زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۹۰۶
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
آدما وقتی پیر و پیرتر میشن، توانایی های جسمی شون کم و کمتر میشه. دلشون هم نازک و نازک تر میشه. اگه مریض بشن و به قول خودشون زمین گیر، اگه برای انجام معمولی ترین کارهای روزمره شون به کس دیگه ای احتیاج داشته باشند، اون موقع است که احساس می کنند سربار هستند.

برا همینه که میگن از خدا خواستیم تا موقعی که عزیز هستیم و سرپا عمرمون به این دنیا باشه.
اگه پدربزرگ و مادربزرگ تون فوت کردند، خدا رحمت شون کنه، اگه در قید حیات هستند و سلامت، خدا طول عمر بده و صحت و سلامت. اما اگه در بستر بیماری هستند یادمون باشه این یه آزمایشه هم برای اونا و هم برای ما جوون ترها.

وقتی یک لیوان آب میدی دست شون، شاید از نظر تو خیلی مهم نباشه که چطوری این کارو انجام بدی ولی اونا به ریز حرکات و حتی لحن صدات دقت دارند. مواظب دل های نازک شون باشیم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , blackhalo1989 , Aurora , abraham , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Lover Of Science , IT.setareh91 , reyhaneh64 , good-wishes , Amir V , Autumn.Folio , silver_0255 , Eternal , nina69 , byb , aamitis , farnaz.sad
ارسال: #۷۹۰۷
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط abraham.)
برو پارتی بگیر مگو پارتی چیست که سرمایه مفتی ایست پارتی.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
ارسال: #۷۹۰۸
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
باز ملت گیر دادن به ربنای شجریان.
آدم روزه دار گرسنه و تشنه پنج دقیقه قبل از اذون فقط میخاد شیرجه بره تو سفره غذا. به جای شجریان شماعی زاده هم بیاد واسش ربنا بخونه نمیفهمه!
این ادا اصولا مال روزه خواراست.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Lover Of Science
ارسال: #۷۹۰۹
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  باز ملت گیر دادن به ربنای شجریان.
آدم روزه دار گرسنه و تشنه پنج دقیقه قبل از اذون فقط میخاد شیرجه بره تو سفره غذا. به جای شجریان شماعی زاده هم بیاد واسش ربنا بخونه نمیفهمه!

ولی خدایش ماه رمضان با صدای شجریان یه چیز دیگه اس بخصوص چون آدمو یاد خاطرات گذشته اش میندازه.

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , GoodStudent67 , Autumn.Folio , Eternal , Breeze , nina69 , M*Gh , TnT
ارسال: #۷۹۱۰
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
ای کاش منم مادرمو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست داشتم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Autumn.Folio , M*Gh
ارسال: #۷۹۱۱
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
ای کاش ما هم یکی رو داشتیم که سایه ـش بالا سرمون باشه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Breeze , didar
ارسال: #۷۹۱۲
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
خداوندا دقیق یادم نیست آخرین بار کی خود را پیدا کردم …
اما خوب یادم هست هرگاه که گم شدم، دستم در دست تو نبود … !

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Autumn.Folio , Eternal , SaMiRa.e , GoodStudent67 , mah7 , maryami , sun-shine , M*Gh , silver_0255 , reyhaneh64
ارسال: #۷۹۱۳
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
دیشب یه اس ام اس اومد با این مضمون مشترک گرامی،شما در جشنواره بهاری ایرانسل برنده ۱ دستگاه ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی شدید ،جهت دریافت جایزه مشخصات به همراه ادرس دقیق منزل خود را به شماره ۰۹۳۰۱۵۴۸۰۰۶ ارسال نمایید و منتظر جواب بمانید.

ایرانسل

چون من تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم تعجب کردم تصمیم گرقتم تو نت سرچ کردم که متوجه شدم که یه کلاه برداری به شیوه جدید هست توضیحاتش در این لینک مطالعه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Donna , reyhaneh64
ارسال: #۷۹۱۴
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  دیشب یه اس ام اس اومد با این مضمون مشترک گرامی،شما در جشنواره بهاری ایرانسل برنده ۱ دستگاه ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی شدید ،جهت دریافت جایزه مشخصات به همراه ادرس دقیق منزل خود را به شماره ۰۹۳۰۱۵۴۸۰۰۶ ارسال نمایید و منتظر جواب بمانید.
ایرانسل

چون من تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم تعجب کردم تصمیم گرقتم تو نت سرچ کردم که متوجه شدم که یه کلاه برداری به شیوه جدید هست توضیحاتش در این لینک مطالعه کنید.

اصلا همین قدر که برای گرفتن مشخصات یه شماره عادی اعلام کرده خودش مشخصه که کلاهبرداری هست. حتما شماره ای که ازش فرستاد ه هم همینقدر ناشیانه بوده !
آدم از کار بعضی ها میمونه واقعا !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorghsimorgh
ارسال: #۷۹۱۵
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(دیگه حوصله اعتراض ندارم ترجیح میدم براش دعا کنم به راه راست بیاد)

امشب این حرفه دله من بوددددددددددددددددد
GoodStudent67، در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کاربر گرامی لحن و طرز صحبتتون خیلی نامناسبه لطفا مراعات کنید اگر فکر میکنید به اشتباه در حق شما اجحافی شده اعتراض کنید تا پیگیری بشه در غیر اینصورت حق توهین ندارید .
به احتمال زیاد پست شما بنا بر دلایل منطقی رد تایید شده.

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۷۹۱۶
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
دندونم داره میکشه منو...
پروژه هام مونده ....
حال درس خوندن ندارم...
حال روزه هم ندارم ...

حال هیچی رو ندارم این روزا .

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
 سپاس‌گزاری شده توسط: yegane.j , pofef
ارسال: #۷۹۱۷
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)One Minute نوشته شده توسط:  ای کاش ما هم یکی رو داشتیم که سایه ـش بالا سرمون باشه ...
خدا روداری دوست عزیز ... سایه اش هم از همه سایه ها بلند تره Rolleyes

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , kati , GoodStudent67 , mah7 , One Minute , M*Gh , silver_0255 , reyhaneh64
ارسال: #۷۹۱۸
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  ای کاش منم مادرمو
دوست داشتم...

بنظر من شاید خیلی از ما بیشتر از ایشون مامانمونو دوست داشته باشیم ،که همین پست گویای حرف من هست.

(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  کتابام فدای سرم... مادرمو چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پست خیلی ساده میاد ولی نشون میده که در نهایت ناراحتیتون ، باز هم به فکر مادرتون هستید.
شاید نتونیم احساساتمونو بخوبی بهشون نشون بدیم ولی مطمئنا خیلی خیلی دوستشون داریم و بنظر من ایشون هم جلو دوربین خیلی اغراق کرده.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۷۹۱۹
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  از ملت گیر دادن به ربنای شجریان.
این دیکه از اون حرفا بودٍٍٍٍٍ
۱۰۰% حرفت
نفی میکنم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sun-shine , TnT
ارسال: #۷۹۲۰
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
ضرب المثل کاملا غلط : خواهی نشوی رسوا ، همرنگ جماعت شو

ضرب المثل درست : خواهی نشوی رسوا ، همرنگ حقیقت شو
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Eternal , انرژی مثبت , yegane.j , SaMiRa.e , M*Gh , silver_0255 , reyhaneh64

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close