زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۷۳۶
۱۲ دى ۱۴۰۰, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۲۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۴۰۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خب ی آپدیت بدم سر این:
۱- ی نفر رو میشناختم، باهاش بیرون میرفتم و توی ی اکیپ آشنا شده بودم باهاش. درخواست دادم رد کرد Big Grin
۲- با ۲ تا اروپایی دیت رفتم و اصلا شخصیت هاشون مورد پسندم نبودن (نمیدونم نظر اونا چی بود چون من فالو آپ نکردم دیگه)
۳- با یک آسیای شرقی هم دیت رفتم، خوب بود. ولی طرز فکرش این بود که مرد باید خرج کنه Big Grin و ادامه ندادم

برای بعدی ها دعام کنید Rolleyes
با همین فرمون بری جلو میشی joey Smile
ندیدم و نمیدونم کیه. فقط امیدوارم مثل فیلم داماد خوش قدم نشه Big Grin

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۷۳۷
۱۳ دى ۱۴۰۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط ezra.)
منطقه ۷ تهرون سیلیکون والیِ خاورمیانس. البته تو مهندسی مواد

متاورس جهان رو از اینی که هست مهوع‌تر میکنه

ارسال: #۵۷۷۳۸
۱۳ دى ۱۴۰۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
شما را به خواندن نمایشنامه توصیه میکنم. بسیار لذت بخشه، در یک شب زمستانی در حالی که شیر و کیک میخورید کنار بخاری یا شومینه میتونید یه نمایشنامه رو تموم کنید و لذت ببرید. قدرت تجسم تون رو بیشتر میکنه. تصویر پردازی های شما رو قوی تر میکنه و در نهایت هم تئاتری رو می بینید انگاری.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۷۷۳۹
۱۴ دى ۱۴۰۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
به نظرم گل لاملا از گل طارمی قشنگ تره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۷۴۰
۱۵ دى ۱۴۰۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دو سال پیش یه جور انتقام سخت گرفتن از آمریکایی‌ها که هنوز داغش روی دل ملت هست.
حالا شماها شاید یادتون نیاد ولی یکی اینجا بود بعد اینکه فهمیدن همه که هواپیما رو با دوتا موشک خودی زدن اومد اینجا نوشت که "جانم فدای منتقم خون زهرا، بسم الله قاصم جبارین" وگرنه برای پایگاهی که هیچکس نبود توش و اخرش نفهمیدیم چند نفر مردن کسی نمیاد چنین چیزی بنویسه. (حالا بماند که همین کاربر یه جواب درخوری هم گرفته بود بابت این مهملاتش که بعدشم مانشت یه هفته ای کرکره اش رو کشید پایین جناب مدیر)
یکی دیگه بود اصرار داشت میگفت هواپیما سقوط کرده. ولی من تحقیق کردم که گزینه اشتباه پدافندی هم هست متاسفانه.
خلاصه که عجیب بود اقا. عجیب.

سوالی که میمونه اینه: فردا که آفتاب حقیقت برون زَند، سَر در کدام برف نهان می‌کنی رفیق؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۷۷۴۱
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
۲۰۲۱

[تصویر:  maingraphic-asset-class-2021.jpg]
چه گندی زد نقره
[تصویر:  supplemental-sp500-1.jpg]

[تصویر:  supplemental-forex-1.jpg]

[تصویر:  supplemental-winner-loser.jpg]

ارسال: #۵۷۷۴۲
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ
اگه یکی جلوی شما داره غیبت یکی دیگه رو می کنه، اگه شما رفتید ممکن غیبت شما رو کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , RASPINA , ele
ارسال: #۵۷۷۴۳
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه یکی جلوی شما داره غیبت یکی دیگه رو می کنه، اگه شما رفتید ممکن غیبت شما رو کنه.

هر که عیب دگران پیش تو آورد و شمرد
بی‌گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد
حضرت سعدی

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , alma1988
ارسال: #۵۷۷۴۴
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
هیچ چیز بدتر از این نیست که خوبی به کسی بکنید و در جوابش اذیتتون کنه. اصلا نگرش آدم رو به زندگی تغییر میده.

ارسال: #۵۷۷۴۵
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  

اینجا دیگه میتونه خط پایان سکه باشه

ارسال: #۵۷۷۴۶
۱۷ دى ۱۴۰۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هیچ چیز بدتر از این نیست که خوبی به کسی بکنید و در جوابش اذیتتون کنه. اصلا نگرش آدم رو به زندگی تغییر میده.
من خودم این بلا خیلییی سرم اومده بارها هم پشیمون شدم و گفتم دیگه توبه که کاری برای کسی کنم ولی خوب هنوز اون ادمی که کلا بیخیال بشم نشدم و میگم اشکال نداره
ولی قبول دارم نگرش ادم رو عوض میکنه بعضی وقتا فک می کنم اون ادم بی احساسه که کسی براش مهم نیست شاید یه روز خیلی هم با احساس بوده وبه قولا دلش میسوخته و کمک بقیه می کرده شاید یه جایی دیده اومده ثواب کنه کباب شده الان اینقد سرد و بی احساس شده
ولی باز هم من میگم باید حداقل کمک رو کرد هر چند شاید بعدش به قولا در جواب کاری کنن که دیدت عوض شه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۷۷۴۷
۱۹ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
................
ارسال: #۵۷۷۴۸
۱۹ دى ۱۴۰۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط hope....)
.......
ارسال: #۵۷۷۴۹
۲۰ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دو سال پیش یه جور انتقام سخت گرفتن از آمریکایی‌ها که هنوز داغش روی دل ملت هست.
حالا شماها شاید یادتون نیاد ولی یکی اینجا بود بعد اینکه فهمیدن همه که هواپیما رو با دوتا موشک خودی زدن اومد اینجا نوشت که "جانم فدای منتقم خون زهرا، بسم الله قاصم جبارین" وگرنه برای پایگاهی که هیچکس نبود توش و اخرش نفهمیدیم چند نفر مردن کسی نمیاد چنین چیزی بنویسه. (حالا بماند که همین کاربر یه جواب درخوری هم گرفته بود بابت این مهملاتش که بعدشم مانشت یه هفته ای کرکره اش رو کشید پایین جناب مدیر)
یکی دیگه بود اصرار داشت میگفت هواپیما سقوط کرده. ولی من تحقیق کردم که گزینه اشتباه پدافندی هم هست متاسفانه.
خلاصه که عجیب بود اقا. عجیب.
سوالی که میمونه اینه: فردا که آفتاب حقیقت برون زَند، سَر در کدام برف نهان می‌کنی رفیق؟

آدما معمولاً بعد هر حادثه‌ای طبق پس‌زمینه‌های فکری خودشون قضاوت میکنن؛ نه طبق واقعیت
اون ۱۲مرد خشمگین سیدنی لومت همیشه برقراه, با یه اکسپشن از آدمای چاپلوس و ریاکار
طرف از بدو تولدش غیر از منبر و تریبون نماز جمعه ندیده, و ذهنش زباله‌دون اراجیف و اباطیل یه مشت روضه‌خون و مداح سطحی و آخوندِپاکتی بوده؛ همچین آدمی نه تا ۱۸دی ۹۸, بلکه تا ابد و یک روز تاریخ همیشه دیو واسش امریکاست, دلبر واسش سپاه پاسدارانه
هر سناریویی بزاری جلوش یه جوری تحلیلش میکنه که دوقطب خیر و شرش همین دراد...

برعکس جو حاکم در شبکه های اجتماعی, هیچ افتخاری نداره که زودتر از بقیه گفته باشی که «خودشون زدن» و کسانی که منکر عامل بیرونی سقوط هواپیما بودن رو تکفیر کنی
یکی دیروزا تو توییتر نوشته بود اینایی که عمدی بودن شلیک موشک رو انکار میکنن همونان که دیروز شلیک موشک خودی رو انکار میکردن!

من خودم بعنوان کسی که مثل خیلیای دیگه از همون کله سحر ترور سلیمانی تا سقوط هواپیما و ... کف تایملاین توییتر و ... بوده و واکنش ملت رو دیده؛ میگم که اونایی که از همون لحظات اول ادعای زدن هواپیما رو شروع کردن در بلاهت و وراجی و زر مفت زدن اگه زبون نفهمتر نبودن دقیقاً قد همونا شر میگفتن

من خودم تا وقتی که اولین دلایل احتمالی تو ذهن خودم جرقه نزده بود, خیلی سفت و محکم منکر شلیک خودی بودم
منکر بودم چون هیچ منطقی پشت این ادعا نمیدیدم, و موج اول مدعیان شلیک عملاً جز زر مفت چیز دیگه‌ای نمیگفتن
طرف اصلاً فرق موشک و راکت پدافند رو نمیدونست! عمده تصورات موج اولی‌ها این بود که موشکهایی که از ایران زدن رفته خورده به هواپیما! خب هر عقل سلیمی فقط خندش میگیره به این حرف!

خلاصه که ادعا درست دراومده لزوماً دلیل بر ذکاوت اونا نیست
همین الانم با همون فرمون دارن ادعا میکنن از عمد و آگاهانه زدن هواپیما رو
بازهم با استدلالهای آبکی و خیالات واهی
فردا حتی اگه اثبات هم بشه که عمدی بوده من یکی پروندشو نمیبندم
چون با هیچ منطقی جور در نمیاد که «خودی» عمداً «خودی» رو بزنه
چونکه هیچ منفعتی درش نیست و جز حماقت محض نیست
و عملا خودی نمیتونه خودی رو عمداً بزنه مگه اینکه پای طرف سومی در میون باشه که منفعتی ببره

سهوی بودن شلیک هم, الان دوساله که جز دلایل سست و بچه‌خرکن چیز مایه‌داری براش نیاوردن و اصلاً برای من باور پذیر نبوده
اما نپذیرفتنِ سهوی بودن لزوماً به معنای پذیرفتن عمدی بودن نیست. شخصاً چیزی که برام مهمه خودِ واقعیته
و ته ماجرا قطعاً برای من به اینجا ختم نمیشه که «خودی»«خودی» رو «آگاهانه» زده, ولو اینکه ظالم و دیکتاتور بوده باشه

ارسال: #۵۷۷۵۰
۲۱ دى ۱۴۰۰, ۰۲:۳۰ ق.ظ

دیگه کم‌کم داره به کف کانال ۲۰ساله میرسه
با توجه به توافق برجام بنظرم شدیداً باید رصد بشه
از نظر من از ۱۲۵۰ به پایین واقعاً جذاب میشه
از این ناحیه تا کف کانال میتونه پایان یه موج ۲ بزرگ باشه و یه موج ۳ بلند مدت شروع بشه
چهارشنبه همین هفته تقسیم سود سالیانه داره
یعنی کسی فردا وارد شه سود سالیانه رو هم میگیره و شاید بعد تقسیم سود یه ریزش داشته باشه

هم وضعیت نسبتاً مشابهی داره, اگه قیمت انرژی بالاتر بره که واقعاً جذابه
p/e 1401 دماوند بین ۷ و ۸ برآورد شده

هم از لحاظ تکنیکال قابل توجهه
قیمتش بعد افزایش سرمایه نصف شده
و یه abc کامل اصلاح کرده
نکاتی که خیلی جذابش میکنه, اینه که هنوز بخش دوم افزایش سرمایه مونده؛ و نکته مهمتر اینکه PRICE/NAVش حدوداً ۳۶% هست و به عبارتی مفته!

به گروه لیزینگی هم حواستون باشه. سهامداران عمدشون هرروز دارن سهم اضافه میکنن. احتمالاً یکی ذینفعان توافق برجام همین گروهه. دیگه خودتون سهماشو تحلیل کنید.. حوصلشو ندارم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close