زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۴۹۶
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آخ جون بعده دو هفته فردا واسه آزمون میرم بیرون
تازه هوا هم بارونیه که دیگه معرکه ست Big Grin
خدایا این شادی های کوچیکو از ما نگیر Shy Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , انرژی مثبت , zaynab
ارسال: #۹۴۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
در زندگی گاهی تنها ماندن، بهای آدم ماندن است...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , good-wishes , sahar121 , Eternal , SaMiRa.e , vesta , x86 , fifa2020
ارسال: #۹۴۹۸
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
تو استان ما (کردستان) هم برف اومده به مقدار بسیار زیاد ( گفتن حدودا ۵۰ سانتیمتر).

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , zaynab
ارسال: #۹۴۹۹
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
امیدواریت به آنچه امید نداری بیش از چیزی باشد که امید داری ،

موسی بن عمران به امید قبسی از آتش از پیش زن و فرزند خود رفت، و با منصب پیامبری بازگشت.
ملکه سبا برای دیدن سلیمان و کشورش رفت ولی بدست سلیمان مسلمان شد ،
ساحران برای عزت گرفتن از فرعون رفتند، اما مومنین واقعی بازگشتند .

امیرالمومنین(علیه السلام )
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , mhd3 , Eternal , good-wishes , tabassomesayna , نارین , vesta , x86 , sahar salehi
ارسال: #۹۵۰۰
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
یه همسایه مردم آزار داشته باشی کافیه برای اینکه درس نفهمی...
حالا کاش آهنگ های درست حسابی هم گوش بدن!
از صبح یکی درمیون آی خدا دلگیرم ازت آی زندگی سیرم ازت... پشتش یا تو یا هیچ کس دیگه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , atenaa , kati , maneshty , فرید , x86
ارسال: #۹۵۰۱
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
خواندن حدیث کسا در اولین جمعه ماه صفر برای گرفتن حاجات و رفع گرفتاری ها توسط پیامبر اکرم (ص) به پیروان شون توصیه شده .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , good-wishes , Fardad-A , kati , vesta , tabassomesayna , x86 , Parva
ارسال: #۹۵۰۲
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط vesta.)
یوسف می دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا، حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد... اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته بود ، بدو ، چون خدای تو و یوسف یکیست

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  هر پاداشی که زندگی به تلاشهایمان بدهد یا ندهد، هنگامیکه به پایان تلاشهایمان نزدیک میشویم، هر کداممان باید حق آنرا داشته باشیم که با صدای بلند بگوییم: من هر آنچه در توان داشته ام را انجام دادم

امضاتون واقعا عالیه
جمله واقعا زیبا و پر مفهومی هستش
جرات میخواد که آدم به عقب برگرده و به دقت بگه که هر آنچه در توانش بوده انجام داده ... امیدوارم هیچ وقت تو زندگی کم نگذاریم چون خودمون رو به راحتی نمیتونیم گول بزنیم و اونی رو که اون بالاست وقتی سوال از فرصتهای داده شده میکنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , x86 , good-wishes , انرژی مثبت , Fardad-A
ارسال: #۹۵۰۳
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
..... اومدن تو تلوزیون میگن مردم رو امیداوار نکنین که تیم ملی صعود میکنه توقع مردم رو بالا نبرین( نقل از کارشناسای فوتبال حاج رضایی و مهدوی کیا و...)
خوب پس واسه چه .......... میرین جام جهانی؟ پوله مملکتو خرج میکنین از اونور جلو رفتن یه تیم دیگه رو میگیرین
ما واسه کنکور به تیره رتبه تک رقمی میریم قبول نمیشم اونوقت به تیره قبول نشدن میرفتیم چی کار میکردیم Big Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab , Fardad-A , tohidi4503
ارسال: #۹۵۰۴
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
روز دانشجو مبارک
HeartHeartHeart

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , banafshe , SaMiRa.e , 10:30 , x86
ارسال: #۹۵۰۵
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
بار الها !
ما را همت و اراده ای ده که جز ید قدرت تو هیچ چیز یارای شکست آن را نیابد
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , banafshe , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Eternal , maneshty , x86
ارسال: #۹۵۰۶
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
اهل دانشگاهم
قبله ام آموزش
جانمازم جزوه ، درس از پنجرها میگیرم
من درسم را وقتی میخوانم که خروس میکشد خمیازه

دانش جوها روزتون مبارک

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , tohidi4503 , Xilinx , vesta
ارسال: #۹۵۰۷
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ
امروز یه پیامک جالب هم واسه من اومد:

" دانشجویان عزیز زیاد به خودتان فشار نیاورید، حتی امام (ره) نیز به شما امیدی نداشت، همیشه میگفت : امید من به شما دبستانی هاست! روز دانشجو مبارک." Smile کلی خندیدم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Eternal , tohidi4503 , Xilinx
ارسال: #۹۵۰۸
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  امروز یه پیامک جالب هم واسه من اومد:

" دانشجویان عزیز زیاد به خودتان فشار نیاورید، حتی امام (ره) نیز به شما امیدی نداشت، همیشه میگفت : امید من به شما دبستانی هاست! روز دانشجو مبارک." Smile کلی خندیدم .

باحال بود منم خندم گرفت ، واسه من که هیچی پیام نیومد گرچه دانشجوی دانشگاهی نیستم دیگه اما امیدوارم بتونم همیشه دانش جو باشم.خودم به دوستای دانشجو پیام دادم اما نامردا برنگشتن بگن ممنونAngry

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۹۵۰۹
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ق.ظ
دلم یه فنجون قهوه میخواد توی یه کافه به سمت یه خیابون که پر باشه از برف روی سنگ فرشای لوزی شکل و مردم در حال قدم زدن باشن توی اون خیابون دلم میخواد بوی قهوه رو حس کنم و صدای موزیک فرانسوی رو بشنوم
سکانس پنجم ذهن من وقتی ساعت ۲/۳۵ دقیقه شب داره واسه آیندش برنامه ریزی میکنه
زندگی یعنی نوشیدن همون یه فنجون قهوه و زل زدن به آدما و گاهی هم زل زدن به بخاری که از اون قهوه بلند میشه حتی میتونم رنگ اون میزی رو که روش نشستم رو هم تصور کنم.....
این یه situation ه surreal نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Eternal , نارین
ارسال: #۹۵۱۰
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
آن بالا که بودم، فقط سه پیشنهاد بود.
اول گفتند زنی از اهالی جورجیا همسرم باشد. خوشگل و پولدار. قرار بود خانه ای در سواحل فلوریدا داشته باشیم. با یک کوروت کروکی جگری. تنها اشکال اش این بود که زنم در چهل و سه سالگی سرطان میگرفت. قبول نکردم. راست اش تحمل اش را نداشتم.
بعد موقعیت دیگری پیشنهاد کردند :
پاریس خودم هنرپیشه می شدم و زنم مدل لباس. قرار بود دو دختر دو قلو داشته باشیم. اما وقتی گفتند یکی از آنها نه سالگی در تصادفی کشته میشود. گفتم حرف اش را هم نزنید.
بعد قرار شد کلودیا زنم باشد. با دو پسر. قرار شد توی محله های پایین شهر ناپل زندگی کنیم. توی دخمه ای عینهو قبر. اما کسی تصادف نکند. کسی سرطان نگیرد. قبول کردم.
حالا کلودیا مدام می گوید خانه نور کافی ندارد، بچه ها کفش و لباس ندارند، یخچال خالی است. اما من اهمیتی نمیدهم. می دانم اوضاع می توانست بدتر از این هم باشد. با سرطان و تصادف. کلودیا اما این چیزها را نمی داند. بچه ها هم نمیدانند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , banafshe , نارین , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close