زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۸۹۶
۰۲ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۵۵ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه ها اخر ساله چه برنامه و پلنی برای سال جدید برای خودتون دارید ؟
یه آرزویی دارم که میخوام امسال با پلن و برنامه و دعا و نذر و نیاز و آش نذری هم زدن و صدقه و شب نخوابی و هر جادو جنبلی که شده بهش برسم و بعد از اون قول شرف میدم به خودم که دیگه هیچ آرزوی نکنم! اینقدر که این آرزو منو خوار و خفیف و ترسو و تو سری خور کرده این مدت. از ترس اینکه شرایط نریزه بهم هر خفتی رو از هر ناکسی قبول کردم این مدت. به این آرزوم برسم دیگه غلط کنم .
البته میدونم موضوع سوال تو برنامه و پلن بود نه آرزو و این دو لزوما یکی نیستند و انسان در هر حال برنامه ای داره. این به کنار.
اما سوالت منو برد به آرزویی که هم قطعا آرزومه و دوستش دارم هم لعنت بهش که اینقدر منو ترسو و بزدل کرده که این مدت از هر ننه قمری خوردیم و دم بر نیاوردیم!
به این آخرین آرزوم که برسم دیگه بعدش مهرم حلال جونم آزاد Big Grin Big Grin Big Grin

این ساعت مانشت هم سالی شیش ماه درست کار میکنه بلاخره. این توفیق اجباری رو هم به همه مانشتی ها تبریم میگم الان واقعا ساعت ۳ و خورده ای هست.
در این زمینه مانشت پدیده ایه از اون نظر که بعضی ها با تغییر ساعت، ساعت جدید!! رو قبول نمیکنن و رو همون ساعت قدیم!! می مونن. اما توی پاییز بلاخره همه یک دست میشن اما مانشت در این مقوله برعکس عمل میکنه. ساعتش جدید میمونه تا اینکه باز برسه به بهار بعد! در این مورد وفاداری مانشت ستودنی هست.

آقا من در این لحظه ی حساس اعلام میکنم که سیگار رو برای همیشه ترک میکنم. اینجا مینویسم که ثبت بشود در تاریخ به صورت مکتوب. تاریخ و اینا رو هم که مانشت لطف میکنه میزنه و لازم نیست من چیز بیشتری بنویسم. دیگه سیگار نمیکشم، همین!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۶۸۹۷
۰۲ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
...............
ارسال: #۵۶۸۹۸
۰۲ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۶۸۹۹
۰۳ فروردین ۱۴۰۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)calm نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از اینکه جواب دادید.
اتفاقا سوال قبلی ام هم در راستای رسیدن به هدفمه.
هدف من اینه که یه کاری با کلاس حداقل متوسط داشته باشم که درآمدش هم قابل قبول باشه.
ولی از برنامه نویسی و شبکه و سایر تخصص های مربوط به رشته ام متنفرم. نه اینکه بد باشه اتفاقا خیلی هم پرستیژ بالایی داره ولی برای من سنگینه مفاهیمش.
شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟
انقدر فکر کردم مغزم سوخته.
یا ی حرکت اساسی بزن و کلا مسیر زندگی ات را عوض کن
یا اینکه اگه حوزه کامپیوتر می خوای ادامه بدی برو سراغ تولید محتوا و سئو، ی کار آسونتره نسبت به برنامه نویسی و شبکه

کسی اینجا سو کار میکنه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۹۰۰
۰۴ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
.......
ارسال: #۵۶۹۰۱
۰۴ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۰۸ ب.ظ
دوستان سوالی داشتم Smile
کسی میدونه گرفتن مدرک دانشگاه ربطی به سربازی داره یا نه؟
من کارشناسی شبانه بودم و یحتمل نیاز به پرداخت هزینه و ... برای آزادسازی ندارم، فقط میخوام ببینم به منی که سربازی نرفتم (و هنوز هم مشمول نیستم) مدرک لیسانسم رو میدن یا چون سربازی نرفتم مدرک اصلی رو نمیدن؟

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۹۰۲
۰۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دوستان سوالی داشتم [تصویر:  smile.gif]
کسی میدونه گرفتن مدرک دانشگاه ربطی به سربازی داره یا نه؟
من کارشناسی شبانه بودم و یحتمل نیاز به پرداخت هزینه و ... برای آزادسازی ندارم، فقط میخوام ببینم به منی که سربازی نرفتم (و هنوز هم مشمول نیستم) مدرک لیسانسم رو میدن یا چون سربازی نرفتم مدرک اصلی رو نمیدن؟
اگر در مقطع بالاتر تحصیل میکنید، میتونید مقطع قبلی رو آزاد کنید، برید توی سامانه سجاد؛ همه چیز اونجا مشخصه که چه مدارکی لازمه ...

+ بعضی وقتا آدم نمیدونه چیکار کنه، پدرو مادر هر دو دیسک کمر دارن، یکیش به خاطر سیگار ریه‌اش داغونه و همیشه سرفه میکنه و در معرض سرطانه، باز هرچی میگی که سیگار کمتر بکش یا موارد مربوط به دیسک کمر رو رعایت کن، اصلا حرف تو گوششون نمیره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , MarkLand , kilookiloo , Javad Street
ارسال: #۵۶۹۰۳
۰۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
عکسای پاکبانا رو می بینم چقد سختی کار روی چهرشون تاثیر گذاشته من فک می کنم باید بجای مثلا ۲۵ یا ۳۰ یا هر عددی که هست برای حقوق کامل بازنشستگی نصف اون عدد رو حساب کنند مثلا با ۱۵ سال یا ۲۰ سال بازنشسته بشن و حقوق کامل بگیرن

کتابای تاریخ و جغرافیا رو دوست دارم هر جا ببینم و وقت کنم می خونمشون

think positive
ارسال: #۵۶۹۰۴
۰۷ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
بلیط برگشت به تهران گیرم نیومد و مجبور شدم ۶ صبح چهارشنبه بگیرم! چه خبرتونه ملت؟ اشتباه کردم که همون روزی که اومدم بلیط برگشت رو نگرفتم همون ۱۳ ام ...
ارسال: #۵۶۹۰۵
۰۸ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
...........
بی خیالش

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۹۰۶
۰۸ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
بچه ها پا ک ترین و بی گناه ترین های روی زمین هستن ارزو دارم همه بچه ها تو شادی باشن تو این شب عزیز برای همه ی بچه ها روی کره زمین ارزوی ارامش و شادی دارم امیدوارم که همه بچه ها از محبت پدر مادر بی نصیب نباشن امیدوارم یه روزی بیاد که همه بچه ها شاد باشن
....................
امشب شب زنده داری خیلی خوبه به خصوص ذکر ایاک نعبد و ایاک نستعین را خیلی دوست دارم
راستی برای شادی روح خانم ازاده نامداری هم صلوات بفرستید
ولادت امام زمان را هم به همتون تبریک می گم
از همگیتون التماس دعا دارم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۹۰۷
۰۹ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
که چه؟ Dodgy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۹۰۸
۰۹ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
قبلا گفتم کینه و حسد نداشته باشید، علاوه بر اینکه قلب‌تون سیاه و کدر میکنه، حس خوبی هم بهتون نمیده. و در ادامه اگر از بنده‌ی حقیر می‌شنوید « در زندگی خود نمک نشناس نباشید، خیلی بده». قدردان آدمایی باشید که در حق‌تون لطف کردن ( لازم نیست حتی جبرانش کنید، فقط پس ذهنتون باشه که این ادم چنین لطفی رو در حقم کرد و اگر نیاز شد جایی ازش تشکر کنید حتما، حتی اگر اون ادم بهتون بدی کرده باشه بعدها و یا قبلش).

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , فاطمه سلیمانی , ezra , RASPINA
ارسال: #۵۶۹۰۹
۰۹ فروردین ۱۴۰۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ
ایمان به بودنت هم نداشته باشم
دست‌کم آرزویِ بودنت را دارم.
و همین بهانه برای جشن گرفتن میلادت مرا بس است.

أسعداللّٰه أیّامکم...

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , RASPINA
ارسال: #۵۶۹۱۰
۱۰ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اگر دوست داشتید خوشحال میشم شماهم از موفقیت های سال ۹۹ بنویسید
یه مدته که دیگه چیزی خوشحالم نمی کنه. در واقع خوشحال میشم اما نه زیاد. شاید چون هر چیزی تا بهش برسم پوستم کنده میشه و بعد بهش میرسم. Dodgy البته فشار های اقتصادی و کرونا هم بی تاثیر نبود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Javad Street , big cloud , ele , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close