زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۷۱۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط hamid88.)
نه تنها دکتر شریعتی ، بلکه خیلی های دیگه

نه تنها دکتر شریعتی ، بلکه خیلی های دیگه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۱۷۱۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  کتب خانوم شما دکتر شریعتی رو با خانواده یکی حساب میکنید؟
شما حاضرید هزار تومن خرج شریعتی بکنید(مثال)
بعدشم من گفتم توهین نه
وای جک خنده دار رو مشکلی باهاش ندارم.
بعدشم شما همش حرف از دکتر شریعتی و از اینجور آدما زدید و نگفتین خانوادگی.
کسی که غیرت داره باید واسه خانواده خودش غیرت داشته باشه نه فرد دیگه ای.

کتب خانوم شما دکتر شریعتی رو با خانواده یکی حساب میکنید؟
بعدشم من گفتم توهین نه
وای جک خنده دار رو مشکلی باهاش ندارم.
بعدشم شما همش حرف از دکتر شریعتی و از اینجور آدما زدید و نگفتین خانوادگی.
به نظره من نه تنها شوخی کردن با شخصیت های بزرگ بد نیست بلکه خوب هم هست
من یادمه یه زمانی بود چند نفری به لطف اسم خیابون شریعتی تهران فقط اسم دکتر شریعتی رو میشناختن و خیلی ها یعنی اغلب مردم نه تنها از افکارش خبر نداشتن بلکه اسمشم نشنیده بودن تا تو سایتهای اجتماعی شوخی با دکتر شریعتی شروع شد (جملات طنز آمیز) به لطف همون شوخی ها خیلی ها حداقل اسمشو شنیدن و الان کمتر کسی هست که اسمشو نشنیده باشه و خیلی ها هم از همون جملات طنز امیز ترغیب شدن افکارشم بشناسن

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۱۷۱۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط هانی الرضا.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  این اتفاقی هست که به طور مثال داره تو جامعه ی ما برای فردی مثل دکتر شریعتی اتفاق میفته حالا دیگه شعرا و نویسندگان و غیره هم بهش اضافه کنید. یه لحظه خودتون رو جای خانواده ی این افراد بزارید Exclamation
قصدم طولانی شدن این بحث نیست ولی وقتی دیدم در یک محیطی مثل اینجا که اغلب افراد تحصیل کرده هستند اینطوری در مورد حرفم واکنش نشون داده میشه دیگه از دیگران چه توقعی میشه کرد؟!

واقعا ممنون از این تذکر و یادآوری اخلاقی مهم؛
متاسفانه توهین به شخصیت انسان‌ها، قومیت‌ها و... رسم تازه‌ای در بین مردم کشور ما نیست که از وجود چنین چیزهایی تعجب کنیم و منبع و هدفش هم کاملا واضح و روشنه، ولی عمق تاسف واسه زمانیه که ببینیم این موج به قشر تحصیل کرده مملکت هم رسیده و اون‌ها هم "ناآگاهانه" اشاعه دهنده این جریان غیراخلاقی شدند. هفته پیش یکی از همین جوک‌ها به دست من هم رسید، اون هم از دست یک دانشجوی دکتری نرم افزار! واقعا آدم نمی‌دونه چی بگه، نه فقط از توهین به امثال دکتر شریعتی، که از تخفیف "شخصیت" یک "انسان"! انسانی که واسه خودش دارای شان و منزلتی هست و ما به راحتی برای چند ثانیه خنده، لکه دارش می‌کنیم! به امید روزی که با "آدم‌ها" اینطوری برخورد نکنیم و هر چیزی رو که برای خودمون و خانوادمون نمی‌پسندیم، برای دیگران هم نپسندیم.

(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  شما دکتر شریعتی رو با خانواده یکی حساب میکنید؟
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  بعدشم شما همش حرف از دکتر شریعتی و از اینجور آدما زدید و نگفتین خانوادگی.

از شما واقعا بعیده این حرف، یعنی ما نباید نسبت به افراد بزرگ، چه در حوزه دینی و یا ملی ارزش قائل باشیم و نسبت بهشون غیرت داشته باشیم؟ یعنی غیرت فقط متعلق به خانواده ماست؟ نسبت به کشورمون، نسبت به دینمون نباید غیرت داشته باشیم؟ اگه کسی واسه شهید چمران جوک ساخت من نباید ناراحت بشم و بی اهمیت باشم نسبتش؟ ولی اگه برای برادرم ساختند غیرتی بشم؟ اگه به دکتر شریعتی هر روز توهین کردند من نباید حرفی بزنم؟ اگه بر ضد پیامبرم فیلم ساختند باید ساکت بمونم؟ بهتر نیست این شعاع غیرت و خانواده رو کمی وسیع ترش کنیم؟ شما میگید دکتر شریعتی رو با خانواده یکسان می‌دونید؟ چرا ندونیم؟ دکتر شریعتی، دکتر چمران، دکتر حسابی، شهید همت، شهید باکری و... اگه یکم وسیع‌تر فکر کنیم همه این‌ها و بقیه بزرگان این مملکت در یک بُعد خاص باعث سازندگی و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های این کشور شدند، همه این‌ها جزو خانواده ما هستند، خانواده ایران... اگه بخوایم اینجوری فکر کنیم داریم به تاریخ و داشته‌های خودمون پشت پا می‌زنیم و مطمئنا با این اوضاع، در آینده تاریخ از ما به عنوان انسان‌های قدرنشناس و بی مسئولیت یاد خواهد کرد.

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , kati , manam... , **sara**
ارسال: #۱۱۷۱۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
هانی الرضا ممنون از پاسختوت
شاید من منظورمو بد گفتم.
اینجا الان بیشتر حرف دکتر شریعتیه.
پیامبران ما جا خودشون رو دارن
این امامان عزیز ، از عقیده و دین ما هستن و همه قبولشون داریم.
شهدای عزیزمون هم که جایگاهای بخصوصی دارن.
من به همه پیامبران احترام خاصی دارم چون بچه سیدم و اولاد اونها محسوب میشم
شهدا هم بخاطر ما بودن که رفتن از دین و ناموس ما دفاع کردن و شهید شدن.
(خودم آثار جنگ رو از نزدیک دیدم چون بچه اهوازم و هنوز که هنوزه آثارش تو در و دیوار هست)
خودمم جایی خدمت کردم که میرفتیم منطقه و پاکسازی مین بودم و اونجا اعتقادم به سهدا بیشترترتر شد.
ولی شخصیت دکتر شریعتی واسم اهمیت داره ولی در برابر پیامبران و شهدا در حدی نیستن.
خیلی بلد نیستم صحبت کنم
اگه فعل و فاعل اشتباه شد یا غلط داشتم نمره کم نکنید و بزارید پا حساب بیسوادیم

هیج وقت دیر نیست
ارسال: #۱۱۷۲۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط kati.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  کتب خانوم شما دکتر شریعتی رو با خانواده یکی حساب میکنید؟
......

اگر از نظر شما تمسخر کردن دیگران محض فقط خندیدن ، مشکلی نداره !!!! متاسفانه اون دیگه بر میگرده به اعتقادات شما !!
اعتقاد من میگه تمسخر کردن هر انسانی (چه خودم باشم چه خانواده ام و چه افراد دیگر جامعه) کار درستی نیست. و چه خوب که انسان، غیرت و تعصب رو هم برای خانواده خودش و هم برای دیگر همنوع های خودش داشته باشه!
به هر حال هر کسی یه شخصیت ، اعتقاد و فرهنگی داره ! و من فقط نظر خودم رو گفتم ...همین ! با این وجود دیگه فکر میکنم جای بحثی باقی نمونه ! Smile
موفق باشید

(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  بع بع بع بع بع
خیلی ها دارن دکتر شریعتی می خونن هنوزم نشناختن افکار م... واقعا جالبه
بقول دوستمون کسی که دم می زنه حاضر هست ۱۰۰۰ تومن برای کتابش خرج بکنه؟
ظاهرا شما همیشه ، همه جملاتتون رو با بع بع گفتن شروع می کنید؟!!!!!
ببخشید من بلد نیستم با زبان شیرین خودتون صحبت کنم Exclamation اما به هر حال برای شما هم آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم !

(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  اینجا الان بیشتر حرف دکتر شریعتیه.
اینجا بحث دکتر شریعتی نیست ..اینجا بحث تمسخر نکردن دیگران هست.دکتر شریعتی فقط یک مثال برای حرف های من بودند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , هانی الرضا , **sara**
ارسال: #۱۱۷۲۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط مهرانگیز.)
دکتر علی شریعتی

آقای hamid88 کسی که غیرت داره نمیتونه تحمل کنه که کسی کوچکترین بی احترامی به بزرگایی که الگو خیلی ها هست و افکارش دنیای خیلی هارو عوض کرده بشه چون یه ذره غیرت گذاشتن برای کسی که جونشم واسه ما داده به جایی بر نمیخوره،شما میگید شهدا براتون باارزش هستن ولی میشه بگید دکترشریعتی چی هستن؟؟!! ایشون شهید نیستن؟؟!! ایشون سالهای زیادی رو تو انفرادی نگذروندن که آثارش کل روان ایشونو نابود کرد؟؟!! امام خمینی برای همه ما با ارزش و بزرگ هستن،و دکتر شریعتی نیز برای خیلی ها به همین اندازه با ارزش هست.

آقای trex2008 شاید بعضی ها فقط حرف بزنن ولی کسی که از قضیه شوخی کردن ناراحت میشه مطئنا خیلی بیشتر از اینا خرج میکنه، کمااینکه اکثر کتابای ایشون چاپ مجدد نشدن

آقای ardeshiri شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدین!!! خیلی از بزرگان هستن که اتفاقا فقط خود مردم هستند که اونارو در یادها زنده نگه میدارن وگرنه به فراموشی سپرده میشن.
درمورد دکتر شریعتی هم همینطور بود فقط و فقط خود مردم افکارشو زنده نگه داشتن، اتفاقا قبل شروع شدن جک سازی های وحشتناک درمورد ایشون سیل عظیمی از مردم شروع کرده بودند جملات باارزش ایشون رو واسه هم پیامک کردن
اما...
همونجوری که خیلی ها ایشونو قبول دارن خیلی ها هم هستن که اصلا قبول ندارن، پس تنها راه جلوگیری کردن از این موج فراگیر شریعت شناسی، تبدیل کردن اون پیامک ها به جک و طنز بود.

بیایید ذره ای به درست بودن افکارمون فکر کنیم!!
بیایید ذره ای به این فکر کنیم که این افکار مال ما هستن یا کسی دیگه تو ذهنمون کاشته!!

امیدوارم روزی حداقل در همچین محیط هایی این حرفهارو نشنویم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درجواب ارسال بعدی آقای hamid88

آقا حمید اصلا نیازی نیست که شما برید دعوا کنید، همینکه اون جکی که به دست شما رسید رو واسه کسی دیگه نفرستین کافیه، همینکه این قضیه رو محکوم کنید کافیه نه اینکه به جاش از این قضیه جانب داری کنید و بگید اتفاقا خوبه که جک میسازن!!
همینکه وارد بازی که واسه نابودی یه بزرگ راه میندازن نشیم،کافیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , kati , mohammad.ardeshiri , manam... , **sara**
ارسال: #۱۱۷۲۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ
Kati خانوم
اگه تو جامعه چند نفر مسخره کنن یه نفر رو ، شما میرین دفاع کنین از اون شخص؟
من یادمه یه اتفاقی دقیقاً همینجور واسم اتفاق افتاد و رفتم و کمک کسی که مسخره چند نفر شده بودن.
دعوا رو اگه بزاریم کنار ، بنده ٧٢ ساعت بازداشت بودم و دادگستری منو بردن و خلاصه خدا بهم رحم کرد و آزادم کردن.
حرف قاضی میدونی چی بود؟
(گفت به تو چه ربطی داره که خودتو چیز کردی و فردین بازی دراوردی.اونا بزار خودشون رو بُکُشن. به من و تو چه ربطی داره.)
....دقیقاً یک هفته مونده بود به کنکور کاردانیم
اگه واسم پرونده درست میکردن کی میومد کمکم کنه جزء خانوادم؟
آیا اون میومد کمکم کنه؟ قطعاً جوابش نه هست

هیج وقت دیر نیست
ارسال: #۱۱۷۲۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  آقای ardeshiri شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدین!!! خیلی از بزرگان هستن که اتفاقا فقط خود مردم هستند که اونارو در یادها زنده نگه میدارن وگرنه به فراموشی سپرده میشن.
درمورد دکتر شریعتی هم همینطور بود فقط و فقط خود مردم افکارشو زنده نگه داشتن، اتفاقا قبل شروع شدن جک سازی های وحشتناک درمورد ایشون سیل عظیمی از مردم شروع کرده بودند جملات باارزش ایشون رو واسه هم پیامک کردن
اما...
همونجوری که خیلی ها ایشونو قبول دارن خیلی ها هم هستن که اصلا قبول ندارن، پس تنها راه جلوگیری کردن از این موج فراگیر شریعت شناسی، تبدیل کردن اون پیامک ها به جک و طنز بود.

بیایید ذره ای به درست بودن افکارمون فکر کنیم!!
بیایید ذره ای به این فکر کنیم که این افکار مال ما هستن کسی دیگه تو ذهنمون کاشته!!

امیدوارم روزی حداقا در همچین محیط هایی این حرفهارو نشنویم.

خوبه یکم بزرگتر فکر کنیم مثل کسی نباشیم که عمق دیدش فقط شعاع ۲متریشه دورتر رو ببینیم و با تعصب به بعضی چیزا نگاه نکنیم
شخصیت های بزرگ رو خودمون بزرگ میکنیم , گاهی انقدر بزرگ میکنیم که تبدیل میشن به بت ,
تو خیلی از کشورهای خیلی خیلی پیشرفته و البته کشورهایی که خیلی بیشتر از ما به بزرگانشون احترام میزارن اگه به طنز نویس ها بگین شما حق شوخی با فلان شخصیت را ندارین براشون یک جمله مزحک و تعریف نشدست . چون اونا خوب میدونن انسان بزرگ اگر واقعا بزرگ باشه هزاران شوخی نه تنها خدشه ای به اعتبارش وارد نمیکنه بلکه اونو بزرگتر میکنه

به نظره من تعداد افرادی که از طریق همین شوخی ها به دکتر شریعتی آشنا شدن خیلی بیشتر از کسایی بود که با جملات خود ایشون با ایشون آشنا شدن

واینکه کسایی که به عقاید ایشون اعتقاد دارن این مدل طنزها به دیدگاهشون صدمه نمیزنه(چون خودتون میگین طنز) که به قول شما موج جلوگیری از افکار شریعت شناسی باشه و برای کسایی هم که ایشون رو نمیشناسن یه جرقه یا هر چی برای شناخت ایشون میتونه باشه

به نظره من طنز نویسها تنها در مورد چند دسته حق شوخی کردن ندارن
البته من تنها نظره شخصیمو میگم و ممکنه صدرصد هم به نظر بعضیا اشتباه باشه و اصلا قصد جدال و.... ندارم
و جسارتا دقیقا تنها فقط همین حرف شما رو قبول دارم بیایید ذره ای به درست بودن افکارمون فکر کنیم!! این کار رو حتما بکنید شما منم میکنم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۱۱۷۲۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط olom tahghighat.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  میو میو عوض میشه
دوست دارم دوباره ببینمش از شبکه های تلویزیون ......

من اتفاقا دوست دارم چون اونا بزرگندو ما میشناسیمشون اگه بدونن باعث خنده ما میشن خوشحال میشن چون اونا بزرگند دیگه ....نظرم بود همین

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۱۷۲۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  بع بع بع بع بع
خیلی ها دارن دکتر شریعتی می خونن هنوزم نشناختن افکار م... واقعا جالبه
بقول دوستمون کسی که دم می زنه حاضر هست ۱۰۰۰ تومن برای کتابش خرج بکنه؟

آفرین پسر خوب!!! هزار هزار ماشالله !!
حالا یه کم اسب بشو عموها و خاله ها ببینن که چقدر بلدی !!!

اگه منظورت اینه که اینجا با ... طرفی و در واقع هدفت توهین به دیگرانه که واقعا برای ادبی که نداری متاسفم و باید بگم که احتمالا صفحه مانیتورت زیادی شفافه و تصویر خودتو داری میبینی .. اگه هم خاطرات روزمره ات رو مینویسی بهت پیشنهاد میکنم برو یه جا بنویس که برات موندگار بشه و بعداً بری بخونی و واست تجدید خاطره بشه...

یه ضرب المثل هستش که میگه : شهر که شلوغ بشه، قورباغه هفت تیر کش میشه !!
امان از بی مدیریتی !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۱۱۷۲۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ)manam... نوشته شده توسط:  یه ضرب المثل هستش که میگه : شهر که شلوغ بشه، قورباغه هفت تیر کش میشه !!
امان از بی مدیریتی !!!

واقعا امان از بی مدیریتی ! Confused
از نظر من دیگه مانشت مثل قبل نخواهد شد ... هـــــــی Sad آقا فرداد کجایی که یادت بخیر !
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam...
ارسال: #۱۱۷۲۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط manam....)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  شما بهتره بجای اینکه با دوتا نام کاربری تشریف بیارین تعادل روحی و وروانی خودتون حفظ کنید و جرعت و عزت نفس کافی داشته باشین با خود واقعیتون بیاین نظر بدین.
این جریان دو تا نام کاربری هم شده حرف " زمانی که بعضیـــــــــــــــــــا کم میارن " !!!
جناب فیلسوف! انجمن مدیر داره اگه تشخیص بده من دو تا نام کاربری دارم حذف میکنه شما برو بع بعتو بکن !!

حالا یه کم دیگه حرص بخور دور همی بخندیم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

راستی .. تو هم جرعت !!!!!!!!! ( جرأت نه .. همون جرعت که خودت گفتی !! Big GrinBig GrinBig Grin ) داشته باش پست میزاری پاک نکن !!

Big GrinBig GrinBig Grin

واااااااااااااااااااااااای به روزی که انسان کم بیاورد .. در مورد گوسفندان هم نظر خاصی ندارم Big GrinBig Grin
ارسال: #۱۱۷۲۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ
دوستان عزیز با هم بحث نکنید دیگه، البته بحثی که توش نتیجه گیری خوب باشه خیلی عالیه ولی خب اینجا هر وقت بحث میشه همه دارن با هم تند برخورد میکنند

طنز خیلی خوبه ولی باید حواسمون باشه که جهت گیری درست داشته باشه، یه وقتایی حواسمون نیست و جوک ها داره چهره کسی رو مدخوش میکنه و اتفاقا جهت گیری هم دارن از ساختشون و جهت منفی ولی انقدر زیرکانه است که ما متوجه نمیشیم، مثلا به جایی میرسه که ما دیگه صحبت های اون فرد رو هر قدرم خوب باشه جدی نمیگیریم یا یکسری حرفایی که از خودشون نیست رو به اسم اون فرد میزنن بیرون و یا در نهایت تا جایی پیش میره که ما حساسیتمون رو نسبت به این قضایا از دست میدیم و اینطور کارها در مورد هر شخصی با هر مقامی صورت میگیره، چرا چون همش میگیم جوکه دیگه عیب نداره حالا میخندیم و ... باید دقت کنیم
البته من نمیگم جوک بده و ... خیلیم خوبه ولی تعادل و منطق درست پشتش باید باشه، مثل کاری که در مورد کلیپس زدن خانوما کردن، بالاخره جمع شد یا حداقل به تعادل نسبی رسید

یکم صبور باشیم و دل همدیگرو نشکنیم اگرم کسی چیزی رو متوجه نشده خب خوبه بپرسه، انقدرم تجسس تو کار همدیگه و معرفی همدیگه نکنیم
به خود من میگن تو فلانی تو اون دانشگاه نیستی!!! وقتی هم که میگم من اگر دوست داشتم تو بخش مشخصات خودم رو کامل معرفی میکردم میگه چرا عصبانی میشی خب این از زرنگیمه و آدم باید دقیق باشه، میگم دختر خوب اینکار زرنگی نیست بهش میگن تجسس
دین به این خوبی داریم، دینی که دین کرامت و عزت نفس هست نمیدونم چرا درست یادش نگرفتم نمیدونم

یه صلوات بفرستید و انقدر زود همدیگه رو نکوبید، بگذارید این محیط پابرجا بمونه، خیلیا از این محیط استفاده میکنن و براشون پابرجا موندن اینجا مهمه، کم کم کاری نکنیم که بی مانشت بشیم. با آرزوی موفقیت همتون

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam... , kati , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۱۷۲۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط manam....)
vesta ی عزیزم .. هدف من تخریب کسی نیست .. این دوستمون چند وقته میاد "بع بع" مینویسه و میره واقعا برای من جالب بود که آیا ایشون منظورش اینه که همه گوسفندن و ایشون با یه جماعت گوسفند طرفه و یا اینکه داره به زبون خودش صحبت میکنه ؟!

اینجا یه مکان علمیه این حرکات شایسته ی آدم تحصیلکرده نیست . روایت از معصوم داریم : امام هادی (ع) می فرماید: "من هانت علیه نفسه فلا تامن شره" بترس از آدمی که خودش برای خودش قیمت ندارد. آدمی که احساس شرافت و کرامت در خود نمی کند از شر او ایمن مباش ..

فقط خواستم به طریقی که خودش بفهمه اشتباهشو بهش بفهمونم .. در هر حال معذرت از همه ی دوستان بجز کسی که برای شخصیت خودش ارزشی قایل نیست

یا حق
ارسال: #۱۱۷۳۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
به قول vesta عزیز ...یه صلوات بفرستید و این به این بحث خاتمه بدید....
مرسی از همه ی عزیزانی که در این بحث شرکت کردند ولی دیگه خواهشا بحث رو عوض کنید !! Smile
انشالله دیگه پستی در این مورد گذاشته نشه! و اجازه بدید جو به حالت قبلی خودش برگرده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , manam... , M*Gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close