زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۰۴۶
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط radi_s.)
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۰۴۷
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
چی بگه ادم این مدلی دنبال بردن این کارا (وقت کشی) دیگه واقعا منسوخ شده فوتبال خیلی مدرن تر شده

think positive
ارسال: #۵۷۰۴۸
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
............
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۰۴۹
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
........
ارسال: #۵۷۰۵۰
۰۱ خرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
..............
ارسال: #۵۷۰۵۱
۰۲ خرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ
خانم Raam خدا بهت صبر و سلامتی و پیروزی بده .
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۰۵۲
۰۲ خرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
.....
ارسال: #۵۷۰۵۳
۰۳ خرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۴۳ ق.ظ
.......
ارسال: #۵۷۰۵۴
۰۶ خرداد ۱۴۰۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
خب این پست منو از قلب خارج میشنوید، جالب هست کلا،‌فرصتش رو داشتید از خودتون دریغ نکنید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam , MarkLand , big cloud , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۷۰۵۵
۰۶ خرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خب این پست منو از قلب خارج میشنوید، جالب هست کلا،‌فرصتش رو داشتید از خودتون دریغ نکنید!

به‌به‌به، مبارک باشه

خب همه میدونیم که شرایط زندگی توی اروپا قابل قیاس با ایران نیست و شکی هم درش نیست ولی ی موضوعی هست که من از دوستانم شنیدم. اروپایی زندگی کردن برای ی ایرانی میتونه سخت باشه. منظورم از سخت این نیست که اذیت شیم، منظورم اینه که نمیتونیم این شکلی زندگی کنیم Big Grin مثلا حتی نمیتونیم ی سال اول رو بیخیال پیشرفت شیم و همون‌ جای قبلی بمونیم ولی سعی کنیم خوش بگذرونیم. البته که خودم تجربه‌اش نکردم ولی رایج‌ترین چیزیه که از دوستان میشنوم.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۷۰۵۶
۰۶ خرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  مثلا حتی نمیتونیم ی سال اول رو بیخیال پیشرفت شیم و همون‌ جای قبلی بمونیم ولی سعی کنیم خوش بگذرونیم. البته که خودم تجربه‌اش نکردم ولی رایج‌ترین چیزیه که از دوستان میشنوم.
والا این jump که من داشتم، حالا حالا ها واسم کافی هست! اون پیشرفتا باشه واسه ۵ سال دیگه، فعلا زندگی معمولی!
ارسال: #۵۷۰۵۷
۰۶ خرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  مثلا حتی نمیتونیم ی سال اول رو بیخیال پیشرفت شیم و همون‌ جای قبلی بمونیم ولی سعی کنیم خوش بگذرونیم. البته که خودم تجربه‌اش نکردم ولی رایج‌ترین چیزیه که از دوستان میشنوم.
والا این jump که من داشتم، حالا حالا ها واسم کافی هست! اون پیشرفتا باشه واسه ۵ سال دیگه، فعلا زندگی معمولی!

خیلی خوبه اینطوری Big Grin من خودم وقتی به مهاجرت فکر میکنم اولین چیزی که به یادم میاد اینه که از ی سری فشارها و کارهایی که زمان میبره خارج میشم و میتونم برای ی پوزیشن خوب توی ی شرکت بزرگ خودمو آماده کنم ( گوگل و جت‌برینز و اسپاتیفای رو دوست دارم فعلا Tongue )

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۵۷۰۵۸
۰۸ خرداد ۱۴۰۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
سلام به برنامه نویسی؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۰۵۹
۰۸ خرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
من این خارج رفتنم رو خیلی چیز عجیبی نمیدونم،‌به نظر من هرکی کامپیوتر خونده،؛ یکم تلاش کنه میتونه بره،.منتهی چیزی که فهمیدم اینه که یه عده انتظار نداشتن من حتی کار مربوط به رشته کامپیوتر انجام بدم : ))) (از همکلاسی های دوره لیسانس) همین قضیه باعث شد که الان که اومدم این ور آب، تلاشم رو چند برابر بکنم و هر روز بهتر بشم،‌ خیلی حس خوبی هست سوپرایز رو توی قیافه بقیه ببینی : )
ارسال: #۵۷۰۶۰
۰۹ خرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سلام به برنامه نویسی؟؟؟

مثل ایلان ماسک که توییت میزنه Big Grin

(۰۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من این خارج رفتنم رو خیلی چیز عجیبی نمیدونم،‌به نظر من هرکی کامپیوتر خونده،؛ یکم تلاش کنه میتونه بره،.منتهی چیزی که فهمیدم اینه که یه عده انتظار نداشتن من حتی کار مربوط به رشته کامپیوتر انجام بدم : ))) (از همکلاسی های دوره لیسانس) همین قضیه باعث شد که الان که اومدم این ور آب، تلاشم رو چند برابر بکنم و هر روز بهتر بشم،‌ خیلی حس خوبی هست سوپرایز رو توی قیافه بقیه ببینی : )
ذکر کرده بودم Big Grin

من با اون قسمت که میگی هرکی کامپیوتر خونده مخالفم. به نظرم هرکی تو حوزه‌های IT کار کرده باشه میتونه. چون من دوستانی دارم که کامپیوتر خوندن ولی میدونم این کاره نیستن و دوستانی دارم که کامپیوتر نخوندن ولی برنامه‌نویس و devOps و ... اند و ایران نیستند.

راهی به انتها هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close