زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۹۱۱
۱۰ فروردین ۱۴۰۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ
بر حسب نیاز مجبور شدم با فتوشاپ هم کار کنم چقد خوب این نرم افزار رو طراحی کردن انگار اصول برنامه نویسی رو درش رعایت کردن واقعا تحسین برانگیزه این همه اصول و قاعده که واقعا هم نیازه فقط ادم عذاب وجدان میگیره مجانی ازش استفاده میکنه Big Grin

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , RASPINA
ارسال: #۵۶۹۱۲
۱۱ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۵۷ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بر حسب نیاز مجبور شدم با فتوشاپ هم کار کنم چقد خوب این نرم افزار رو طراحی کردن انگار اصول برنامه نویسی رو درش رعایت کردن واقعا تحسین برانگیزه این همه اصول و قاعده که واقعا هم نیازه فقط ادم عذاب وجدان میگیره مجانی ازش استفاده میکنه Big Grin

وجدان همینه دیگه. لذت رو کوفت آدم میکنه Big Grin همین
یه چیزی هم در مورد وجدان که بعضی ها اشتباها میگن وژدان ینی فکر میکنن اولش اون بود بعد تعریب شده. این کلمه هیچ جای ادبیات فارسی نداره. یه چیز جدیده معنی خاصی هم نمیده از نظر لغتی هم از کلمه وجود میاد مثلا به معنی به وجود آوردن. اما خب اصلش که این معنی رو بده حیا یا شرم هست. ینی اون نیروی درونی که ما به اشتباه بهش میگیم وجدان در ادبیات قدیمی تر شرم بوده. میگن عذاب شرم دارم مثلا.
من معمولا خودمو اینجوری راضی میکنم که چشم اگر ما طبق نرم جهانی مهندس کامپیوتر پول درآوردیم طبق همونم میریم خرج میکنیم. الان داریم تحریم دور میزنیم مثلا Big Grin این کپی رایت ندادن هم یه بخشی از اونه ینی نه تنها کار بدی نیست بلکه داریم یه خدمتی هم میکنیم Wink

در مورد موفقیت سال ۹۹:
یه جوک یادم اومد میگن یه اسبه زنگ میزنه به سیرک میگه آقا من اسبم و میخوام لطفا منو استخدام کنید. صاحب سیرک میگه خب باشه چیا بلدی. اسبه میگه مرد حسابی یه اسب داره باهات حرف میزنه این کم هنریه؟
منم سال ۹۹ رو رسوندم بلاخره به ۱۴۰۰ . این کم هنریه؟ Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , فاطمه سلیمانی , NP-Cσмρℓєтє , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۶۹۱۳
۱۲ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ
سال پیش میتونم بگم اصلا سال خوبی برام نبود و تقریبا بدون دست اورد خاصی متاسفانه
علت اصلی اش هم کرونای لعنتی و مسایلی که برام ایجاد کرد از جمله اینکه باعث عود کردن دوباره وسواس شده که زندگی را برام زهر کرده واین رو فقط کسی که درگیر این مشکل هست میتونه درک کنه برای بقیه شاید خیلی پیش پا افتاده و مسخره به نظر بیاد
اما حالا همین که زنده ایم و نفس میکشیم واقعا شکر

برای این سال جدید هم اره برنامه ریزی کردم سه تا هدف دارم که اگر خدا خواست و عمری باقی بود واقعا میخوام بهشون برسم
یکی از هدفهام هست که خیلی وقته پیگیرشم وخون به دلم کرده بعضی وقت ها هست که با خودم گفتم بابا تو ادمش نیستی بیخیالش شو به قول این شعر :
بی سبب تا لب دریا مکشان قایق را
قایقت را بشکن روح تو دریایی نیست
ولی بعدش میبینم اصلا نمیتونم بیخییالش شم اصلااا
با بقیه کاری ندارم ولی محقق نشدنش باعث میشه پیش خودم احساس سرخوردگی کنم برای همین نمیتونم ولش کنم چون باید به خودم ثابت کنم که منم هم میتونم
و یه روزی که نتایج حاصل از تحقق این هدف خودش رو نشون داد به عقب نگاه کنم و از اینکه جا نزدم به خودم افتخار کنم

ولی یه چندتا باگ هم تو زندگیم کشف کردم اینکه همیشه وقتی خیلی برای یه چیزی زحمت کشیدم و تقریبا به اخرش رسیدم و کلی هم براش ذوق داشتم تو دقیقه ۹۰ یه اتفاقی افتاده که کلا ذوقم رو نابود کرده و شیرینی و حلاوت رسیدن به اون خواسته رو از بین برده
یه چیز دیگه هم هست اینکه نمیدونم چه حکمتیه که برای چیز هایی که خیلی ها خیلی راحتتر بهش میرسن من باید به مرز تصعید شدن برسم تا بهش برسم در نهایت هم ایده ال گرا بودن اصلا چیز خوبی نیست و یکی از افت های زندگیه
میدونم طومار نوشتم ولی اینجا رو یک جای تقریبا دنج میدونم که هر از گاهیی یه چیزایی مینویسم
در پایان هم
همه ارام گرفتند و شب از نیمه گذشت انکه در خواب نرفت چشم من و فکر تو بود (سعدی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , فاطمه سلیمانی , .:tarannom:. , khayyam , ele , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , alma1988 , شبگرد
ارسال: #۵۶۹۱۴
۱۲ فروردین ۱۴۰۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  و یه روزی که نتایج حاصل از تحقق این هدف خودش رو نشون داد به عقب نگاه کنم و از اینکه جا نزدم به خودم افتخار کنم

اون چراغی که توی قلب خودت روشنه بهتر از هر کسی راه رو نشونت میده. دمت گرم. Heart اون روز ما رو هم در شادی خودت شریک کن. توکل کن و بتاز. جز این هر فکر مجازی و موقته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Soldier's life , RASPINA , شبگرد
ارسال: #۵۶۹۱۵
۱۲ فروردین ۱۴۰۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
بیتکوین یه مقاومت سنگین در ۶۵هزار دلار داره که احتمالاً شکسته نشه

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۹۱۶
۱۲ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
سر صحبتو خونواده عروس باید باز کنه یا اینم گردن خونواده داماده؟

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۹۱۷
۱۳ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سر صحبتو خونواده عروس باید باز کنه یا اینم گردن خونواده داماده؟

اگه خودت دامادی. تا کسی چیزی نگفته سریع فلنگ رو ببند Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , فاطمه سلیمانی , ezra
ارسال: #۵۶۹۱۸
۱۳ فروردین ۱۴۰۰, ۰۴:۱۹ ق.ظ
نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , gogooli
ارسال: #۵۶۹۱۹
۱۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  اگه خودت دامادی. تا کسی چیزی نگفته سریع فلنگ رو ببند [تصویر:  biggrin.gif]

نه بابا
فاصله‌ی من تا ازدواج از مکزیک تا بمبئیه

(۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟

با یه دهه ۸۰؟
این چه ادبیاتیه! مگه میخوای پیکان تهران الف بگیری؟! : ) ) )

اینجوری صف دهه شصتیا و هفتادیا دچار گرسنگی میشن [تصویر:  biggrin.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۹۲۰
۱۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۲۰ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نه بابا
فاصله‌ی من تا ازدواج از مکزیک تا بمبئیه
این فاصله البته خوبه اما به قدر کافی اطمینان بخش نیست. گاهی عشق، طیِ الارض میکنه. یعنی به اشاره کلیکی و لایکی از مثلا خراسان قلبی در مثلا کردستان میلرزد. و این البته اتفاق قشنگیه از نظر من

(۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  با یه دهه ۸۰؟
این چه ادبیاتیه! مگه میخوای پیکان تهران الف بگیری؟! : ) ) )

به خانومهای گروه برنخوره اما من ریشه این ادبیات رو در مصاحبت با خانومها می بینم شاید به این دلیل که اونا از ما فرمولیزه تر! فکر میکنند و ذهن مهندسی تری دارند. همه پارامترهاشون رو میشه روی کاغذ نوشت و در مورد هر کدوم شرح عددی داد و همه چیز کاملا واضحه. من بسیار دیدم از این توصیفات و شنیدم از خانومها که کل توصیفاتشون در مورد مردها رقمیه! سن، میزان حقوق، طول قد و غیره. یعنی شما معمولا پای صحبت خانوها بشینی که در مورد کیس های ازدواج صحبت میکنند معمولا به شما یک سری رقم میدن. و دیجیتالی به داستان نظر دارند. Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam
ارسال: #۵۶۹۲۱
۱۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان عزیزم سال نو تون مبارک
به خاطر شرایط کاری سیستمم با یکی از همکارام مشترکه و رمز و پسوردمون یکی هست یکی از درایوها که مربوط به من بود فاقد رمز بود بعد تعطیلات امروز که برگشتم دیدم یکی از پوشه هام که تمام کارهام رو داخلش گذاشتم حذف یا کات کرده من به خاطر اعتمادی که داشتم همه چی رو در اختیار ایشان گذاشتم اما ایشون دریغ از یه ذره وجدان و انصاف. بعضیا برای خراب کردن و رسیدن به پست و مقام دست به هرکاری میزنن. واقعا آدما تا چه حدی می تونن پست باشن .
دوستان ازتون خواهش میکنم اگه چیزی میدونید در این زمینه راهنماییم کنیداز یکی دو تا نرم افزار ریکاوری استفاده کردم اما بازیابی نشد به نظرتون میشه بفهمم چه تاریخی حذف شده تا بعد از تعطیلات من مرخصی بودم و ایشان جای من بودن.

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۹۲۲
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم سال نو تون مبارک
به خاطر شرایط کاری سیستمم با یکی از همکارام مشترکه و رمز و پسوردمون یکی هست یکی از درایوها که مربوط به من بود فاقد رمز بود بعد تعطیلات امروز که برگشتم دیدم یکی از پوشه هام که تمام کارهام رو داخلش گذاشتم حذف یا کات کرده من به خاطر اعتمادی که داشتم همه چی رو در اختیار ایشان گذاشتم اما ایشون دریغ از یه ذره وجدان و انصاف. بعضیا برای خراب کردن و رسیدن به پست و مقام دست به هرکاری میزنن. واقعا آدما تا چه حدی می تونن پست باشن .
دوستان ازتون خواهش میکنم اگه چیزی میدونید در این زمینه راهنماییم کنیداز یکی دو تا نرم افزار ریکاوری استفاده کردم اما بازیابی نشد به نظرتون میشه بفهمم چه تاریخی حذف شده تا بعد از تعطیلات من مرخصی بودم و ایشان جای من بودن.

من همیشه ی بک آپ از دیتام توی گوگل شیت دارم

(۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سر صحبتو خونواده عروس باید باز کنه یا اینم گردن خونواده داماده؟
خانواده داماد
شما رفتید خواستگاری یا اونا اومدن خواستگاری شما Smile

(۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟
دهه ۸۰ یعنی دقیقا چند ساله؟

دهه ۸۰ یعنی دقیقا چند ساله؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , ele
ارسال: #۵۶۹۲۳
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
آقا اعصابم داغونه دیگه
تو این بدبختی و گرونی یکی یکی دیوایسا و وسایلم دارن پشت سر هم خراب میشن
این آخری که مانیتورم بود -عکسشم اینجا گذاشتم- خیلی نامردی بود دیگه!
قیمت مانیتور ناجوانمردانه بالاست
از ۵ میلیون تا ۳۰ میلیون! چخبرتونه؟! چه خبرتووونه؟!
من ۱۰سال پیش که سیستممو جمع کردم, کلش افتاد ۱/۵ میلیون[تصویر:  478857_8zb8_200.gif]
قیمت مانیتور چرا باید از تلوزیون گرون تر باشه؟
گفتم تلویزیون! یادم افتاد تلوزیونمونم داغونه و به زور سرپاست!! ...

ای بابا...

ارسال: #۵۶۹۲۴
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۰۴ ق.ظ
القصه:
المنة لله که در میکده باز است
زان رو که مرا بر در او روی نیاز است
در کعبه کوی تو هر آن کس که بیاید
از قبله ابروی تو در عین نماز است
ارسال: #۵۶۹۲۵
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۸:۵۱ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آقا اعصابم داغونه دیگه
تو این بدبختی و گرونی یکی یکی دیوایسا و وسایلم دارن پشت سر هم خراب میشن
این آخری که مانیتورم بود -عکسشم اینجا گذاشتم- خیلی نامردی بود دیگه!
قیمت مانیتور ناجوانمردانه بالاست
از ۵ میلیون تا ۳۰ میلیون! چخبرتونه؟! چه خبرتووونه؟!
من ۱۰سال پیش که سیستممو جمع کردم, کلش افتاد ۱/۵ میلیون[تصویر:  478859_8zb8_200.gif]
قیمت مانیتور چرا باید از تلوزیون گرون تر باشه؟
گفتم تلویزیون! یادم افتاد تلوزیونمونم داغونه و به زور سرپاست!! ...

ای بابا...
خیلی بزرگش نکن مانیتور ۲ میلیونی هم هست تو دیجی کالا
تلویزیون هم بر اساس سایز اون از ۳ میلیون هست به بالا .

همین سیستم ها دیگه کارمون رو راه می ندازه دیگه .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close