زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۶۸۱
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدایا ممنونم که به من زندگی بخشیدی
کمکم کن آنچه من به تو می بخشم بندگی ام باشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Autumn.Folio , maryami , kati , SaMiRa.e , sir_ams , انرژی مثبت , GoodStudent67 , x86 , Andrew S.Tanenbaum , M*Gh , LORD0098
ارسال: #۷۶۸۲
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط Autumn.Folio.)
به هیچ مخاطب خاص :

اگر برای یک اشتباه ۱۰۰۰ دلیل بیاورید، در واقع ۱۰۰۱ اشتباه از شما سر زده است.
«ابو علی سینا»

گاهی تو مجادله ها میشه جاهایی که اشتباه کردیم رو بگیم که اشتباه داشته ایم و اگر طرف مقابل هم اشتباهی داشته بهش گوشزد کنیم اما نه طوری که اشتباه خودمون رو کوچیک جلوه بدیم و باز به فکر امتیاز گرفتن از طرف مقابل باشیم و خودمونو از رفع اشتباهاتمون منع کنیم.

زندگی طولش خیلی کمه حیفه با جدل و کشمکش این طول کوتاهو به کاممون تلخ کنیم
میشه به زندگی پهنا داد، پهنایی پر از محبت و دوستی تا اون طول کمش هم حس نشه، نه اینکه از طول کوتاهش بیشتر بکاهیم.

روزهای پر از دوستی و محبت براتون آرزومندم.Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , SaMiRa.e , nina69 , Eternal , MarkLand , sun-shine , GoodStudent67 , x86 , mah7 , M*Gh , LORD0098
ارسال: #۷۶۸۳
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط kati.)
به یاد داشته باش هر وقت دلتنگ شدی به آسمان نگاه کنی.
کسی هست که عاشقانه تو رو می نگرد و منتظر توست.
اشک های تو را پاک می کند و دست هایت را صمیمانه می فشارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , SaMiRa.e , maryami , انرژی مثبت , sun-shine , GoodStudent67 , Autumn.Folio , M*Gh
ارسال: #۷۶۸۴
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)Autumn.Folio نوشته شده توسط:  به هیچ مخاطب خاص :

اگر برای یک اشتباه ۱۰۰۰ دلیل بیاورید، در واقع ۱۰۰۱ اشتباه از شما سر زده است.
«ابو علی سینا»

گاهی تو مجادله ها میشه جاهایی که اشتباه کردیم رو بگیم که اشتباه داشته ایم و اگر طرف مقابل هم اشتباهی داشته بهش گوشزد کنیم اما نه طوری که اشتباه خودمون رو کوچیک جلوه بدیم و باز به فکر امتیاز گرفتن از طرف مقابل باشیم و خودمونو از رفع اشتباهاتمون منع کنیم.

ای کاش بتونیم اینجوری باشیم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Autumn.Folio , M*Gh
ارسال: #۷۶۸۵
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کاش یه کم تنوع بود تو جلسه . مثلا" منو میدادند!Smile

یادش بخیر دانشگاه که بودیم کوچکترین مساله ای که پیش میامد، مدیرگروهمون می گفت باید جلسه گروه تشکیل بشه و راجع بهش بحث بشه، گروه هم ۳ نفر بودند! با ماکزیموم هوش ۱۲۵ . اونوقت ها به اونا موز می دادند، و یک عدد تکدانه.... الان میوه اجلاس ها چیه؟ Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۷۶۸۶
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط babakk.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من یه دونه اش را در آخرین پست گفتم. ولی در یه فرصت مناسب براتون خصوصی مینویسم و میفرستم.

کدوم آخرین پست.
مثل اینکه تاپیک کلا پاک شده.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
ارسال: #۷۶۸۷
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
آدرس دقیق کوچه "علی چپ" رو به من بدید، می خوام روزی ۱۰۰۰ بار ازش رد بشم، شاید اگه خدا بخواد تو اون کوچه یه خونه اجاره کنم. دقیقا مشکل نمی دونم کجاست که کسانی هستند که اشتباه می کنند، و عین خیالشون هم نیست، اما ما (من) حتی از اشتباه دیگران هم که هیچ ربطی به من نداره ناراحت میشیم.. Sad
هروقت اومدم از زندگی شکایتی داشته باشم، بدتر از وضعیت جاری خودم رو جلوی چشمام که دیگران دارند، دیدم.
خدایا به هرکسی که بیشتر نیاز به کمک داره، به دادش برس، اون آخرها هم مارو فراموش نکن، نوکرتم بعضی وقتا مشکلات بصورت رگباری میان طرف ما، لااقل یه وقت استراحتی بهمون بده که دوباره سرپا وایستیم.

التماس دعای برای من هم نیز...

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , GoodStudent67 , master of net , nina69 , sun-shine , SaMiRa.e , شاپری , mah7 , M*Gh
ارسال: #۷۶۸۸
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
آره دقیقاً همون علامتِ تسلیمه ! همیشه همینطور بوده Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۷۶۸۹
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط Autumn.Folio.)
معبودا...
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن، تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.

خدایا شکرت

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sun-shine , Eternal , SaMiRa.e , انرژی مثبت , GoodStudent67 , maryami , barca , haifa
ارسال: #۷۶۹۰
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ق.ظ
خب بابا اگه فیلتره، کلا فیلتر کنید، اگه نیست خب نکنید دیگه!
دیروز gmail باز نمیشد، الان نه تنها google+ بلکه توی youtube هم میره! خب شاید یکی واقعا با ایمیل هاش کار داشته باشه.
انگار اون فیله الان خوابه، چند ساعت دیگه بیدار میشه باز فیلکُش لازم میشیم :|
خب اگه وی پی ان هاشون رو دستشون مونده م برای فروش بیشتر دارن این کار رو میکنند بگن ما هم بدونیم، دقیقا الان چند ساله شغل جدید و شریف وی پی ان فروشی راه انداختن و کلی درآمد زایی کردن، چپ و راستم میزنن همه جا رو میبندن تا کاسبی کساد نشه!
دیگه دل تنگم چی میخواست، اممم آها این تمدن چند هزار ساله که باز خودش رو به جهانیان نشون داد بود، بازیکن ایتالیا خوب باید برای تیم اش بازی کنه، حالا از ما امتیاز گرفته باید بیکاران همیشه در صحنه ی فیسبوک بریزن روی دیوار اش همه جور توهینی کنند و بعد زیرش بنویسن زنده باد ایران؟!! این چه تمدن و فرهنگیه؟ آدم رو یاد قوم یعجوج و معجوج میندازن!
ای بابا..

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Eternal , Xilinx , انرژی مثبت , silver_0255 , GoodStudent67 , azad_ahmadi , Autumn.Folio , Andrew S.Tanenbaum , shima_24
ارسال: #۷۶۹۱
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
خدایا شکرت برای باز کردن دری که فقط خودت میتونستی بازش کنی و برای معجزه هایی که طی این مدت دیدم.
شکر

کوچک اگر باشی گهواره ات دنیاست در بند دنیا نیست آنکس که خود دریاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sun-shine , Autumn.Folio , silver_0255 , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۷۶۹۲
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  حالا از ما امتیاز گرفته باید بیکاران همیشه در صحنه ی فیسبوک بریزن روی دیوار اش همه جور توهینی کنند و بعد زیرش بنویسن زنده باد ایران؟!! این چه تمدن و فرهنگیه؟ آدم رو یاد قوم یعجوج و معجوج میندازن!
ای بابا..

عجیبه والا!
صفحه فیس بوک Ivan Zaytsev رو اگه ببینید، آدم خجالت میکشه !
کلی چرت و پرت گفتن، اخرش نوشتن Viva iran, Viva italy . آخه توروخدا توی که اینو نوشتی چی فکر کردی؟
تویی که حتی نمی دونی Viva برای کشورهای اسپانیایی زبان و کشورهای لاتین کاربرد داره نه اینالیا!
دقیقا من هم دارم به همون یعجوج و معجوج فکر می کنم Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , silver_0255 , هاتف , انرژی مثبت , shima_24
ارسال: #۷۶۹۳
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
زندِگے مـِــثل پیانو مے مونـﮧ ..

دُکمـﮧ هاے سـِــفید لَحـَــظاتِ شادے و دُکمـﮧ هاے سیاه لـَــحـَــظات غـَــم..

وَلے موقـِــعے مے تونے آهـَــنگ خوبے بــِـسازے کـِــﮧ ..

دُکمـﮧ هاے سیاه و سـِــفید رو باهـَــم بــِــزنے ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , Autumn.Folio , maryami , انرژی مثبت , GoodStudent67 , Andrew S.Tanenbaum , Eternal , Pegasus , maneshty , LORD0098 , M*Gh
ارسال: #۷۶۹۴
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام مانشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

هرگز شادی آدمها را از میزان خنده هایشان نسنجید
ارسال: #۷۶۹۵
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ
یه سوال برام پیش اومده خیلی فوری و فوتی نیاز به جوابش دارم Big GrinTongue
کلمه "کلا" که آخر بیشتر روستاهای شمال میاد یعنی چی؟ و بعد اونوقت چرا میاد؟ بعد اونجاهایی که نمیاد، چرا نمیاد؟ سرشون بی کلا مونده ؟Big GrinBig Grin
مثلا
شیخ کلا
جونه کلا
و ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close