زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۳۰۱
۰۲ شهریور ۱۴۰۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  ezra :
یادم آورد که شطرنج بازی کنم .

هاحّ؟

چرا فکر می کنم یه بار اومدین لینک chess.com رو گذاشتید Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۳۰۲
۰۳ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
کسی nginx کانفیگ کرده؟

think positive
ارسال: #۵۷۳۰۳
۰۳ شهریور ۱۴۰۰, ۰۹:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه خواستید فایل markdown بسازید،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
امکانات خوبی داره. اگه ادیتور دیگه ای میشناسید معرفی کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۷۳۰۴
۰۳ شهریور ۱۴۰۰, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسی nginx کانفیگ کرده؟
آرهBig Grin

(۰۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  crevice :
دوره های jetbrains رو گوشزد کرد
مطمئنی که من معرفی کردم؟Big Grin چی هست حالا جت برین تا خودمم برم سراغش اگه خوبهBig Grin

پیپرم از middleware ریجکت شد. پنج تا داور به اندازه ی حجم پیپر کامنت فرستادن Big Grin ولی نامردی بود؛ سه تا ویک اکسپت و دو تا ویک ریجکت. و اون دوتا قشنگ مغرضانه ریجکت کردن بی دلیل وقتی کامنتاشونو میخونی میگی خب این کامنتها که ریجکت کردن نداره Big Grin ایشالا گرفتار چهارتا ریوور بردرلاین مثل خودشون بشن واسه مقالات خودشون Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۷۳۰۵
۰۳ شهریور ۱۴۰۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  مطمئنی که من معرفی کردم؟[تصویر:  biggrin.gif] چی هست حالا جت برین تا خودمم برم سراغش اگه خوبه[تصویر:  biggrin.gif]
فکر کنم توهم زدم Smile
ارسال: #۵۷۳۰۶
۰۴ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  [quote='MarkLand' pid='479344' dateline='1629840447']
کسی nginx کانفیگ کرده؟
آرهBig Grin

ایول! پیام میدم بهت

think positive
ارسال: #۵۷۳۰۷
۰۴ شهریور ۱۴۰۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  پیدا کردن افرادی که ازشون یاد بگیری خیلی سخته به همین خاطر من سعی می کنم قدر افرادی که کمکی بهم می کنند رو بدونم .
Riemann :
سایت arasbook رو معرفی کرد و صندلی که خودش استفاده می کنه که من بدون هیچ بررسی اونو خریدم و الان دارم ازش استفاده می کنم
Milestone :
یه موس بهم معرفی کرد که خریدم و عالی بود
ezra :
یادم آورد که شطرنج بازی کنم .
crevice :
دوره های jetbrains رو گوشزد کرد
حاجی من چیزی بهت معرفی نکردم ؟
چه ذهنیتی درباره من داری !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۷۳۰۸
۰۴ شهریور ۱۴۰۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  حاجی من چیزی بهت معرفی نکردم ؟
چه ذهنیتی درباره من داری !؟
مگه چیزی هم معرفی کردی ؟ Smile
ذهنیت خوبی دارم و به نظرم دوستای خوبی میشیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۳۰۹
۰۵ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  چرا فکر می کنم یه بار اومدین لینک chess.com رو گذاشتید [تصویر:  biggrin.gif]
یادم نمیاد والا
تنها جدولی که گذاشتم, جدول انگلیسی بود برای تقویت زبان

(۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  مطمئنی که من معرفی کردم؟[تصویر:  biggrin.gif] چی هست حالا جت برین تا خودمم برم سراغش اگه خوبه[تصویر:  biggrin.gif]

اونو فکر کنم ریمن معرفی کرده بود!
شایدم کیلوکیلو

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , crevice
ارسال: #۵۷۳۱۰
۰۵ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  چرا فکر می کنم یه بار اومدین لینک chess.com رو گذاشتید [تصویر:  biggrin.gif]
یادم نمیاد والا
تنها جدولی که گذاشتم, جدول انگلیسی بود برای تقویت زبان

اونو فکر کنم ریمن معرفی کرده بود!
شایدم کیلوکیلو
من کورس کاتلین JetBrains که توی کورسرا هست رو معرفی میکنم, اگه این بوده کار من بوده Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , ezra , crevice
ارسال: #۵۷۳۱۱
۰۵ شهریور ۱۴۰۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ
برای نویز کنسلینگ از این بهتر هست؟
هدفون سونی مدل WH-1000XM4
میکروفونش نسبت به هدست ها چه ضعف هایی داره؟
ارسال: #۵۷۳۱۲
۰۵ شهریور ۱۴۰۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
رونالدو اسطوره منچستریونایتد هم میخواد بره منچستر سیتی!
ظاهرا فرگوسن گفته بیا یونایتد

think positive
ارسال: #۵۷۳۱۳
۰۵ شهریور ۱۴۰۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من کورس کاتلین JetBrains که توی کورسرا هست رو معرفی میکنم, اگه این بوده کار من بوده [تصویر:  biggrin.gif]

اینجا هم یه سری هست که خوب بودن
ارسال: #۵۷۳۱۴
۰۶ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست اینجا در مورد اپلای دکتری اروپا راهنماییم کنه؟
اپلای ابرود که بدتر آدم گیج میشه Sad
با اینکه بقیه میگن رزومت خوبه چرا استادا جواب ایمیل نمیدن؟

سلام. تجربه های دانشجویانی که پذیرش گرفتن را بخونید. الان یکسری دانشجویان از تجربیاتشون توی اینستاگرامشون میگذارن. یا گاهی بصورت کارگاه یکروزه روش رزومه نویسی و نحوه ایمیل به اساتید و ... را برگزار میکنن.

(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..

انشالله زودتر خوب میشید. من هم قبل عید کرونا گرفتم. همگی خانوادگی. تقریبا ۴ماه بویایی نداشتم. هرچی دکتر گفت عطر و عود روشن کن توی خونه فایده نداشت.بقیه سردرد میگرفتن از بوی زیاد عطر و عود ولی من هیچی نمیفهمیدم. بالاخره یه اسانس گل بنفشه خریدم و بصورت قطره چکان ریخت داخل بینی. تقریبا دوسه روز اینکار کردم بویایی برگشت.چون خیلی گرمه واقعا تاثیرمثبت داشت. اگر بویایی از دست دادید حتما اینکار کنید. البته اگر قطعی خواستید خرید کنید بگید مجدد چک کنم همین اسانس بنفشه بود یا چیزی دیگه.دقیقتر بهتون بگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA , diligent
ارسال: #۵۷۳۱۵
۰۶ شهریور ۱۴۰۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من کورس کاتلین JetBrains که توی کورسرا هست رو معرفی میکنم, اگه این بوده کار من بوده [تصویر:  biggrin.gif]

اینجا هم یه سری هست که خوب بودن
چک کردم ولی گویا فقط ی سری ترک هاش رایگانه. ۲ ماه البته Free trial داره

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close