زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۷۲۱
۳۰ آذر ۱۴۰۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  در اینکه نظام آموزشی ایران ۱۰۰ تومن هم نمی ارزه برای من شکی وجود نداره. ولی امروز داشتم به این فکر میکردم که فرهنگ مناسبی هم در این رابطه نداریم و جامعه و خانواده ها بی دلیل و بی جهت فرزنداشون رو توی این سیستم تحت فشار قرار میدن، چه فرقی داشت اگه معدل من توی راهنمایی به جای ۲۰ میشد ۱۸‌؟ یا مثلا پیش دانشگاهی که معدل رو فدای کنکور کردم و معدلم ۱۴ شد چه اتفاقی افتاد؟‌ یا اینکه توی دانشگاه معدل هام حدود ۱۴ بود چه اتفاقی افتاد؟ هیچ هیچ و هیچ

واقعا همه نیاز نیست درس بخونن و به خاطر اینکه درس و درس خوندن به اشتباه ی ارزش حساب میشه خیلیا تحت فشارن و خیلیا اعتماد به نفسشون رو از دست میدن ....

با بخشی از حرفتون موافقم ولی با این قسمت به شدت مخالفم :درس و درس خوندن به اشتباه ی ارزش حساب میشه
اتفاقا درس خواندن ارزش حساب میشه چرا که حقیقت این هست که درس خوندن و علم اموزی کار مشقت بار و سختی هست و برای خیلی افراد اصلا لذت بخش نیست البته اصلا اشکالی هم نداره ولی کسی که حاضر هست این سختی را به جون بخره و واقعا درس بخونه داره کارِ ارزشمندی انجام میده اما در طرف مقابل کسی که علاقه به درس خوندن نداره لزوما ادم بی ارزشی نیست بلکه شاید در زمینه های دیگری استعداد و توانایی داره ولی اینکه ما صفر وصدی نگاه کنیم و فقط درس خواندن رو ارزش بدانیم مشکل زا هست
از طرفی چون خیلی از افرادی که علاقه به درس خواندن ندارندو در زمینه های دیگری استعداد دارن از طرف جامعه یا خانواده یا هرچی تحت فشار قرار میگیرن و به زور به این سمت سوق داده میشن این باعث دلزدگی و سرخوردگیشون میشه و نتیجش میشه صرفا یک مدرک دانشگاهیی که هیچ سوادی پشتش نیست و همین افراد که تعدادشون هم کم نیست میگن ای بابا درس بخونیم که چی بشه و یجورایی به این تفکر که درس و دانشگاه به درد نمیخوره دامن زده میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۷۲۲
۰۱ دى ۱۴۰۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
من یه قانونی برای خودم دارم تو کار کردن: اگه یه روزی از خواب بلند شدید و گفتید اه باز باید برم اونجا سر کار، این یعنی دیگه اونجا به درد شما نمیخوره و باید بیاید بیرون.
۲ ساله که این قانون رو به خاطر کار دولتی زیر پا گذاشتم و فقط تحملشون کردم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , ele
ارسال: #۵۷۷۲۳
۰۱ دى ۱۴۰۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
یه سری طلبه از قم پا شدن رفتن از بازیگران زن سینمای مملکت شکایت کردن به خاطر بدحجابی منجر به تحریک. خب چه کاریه اصن؟ به نظرم باید میرفتن به مسئول اون حوزه علمیه ی خراب شده میگفتن توی غذاشون بیشتر کافور بریزه. همین. اصن فضای حوزه علمیه رو پر از کافور کنن. واردش میشن همینجور بپاشه سر و صورتشون کافور.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۷۲۴
۰۲ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط Riemann.)
هعی روزگار،
ارسال: #۵۷۷۲۵
۰۲ دى ۱۴۰۰, ۰۶:۲۱ ب.ظ
رفتیم باکسن زدیم! باکسن Big Grin

think positive
ارسال: #۵۷۷۲۶
۰۳ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
آیا میدانستید در ترمینال لینوکس وقتی چند تا آپشن یک حرفی رو یکی می کنید ترتیبشون مهمه؟ مثلا این دو تا با هم فرق دارن:
کد:
git commit -am
و
کد:
git commit -ma

عمرا اگه میدانستید Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۷۲۷
۰۳ دى ۱۴۰۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
سلام کاربر جدیدم نمی دونم هنوز فروم ها به قدرت قبل هستن یا نه . از اونجایی که سر گردانیم شانسمان را امتحان می کنیم .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۷۷۲۸
۰۳ دى ۱۴۰۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ
بعضی وقتا مسئولین حرف نزنن خیلی بهتره تا یک ماه پیش بلیط هواپیما از تهران تا اردبیل ۵۵۰ هزار بود بعد نمی دونم وزیر راه بود کی بود اومد گفت دیگه چون فاصله گذاری برداشته شده تو هواپیما قیمت بلیط باید کاهش پیدا کنه بعد اومدن یه لیست دادن گفتن حداکثر قیمت بلیط پروازها باید اینقدر باشه برای اردبیل هم ۷۵۰ هزار حداکثر بلیط بود بعد از این داستان اینا هم اومدن تمام پروازها رو کردن ۷۵۰ هزار حالا اگه اگه حرف نمی زد همون ۵۵۰ هزار بود بعد به ادم فشار میاد میان تلویزیون می گن ما قیمت بلیط هواپیما رو تو کل پروازها حداقل ۱۰ درصد کاهش دادیم واقعا به ادم فشار میاد که مردم رو خر فرض کردن حالا من اخرین بار تیر ماه ۹۹ رفتم اردبیل ۲۲۰ هزار بود بلیط همون موقع هم قیمت دلار ۳۰ هزار بود الانم ۳۰ هزاره بعد چرا اون موقع ۲۲۰ هزار بود الان باید بشه ۷۵۰ هزار این فقط یه نمونه از بی در و پیکری اقتصاد و قیمت گزاری بود والا هر کسی از ایران رفته خوش به حالش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۷۲۹
۰۴ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
این شاخص Legatum هم ما هضم نمی‌نماییم

*ازش بعنوان شاخص رفاه یاد میشه

ارسال: #۵۷۷۳۰
۰۸ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
چقد هوا سرد شدههه خدا کنه برف بزنه

think positive
ارسال: #۵۷۷۳۱
۰۸ دى ۱۴۰۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
تخم مرغ آب پز سر کار نخورید :|

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , so@ , alma1988 , RASPINA
ارسال: #۵۷۷۳۲
۰۸ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تخم مرغ آب پز سر کار نخورید :|
طرف احتمالا بدنسازی کار می کرده : )
ارسال: #۵۷۷۳۳
۰۹ دى ۱۴۰۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
خدا رو شکر چه بارونی میاد!

think positive
ارسال: #۵۷۷۳۴
۱۲ دى ۱۴۰۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خب دیگه ی مدتی هست اینجا هستم و اون سازگاری های اولیه اوکی شده. نوبتی هم باشه نوبت پیدا کردن دوست دختره Big Grin
یکی رو زیر سر دارم باید بگردم ببینم فرهنگ دعوت کردن به دیت اینجا چجوریه
همیشه میگم که زندگی بازی احتمالاته، هر چی بیشتر تلاش (معادل کلمه ی try) کنی بیشتر احتمال داره که شیر بیاد Rolleyes
خارج نشینان عزیز، پیشنهادی انتقادی؟

خب ی آپدیت بدم سر این:
۱- ی نفر رو میشناختم، باهاش بیرون میرفتم و توی ی اکیپ آشنا شده بودم باهاش. درخواست دادم رد کرد Big Grin
۲- با ۲ تا اروپایی دیت رفتم و اصلا شخصیت هاشون مورد پسندم نبودن (نمیدونم نظر اونا چی بود چون من فالو آپ نکردم دیگه)
۳- با یک آسیای شرقی هم دیت رفتم، خوب بود. ولی طرز فکرش این بود که مرد باید خرج کنه Big Grin و ادامه ندادم

برای بعدی ها دعام کنید Rolleyes

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۷۳۵
۱۲ دى ۱۴۰۰, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خب ی آپدیت بدم سر این:
۱- ی نفر رو میشناختم، باهاش بیرون میرفتم و توی ی اکیپ آشنا شده بودم باهاش. درخواست دادم رد کرد Big Grin
۲- با ۲ تا اروپایی دیت رفتم و اصلا شخصیت هاشون مورد پسندم نبودن (نمیدونم نظر اونا چی بود چون من فالو آپ نکردم دیگه)
۳- با یک آسیای شرقی هم دیت رفتم، خوب بود. ولی طرز فکرش این بود که مرد باید خرج کنه Big Grin و ادامه ندادم

برای بعدی ها دعام کنید Rolleyes
با همین فرمون بری جلو میشی joey Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close