول شده و انتخاب های بعدی را هم می آورده الان می تونه انتخاب های پایینی اش را را بره باید چ کار کنه؟

دیروز بچه ها توی یکی از گروه ها راجع به همین حرف میزدن. شدنش که میشه، باید با سازمان سنجش تماس بگیره یا تلفنی یا بخش پاسخگویی انلاین. اما چیزی که میگفتن و من فقط شنیدم و اطلاع ندارم اینه که اگر بخوای بری انتخابای بعدیت برات تبدیل به شبانه میشه. پس حتما کسی خواست این کار رو انجام بده حتما بپرسه که آیا روزانه ثبتنامش میکنن یا شبانه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close