زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۴۱۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من یه تجربه اندکی در بازار کار دارم. به نظرم کلید کار اینه که خوتون رو قوی کنید.
من سابقه کار و نمونه کار ندارم، گفتم خودمو میرسونم کارشم زیاد سخت نبود کارشناس اینترنت و تبلیغات میخواست. ولی گفتن یه نفر آماده به کار میخوایم. دوستم میگه از منشی گری شروع کن. شما نظرتون چیه؟ چطوری باید وارد کار شد؟ از کجا شروع کنیم بدون سابقه؟
اطلاعای دارین معمولا چه مقدار سفته عرف هست که شرکت ها دریافت کنن؟
جوابشو پیام خصوصی می کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA
ارسال: #۱۴۴۱۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
وای حرف اصفهان شد دلم اصفهاااااااااااااان میخوااااااااااااااادددددددHeart
خانوم دلیجنت و راسپینا توروخدا یه عکس از اصفهاااااااان بزاریننننننن Heart از سی و سه پل از میدوووووون نقش جهااااااااااانHeart

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۴۱۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای حرف اصفهان شد دلم اصفهاااااااااااااان میخوااااااااااااااادددددددHeart
خانوم دلیجنت و راسپینا توروخدا یه عکس از اصفهاااااااان بزاریننننننن Heart از سی و سه پل از میدوووووون نقش جهااااااااااانHeart
چشم، به زودی Wink

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۴۴۱۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Aseman7.)
درود

اصفهان پل های دیگه هم داره البته خوب خواجو و سی و سه پل منحصر به فردن و تو زیبایی تک اند .اما خواستم یکم تغییر ایجاد شه با یه پل جدید آشنا شین.
این پل مارنون(مارنان) هستش.(از سی و سه پل که بری سمت غرب می رسی به چند تا پل تو راهت : پل آذر (ابوذر) بعد پل فلزی و بعد پل مارنون
[تصویر:  331158_gu1x15mqp6jzx5bs6ouo.jpg]
این نمای کاملش نیست . بزرگتره ولی ان مرغها توی اب زیر پل و انعکاس پل توی آب منظره خوبی بود!

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , neda_Network , atenaa , **sara** , sharifIT , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , vesta , virtual girl , Menrva
ارسال: #۱۴۴۲۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
اگه کسی خواست اینو نگاه بندازه حاله آدمو عوض میکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , blx , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , vesta , Menrva , blackhalo1989
ارسال: #۱۴۴۲۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط neda_Network.)
خونه عجب جاییه خیلی خوبه. از دیشب که رسیدم تازه میفهمم خونه چیه و خانواده چه نعمتیه خدایا شکرت بخاطر همه ی نعتمایی که بهم دادیHeartHeartHeartدیروز تمام مسیر با اینکه ماشین خراب شد و مجبور شدم با ماشین دیگه بیام اما فقط با صدای پاشایی که تو گوشم زمزمه میکرد دووم اوردم تا خونه. خدا رحمتش کنه خیلی قشنگه آهنگاش منکه آروم میشم باهاشHeart
خدا رحمتت کنه مرتضی Heartجز تو و مازیار فلاحی واحسان خواجه امیری با اهنگ کمتر کسی میتونم ارتباط برقرار کنمHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , blx , vesta , Menrva
ارسال: #۱۴۴۲۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ
سلام،Smile
برای احترام به دوستان عزیز مانشتی بخصوص وستای عزیز و مدیر X86 ،
از انصراف دادنم،منصرف میشمBig Grin و با اینکه خیلی بهم فشار میاد و اصلا هم معلوم نیست نتیجه نهایی کنکورم چی بشه،
روزهای باقیمانده رو درس می خونم و ادامه می دم.Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , neda_Network
ارسال: #۱۴۴۲۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط negar.v.)
مامان من از الان دوده گیری عید رو شروع کرده،میگم مامان زوده ها،میگه:نهههه کلی کار دارییم

Sent from my C5302 using Tapatalk

آدم وقتی کمد ها رو جمع و جور میکنه،تازه میفهمه چقدر وسایل اضافه و به درد نخور خریده

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۴۴۲۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  درود
اصفهان پل های دیگه هم داره البته خوب خواجو و سی و سه پل منحصر به فردن و تو زیبایی تک اند .اما خواستم یکم تغییر ایجاد شه با یه پل جدید آشنا شین.
این پل مارنون(مارنان) هستش.(از سی و سه پل که بری سمت غرب می رسی به چند تا پل تو راهت : پل آذر (ابوذر) بعد پل فلزی و بعد پل مارنون

این نمای کاملش نیست . بزرگتره ولی ان مرغها توی اب زیر پل و انعکاس پل توی آب منظره خوبی بود!
وااااااااااااااااای خیلییییییییییییییییییییییی قشنگههههههههههههههههههههه واییییییییی مرسی آسمان جووووووووون سوپرایزشدم موندممممم یه عالمهههه مممنوووووووووووووووووون خیلی ذوق کردمTongue،وای مرسییییی بازم بازم بازمممم ازاصفهان عکس بزار
وای کاش الان چشمامو میبستم بازمیکردم توی اصفهان بودم
بااجازتون سیوش کردم Big Grin، پرازانرژی و شاد شدم بازم ممنوووووووونSmile

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۴۲۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
این صفحه "تبریک شما برنده جایزه شدید" که میاد بالا،آدم میخواد سر خودشو بکوبه تو دیوارBlush
تازه اینکه میگه اگه این صفحه رو ببندین دیگه باز نمیشه،دیگه خیلی مضحکهBig Grin

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , Bahar_HS , **sara** , پوونه , RASPINA , zahra_ce87
ارسال: #۱۴۴۲۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط nanajoon.)
امروز وقتی فیلم کشتن خبر نگار ژاپنی رو دیدم کلی ناراحت شدم کلی دلم گرفت خدا به خانوادش صبر بده .انسانیت داره به کجا میره.خدا به مادرش صبر بده ,من که نه هموطنش بودم نه میشناختمش دلم سوخت گریه کردم خدایا دلم خیلی برا انسایت سوخت

یه ضرب و المثل قدیمی هست که میگه:میگن خدا جای حق نشسته !

خدا جون ، میشه پاشی حق بشینه سر جای خودش ؟

خدایا کاش هیچ جای دنیا جنگ نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۴۴۲۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
اینو نگاه کنین
عالیههههههههه...
من که مردم از خنده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۴۴۲۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
سلام
بچه ها نمیدونم چرا اینجوری شدم میخوام بدونم بقیم اینجورین یا فقط منم
از اول هفته ازبس استرس دارم درس نمیخونم حالم خرابه کلا چون اگه برسم به یه تستی م بلد نباشم کلا روحیم داغون میشه و اعصابم میریزه بهم اگه هم بخونم سریع میخونم و روزنامه وار انگار وقت ندارم و هیچ هیچی بازده نداره
یکی کمکم کنه چیکار کننننننم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۱۴۴۲۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خدایا دیگه نمیدونم چی بگم
چرا همش داره شرایط بدتر و بدتر میشه
دل خوش بودم به احتمال ۸ درصد حالا اون احتمال شد ۲ درصد و شایدم کمتر
لعنت به این بیماری، لعنت به تو که انقدر وحشیانه هجوم کردی به بدن مامانم و هیچ علائمی بروز ندادی... هر جا رو اسکن میکنن درگیر شده

خدایا ازت خواهش میکنم جوابمو بده، خدایا من مامانم رو از تو میخوام و هیچ منطق و علمی سرم نمیشه، من معجزه میخوام
بچه ها برای همه مریضا و مامان من هم دعا کنید
از صمیم قلبم برای مامانت دعا میکنم،امیدوار باش

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , **sara** , RASPINA , zahra_ce87 , vesta
ارسال: #۱۴۴۳۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)amin1371 نوشته شده توسط:  یکی کمکم کنه چیکار کننننننم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با استرس یا بی استرس ، زمان میگذره. پس بهتره بی استرس و با آرامش باشه.
شرایط داوطلبان ارشد با هم یکسان نیست. دانشگاه ها، استادا، جزوه ها، جو کلاسا. اینا مهم هستند ولی نه به اندازه خود شما. شما حتی اگه الان هیچی هم نخونده باشی شروع کنی به خوندن یک درس از خیلی ها جلوتری.
شما اگه بتونی به خودت اعتماد کنی. آروم باشی خیلی راحت به چنان بازده ای میرسی که خودت هم تعجب میکنی.
کنترل هیجانات و کسب آرامش درونی چیزی که همراه شماست برای رسیدن به موفقیت.
این همراه را از خودتون دریغ نکنید.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close