زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۵۷۶
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
بازم دم "همراه اول" گرم که تولدمو تبریک گفت. Big Grin Tongue و اِلا فکر نکنم کسی یادش بوده باشه Sad

مگه این امتحانا میذارن ببینیم تو دنیا چی میگذره و دوروبرمون چه خبره (به قول دوستان : این نیز بگذرد Smile )

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , GoodStudent67 , SaMiRa.e , Aurora , nina69 , شاپری , atti joon , maxi , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۷۷
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  بازم دم "همراه اول" گرم که تولدمو تبریک گفت. Big Grin Tongue و اِلا فکر نکنم کسی یادش بوده باشه Sad

مگه این امتحانا میذارن ببینیم تو دنیا چی میگذره و دوروبرمون چه خبره (به قول دوستان : این نیز بگذرد Smile )

عیبی نداره . پارسال هم فقط همراه اول به من تبریک گفت Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۷۵۷۸
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
گشنمه. Sad
اومدم سنندج؛ احیانا از دوستان سنندجی کسی نیست ناهار مارو دعوت کنه؟ والا ثواب دارهBig Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۷۵۷۹
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  بازم دم "همراه اول" گرم که تولدمو تبریک گفت. Big Grin Tongue و اِلا فکر نکنم کسی یادش بوده باشه Sad

تولدتون مبارک [تصویر:  190578_2vsj1nm.gif]

ان شالله سالهای سال به خوبی زندگی کنید و موفق و شاد باشید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال: #۷۵۸۰
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ

منم تولدم خرداد بود ، که امتحانات ما افتاد خرداد ، و همه تولد منو فراموش کردن

اشکال نداره . از طرف همه بچه های مانشت میگم :Big Grin
تولدتون مبارک ک ک ک ک کHeartAngel

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال: #۷۵۸۱
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
بعضی وقتا دلم واسه مــامــانم میسوزه وقتی میام تو اتاقم و غرق دنیای مجازی میشم و اون تنها نشسته تلویزیون می بینه

چه نسل بی عاطفه ای شدیم ما ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , Aurora , انرژی مثبت , sahar121 , شاپری , kati , maneshty , x86 , Fardad-A , GoodStudent67 , **sara** , Donna , nina69 , blackhalo1989 , sir_ams , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۸۲
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بعضی وقتا دلم واسه مــامــانم میسوزه وقتی میام تو اتاقم و غرق دنیای مجازی میشم و اون تنها نشسته تلویزیون می بینه

من هم همین احساس رو دارم ، با این تفاوت هرموقع پیش قدم میشم برای صحبت ،
مادر گرامی میفرمایند دختر مگه سرگنجشکی خوردی اینقدر حرف میزنی پاشو برو بذار تلویزیونم رو ببینم !!! HuhBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , The BesT , sahar121 , شاپری , kati , x86 , GoodStudent67 , **sara** , nina69 , sir_ams , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۸۳
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تولدتون مبارک [تصویر:  190612_2vsj1nm.gif]
ان شالله سالهای سال به خوبی زندگی کنید و موفق و شاد باشید.
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  منم تولدم خرداد بود ، که امتحانات ما افتاد خرداد ، و همه تولد منو فراموش کردن
ممنون دوستای گلم دم شما هم گرم Big Grin Tongue
چه اونایی که تو این تاپیک تبریک گفتن چه اونایی که با ارسال نظر و تو چت و ... تبریک گفتن
ممنون یه دنیا

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , شاپری , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۸۴
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
گفت خیلی میترسم، گفتم چرا ؟
گفت چون از ته دل خوشحالم،
این جور خوشحالی ترسناک است…
پرسیدم آخر چرا؟
و او جواب داد :وقتی آدم این جور خوشحال باشد
" سرنوشت "آماده است چیزباارزشی را از آدم بگیرد!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , شاپری , kati , SaMiRa.e , x86 , nina69 , sir_ams , Autumn.Folio , didar , Eternal
ارسال: #۷۵۸۵
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط kati.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بعضی وقتا دلم واسه مــامــانم میسوزه وقتی میام تو اتاقم و غرق دنیای مجازی میشم و اون تنها نشسته تلویزیون می بینه

چه نسل بی عاطفه ای شدیم ما ...

وای اره منم همین حس رو دارم ، وقتی می بینم که توی دنیای خودم و دنیای مجازی غرق شدم و اطرافیانم رو فراموش کردم حس بدی بهم دست میده.... از همون حسای بی عاطفه ایUndecided

گاهـی دلم می‌خواهد کسی [بی‌هوا] در ِ اتاقم را باز کند و حواسم را از همه‌چیز پرت کند، کاری کنــد کمی از فضایی که در آن غوطه‌ورم جدا شوَم و چند ثاینه‌ای از زمان فرار کنم؛ مثل همان وقــت‌هایی که توی کلاس ِ درس نشستــه بودیـم که یکهو ناظم یا کسی دیگر [بی‌هوا] در ِ کلاس را باز می‌کرد و رو به معلم می‌گفت: «اجازه می‌دین چند لحظه وقتِ کلاس‌تون رو بگیریم و این شیرینی‌ها و شکلات‌ها رو بین ِ بچه‌ها تقسیم کنیم؟»
دلم کمی از این فرارهــای کوتاه می‌خواهد، یا به قولی برای چند لحظه هم که شده [زمان را] «دو دره» کنم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , SaMiRa.e , **sara** , Aurora
ارسال: #۷۵۸۶
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
ماجرای زیر نحوه ادب شدن بنده توسط خدا می باشد، اینجا نوشتم باشد که مایه عبرت سایرین گردد Wink

روز نیمه شعبان بنا به دلایلی اوضاع و احوال من و خانواده ام اصلا خوب نبود. یهو نگاهی به آسمون کردم، گفتم خدایا ما رو گرفتی ها. هی میگی صبر کن، دعا کن، صبر کن. آخه چقدر دیگه. خب یه باره بگو دعای ما کشکه.

حالا بگذریم که بعدش خودم فهمیدم چه جفنگی گفتم و رفتم حرم جهت عذرخواهی Blush

اما امروز یه خبر خیلی خوش بهم رسید که هم خوشحالم کرد هم تا اخر عمر ادبم کرد

در همسایگی مون خانم جوانی سه سال پیش همسرش فوت کرد. مشکلات مالی و فشار کار که بیمارش کرده بود از یه طرف، بحث حضانت بچه و فشارهای خانوداه همسر مرحومش و پسر چهار ساله اش که ازش بابا میخواست!! همگی عرصه رو بر این بنده خدا تنگ کرده بود. تنها راه نجاتش ازدواج بود اما متاسفانه خواستگاران مناسبی نداشت، خودش رو میخواستند بچه اش رو نه!!! ما هم کاری که ازمون بر نمی اومد فقط دعا می کردیم براش شب و روز!

گویا تازگی آقایی که خودش در کودکی یتیم بوده و مادرش اونا رو رها کرده و رفته دنبال زندگیش، پیشنهاد ازدواج داده به ایشون.
اینم اثر دعا.

یعنی جون گرفتم وقتی اینو شنیدم. خدا کسی رو یادش نمیشه، فقط همه چی به موقعش.
صبر می کنم، و باز هم صبر می کنم تا وقتی موقعش برسه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86 , Fardad-A , GoodStudent67 , انرژی مثبت , Aurora , Donna , good-wishes , Pakzad , nina69 , atti joon , blackhalo1989 , sir_ams , Autumn.Folio , تینا , maneshty
ارسال: #۷۵۸۷
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من تازه این تاپیک رو دیدم.
یه چیزی برای من سواله که باپست اولتون شروع میشه. اونم اینه که شما یه سری سوال مطرح کردین که بقول خودتون دوستانتون هم نتونستند جواب بدن و البته یه سری چیزایی راجع به حکمت و اینا گفتین.
الآن هدف شما اینه که جواب سوالاتتون را پیدا کنید یا عقاید دیگران را به چالش بکشید.
چون برای هر کسی میشه یه جوری استدلال کرد. افراد در سطوح مختلفی از باور هستند و استدلال براشون متفاوته.
امیدوارم این توهین تلقی نشه ولی یک روستایی ساده در دورافتاده ترین نقطه زمین ممکنه خدا و حکمت خدا را باور داشته باشه و بشدت بهش معتقد باشه در حالیکه کتابی را هم مطالعه نکرده.و بالعکس . این بجهت این نیست که او چشم و گوش بسته چیزی را باور داره و اگه بدونه نظرش عوض میشه . بلکه این بخاطر باوریست که در قلبش هست و بجهت بعضی موضوعات و شرایطی هست که من نمیخوام دیدگاه دینی را در موردش بگم که بحث جدیدی باز بشه.

ولی بنظرم باز کردن اینگونه بحثها در اینجا ، بیشتر بنظر میرسه به چالش کشیدن عقاید دیگرانه.
تاکید مجدد میکنم که برای پاسخ بشما کتابها ی زیادی نوشته شده و افراد صاحبنظری هم در قید حیاتند که میتونن جواب شما را بدهند.
بنظرم شما اگه خواستید بگید تا من کتابهایی را بهتون معرفی کنم.

در پاسخ به شبهات مذهبی ، نیاز داریم که افرادی جوابگو باشند که جوابها کامل و مستدل باشه. شما هم اگه دنبال جواب مستدل هستید لطفا" به محل مناسبش رجوع کنید یا بگید تا من ارجاعتون بدم.

ما روزی بیش از بیست بار میگیم سبحان الله و شخصا" هم بلحاظ قلبی و هم بلحاظ استدلالی باین معتقدم نمیدونم چگونه مدیران اجازه میدن شما بسادگی در این موضوع ایجاد شک و شبهه کنید. اینجور بحث کردن در این سایت تخصصی کامپیوتر
مضراتش بیشتر از مزایایش هست. چون خیلی از سوالات و شبهات شما یا پاسخ کامل داده نمیشه یا بی پاسخ میمونه. اگه شما بخواهید اثبات یه قضیه ریاضی را رد کنید قطعا" نمیرید تو دانشکده هنر اینکار را انجام بدین. اگه سوال ریاضی هم دارید همینطوره.

با اینحال من خصوصی در خدمت تون هستم و میتونیم منابع مناسبی معرفی کنم و همچنین در یه روز تعطیل باهم ساعتها بحث کنیم. حتی حضوری هم خواستید میسره.نمیگم خیلی با سوادم ولی جواب بعضی سوالاتتون را میتونم بدم. بدون اینکه بخوام به منابع مذهبی تکیه کنم.
طرح بعضی موضوعات باین شکل در محیط باز ، بدون رعایت بعضی شئونات از نظر من اگه توهین به مقدسات تلقی نشه با اینحال مجاز نیست.
نمیشه هم هی بیایم کلماتتون را درست کنیم.
تاپیک بسته میشه.
اون تاپیکو بستین نمیدونم کجا باید جواب شما رو بدم.
اولا که خیلی عجیبه که شما تازه اون تاپیکو دیدین چون تو مباحث عمومی هست و مطمئنا دیده بودینش.
من عقاید کسیو به چالش نکشیدم و صرفا خواستم نظر خودشونو درباره موضوع بیان کنن.ضمن اینکه من موضوع رو در مبحث عمومی مطرح کردم. یکی از مدیرها انتقال داد به قسمت مذهبی.
نمیدونم بحث اون روستایی چه ربطی به موضوع داره. یعنی بدون تحقیق خدا قبول بشه بهتره یا در موردش تحقیق بشه.
مگه کسی گفت که شما سبحان الله نگین؟ یا کسی گفت خدا وجود نداره؟
تو اون تاپیک سعی داشتم نظرات بقیه دوستانو در مورد سوالهام بدونم. نه توهینی به کسی شد نه توهینی به عقیده کسی.
شما اگه میخواستین بحث کنین و ادعای اینو دارین که جواب سوالات مطرح شده رو دارین میتونستین نظرتونو درباره موضوع تو همون تاپیک بنویسین نه بیان ببندینش.
نمیدونم کی شما اومدین هی کلمات منو درست کردین؟
من از تورات مطلبی گذاشتم که بدلیل اینکه از کتاب آسمانی بود و خواستم عین مطلب باشه همونو کپی کردم. که یکی از مدیرا مطلبو ویرایش کرد. منم که حرفی نزدم.
میتونستین یک بار پیام بدین که مطلبو عینا نذارم ، اینکارو انجام میدادم.
من قبلا هم مطلبی زدم شما اومدین نتیجه گیری خودتو نوشتین و تاپیکو بستین.
به نظرم یکم بیشتر میتونین برای فهم کاربرای سایت و برای وقتی که تو این سایت صرف میکنن ارزش قائل بشین.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
ارسال: #۷۵۸۸
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
با توجه به لحن صحبت کردنت نیازی نمیبینم جوابی بهت بدم.
خوش باشی.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , vdthc
ارسال: #۷۵۸۹
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  منم تولدم خرداد بود ، که امتحانات ما افتاد خرداد ، و همه تولد منو فراموش کردن

منم تولدم خرداده. فقط همون چنو سال اول تحصیل تولدم تو امتحانا نبود. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۷۵۹۰
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخه تو چقدر پر رو هستی!××××
آدم شو دیگه! یه کم به خودت بیا!
سرمایه ات همینجوری داره میره! به همین راحتی ! تا لنگ ظهر خوابی× شب تا دیر وقت بیداری× پروژه! کنکور!
به خودت بیا! واقعا که......
تو همون ادمی؟
من که فکر نمیکنم!
فقط همین رو بگم که یه کم دیگه دیر بشه دیگه حتی نمیشه برات تاسف خورد! باید برات زاااااار زد!
به خودت بیا پسر جان!
همین×

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , sun-shine , شاپری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close