زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۴۳۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوست داشتن چیزی فراتر از احساس است. به مرور زمان درک خواهی کرد من تو را به قدر خودم ، به علاوه ی خوشی هایم دوست دارم.
به مرور اینکه خاطره هایمان را مرور می کنی، کسی شبیه من برایت دست تکان می دهد، اما من نیستم!!!!!!!! او خود توست در ابعادی که من دوستت داشتم.
کنار همه ی کارهای روزانه ات، کنار خستگی ها و لبخندها، کنار اخم ها و خوشی ها، همیشه سایه ام را خواهی دید که دارد تو را به دیوار خانه نزدیک می کند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , m@hboobe
ارسال: #۸۴۳۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
خواستم جای دیگه ای بنویسم اما موضوع بسته شده بود.....از خیلی حرفها می گذرم فقط به همه دوستان و به خصوص دوستان قدیمی تر عرض می کنم مانشت را تنها نگذارید به خصوص شخص دکتر رو حرفهایی زده شد که دور از انتظار بوده....فامیلی دکتر تنهایی هست اما نذاریم تنها بمونه....

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , IT.setareh91
ارسال: #۸۴۳۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
بیداد رفت لاله بر باد رفته را ....... یا رب خزان چه بود بهار شکفته را
هر لاله ای که از دل این خاکدان بر دمید ....... نو کرد داغ ماتم یاران رفته را
جز در صفای اشک دلم وا نمی شود ....... باران به دامن است هوای گرفته را
ای کاش ناله های چو من بلبلی حزین ....... بیدار کردی آن گل در خاک خفته را

یا رب خزان چه بود بهار شکفته را...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , SaMiRa.e , homa , nina69
ارسال: #۸۴۳۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط ۱۰:۳۰.)
حذف شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e
ارسال: #۸۴۳۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم . . . . . . بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم
الا ای همنشین دل که یارانت برفت از یاد . . . . . . مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم
جهان پیر است و بی‌بنیاد از این فرهادکش فریاد . . . . . . که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم
ز تاب آتش دوری شدم غرق عرق چون گل . . . . . . بیار ای باد شبگیری نسیمی زان عرق چینم
جهان فانی و باقی فدای شاهد و ساقی . . . . . . که سلطانی عالم را طفیل عشق می‌بینم
اگر بر جای من غیری گزیند دوست حاکم اوست . . . . . . حرامم باد اگر من جان به جای دوست بگزینم
صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز . . . . . . که غوغا می‌کند در سر خیال خواب دوشینم
حدیث آرزومندی که در این نامه ثبت افتاد . . . . . . همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقینم

البوم یاد ایام از استاد شجریان دل را با خود می برد...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , zahra 67 , homa , admin , donya123 , x86 , silver_0255
ارسال: #۸۴۳۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
حافظ ز گریه سوخت بگو حالش ای صبا / با شاه دوست پرور دشمن گداز من

think positive
ارسال: #۸۴۳۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
تو این هفته ی آخر تا اعلام نتایج نهایی سوالهای زیر خیلی از من پرسیده میشه ولی من فعلا مجبورم یک جواب به همشون بدم :

کِی میری سر کار : مدرسان شریف!
دانشگات چی شد : مدرسان شریف!
کِی ازدواج میکنی : مدرسان شریف!
کِی میری سربازی : مدرسان شریف!
کی : مدرسان شریف!
چی : مدرسان شریف!
کجا : مدرسان شریف!

مطمئنم که هر کی که منتظر اعلام نتایج نهاییه همین حس و حال منو داره یه حس و حال بلا تکلیفی ، چون از دوستایی که ارشد قبول شدن پرسیدم گفتن دقیقا همین حالو داشتیم، هیچ نمیدونی قراره چی کار کنی، باز یه چند روزی خودمونو با بنایی مشغول کردیم این یکی دو روز هم بگزره خیلی خوب میشه ، یه زمانی هم حسرت همین یکی دو روز رو میخوریم که ای وای چه زود گذشت کاش بیشتر استفاده میکردیم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: silver_0255
ارسال: #۸۴۳۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط شاپری.)
این دنیا عذاب ..
اون دنیا هم جهنم.....
این چه سرنوشتیه..
چرا خلق شدم! که عذاب بکشم تو این دنیا تهشم اون دنیا برم جهنم!! برااااااااا چی اخه!
خدا میگن تو عالم ذر یه نما از زندگیمونو بهمون نشون دادی از ما رضایت گرفتی که ایا ما این زندگی رو دوستداریم یا نه! من این زندگییییییییییییییییی این عذااااااااابا رو دوست داشتم؟ من اوکی دادم که بیام زمین!!
باورم نمیشه
الان میگم خستم...بریدم... دیگه طاقت عذاب ندارم..... منو ببر پیش خودت ..دارم خفه میشم خداااا..

چرااا.... چرا....
ارسال: #۸۴۳۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  این دنیا عذاب ..
اون دنیا هم جهنم.....
این چه سرنوشتیه..
چرا خلق شدم! که عذاب بکشم تو این دنیا تهشم اون دنیا برم جهنم!! برااااااااا چی اخه!
خدا میگن تو عالم ذر یه نما از زندگیمونو بهمون نشون دادی از ما رضایت گرفتی که ایا ما این زندگی رو دوستداریم یا نه! من این زندگییییییییییییییییی این عذااااااااابا رو دوست داشتم؟ من اوکی دادم که بیام زمین!!
باورم نمیشه
الان میگم خستم...بریدم... دیگه طاقت عذاب ندارم..... منو ببر پیش خودت ..دارم خفه میشم خداااا..

ان شالله خداوند به زودی بهتون ارامش و شادی زیاد عنایت کنه Smile الهی امین.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , شاپری
ارسال: #۸۴۴۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  این دنیا عذاب ..
اون دنیا هم جهنم.....
این چه سرنوشتیه..
باورم نمیشه
فقط سختی ها رو نبین برو تو زندگیت نگاه کن چه چیزی دقیق باعث شد که قبول کنی بیای این دنیا !!!!
ما آدما عادت داریم فقط به منفیها دقت میکنیم و شروع میکنیم به نا شکری میگیم چرا اصلا منو آوردی تو این دنیا ولی اگه خوب نگاه کنیم به داشته هامون توی زندگی (چه مادی چه معنوی ) ازش تشکر هم میکنیم که ما رو به این دنیا آورد !!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , Mohammad-A
ارسال: #۸۴۴۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  این دنیا عذاب ..
اون دنیا هم جهنم.....
این چه سرنوشتیه..
باورم نمیشه
فقط سختی ها رو نبین برو تو زندگیت نگاه کن چه چیزی دقیق باعث شد که قبول کنی بیای این دنیا !!!!
ما آدما عادت داریم فقط به منفیها دقت میکنیم و شروع میکنیم به نا شکری میگیم چرا اصلا منو آوردی تو این دنیا ولی اگه خوب نگاه کنیم به داشته هامون توی زندگی (چه مادی چه معنوی ) ازش تشکر هم میکنیم که ما رو به این دنیا آورد !!!!!!!

به عذابش.. به نارضایتی های اطرافیانت... به نارضایتی خودم... نمیارزه..چه خبر دارین از عذاب روحی و ...... مردم! هی خودمم به خودم این حرفو میزدم ..اما الان دیگه نمیتونم این حرفو تو مغزم بگنجونم

چرااا.... چرا....
ارسال: #۸۴۴۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  

به عذابش.. به نارضایتی های اطرافیانت... به نارضایتی خودم... نمیارزه..چه خبر دارین از عذاب روحی و ...... مردم! هی خودمم به خودم این حرفو میزدم ..اما الان دیگه نمیتونم این حرفو تو مغزم بگنجونم

فکر کردین الان همه خوشند و فقط شما دارین سختی میکشین؟!!!!!!!!!!
نمی خوام شعار بدم شاید خود من هم بارها تو موقعیت فکری شما قرار گرفتم ولی اگه از زندگی اطرافیانمون به جای عکس گرفتن فیلم بگیریم دیدمون تغییر میکنه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۸۴۴۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
چه قدر سخته که آدم اینترنت هم میاد بغض گلوشو بگیره
خدایا امروز چه دلتنگم.....
ولی ناامید نیستم
ارسال: #۸۴۴۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  دارم خفه میشم خداااا...

این خفه شدن دو حالت داره ، یک حالت اینه که یکی داره شما رو خفه می کنه ، که اینو نمیشه کاریش کرد حالت دومش اینه که خودتون دارید خودتونو خفه می کنید... چند وقت پیش همینطور که نشسته بودم و داشتم به مسائل عادی فکر میکردم یک دفه ذهنم به سمت یه موضوع خیلی بد منحرف شد ، بعد از دو دقیقه دیدم لباسم خیس عرق شده و قلبم به شدت داره میزنه و دمای بدنم به شدت رفته بالا... همونجا متوجه شدم که باعثو بانیه بیشتر این عذاب های روحی خود ما و در واقع ذهن ماست... مطمئن باشید که خیلی ها وضعیتشون بد تر از شماست ولی با خوشی دارن زندگی می کنن... سعی کنید در حال زندگی کنید ، نه به گذشته ی بدتون فکر کنید و نه از آینده ی بدی که هنوز نیومده بترسید... به هیچ کدوم از این دوتا فکر نکنید به دقیقه ای که دارید توش زندگی میکنید فکر کنید و به هیچ وجه خودتونو نگران گذشته ی گذشته و آینده ی نامشخص نکنید... بعد از اینکه تونستید این کار رو انجام بدید ذهنتون آماده میشه تا برای حل مشکلات یک راه حل پیدا کنه... قبل از اینکه به راه حل ها فکر کنید سعی کنید بدترین حالت ها رو روی کاغذ بنویسید بعد شروع به نوشتن راه حل ها کنید... مطمئن هستم که به آرامش میرسید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , شاپری , Donna
ارسال: #۸۴۴۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  منم بدم نمیاد واسه تمرکز و همینطور تنظیم ساعت خواب امتحانش کنم.
والا من خیلی خوندم در موردش، با کسی که نتیجه گرفته باشه حرف نزدم. ولی خب می دونی چیه... اینکه فرستادن فرکانس الکترومغناطیسی به مغز... آیا به دستگاه های ایرانی اعتمادی هست؟ آیا دکترهای این رشته تخصص کافی پیدا کردند؟ اینا آدمو دو به شک می کنه

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close