زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۵۵۶
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط هاتف.)
اشتباه نکنید! اونی که خودش میاد دفترچه آماده به خدمت رو ارسال کنه یعنی میخواد یه خدمتی کنه، یه چیزی ازش کم شه، خب برای این کار که نباید پوست اش رو بکنید!
مثل اینکه عادت کردید واسه هر کاری ارباب رجوع رو سر کیسه کنید، چه اینکه چیزی ارائه بدید چه ارائه بگیرید، صرف اینکه یکی مجبوره بهتون رجوع کنه مجوز میشه برای اینکه کارش رو یه هفته طول بدید و چپ و راست به هر بهانه ای هم ازش پول بگیرید!
با این همه شلوغی و ازدحام و مشتری مداری، کاش استاد شبیه سازی مون بود این پلیس+۱۰ رو بهش نشون میدادم انقدر مساله هابیل و خباز رو واسه ما تشریح نکنه، بهش بگم این ها همه آب در هاون کوبیدنه استاد!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۹۵۵۷
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط kati.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه‌هامون می‌کنیم اینه که

نیمه می‌شنویم ...
یک چهارم می‌فهمیم ...
هیچی فکر نمی‌کنیم ....
و دوبرابر واکنش نشون می دهیم ....

وقتی که گوش ها زنگ زده اند عاقلانه ترین کار ، سکوت است
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , انرژی مثبت , virtual girl , **sara** , fatemesoleimani
ارسال: #۹۵۵۸
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
کلمات به تنهایی قدرت آزار دادن شما را ندارند، مگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان عزیز باشد.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , kati , x86 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , fatemesoleimani
ارسال: #۹۵۵۹
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
واقعا اینجا میشه آدم هر چی دل تنگش میخواد بگه؟؟؟؟
من که بدجوری دلم گرفته!!!
خدا کجایییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم پره حرفه!
اگه بدونی چقدر حرف دارم؟
خدا یه کوچولو نگام کن. جون هرکی دوسش داری!
خدا یه چیزی بگو!
بغض گلومو گرفته!
یه چند وقتیه با خدا قهرم!
آخه حس میکن هرچی صداش میکنم محلم نمیده!

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۹۵۶۰
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

ای نسیم سحری بندگی من برسان
که فراموش مکن وقت دعای سحرم

خرم آن روز کز این مرحله بربندم بار
و از سر کوی تو پرسند رفیقان خبرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , x86 , انرژی مثبت , virtual girl , Eternal
ارسال: #۹۵۶۱
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)tarannom نوشته شده توسط:  واقعا اینجا میشه آدم هر چی دل تنگش میخواد بگه؟؟؟؟
من که بدجوری دلم گرفته!!!
خدا کجایییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم پره حرفه!
اگه بدونی چقدر حرف دارم؟
خدا یه کوچولو نگام کن. جون هرکی دوسش داری!
خدا یه چیزی بگو!
بغض گلومو گرفته!
یه چند وقتیه با خدا قهرم!
آخه حس میکن هرچی صداش میکنم محلم نمیده!

خوب همینکه خدا اجازه داده به یادش باشی و ازش چیزی بخوای یعنی یه کوچولو ام نگات نکرده؟؟؟ کرده حتما
خدا میگه من امید بنده ای که تنها امیدش به من باشه رو هیچ وقت قظع نمی کنم.... امیدت تنها به خدا باشه....
امضاتو بخون..
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , x86 , انرژی مثبت
ارسال: #۹۵۶۲
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط sahar121.)
امام رضا (ع): بسیار دعا کنید، زیرا دعا کلید جمیع رحمت هاست و موجب دست یافتن به همه ی حاجت ها می باشد و به کرامت های الهی نمی توان رسید، مگر به دعا!
امام رضا (ع): اگر یک دعای مخفی به جا آوری، بهتر است از هفتاد دعا که به طور علنی به جای آوری!
امام صادق (ع): چون دعا می کنید گمان کنید که حاجت شما در خانه ی شماست.
امام صادق (ع):در چهار وقت دعا کنید: وقت وزیدن بادها، وقت گردیدن سایه ها، وقت باریدن باران و در هنگام ریختن نخستین قطره ی خون از مومنی که شهید می شود، و بدانید که درهای آسمان را در این اوقات می گشایند.
دلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــم برای خدا جون خودم تنگ شـــــــــــــــــــــــده... واقعا راسته میگن خدا بنده ای رو دوس داشته باشه و وقتی بندش دعا میکنه و صداش می زنه و از خدا حاجت می خواد...خدا حاجتشو بهش به این زودیا نمیده تا صدا شو بشنوه..چون اگه حاجتشو بده این بنده میره و دیگه نمی یاد...
خدا جواب حاجت منو داده... من دیگه یادم رفت خدارو.....کاش منم بنده خوب خدا بودم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , SaMiRa.e , yaldaa , انرژی مثبت
ارسال: #۹۵۶۳
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ق.ظ
خدایا این پایینو یه نگاهی هم بنداز یکی اینجا نگاش به اون بالاست با دستهای خالیشBlush

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , virtual girl , zaynab , x86
ارسال: #۹۵۶۴
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ

بچه ها دیروز یه آدامس لاویز خریدم یاد بچگیام افتادم گفتم عکسشو بذارم شما هم ببینید

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , sahar121 , virtual girl , Eternal , x86 , diligent , atti joon , Menrva , atenaa , maneshty
ارسال: #۹۵۶۵
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هیچ وقت مردادماه امسال فکر اتفاقاتی که این روزها میگذره نمیکردم

دوستان محتاج دعاییم

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab , good-wishes , Eternal , SaMiRa.e , x86
ارسال: #۹۵۶۶
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ان شالله به برکت این روزها خصوصا نزدیک شدن به اربعین حسینی، حاجت خیر همه دوستان اونطور که به صلاح هست و براشون بهترینه، روا بشه. الهی امین

من هنوز متوجه نشدم این که یه بنده خدایی در شهر به رحمت خدا میره و من اصلا تا بحال اسمش رو هم نشنیدم، چرا باید اگهی ختم و ایناش رو پیامک کنن برا همه! هدف فاتحه خوندن هست؟ هدف اینه که اگر یه وقتی اشنا در اومدیم بریم مراسم؟واقعا هدف چیه؟ اخه به اشنایان و اقوام که به هر صورت دیگری اطلاع رسانی می شه.

خب حداقل این جوریه عروسی و تولد نوزاد و ولیمه زیارت رو هم اطلاع بدن که خوشحال شیم. حالا تازه اشنا هم نبودیم می شه رفت مراسمTongueBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sahar121 , good-wishes , Eternal , tohidi4503 , SaMiRa.e , x86 , neda_Network , Fardad-A , Somayeh_Y , sahar bano , maneshty , fatemesoleimani
ارسال: #۹۵۶۷
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط zaynab.)
بیایید ، باور کنیـــم

دلیـــل پــرواز " پـــر " نیست !!!

پریــدن ، باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد . . .

آدم های ساده را دوست دارم...
همان ها که بدی هیچکس را باور ندارن ...
همان هایی که برای همه لبخند دارند...
همان ها که هستند ، برای همه هستند...
آدم های ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعت ها تماشا کرد...
چون عمرشان کوتاه است.
بس که هر کسی میرسد یا ازشان سواستفاده می کند،
یا زمین شان می زند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد...
آدم های ساده را دوست دارم بوی ناب آدم می دهند...

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , انرژی مثبت , tohidi4503 , SaMiRa.e , x86 , diligent , Somayeh_Y , sahar bano , **sara**
ارسال: #۹۵۶۸
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
انسانها تنهائیت را پر نمیکنند ...

فقط خلوتت را میشکنند هر چه انسانهای اطرافت بیشتر باشند ؛

خلوتت آشفته تر و تنهائیت تنهاتر میشود ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Eternal , good-wishes , SaMiRa.e , x86 , atenaa , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۹۵۶۹
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــی خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , kati
ارسال: #۹۵۷۰
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
خداوندا

به من ایمـانی عطا کن

تا لطف و مصلحت تو را

در فراسوی درهای به ظاهـــر بسته دریابم...

خـــــــداوندا

با عشــــــق خود احاطه ام کن....

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Somayeh_Y , kati , good-wishes , Eternal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۴۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close