زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۰۴۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستای گل مانشتی
برگشتم...
بازم برگشتم که بگم قبول نشدم
بازم برگشتم که بگم خراب کردم
بازم برگشتم که...
...
بعضی آرزو میکنم کاش وجود نداشتم
حیف Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۰۴۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ
پرونده ارشد سراسری ۹۳ هم بسته شد.مانشت ممنونم کنارم بودی و ممنونم از کسی که منو با این سایت آشنا کرد.
دانشجوی ارشد شدیم سعی می کنم غمگین نباشم و بیشتر به درسهام برسم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , vesta , hamid1989 , banafshe , fa_shinobi , sana2014
ارسال: #۱۲۰۴۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  پرونده ارشد سراسری ۹۳ هم بسته شد.مانشت ممنونم کنارم بودی و ممنونم از کسی که منو با این سایت آشنا کرد.
تبریک میگم، انشاالله موفق باشی
نگو سعی میکنم شاد باشم... به خودت قول بده. دیدی آرزوت براورده شد، حالا اون بنده شاد و خوبی باش که خدا میخوادHeart

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستای گل مانشتی
برگشتم...
بازم برگشتم که بگم قبول نشدم
بازم برگشتم که بگم خراب کردم
بازم برگشتم که...
...
بعضی آرزو میکنم کاش وجود نداشتم
سلام
بخاطر قبول نشدن که نباید جا خالی کرد البته خب میدونم وقتی زحمت بکشی و نتیجه نگیری خیلی درد داره چون برام پیش اومده
اشکال نداره به جاش الان کلی تجربه دارید و اگر دوباره بخونید مطمئن باشید نتیجه بهتری میگیرید، بشینید ببینید چی کنکورتون رو خراب کرد تا دوباره تکرارش نکنید انشاالله دفعه دیگه قبول میشید یا اگر آزاد دوست دارید همین امسال دانشگاه آزاد قبول میشید.

خوبی کنکور اینه که فرصت یکباره نیست... تا وقتی زنده ایم هر قدر بخوایم کنکور میتونیم بدیم

دیشب مامان عزیزم به من نقش قالیشو دادBig Grin نخند دوست عزیز سرت میاداTongue دستم درد میکنه... حین کار فرح بخش بودااا ..اما الان ...
تا فرصت باقی مانده به عروسی آقا داداش، مامان جون میخواد خونه رو برق بندازه و من استخدام رسمی شدمBig Grin
نیروی تازه نفس جذب میکنم، نبود؟؟؟Tongue با حقوق و مزایا
طفلک دوستام میخوان بهم زنگ بزنن با وقت قبلی زنگ میزنن... میگم شدم سنجد، میخندن... سنجد کجاست!!!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , azarakhsh1986 , hamid1989 , **sara** , banafshe , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۰۴۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  پرونده ارشد سراسری ۹۳ هم بسته شد.مانشت ممنونم کنارم بودی و ممنونم از کسی که منو با این سایت آشنا کرد.
کجا قبول شدی...

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۲۰۵۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
یه مدت مانشت بیخیال شم..برم استراحت کنم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , fa_shinobi , A V A
ارسال: #۱۲۰۵۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
بچه ها من دوستمو گم کردم ازش خبر ندارین؟Smile چرا مانشت اینقد شلوغ شده هر رتبه برا خودش صفحه باز کرده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۰۵۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  بچه ها من دوستمو گم کردم ازش خبر ندارین؟Smile چرا مانشت اینقد شلوغ شده هر رتبه برا خودش صفحه باز کرده...
دوستت کیه تو قسمت جستجوی انجمن اسم دوستتو سرچ کن بعد قسمتای که پست گذاشته میاره

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۰۵۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
رفتم استخر موقعه دوش گرفتن اینقدر شلوغ بود منم رفتم تو دستشویی با خیال راحت یه حمام حسابی گرفتم دیگهم کسی نبود بگه زودتر زودتر کسی ام نبود نگا کنه کلی شاد شدم میانبر زدم

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
ارسال: #۱۲۰۵۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سلام
بخاطر قبول نشدن که نباید جا خالی کرد البته خب میدونم وقتی زحمت بکشی و نتیجه نگیری خیلی درد داره چون برام پیش اومده
اشکال نداره به جاش الان کلی تجربه دارید و اگر دوباره بخونید مطمئن باشید نتیجه بهتری میگیرید، بشینید ببینید چی کنکورتون رو خراب کرد تا دوباره تکرارش نکنید انشاالله دفعه دیگه قبول میشید یا اگر آزاد دوست دارید همین امسال دانشگاه آزاد قبول میشید.

خوبی کنکور اینه که فرصت یکباره نیست... تا وقتی زنده ایم هر قدر بخوایم کنکور میتونیم بدیم
سلام
مرسی بابت هم دردی و امیدی که دادین
قضیه اینجاست که امسال دومین باری بود که کنکور دادم...
ینی تا الان ۲سال از عمرم پر..!!!

خدا آخر و عاقبت هممون رو بخیر کنه

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , vesta , sahar salehi , mohammad.ardeshiri , neda_Network , salam5 , Engineer
ارسال: #۱۲۰۵۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
شاید بگم شرایطتون رو درک میکنم و شرایط همه دوستانی که الان این حس رو دارید بگید نه، ولی خب چون خودم تجربه اش کردم میفهمم.. البته تو کارشناسی و چون نمیخواستم برم شهرستان
منم همه زندگیم شده بود کنکور و دیگه به هیچ کاری نمیرسیدم... فقط درس و درس. صبح ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب... خیلی زیاده
اگر اینطوری پیش برید حتی بعد قبولی هم آدم پشیمون میشه که چرا زندگی نکرده و تک بعدی مونده... اونوقتا خب بچه تر بودم و متوجه زندگی نبودم

ولی واقعا هر کی میخواد برای کنکور بخونه درست هم درس بخونه هم زندگی کنه... الان که برای ارشد میخونید کنارش کسب مهارت کنید تو هر زمینه ای هم مربوط به رشته اتون هم موارد دیگه، تا چه وارد ارشد شدید چه خواستید سال بعدش بخونید نگید همه زحمتام هدر رفت بگید یه چیزای دیگه هم بود که اونارو پیش بردم و این یکی نشد
من خودم به این نتیجه رسیدم و بابت اون روزا واقعا هنوز میگم ایکاش آگاهیم بیشتر بود و بهتر عمل میکردم
با آرزوی موفقیت همه مانشتیها

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , sahar salehi , atenaa , fa_shinobi , A V A , Engineer
ارسال: #۱۲۰۵۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
لذتی که در فراق است در وصال نیست، چرا که در فراق شوق وصال است و در وصال ترس فراق

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , A V A , tabassomesayna , mm123456789 , sahar salehi , pouran , **sara** , olom tahghighat
ارسال: #۱۲۰۵۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
چند روزه که بی حوصله شدم و به پایان نامه نمی رسم داشتم خوب پیش می رفتمااااا یهو افسرده شدم الان در سکون به سر می برم!!!
راستی به بچه هایی که ارشد قبول شدن تبریک می گم ان شا الله همگی موفق باشید

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , azad_ahmadi , vesta
ارسال: #۱۲۰۵۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
دلم گرفته....منم دوست داشتم الان مثل بچه های ارشدی همکلاسیامو پیدا میکردم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , خانه سبز , vesta , esisonic , Engineer
ارسال: #۱۲۰۵۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ
دوستان هیچ وقت نا امید نباشین توکل کنید به خدا
تلاش کنید و پشتکار داشته باشین هدف داشته باشین هدف ارشد نباشه هدف رسیدن به ارامش روحی باشه.. ارام نباشه ادم هرچقدر هم تو ظاهر موفق باشه خوشبخت نیستی... خوشبختی واقعی یعنی اینکه ارااااااام باشین..
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , tabassomesayna , fa_shinobi , vesta , **sara** , comp_s , SaMiRa.e , banafshe , elham_sh219 , olom tahghighat , Engineer
ارسال: #۱۲۰۶۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mahsa * نوشته شده توسط:  دلم گرفته....منم دوست داشتم الان مثل بچه های ارشدی همکلاسیامو پیدا میکردم...
خوب اگه یه سر به مصاحبه های این عزیزان بزنی متوجه میشی خیلی هاشون سال گذشته قبول نشدند و احتمالا همین موقع جز همین حال گرفته ها بودن، ولی خدا خواست و تلاش کردند امسال دیگه رفتن دنبال همکلاسی هاشون Big Grin غصه نخور ایشالا سال دیگهHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NTZ , vesta , M*Gh , esisonic

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۴۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close