زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۲۶۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اگر آسمانت ابری بود تو با قدرت مهر و محبتت
رنگین کمانش باش و زیبایی خود را نمایان کن... Smile

Heartپیشاپیش عید سعید فطر رو به همه دوستان خوب مانشتیم تبریک میگم.Heart

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Amir V , neda_Network , SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , good-wishes , eris229
ارسال: #۸۲۶۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
یک ماه مهمانی خدا و دوری انسان از بسیاری از گناهان و تابیدن نور الهی بر دل بندگان در شبهای قدر انسان را به خالق خود نزدیک می‌کند و این از بهترین اوقات دعاست .در این شب پاداش عمل یک ماه بندگان داده می شود. پیامبراسلام صل الله علیه و آله و سلم می‌فرمایند: وقتی شب‌ عید فطر فرا می‌رسد- که به آن شب پاداش گویند - خداوند اجر عاملین را می‌دهد ولی بدون حساب .در این حال دعا می‌تواند باعث جلب رضایت الهی و دریافت پاداش بیشتر شود.

از امام رضا علیه السلام روایت است : در سه شب روزی ها و مرگ ها و مقدّرات یک سال تقسیم می‌شود. شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، نیمه شعبان و شب عید فطر.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , good-wishes , kati
ارسال: #۸۲۶۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ممنون از همه دوستان برای متن ها و درد و دلهای زیباشون برای ماه رمضون و عید فطر Smile
درسته ادم گشنه و تشنه می شه ولی حیف که این درهای رحمت بسته می شه Sad

از همه دوستان برای همه ادم های دیگه التماس دعا دارم Smile باشه که همتون بخشیده و حاجت روا و عاقبت به خیر بشید Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , farhud , **sara** , sahar121 , good-wishes , IT.setareh91 , eris229 , ماه بانو
ارسال: #۸۲۶۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید
قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید
فصل گل می گذرد هم نفسان بهر خدا
بنشینید به باغی و مرا یاد کنید
عندلیبان گل سوری به چمن کرد ورود
بهر شاد باش قدومش همه فریاد کنید
یاد از این مرغ گرفتارکنید ای مرغان
چو تماشای گل و لاله و شمشاد کنید
هر که دارد ز شما مرغ اسیری به قفس
برده در باغ و یاد منش آزاد کنید
آشیان من بیچاره اگر سوخت چه باک
فکر ویران شدن خانه صیاد کنید
شمع اگر کشته شد از یاد مدارید عجب
یاد پروانه هستی شده بر باد کنید
بیستون بر سر راه است مبادا از شیرین
خبری گفته و غمگین دل فرهاد کنید
جور و بیداد کند عمر جوانان کوتاه
ای بزرگان وطن بهر خدا داد کنید
گر شد از جور شما خانه موری ویران
خانه خویش محال است که آباد کنید
کنج ویرانه زندان شد اگر سهم بهار
شکر آزادی و آن گنج خدا داد کنید

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۸۲۷۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
سوال این روزهام: وقتی می شه بدون تحصیلات موقعیت شغلی رو بهتر کرد چرا این همه وقت می ذاری برای درس؟
جواب این روزهام: دارم به این نتیجه میرسم تحصیلات آخرین معیاره برای ارتقای موقعیت. خیلیها نداشتن و جاشون خیلی خوبه و خیلیها دارن و کنار گذاشته شدن. اون مهره مار رو که ندارم!

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۸۲۷۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
[تصویر:  199147_d7449_ph001j.jpg]

مدتیست کفش هایش لب به خنده باز نموده!
لبخند بر لبانش باز خواهد گشت
خیلی ساده، خیلی ارزان
اگر بهایش را بپردازیم
من، شما، و آنها که در جیب شان به اندازه صدها جفت کفش پول است.

الَّذینَ یُنْفِقُونَ فِی السَّرَّاءِ وَ الضَّرَّاءِ وَ الْکاظِمینَ الْغَیْظَ وَ الْعافینَ عَنِ النَّاسِ وَ اللَّهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ (سوره آل عمران، آیه ۱۳۴)
همان ها که در توانگری و تنگدستی ، انفاق می کنند و خشم خود را فرو می برند و از خطای مردم درمی گذرند و خدا نیکوکاران را دوست دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , SaMiRa.e , انرژی مثبت , شاپری , sahar121 , Aurora , samaneh@90 , **sara** , neda_Network , Eternal , atenaa , farhud , ماه بانو , good-wishes , atti joon , Payam92
ارسال: #۸۲۷۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بخشی از یه مطلب:

"حجت الاسلام غلامعلی در پایان با اشاره به کتاب «اقبال الاعمال» سیدبن طاووس، اعمالی را توصیه کرد و گفت: ایشان می گوید که بهتر است که دو شب آخر ماه مبارک رمضان وداع کند و چند کار را بهتر است انجام دهد
یکی دعای وداع را بخواند و
دوم در شب آخر سوره انعام، کهف و یس را بخواند و
سوم استغفار کند و حداقل ۱۰۰ مرتبه بگوید: "استغفر الله و اتوب الیه"
را در شب آخر ماه مبارک رمضان داشته باشد که ان شاء الله مورد غفران الهی قرار گیرد."

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , atti joon , شاپری , sahar121 , farhud , neda_Network , good-wishes , Aurora , eris229 , ماه بانو
ارسال: #۸۲۷۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  چند وقتیه که سریالای ماه رمضون بیشتر اعصاب خورد کنن تا سریال .. یادش بخیر رمضان چند سال قبل سریال خانه به دوش , متهم گریخت و سایر طنزها که هم دل آدمو شاد می کرد و هم حرفی واسه گفتن داشت ..
فکرشو کن آدم بعد از یه روز پر مشغله و اعصاب خورد کن بشینه پای سریال مادرانه که هم آهنگش هم ریتم و داستانش کاملا" غمگینه ..
اولش که رو آورده بودن به سریالای پر از روح و ارواح دیدن دیگه نونشون با این سریالا آجر شده , رفتن سراغ این گونه سریالای به اصطلاح درام که اشک آدمو در بیارن ..بعد هم که ماه رمضون تموم میشه صداوسیما آمار چند صد هزارتایی می ده از تعداد بینندگان این سریالا..
فک میکنن بلانسبت ما دراز گوشیم !
با تمام احترامی ک واسه ی اقای خواجه امیری قایلم اما تا میخواد تموم شه کانال و عوض میکنم از بس اهنگ اخرش غمباااره و اعصاب ب هم ریزهBig Grin
واقعا چه قدر آدم باید بیکار باشه که بشینه این سریالای ماه رمضون ببینه مگه فیلم قحطیه آخهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من که چند سالی هست دیگه فیلم های ضرغامی رو نگاه نمیکنم!
اعصابم هم راحته راحته!Big Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tohidi4503 , maneshty
ارسال: #۸۲۷۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
من الان باس به کی بگم که نمی دونم حتی مدیریت انجمن سرگرمی با کیه!!؟؟؟ من که چشام کور شد بس دنبالش گشتم...
دوبارم میگم.. صفحه ۸۴ همون صفحه آخر از تایپیک جوک و طنز من خطای ۵۰۰ میده.. بقیه صفحات اما باز میشه...
هر کی مدیریت رو دید سلام منو بش برسونه

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۲۷۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
من اعتراف می کنم که واقعا به من سخت گذشت. هوا خیلی داغ و روزها طولانی بود. اما دلم برای ماه رمضون تنگ میشه. هیچی برامون نداشت چند تا سفره افطاری داشت که به نظرم به بهترشدن رابطه چند نفر تو فامیل ما خیلی کمک کرده باشه. امیدوارم برکت اون سفره ها ادامه داشته باشه.
امشب شب عید است و طبق نوشته های مفاتیح کلی اعمال داره. از همه، مخصوصا اونایی که توفیق پیدا می کنند اعمال رو انجام دهند التماس دعا دارم.
عیدتون مبارک
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91
ارسال: #۸۲۷۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
زندان بدون دیوار

بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده‌ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرار می‌داد.حدود ۱۰۰۰ نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از استانداردهای بین‌المللی برخوردار بود. زندان با تعریف متعارف تقریباً محصور نبود. آب و غذا و امکانات به وفور یافت می‌شد. از هیچیک از تکنیک‌های متداول شکنجه استفاده نمی‌شد، اما بیشترین آمار مرگ زندانیان در این اردوگاه گزارش شده بود. زندانیان به مرگ طبیعی می‌مردند. امکانات فرار وجود داشت اما فرار نمی‌کردند. بسیاری از آنها شب می‌خوابیدند و صبح دیگر بیدار نمی‌شدند. آنهایی که مانده بودند احترام درجات نظامی را میان خود رعایت نمی‌کردند و عموماً با زندانبانان خود طرح دوستی می‌ریختند.
دلیل این رویداد سال‌ها مورد مطالعه قرار گرفت و ویلیام مایر نتیجه تحقیقات خود را به این شرح ارائه کرد:

«در این اردوگاه، فقط نامه‌هایی که حاوی خبرهای بد بودند به دست زندانیان می‌رسید. نامه‌های مثبت و امیدبخش تحویل نمی‌شد.
هر روز از زندانیان می‌خواستند در مقابل جمع، خاطره یکی از مواردی را که به دوستان خود خیانت کرده‌اند، یا می‌توانستند خدمتی بکنند و نکرده‌اند تعریف کنند.
هر کس که جاسوسی سایر زندانیان را می‌کرد سیگار جایزه می‌گرفت. اما کسی که در موردش جاسوسی شده بود هیچ نوع تنبیهی نمی‌شد. همه به جاسوسی برای دریافت جایزه (که خطری هم برای دوستانشان نداشت) عادت کرده بودند.»

تحقیقات نشان داد که این سه تکنیک در کنار هم، سربازان را به نقطه مرگ رسانده است:
۱-با دریافت خبرهای منتخب (فقط منفی) امید از بین می‌رفت.
۲-با جاسوسی، عزت نفس زندانیان تخریب می‌شد و خود را انسانی پست می‌یافتند.
۳-با تعریف خیانت‌ها، اعتبار آنها نزد همگروهی‌ها از بین می‌رفت.

و این هر سه برای پایان یافتن انگیزه زندگی، و مرگ‌های خاموش کافی بود.
این سبک شکنجه، شکنجه خاموش نامیده می‌شود.

ما چقدر در زندگی، اطرافیان خود را به صورت خاموش شکنجه کرده‌ایم؟

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: donya123 , بنده ی خدا , LORD0098 , diligent , svk7 , sahar121
ارسال: #۸۲۷۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط شاپری.)
نکته های نهفته فیلم مادرانه:
اگه نامزدت ولت کرد عب نداره. ۲۰ سال دیگه زندگیش به گند کشیده میشه و میاد سراغت.. با پولم میادا...
اگه نامزدتونو ول کردین عب نداره... از بس اه و ناله پشت سرتونه که همسرتون میزاره میره و بعد به عشق سابق میرسین .به همون ول ولست تو دلم Big Grin
بلانسبت جمع :
موادمخدرو شیشه همچینم بد نیست!!!!!! گاهی استفاده کن شاید تصادف کنی و بری کما وبعد که به هوش اومدی آدم شی!!!! الان اگه فرزاد با رها تو پارک شهر مواد نمیزدن آیا رها میرفت هپرود؟ ایا تصادف میکرد؟ میرفت کما؟ ایا عاقل میشد؟ Undecided
کاراکتر اصلی فیلم که از همه گیرتر و یه دنده تر بودو با یه تصادف از فیلم خارج شد و شد یه دختر آروم و عاقل که کل مشکلات فیلم حل شد !!! Undecided
مریم خانومم که فرشته بود ... تشریف آوردن و فیلمو منور کردن ...
همون! چرا چادرشو اونجوری دودستی میچسبید و زیر گلوش فشار میداد.. فکر کنم با چادرم پریده بود تو آب و ارسلانو نجات داد؟ نه؟!!
معلوم بود تو عمرش یه بارم چادر سرش نکرده.
حتی بلد نیستن خوب فیلم بیان واسه مردم که ادم حس نکنه الکی هستش

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , Menrva , kati , sara_13686868 , soolmaz , neda_Network , sahar121 , tohidi4503
ارسال: #۸۲۷۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
آنکه جو کاشت
چطور پنداشت
.
گندم درو می کند؟!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , انرژی مثبت , Menrva , SaMiRa.e , neda_Network , sahar121 , Payam92
ارسال: #۸۲۷۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  نکته های نهفته فیلم مادرانه:
اگه نامزدت ولت کرد عب نداره. ۲۰ سال دیگه زندگیش به گند کشیده میشه و میاد سراغت.. با پولم میادا...
اگه نامزدتونو ول کردین عب نداره... از بس اه و ناله پشت سرتونه که همسرتون میزاره میره و بعد به عشق سابق میرسین .به همون ول ولست تو دلم Big Grin
بلانسبت جمع :
موادمخدرو شیشه همچینم بد نیست!!!!!! گاهی استفاده کن شاید تصادف کنی و بری کما وبعد که به هوش اومدی آدم شی!!!! الان اگه فرزاد با رها تو پارک شهر مواد نمیزدن آیا رها میرفت هپرود؟ ایا تصادف میکرد؟ میرفت کما؟ ایا عاقل میشد؟ Undecided
کاراکتر اصلی فیلم که از همه گیرتر و یه دنده تر بودو با یه تصادف از فیلم خارج شد و شد یه دختر آروم و عاقل که کل مشکلات فیلم حل شد !!! Undecided
مریم خانومم که فرشته بود ... تشریف آوردن و فیلمو منور کردن ...
همون! چرا چادرشو اونجوری دودستی میچسبید و زیر گلوش فشار میداد.. فکر کنم با چادرم پریده بود تو آب و ارسلانو نجات داد؟ نه؟!!
معلوم بود تو عمرش یه بارم چادر سرش نکرده.
حتی بلد نیستن خوب فیلم بیان واسه مردم که ادم حس نکنه الکی هستش

واقعا خیلی ضدحال بود سریالش ایه چجوریش بود دیگه!!!!فرشته روخوب اومدی ینی بچه ها مادرشون دوست ندارن ول میکنن میرن طرف نامادریشون اونو دوست دارن!!!واقعاچقدمسخره،آخه میترسید چادر از سرش بیفتهBig Grin همچین که چادروگرفته بودااا آره واقعاBig Grin
وای اونجا که باچادرپرید تو آب چقد خندیدمااا خیلی باحال بود.
دقت کردین رها و مادررها چون نقششون منفی بود چادری نبودن اوناکه چون نقششون مثبت بود چادری بودن !!!همیشه تو فیلماشون اونایی که مثبتن چادرین!!!!ووضعشون خوب نیست خوش خرم و خوشحال وخوشبخت اونایی که زندگیشون بهتر زندگیشون غم و رها معتادومادره اینجوری.........
فیلمه آخههههه.....!!!!!!!!!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , sara_13686868 , sahar121
ارسال: #۸۲۸۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
پر شدم از بغض Sad
دلم کنسرت میخواد

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۷۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close