زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۳۳۱
۱۴ شهریور ۱۴۰۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۱۱ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اون اپلیکیشنی که در حین یادگیری ساختم ، چند برابر کاربر بیشتری از اون اپلیکیشنی داره که خیلی واسش وقت گذاشتم Smile

تابستون ۹۵ دعوت شدم دانشگاه شریف که برای بچه های برق کلاس برنامه نویسی جاوا و اندروید بزارم. ی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زدیم که الآن نگاه کردم بیشتر از ۱۰۰۰ تا نصب داره Tongue

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۳۳۲
۱۴ شهریور ۱۴۰۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
استنفورد هم دانشگاه خوبیه, اما تا حالا قبرستون رفتی؟

ارسال: #۵۷۳۳۳
۱۵ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
ده ماهه فریم ورک ساختم باقلوا Tongue
تازه بریم توی کار حل مسیله با فریم ورک Big Grin
ارسال: #۵۷۳۳۴
۱۵ شهریور ۱۴۰۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۱۱ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اون اپلیکیشنی که در حین یادگیری ساختم ، چند برابر کاربر بیشتری از اون اپلیکیشنی داره که خیلی واسش وقت گذاشتم Smile

تابستون ۹۵ دعوت شدم دانشگاه شریف که برای بچه های برق کلاس برنامه نویسی جاوا و اندروید بزارم. ی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زدیم که الآن نگاه کردم بیشتر از ۱۰۰۰ تا نصب داره Tongue

به نظر میرسه UI و UX ساده و کاربر پسندشون هست که با اینکه فقط یک کار ساده رو انجام می دهند باز هم ازشون استقبال میشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۳۳۵
۱۵ شهریور ۱۴۰۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
از بین زبان هایی که کار کردید، کدومشون مستندات بهتری داشتن؟ کدوم یکی ساختار منسجم تری داشتن؟

جواب خودم:
بهترین مستندات رو تو جاوا دیدم.مثلا این مستندات مربوط به یه کلاس تو جاواست:
و این یه متد از اون کلاسه:

در مورد ساختار زبان ها به نظرم PHP و C++ یکی از بدترین ساختارها رو دارن. PHP مثل پتوی چهل تیکه است. C++ هم هر چیزی رو تونسته چاپونده تو زبانش. پایتون هم ساختار جالبی نداره، بعضی از قسمت هایش به قدر پیچیده میشه که اصلا به نظر نمیاد برای آموزش طراحی شده. جاوا تا قبل از نسخه ۸ ساختار منظم و درستی داشت اما از نسخه ۸ ساختارش به هم ریخت. مخصوصا lambda expressions و method ref ها خیلی داغون هستن. یه جورایی شبیه به duck typing شده. شنیدم golang ساختار جمع و جور و خوبی داره اما هنوز انقدر ازش نمیدونم که تایید یا رد کنم. به نظرم C ساختار خوبی داره. اگر چه یکی از اولین زبان هایی بود که باهاش کار کردم و دید خوبی نداشتم اون موقع.

ارسال: #۵۷۳۳۶
۱۶ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از بین زبان هایی که کار کردید، کدومشون مستندات بهتری داشتن؟ کدوم یکی ساختار منسجم تری داشتن؟

جواب خودم:
بهترین مستندات رو تو جاوا دیدم.مثلا این مستندات مربوط به یه کلاس تو جاواست:
و این یه متد از اون کلاسه:

در مورد ساختار زبان ها به نظرم PHP و C++ یکی از بدترین ساختارها رو دارن. PHP مثل پتوی چهل تیکه است. C++ هم هر چیزی رو تونسته چاپونده تو زبانش. پایتون هم ساختار جالبی نداره، بعضی از قسمت هایش به قدر پیچیده میشه که اصلا به نظر نمیاد برای آموزش طراحی شده. جاوا تا قبل از نسخه ۸ ساختار منظم و درستی داشت اما از نسخه ۸ ساختارش به هم ریخت. مخصوصا lambda expressions و method ref ها خیلی داغون هستن. یه جورایی شبیه به duck typing شده. شنیدم golang ساختار جمع و جور و خوبی داره اما هنوز انقدر ازش نمیدونم که تایید یا رد کنم. به نظرم C ساختار خوبی داره. اگر چه یکی از اولین زبان هایی بود که باهاش کار کردم و دید خوبی نداشتم اون موقع.

واقعا جاوا ۸ به بعد رو دوست نداشتم. به زور میخوان توی ی زبان OO امکانات فانکشنال رو بچپونن Big Grin
من کاتلین رو خیلی دوست دارم. هم قدرتمند و به روز عه و هم قابل فهم، PHP و Python هم زبان هایی هستن که ازشون متنفرم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۳۳۷
۱۶ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط ezra.)
من هنوزم هروقت حوصلم سر میره میرم رزومه استاد رو میخونم [تصویر:  479386_216_hriq.gif]

اینم تا یادم نرفته بگم که یکی از بزرگترین آرزوهام همیشه این بوده که در مورد ۱۱ توفیق scientific cooperation با استاد داشته باشم

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۳۳۸
۱۶ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط ezra.)
[تصویر:  479387_untitled-1_dq48.jpg]

چندماهی میشه به بازار کریپتو سر نزدم
امشب رفتم دیدم فنجونش آمادست
چاییشم با خدا [تصویر:  479387_367_1wkp.gif]

ارسال: #۵۷۳۳۹
۱۶ شهریور ۱۴۰۰, ۰۸:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  واقعا جاوا ۸ به بعد رو دوست نداشتم. به زور میخوان توی ی زبان OO امکانات فانکشنال رو بچپونن Big Grin
من کاتلین رو خیلی دوست دارم. هم قدرتمند و به روز عه و هم قابل فهم، PHP و Python هم زبان هایی هستن که ازشون متنفرم
نه تنها امکانات فاکشنال جاوا ۸ افتضاحه و پیچیدگی زیاد و غیر ضروری به زبان تحمیل می کنه، بلکه default method ها رو هم من نفهمیدم اصلا برای چی هستن! اگه یه چیزی اینترفیسه که نباید logic داشته باشه و اگه یه چیزی کلاسه که کامل باید پیاده سازی شده باشه و abstract class ها هم وقتی هستن که به هر دلیلی نمیشه کل کلاس رو پیاده سازی کرد. اما دیگه default method تو اینترفیس چی میگه آخه؟! یه توجیه هایی کردن اما من قانع نشدم. خودِ همینکه تو جاوا خواستن کاملا backward compatibility حفظ بشه منجر به کثافت کاری هایی شده مثل اینکه نمیشه یه آرایه جنریک ساخت!
کاتلین بیشتر برای برنامه نویسی اندروید استفاده میشه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۳۴۰
۱۶ شهریور ۱۴۰۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دیگه هیچی برام مهم نیست نه پول نه کار نه درامد نه دختر !
پول همیشه خوبه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۳۴۱
۱۸ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
هوا داره کم کم خنک تر میشه

think positive
ارسال: #۵۷۳۴۲
۱۸ شهریور ۱۴۰۰, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(بر اساس مشاهدات شخصی): اداره دولتی آدمها رو بر اساس هوش مرتب می کنه بعد از پایین انتخاب می کنه؟ چطوریه واقعا؟! بعضی از اینا انقدر خنگ هستن که اگه اینجا نبود معلوم نبود چیکار میخواستن بکنن!!

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Amir V , ele
ارسال: #۵۷۳۴۳
۱۸ شهریور ۱۴۰۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ
اولین دعوت به مصاحبهSmile
آیندهوون هلند
خدا کنه به خیر بگذره

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Soldier's life , khayyam , blackhalo1989 , MarkLand , Milad_Hosseini , ezra , Amir V , .:tarannom:. , alma1988
ارسال: #۵۷۳۴۴
۱۹ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اولین دعوت به مصاحبهSmile
آیندهوون هلند
خدا کنه به خیر بگذره

واقعا افرین انشالله بهترین ها برات رقم میخوره دوست عزیز فقط از تجربیاتت ما رو بی نصیب نذار لطفا Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۷۳۴۵
۱۹ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اولین دعوت به مصاحبه[تصویر:  smile.gif]
آیندهوون هلند
خدا کنه به خیر بگذره
این کانال رو بببینید
TwitterImmigrants
نکته های خوبی داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۷۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close