زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۸۸۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  عوضش وقتی که پایان نامه رو امضا میزنن و تموم میشه خیلی کیف داره Smile Big Grin
فکر نکنم.. پیرمون کرد حسابی! اه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۸۸۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میشه یکی از مدیران بگه چطوری میشه محدودیت روزانه پیام های خصوصی رو افزایش داد؟
تاپیک مرتبط:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون درست شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۱۴۸۸۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
کسی بازیابی اطلاعات یا موضوعات مربوط به پایگاه داده کار کرده در سطح ارشد؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۱۴۸۸۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
رفتار بعضی ها واقعاً عجیبه!
طوری اظهار نظر میکنن که انگار نظر اونها وحی مُنزل هست!
طوری با قاطعیت همه ی نظرات دیگران رو رد میکنن و به سُخره میگیرن که انگار هیچ چیزی نمیتونه نظر اونا رو نقض کنه!
در حالی که دارن چرت محض میگن و گاهی وقتا نمیتونی حالیشون کنی، شاید چون نمیخوان خودشونو بشکنن.

خدایا کمکم کن چنین رفتاری رو هرگز نداشته باشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , vesta , 10:30 , Bahar_HS , **sara** , nina69 , emahii
ارسال: #۱۴۸۸۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  زمستون مثه اینکه تازه میخواد شروع بشه !!! :
خیلی هم خوب!
من شخصاً به پیشوازش میرم. :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , zahra_ce87 , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۸۸۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  زمستون مثه اینکه تازه میخواد شروع بشه !!! :
سلام آدم آهنی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۴۸۸۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  زمستون مثه اینکه تازه میخواد شروع بشه !!! :
سلام آدم آهنی Big Grin
نخند آقاTongue خداخیرشون بده باز یکم این وروجک یجا نشست، نفسم برید انقدر بازی کردمSad
حالا میگه خاله ریمن صدا ندارهBig Grin میگم نه خاله نداره، عکسه، میگه: شاید داشته باشه هاا
تازه میخواد بپره رو عکسشون و باهاشون جنگ کنه و بکشتشون TongueBig Grin پسربچه است دیگه
تازه بهم گفته خاله عکسش رو نگه دار، وقتی تولدم تبلت خریدم عکسشو بریزم تو تبلتم Blush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , blackhalo1989 , Riemann , diligent , so@ , Bahar_HS , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , software94 , emahii
ارسال: #۱۴۸۸۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
چه روزیه!!!!

من میخواستم یه چیزی سرچ کنم ولی یادم نمیاد چی Huh
عجب وضعی شده ها!!! میرم خرید همه رو تو برگه مینویسم که یادم نره، با دکتر میخوام صحبت کنم سوالامو مینویسم تو برگه(الان فکر میکنه خلمSad )
چه کنم یادم میره ... استرس داغونم کرد Sad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۴۸۸۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط vesta.)
به قول دخترا، وااااااااااااااااااااااااا Big Grin
چه جنگولک بازی، مگه پسرام روز دارن TongueBig Grin
روزشون مبارک
ولی دستت درد نکنه گفتی، یادم افتاد فردا نه پس فردا باید آبجیمو تحویل بگیرم Shy
یاداداشت برداری خب فرق داره با این، نمیشه که خودم رو گول بزنم، توکل به خدا

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۸۹۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
بهتر از این هست که کارت ویزیت رو به جای کارت مترو استفاده کنی Sad( اصلا نگما بهتره!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۴۸۹۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بهتر از این هست که کارت ویزیت رو به جای کارت مترو استفاده کنی Sad( اصلا نگما بهتره!!!
مشغله فکریتون خیلی زیاده احتمالا
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۸۹۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط لنیا.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بهتر از این هست که کارت ویزیت رو به جای کارت مترو استفاده کنی Sad( اصلا نگما بهتره!!!
مشغله فکریتون خیلی زیاده احتمالا

چه تفاهمی!!!
منم هرچی توی بی آر تی کارت کشیدم نشد!!گفتم حتما دستگاه خرابهUndecided
بعد که پیاده شدم دیدم کارت دانشجوییم دستمهBig Grin
حالا شاهکار امروزم هم این بود که توی نسکافه به جای شکر نمک ریختم بعدم یه کمش رو با شیرینی خوردم....شما هم امتحان کنید میگن شور و شیرین برا دل درد خوبهWink

(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بحث حواس پرتی شد، رفتیم سلف امروز که شام بخوریم، بعد توی صف ایستادیم یه چند دقیقه که گذشت، رسیدیم به دستگاه، کارت میزنیم ، دستگاه هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده، یه دوبار امتحان میکنیم، نگو که عابر بانک ملی رو داریم به دستگاه میزنیم! هیچی دیگه سرافکنده برگشتیم و کارت دانشجویی رو آوردیم باخودمان ! کلی هم بهمون خندیدن Big Grin

کلا چقدر همه قشنگن
کلی خندیدمTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , vesta , RASPINA , diligent , Riemann
ارسال: #۱۴۸۹۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
دوتا از خواسته های کودک درونم که هیچ وقت جوابش رو ندادم :
۱- به این سربازیایی که سر پست وایمیسن(اینایی که مثل کانکس هست و پله میخوره میره بالا) دست تکون بدم
۲- وقتی داخل ماشین هستم و دارم رد میشم، اگر پلیس دیدم بهش احترام بگذارم و پلیس هم متقابلا به من احترام بگذاره(دستشونو میبرن کنار سرشون، اون مدلی )
Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , phontom , abji22 , Riemann
ارسال: #۱۴۸۹۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ۱- به این سربازیایی که سر پست وایمیسن(اینایی که مثل کانکس هست و پله میخوره میره بالا) دست تکون بدم
من یه بار تو ماشین بودم واسه یکیشون دست تکون دادم، اونم واسم دست تکون داد Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , abji22 , Riemann , RASPINA , tabassomesayna , neda_Network
ارسال: #۱۴۸۹۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ۱- به این سربازیایی که سر پست وایمیسن(اینایی که مثل کانکس هست و پله میخوره میره بالا) دست تکون بدم
من یه بار تو ماشین بودم واسه یکیشون دست تکون دادم، سربازه هم واسم دست تکون داد Big Grin

چشمم روشن، چه کارااااااا
دختر باید سنگین باشه CoolBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , abji22 , Riemann , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۷۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close