زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۸۲۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
من اکثر مواقع با خودم درگیرم نمی دونم چرا بعضی مواقع جو منو می گیره بعضی مواقع کلا از زندگی ناامید میشم خیلی زود تغییر حالت می دم یکی رو که هم سن خودمه و می بینم که پیشرفت کرده راستش حسودیم می شه یعنی بهتر بگم بیشتر از خودم بدم می آد و خودمو نفرین می کنم تو اون مواقع نمی خوام که سر بر تنم باشه دوستان همه ی چیزایی که گفتم درباره ی خودم راست گفتم شما مثل من نباشید من آخر نمی فهمم که هدف از خلقت من تو این جهان چی بوده هیچکی هم نمی تونه بهش جواب بده ..........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , diligent
ارسال: #۱۱۸۲۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من اکثر مواقع با خودم درگیرم نمی دونم چرا بعضی مواقع جو منو می گیره بعضی مواقع کلا از زندگی ناامید میشم خیلی زود تغییر حالت می دم یکی رو که هم سن خودمه و می بینم که پیشرفت کرده راستش حسودیم می شه یعنی بهتر بگم بیشتر از خودم بدم می آد و خودمو نفرین می کنم تو اون مواقع نمی خوام که سر بر تنم باشه دوستان همه ی چیزایی که گفتم درباره ی خودم راست گفتم شما مثل من نباشید من آخر نمی فهمم که هدف از خلقت من تو این جهان چی بوده هیچکی هم نمی تونه بهش جواب بده ..........

مثل من!!!احساس می کنم مشکل روانی داریم!بعضی وقتا فکر میکنم خوشبختم
بعضی وقتا احساس بدبختی کامل می کنم!بعضی وقتا الکی شادم بعضی وقتا
از دنیا بدم میاد...احساس می کنم از بس بیکاریم اینطورشدیم ...گاهی می خوام
برم خارج درس بخونم گاهی ....فکرکنم اگه هدف خاصی رو دنبال کنیم حالمون بهتر شه.
قبلا اینطور نبودم ولی از وقتی که افکارم بزرگتر شده ،این حالتو پیدا کردم .
نسبت به آدماتو دوروبرم حس بدی دارم!!!بعضی وقتا که میرم بیرون یک دقیقه هم سرمو بالا نمی برم تا چشم تو چش مردم نیفتهSmile
هدف از خلقت که دیگربماند ....از مرگ میترسم!از زندگی کردن تنفردارم.
ولی من حسود نیستم وحسادت نمی کنم !

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۱۱۸۲۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
من خیلی استرس پروژم رو دارم که تحویل ندادم و تقریبا بعضی شبا کابوس میبینم Sad
ارسال: #۱۱۸۲۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هستند.

شگفت‌انگیز‌ترین آدم‌ها.

در زمان بودشان چنان قدرتمند و با شکوه‌اند که ما نمی‌توانیم حضورشان را دریابیم. اما وقتی که از پیش ما می‌روند نرم نرم آهسته آهسته درک می‌کنیم، باز می‌شناسیم، می فهمیم که آنان چه بودند. چه می‌گفتند و چه می‌خواستند. ما همیشه عاشق این آدم‌ها هستیم. هزار حرف داریم برایشان. اما وقتی در برابرشان قرار می‌گیریم قفل بر زبانمان می‌زنند. اختیار از ما سلب می‌شود. سکوت می‌کنیم و غرقه در حضور آنان مست می‌شویم و درست در زمانی که می‌روند یادمان می‌آید که چه حرف‌ها داشتیم و نگفتیم. شاید تعداد این‌ها در زندگی هر کدام از ما به تعداد انگشتان دست هم نرسد. دکتر علی شریعتی

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva , نارین
ارسال: #۱۱۸۲۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)mint07 نوشته شده توسط:  من خیلی استرس پروژم رو دارم که تحویل ندادم و تقریبا بعضی شبا کابوس میبینم Sad

منم پروژم مونده و اصلا هم بلد نیستم چه کنم اتفاقا برای تابستان هم گرفتم از بچه های مانشت هم کمک گرفتم ولی انگار کسی نمی خوتد به من کمک کنه Rolleyes
ارسال: #۱۱۸۲۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
بالاخره کارت اهدای عضوم اومد؛ دیروز. دوست دارم به مرگ طبیعی بمیرم نه اینکه در اثر مرگ مغزی بمیرم! تصور اینکه یه روز اسم و عکس خودم اونجا باشه حس خوبی بهم نمیده!
پارسال ک ثبت نام کردم چقدر ذوق داشتم الان که کارتم اومده هیچ احساس خاصی ندارم..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , sahar salehi , azad_ahmadi
ارسال: #۱۱۸۲۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ
آخیششش بلاخره تمومش کردم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۱۸۲۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط hamedio.)
همیشه دوست داشتم یه کاری کنم که تک باشه در حد بیل گیتس ولی دارم وقتمو تلف میکنم
بعضی وقتها فکر میکنم کاش به این رشته نمیومدم نه اینکه دوست نداشته باشم نه چون به اون چیزی که میخواستم نرسیدم
من ۲۴ ساعت رو پای کامپیوترم مقالات آموزسی میخونم فارسی اینگلیسی ولی کو بازده؟؟؟؟؟؟؟
اون بازدهی که میخواستم نداشته
نکردم درسمو درست درمون بخونم اقلا با معدل بالا قبول بشم بگم یه کاری کردم
همش کامپیوتر و بازیگوشی Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , tabassomesayna , hamid1989 , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۱۸۲۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
وایییی یاد گرفتمش. قربونه خودم برم که انقدر باهوشم فدام شم الهی HeartHeart

فدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی داری

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۱۸۳۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  همیشه دوست داشتم یه کاری کنم که تک باشه در حد بیل گیتس ولی دارم وقتمو تلف میکنم
بعضی وقتها فکر میکنم کاش به این رشته نمیومدم نه اینکه دوست نداشته باشم نه چون به اون چیزی که میخواستم نرسیدم
من ۲۴ ساعت رو پای کامپیوترم مقالات آموزسی میخونم فارسی اینگلیسی ولی کو بازده؟؟؟؟؟؟؟
Right Effort in Right direction!!!!!!!!

البته منظورم به شما نیست ولی شما تصور کن که میخوای از خونتون بری باشگاه، این مسیر ۳ کیلومتره، شما هر روز ۲/۵ کیلومتر از این مسیر رو میری و .۵ تای باقی مونده رو نمیری که برسی، به جاش بر میگردی خونه، حالا این پروسه ۱۰ روز تکرار میشه، شما هنوز به باشگاه نرفتی، حالا پیش خودت میگی که من که تا الان ۲۵ کیلومتر راه رفتم، چرا هنوز به باشکاه نرسیدم؟؟ ولی دوستتون که ۶ کیلومتر راه رفته، حد اقل یه بار رفته به باشکاه، و با پیمودن مسافت کمتری از شما بیشتر به دست آورده! یه روز باشگاه رفته و کمتر راه رفته!

باحال بید؟ سخنرانی های دکتر هلاکویی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedio , tabassomesayna , **sara** , fatemeh69 , tayebe68
ارسال: #۱۱۸۳۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  همیشه دوست داشتم یه کاری کنم که تک باشه در حد بیل گیتس ولی دارم وقتمو تلف میکنم
Right Effort in Right direction!!!!!!!!

البته منظورم به شما نیست ولی شما تصور کن که میخوای از خونتون بری باشگاه، این مسیر ۳ کیلومتره، شما هر روز ۲/۵ کیلومتر از این مسیر رو میری و .۵ تای باقی مونده رو نمیری که برسی، به جاش بر میگردی خونه، حالا این پروسه ۱۰ روز تکرار میشه، شما هنوز به باشگاه نرفتی، حالا پیش خودت میگی که من که تا الان ۲۵ کیلومتر راه رفتم، چرا هنوز به باشکاه نرسیدم؟؟ ولی دوستتون که ۶ کیلومتر راه رفته، حد اقل یه بار رفته به باشکاه، و با پیمودن مسافت کمتری از شما بیشتر به دست آورده! یه روز باشگاه رفته و کمتر راه رفته!

باحال بید؟ سخنرانی های دکتر هلاکویی؟

سلام
آره باحال بید Smile ممنون از راهنماییت تا حالا به اینجاش فکر نکرده بودم
ارسال: #۱۱۸۳۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
امروز هم داره تموم میشه، چقدر خوب یاد گرفتم روزها رو شب کنم! Undecided

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedio , **sara** , tabassomesayna , hosnieh , sahar salehi
ارسال: #۱۱۸۳۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
می‌اندیشم پس هستم، هستم چون فکر می‌کنم، فکر می‌کنم چون شک می‌کنم.
رنه دکارت
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , نازین
ارسال: #۱۱۸۳۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
بنظرمن مشکلات از دور بزرگ هستند وقتی واردش می شی ...کم کم عادت می کنی! خدا اون صبرو به آدم میده کهه بتونه تحمل کنه!

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedio , Riemann , **sara** , hamid1989 , morweb , nazanin_sh , نارین , ana9940 , fatemeh69 , tayebe68
ارسال: #۱۱۸۳۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ
خواستم بیام از روز اول کارمندی بگم ولی وقت نشد
جالبیش اینه که عکسم هم تو سایتشون گذاشتن
خخخ
باورم نمیشه
یه کیلو ذوق کردم
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , happy07 , morweb , maryam.raz , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۶۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۱۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close