زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۱
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط polarisia.)
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  تو چامعه شناسی ...

چرا نتونیم ضعف‌ها رو بگیم چون فقط به فکر رفتنیم...
باید همه ضعف رو بشه گفت راه حلش رو یافت و خودمون اقدام کنیم برای رفعش
ضعفارو بگیم؟! به کی؟! به اونایی که میگن کشور ما از این لحاظ اوله، تو اون زمینه حرف اولو میزنیم حالا ای شاید تو این یکی دوم باشیم. کسایی که ضعفو نمی بینن( البته از منم بهتر میبینن اما نمی خوان ببینن - کسایی که خودشون بانی این ضعفها هستند )

یعنی ما الان در حال گذاریم Big Grin

میدونی مشکل ما چیه؟! به تاریخ و فرهنگ چند هزار سالمون می نازیم. ایران کبیر، ایران بافرهنگ، تمدن و ...
بله ایران یه زمانی بهترین جا برای زندگی بوده. مردمان فرهیخته، با فرهنگ و حاکمانی لایق و انسان داشته!
زمانی که ایران، ایران بود هیج جای دنیا به پاش نمی رسید...

الان چی؟!

بله ایرانی بودن زمانی افتخار بود و زمانی مردم جهان آرزو داشتن بیان ایران ولی الان ما (البته نه شما، بعضیا مثل من) خودمون آرزومونو بریم هرجا غیر اینجا...

بحث دیگه بسه به نظرم. من گفتم نمیشه با چند پاراگراف کسیو قانع کرد(یا حداقل من نمیتونم) اینجارم بیخودی شلوغ نکنیم.

(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۵۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۲ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  چه دلیلی داره ایام عید ...

نمیخواید بگید که بجاش بیایم عید غدیر خوشحال بشیم؟

عید ملی ماست و باید پاسش داشت.

نه من هرگز چنین حرفی نخواهم زد.
من که نگفتم پاسش نداریم. من گفتم خوشحالی برای من نداره!
کلا هیچ عیدی موجب خوشحالی بنده نمیشه! آدم مسخره‌ایی‌ام دیگهBig Grin

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۲
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
کاش من میرفتم تو کما بعد اعلام نتایج از کما میومدم بیرون: دی تحمل این ۲ ماه واسم خیلی سخته Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۴۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  کاش من میرفتم تو کما بعد اعلام نتایج از کما میومدم بیرون: دی تحمل این ۲ ماه واسم خیلی سخته Sad

دور از جونت دوست عزیز انشاالله که یه جای خوبی قبول میشید میدونم یه خورده سخته اما تا اون موقع به سرگرمی مورد علاقتون بپردازید.Shy توکل کنید به خدا راحت باشید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۴۲۴
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  کاش من میرفتم تو کما بعد اعلام نتایج از کما میومدم بیرون: دی تحمل این ۲ ماه واسم خیلی سخته Sad

دور از جونت دوست عزیز انشاالله که یه جای خوبی قبول میشید میدونم یه خورده سخته اما تا اون موقع به سرگرمی مورد علاقتون بپردازید.Shy توکل کنید به خدا راحت باشید.
آره سعی کردم با پرداختن به کارهایی که دوست دارم بیخیال نتایج باشم اما مشکلاتی هست که خیلی خسته م کرده این بلاتکلیفی کنکور هم بر مشکلات افزودهConfused

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۴۲۵
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ
این بلاتکلیفی برای همه هست و همین طور مشکلات ریز و درشت، حیف این روزاست ،با خودتون راحت باشید میگذره بعدها غصه میخوریم که چرا ایقد حرص خوردیم مثل الان که برای چند سال پیش غصه میخوریم.Smileبراتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنیدShy

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۴۲۶
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  این بلاتکلیفی برای همه هست و همین طور مشکلات ریز و درشت، حیف این روزاست ،با خودتون راحت باشید میگذره بعدها غصه میخوریم که چرا ایقد حرص خوردیم مثل الان که برای چند سال پیش غصه میخوریم.Smileبراتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنیدShy
باشه ممنون

(Anna Quindlen)
ارسال: #۴۲۷
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  کاش من میرفتم تو کما بعد اعلام نتایج از کما میومدم بیرون: دی تحمل این ۲ ماه واسم خیلی سخته Sad

آره سعی کردم با پرداختن به کارهایی که دوست دارم بیخیال نتایج باشم اما مشکلاتی هست که خیلی خسته م کرده این بلاتکلیفی کنکور هم بر مشکلات افزودهConfused
مثل همون کنکور باید چند گزینه ای بشید تا اگه یکی غلط از آب در اومد یکی دیگه درست بشه. متاسفانه سیستم کنکور ارشد چندان قابل اعتماد نیست. من تصورم اینه که بهتره یک گزینه مشابه برای خودتون ایجاد کتید . انشاء ا... که قبول بشید .

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۴۲۸
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ)best نوشته شده توسط:  bacheha bara hamdge doa konim
makhsusan sare tahvil sal
لطفا" فارسی بنویسید.فینگلیش ممنوعه!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۴۲۹
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ق.ظ
ای خدا چه جوری از زندگی لذت ببرم؟

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال: #۴۳۰
۰۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ق.ظ
نرم نرمک میرسد اینک بهار، خوش به حال روزگار ...

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال: #۴۳۱
۰۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
لحظه تحویل سال که میشه یه بغض عجیبی سر گلوتو می گیره. نمیدونم این بغض غریب چیه... فکر می کنم شاید به این خاطر باشه که ما ازش غافلیم و او همچنان خوشبختی رو بیشتر از همیشه بهمون ارزانی میکنه... خدایا شکرت یه اندازه عظمتت...
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۴۳۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
بهار یک نقطه دارد و آن نقطه آغاز است
بهار زندگیتان بی انتها باد

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۴۳۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
مینویسم د‌ی د ا ر تو اگر با من و دلتنگ منی یک به یک فاصله‌ها را بردار .......

(Anna Quindlen)
ارسال: #۴۳۴
۰۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
کنار سبزه و سکه
کنار آب و آئینه
تمام لحظه های شب
سکوتت ۷ امین سین ه
تو هم درگیر تشویشی مثه حالی که من دارم
برای دیدنت امشب تمام سال بیدارم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۴۳۵
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ق.ظ
فقط دلم خیلی گرفته خیلی زیاد..

یاد خدا ارامش بخش دلهاست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close