زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۷۹۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
دیشب سومین سِرُم و پنجمین آمپولی بود که از بعده ماه رمضان تا الان زدم !!
خدا به دادم برسه تا کنکور.. این جور مواقع خیلی اضطراب می گیردم چون بدجوری از برنامه مم عقب می افتم ..

امروز قرار نتیجه کنکور کاردانی خواهرم بیاد و من بیشتر از اون منتظر نتیجه ام! از صبح کارم شده رفرش کردن سایت سنجش Big Grin
دعا کنید یه نتیجه خوب بیاره.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۸۷۹۲
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)puneh نوشته شده توسط:  مثله اینکه امروز تولد آقای مدیره تولدتون رو بهتون تبریک میگم آقا فرداد و امیدوارم روزهای سرشار از موفقیت پیش رو داشته باشین.
این سیستم تاریخ مانشت کمی قاطی هست. یه چند ماهی تولد رو جلو و عقب میزنهTongue البته تاریخی که به شمسی تو پروفایلشون برای تولد وارد کردند درسته.
البته این مطلب صرفا واسه این بود که دوستان در جریان اشکال سیستم باشن وگرنه تبریک تولد خیلی هم خوب هست Smile حتی اگر سیستم هم قاطی کرده باشه و درست نشون نده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh
ارسال: #۸۷۹۳
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
عی بابا !
یه همسایه جدیدی چند ماهی هست که برامون اومده (خوش اومده). یدونه وانت آبی داره (خدا براش نگه داره) اما شب، نصفه شب، کله سحر وقتی گاز میده چهارستون بدنت می لرزه چندین بار از خواب پریدم استغفار کردم که خدایا عالم محشر شده منو ببخش !!! چه خبره ؟ کی بود ؟ چی بود ؟ بعد می فهمم همسایه بود . یا وقتی در ماشین رو تــــــــــــــــــــــــــــــــق میزنه اول سقف رو نگاه میکنم کجاش فرو ریخته .

حالا همه اینا به کنار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان جو گیر شده سر ظهر من نمی دونم این آهنگ ها چیه گذاشته و صداش رو تا آخر آورده بالا. فکر کنم ساب وافر نصب کرده !!!
تا دیروز با اون صداها فکر می کردم انداختنم تو جهنم امروز که آهنگ گذاشته فکر کردم انداختنم تو بهشت Big GrinTongue
بابا ملت مریض دارن ، می خوان استراحت کنن یکی مثل من درس داره مثلا Cool (مثال بود حالا شماها هم زیاد جدی نگیرید) واللا !!!
نمی فهمم واقعا این چه رسم همسایه داری هست !
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3 , maneshty , roghaye14 , arash69999
ارسال: #۸۷۹۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ
خدا رو شکر خوابم تعبیر شد!من نگران تر ازخواهرم بودم روزانه شهرمون رو آورد .. دیگه بهتر از این نمیشد
بازم خدا رو شکر.......

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Mänu , انرژی مثبت
ارسال: #۸۷۹۵
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
Sad Sad

There is no there there.
ارسال: #۸۷۹۶
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
عمق نگرانی ما، بیانگر فاصله ما از خداست...

همه ما به مادرمون، جوونیشو بدهکاریم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , انرژی مثبت , SaMiRa.e , good-wishes , Amir V , nina , 10:30 , x86
ارسال: #۸۷۹۷
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
امروز کلاسام تشکیل شده ولی من هنوز تو سفرم !میخواستم سیستم خبره برم سر کلاس ببینم چجور درسیه خوشم میاد ازش یا نه که تو حذف و اضافه بگیرمش ولی نشد که بشه ...اعصابم بهم ریختس همیشه این سفرهای خانوادگیه ما بیموقع اس ...

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۸۷۹۸
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  امروز کلاسام تشکیل شده ولی من هنوز تو سفرم !میخواستم سیستم خبره برم سر کلاس ببینم چجور درسیه خوشم میاد ازش یا نه که تو حذف و اضافه بگیرمش ولی نشد که بشه ...اعصابم بهم ریختس همیشه این سفرهای خانوادگیه ما بیموقع اس ...

Huh
ارسال: #۸۷۹۹
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
منم دلم میخواد درددل کنم...نمیدونم اصلا اینجا جاشه یا نه اما تو دلم یه عالمه غمه
من همیشه عاشق درس خوندن بودم...
زوده زود شوهرم دادن ...اونموقع دانشجوی کاردانی بودم ...هر چی مامان و بابا میگفتن رو حرفشون حرف نمیزدم
زوده زود بچه دار شدم...تا ۲ سال پیش که دخترم از آب و گل در اومد رفتم آزاد شهر خودمون لیسانس گرفتم ...ممتاز شدم
صبحا میرم سرکار ...عصرا به درسای دخترم میرسم و یه عالمه کار دیگه که یه زن متاهل داره
من آرزومه که ارشد بخونم ...آرزومه
پارسال امتحان دادم نه دولتی قبول شدم نه آزاد
دلم میخواد بشینم بخونم اما هیچی وقت خالی ندارم ...حال کسی رو دارم که دست و پاشو بستن
نمیدونم چی کار کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ماه بانو , atti joon
ارسال: #۸۸۰۰
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)fati_mah نوشته شده توسط:  منم دلم میخواد درددل کنم...نمیدونم اصلا اینجا جاشه یا نه اما تو دلم یه عالمه غمه
من همیشه عاشق درس خوندن بودم...
زوده زود شوهرم دادن ...اونموقع دانشجوی کاردانی بودم ...هر چی مامان و بابا میگفتن رو حرفشون حرف نمیزدم
زوده زود بچه دار شدم...تا ۲ سال پیش که دخترم از آب و گل در اومد رفتم آزاد شهر خودمون لیسانس گرفتم ...ممتاز شدم
صبحا میرم سرکار ...عصرا به درسای دخترم میرسم و یه عالمه کار دیگه که یه زن متاهل داره
من آرزومه که ارشد بخونم ...آرزومه
پارسال امتحان دادم نه دولتی قبول شدم نه آزاد
دلم میخواد بشینم بخونم اما هیچی وقت خالی ندارم ...حال کسی رو دارم که دست و پاشو بستن
نمیدونم چی کار کنم

سلام دوست گرامی
شاید این بهتون قوت قلب برا شروع بده :https://manesht.ir/forum/thread-18154.html
ارسال: #۸۸۰۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
ممنونم good-wishes عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۸۸۰۲
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ق.ظ
پیری! عجب دردیست...
سلام های بیهوده، خوش آمد گفتن های بیهوده، گریه کردن های پیرانه، چشم های سرخ، دست های لزران، روح های سرد و خشک ...
همدیگر را دلداری میدادند با اینکه احساسم میگفت خودشان درددار ترینٍ آدم ها هستند.
زندگیشان بسیار از زندان، زندان تر بود، زندانی که "پیری" دوچندان میکند این درد را ...
به یاد شان باشیم، این ها هم روزی برای خودشان کسی بودند ...

دیداری از سرای سالمندان - ۳ / ۷ / ۹۲

[تصویر:  215549_47edec293e31d2381.jpg]

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , انرژی مثبت , SaMiRa.e , maryam.raz , Eternal , black_knight , narges_r , Fardad-A , shima_24 , samaneh@90 , ماه بانو , nina69 , x86
ارسال: #۸۸۰۳
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
چو بستی در بروی من به کوی صبر رو کردم
چو درمانم نبخشیدی به درد خویش خو کردم

چرا رو در تو آرم من که خود را گم کنم در تو
به خود باز آمدم نقش تو در خود جستجو کردم

خیالت ساده دل تر بود و با ما از تو یک رو تر
من اینها هر دو با آئینه‌ی دل روبرو کردم

فرود آ ای عزیز دل که من از نقش غیر تو
سرای دیده با اشک ندامت شست و شو کردم

صفائی بود دیشب با خیالت خلوت ما را
ولی من باز پنهانی ترا هم آرزو کردم ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , MarkLand , black_knight , Fardad-A , ماه بانو , **sara** , x86
ارسال: #۸۸۰۴
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
خدایا !
اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم تو فراموش نکن بنده ی کوچیکی داری . . .
با نوازشی و یا تلنگری آرام وجودت را . . .
همراهیت را . . .
مهربانی و بزرگیت را . . .
برایم یادآوری کن …

خدا جونم منو ببخش .. خودت دیدی که مجبور بودم ... خدا جونم کمکم کن Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , kati , 10:30 , Fardad-A , SaMiRa.e , nina69 , x86
ارسال: #۸۸۰۵
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
یه موضوع برای پایان نامم تعریف شده که من هیچی ازش نمیدونم و حتی درسای مرتبطش رو هم پاس نکردم، نمیدونم باید چیکار کنمو از کجا شروع کنم!!!!!!!!!!!!!! حسابی سردرگم شدم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۸۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close