زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۵۱۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  مهندس این حرف ها کاملا حقیقت -شما تنها چیزی که ندارین شجاعت و اعتماد به نفس هست -شما اینده داری تحصیلات داری شجاع باش ما امسال هر عروسی که رفتیم عروس خانوما همه همین شرایطی که من نوشتم رو خانواده براشون مهیا کرده بودن اون وقت اقا یون داماد همه تمام هنرشون گرفتن یه لیسانسی از دانشگاه ازاد بود[/b]
من ارشدمو گرفتم، سربازی هم معافم، کارم می کنم ۱۱ ماهه. با این حال کسی ما رو حساب نمیکنه چه برسه به اینایی که شما میگید! تازه خانواده میگه کار من کار نیست چون تو شرکت خصوصیه!
اوه مای کادBig Grin

به مصلحتم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۵۱۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
ما مثل دومینو بهم ضربه میزنیم
تو به من من به اون اون به اون

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , arefeh.hp , happy07 , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۵۱۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
دوستانی که در مورد نوشته های من در بالا نظر داده بودن من کلی اینجا جواب میدم (این متن پاسخ چند نفر است)
از دیشب نشستم به جواب هایی که به حرف من داده شد فک می کنم دوستان ما که توی یه سیاره دیگه زندگی نمی کنیم همه ما توی زمین هستم همه توی ایران هستیم اینجایی هم که من وایسادم یکی از مناطق تهرانه وا... من این مدل ازدواج ها رو امسال زیاد دیدم شاید اون اقا دوماد ها شانس اورده بودن همچین اتفاق هایی براشون افتاده بود؟؟همون اندازه که حرف های من برای شما عجیب بود حرف های شما هم برای من عجیب بود حتی برای برادرام عجیب بود!!!!الان خانواده مخصوصا خانواده دختر خیلی کمک می کنن .نمی دونم شاید ما ها دیدمون به زندگی خیلی متفاوت باشه؟؟ من میخواستم کامل وارد جزییات بشم اما فک کنم گفتن این حرف ها به زیان خانم ها باشه تا همین جا هم که گفتم فقط خواستم به شما اقایون بگم انقد ماجرا رو برا خودتون سخت نکنین مورد هایی که دیده بودم یکی دوستم بودخونه ماشین جهیزیه حتی پدر دوستم از اشنا بازی استفاده کرد دست دومادش رو توی یه سازمان دولتی تحقیقاتی بند کرد((البته داماد مهندسی شیمی بود پسر عموی دوستم بود و دوستم هم با این که خیلی خانم مهربون دوست داشتنی بود قدش از نرم طبیعی کمتر بود))
مورد دیگه هم یه خانواده توی اشنا هامون بودن ۳ تا دختر داشتن سنشون داشت به نسبت میرفت بالا برای ازدواج دختر اولشون همه این کارارو کردن((البته یکم کاراشون جنبه تبلیغاتی داشت برای ۲ تا دختر بعدی)
مورد بعدی هم ۲ تا از دوستان دوره دبیرستانم که از همون دوره پدراشون هم په فکر خونه خریدن هم ماشین وجهیزیه دختراشون بودن که اخر سر هم به دختراشون هم دادن
وا... من قشنگ یادمه دبیرستان که بودم بیشتر دوستام همه میگفتن که خانوادهاشون یه خونه نقلی هم برای بعد ازدواج دختراشون کنار گذاشتن
بازم ما توی اشناهامون زیاد میدیدم که خونه دادن انقد این ماجرا رو زیاد دیدم که فک میکردم دیگه گفتن نداره!!!!من تاحالا فک می کردم اقایون چون تجرد خیلی بهشون خوش میگذره نمی رن زن بگیرن تمام تصورم این بود الان انقد دوستی ها باب شده که اقایون میگین چرا بریم ازدواج کنیم و پا بند یه نفر بشیم میریم دوست میشیم که هم مسئولیتی نداره هم تنوع داره فک نمی کردم اقایون میخوان زن بگیرن ولی مشکلاتی سر راهشون نمیزاره؟
ارسال: #۱۵۵۱۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  دوستانی که در مورد نوشته های من در بالا نظر داده بودن من کلی اینجا جواب میدم (این متن پاسخ چند نفر است)
از دیشب نشستم به جواب هایی که به حرف من داده شد فک می کنم دوستان ما که توی یه سیاره دیگه زندگی نمی کنیم همه ما توی زمین هستم همه توی ایران هستیم اینجایی هم که من وایسادم یکی از مناطق تهرانه وا... من این مدل ازدواج ها رو امسال زیاد دیدم شاید اون اقا دوماد ها شانس اورده بودن همچین اتفاق هایی براشون افتاده بود؟؟همون اندازه که حرف های من برای شما عجیب بود حرف های شما هم برای من عجیب بود حتی برای برادرام عجیب بود!!!!الان خانواده مخصوصا خانواده دختر خیلی کمک می کنن .نمی دونم شاید ما ها دیدمون به زندگی خیلی متفاوت باشه؟؟ من میخواستم کامل وارد جزییات بشم اما فک کنم گفتن این حرف ها به زیان خانم ها باشه تا همین جا هم که گفتم فقط خواستم به شما اقایون بگم انقد ماجرا رو برا خودتون سخت نکنین مورد هایی که دیده بودم یکی دوستم بودخونه ماشین جهیزیه حتی پدر دوستم از اشنا بازی استفاده کرد دست دومادش رو توی یه سازمان دولتی تحقیقاتی بند کرد((البته داماد مهندسی شیمی بود پسر عموی دوستم بود و دوستم هم با این که خیلی خانم مهربون دوست داشتنی بود قدش از نرم طبیعی کمتر بود))
مورد دیگه هم یه خانواده توی اشنا هامون بودن ۳ تا دختر داشتن سنشون داشت به نسبت میرفت بالا برای ازدواج دختر اولشون همه این کارارو کردن((البته یکم کاراشون جنبه تبلیغاتی داشت برای ۲ تا دختر بعدی)
مورد بعدی هم ۲ تا از دوستان دوره دبیرستانم که از همون دوره پدراشون هم په فکر خونه خریدن هم ماشین وجهیزیه دختراشون بودن که اخر سر هم به دختراشون هم دادن
وا... من قشنگ یادمه دبیرستان که بودم بیشتر دوستام همه میگفتن که خانوادهاشون یه خونه نقلی هم برای بعد ازدواج دختراشون کنار گذاشتن
بازم ما توی اشناهامون زیاد میدیدم که خونه دادن انقد این ماجرا رو زیاد دیدم که فک میکردم دیگه گفتن نداره!!!!من تاحالا فک می کردم اقایون چون تجرد خیلی بهشون خوش میگذره نمی رن زن بگیرن تمام تصورم این بود الان انقد دوستی ها باب شده که اقایون میگین چرا بریم ازدواج کنیم و پا بند یه نفر بشیم میریم دوست میشیم که هم مسئولیتی نداره هم تنوع داره فک نمی کردم اقایون میخوان زن بگیرن ولی مشکلاتی سر راهشون نمیزاره؟
منم زیاد دیدم حتی خانواده هایی دیدم که اونقدر که به زندگی دختر و دامادشون میرسن به پسر و عروسشون نمی رسن چون آقا لطف کرده دخترشون رو گرفتهDodgy
من به شخصه اینطور نمی پسندم

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Bahar_HS , salam5
ارسال: #۱۵۵۱۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
:دی ای بابا
مانشتم که شده ازدواج کلا Smile)
کاش یکم جو برگرده به درس و اینده و چیزای مهمتر
به قول اون خدا بیامرز :‌همه خوب حرف میزنن وقتی پای عمل میرسه گل میکارن :دی ( مخاطب خاصی نداره حرفم )

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , happy07 , Nesyan , so@ , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۵۱۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
"پسر تحصیل کرده و آینده دار"
این ویژگی چه ربطی به ازدواج داره؟؟
اگه ایشون آینده داره برای خودش آینده داره ...به اون خانوم ک می خواد با این ادم "تحصیل کرده" ازدواج کنه چی می رسه؟ علمش زیاد میشه؟ چیز جدیدی یاد میگیره؟ می تونه خدمتی بکنه به خودش و اطرافیان و جامعه ش؟
یا نه, فقط آیندش از این نظر تضمین میشه که بعدا همسرش کار خوبی پیدا میکنه و بعدشم پول...
همه چیز به پول ختم می شه طبق معمول Big Grin
ارسال: #۱۵۵۱۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  دوستانی که در مورد نوشته های من در بالا نظر داده بودن من کلی اینجا جواب میدم (این متن پاسخ چند نفر است)

مگه ما حرفای شما را انکار کردیم.
قطعا" وجود داره و بخاطر وجودش هست که می بینیم بعضی اقایان دنبال پدر زن پولدار هستندBig GrinBig GrinBig Grin
همانطور که عکسش هم هست و دختر خانمهایی دنبال شوهر پولدارند.Big GrinBig Grin
ما هم تو همکلاسیها داریم چند نفر که سخت دارند دنبال میگردند و البته مواردی را هم پیدا کرده اند ولی دنبال پولدارترش هستن.TongueBig Grin

تو فامیل هم داریم . ولی اینجور وصلت ها را من بشخصه نمی پسندم.
اگه دختر خانم هم پدرشان پولداره ، پولدار باشه ولی من بخاطر وضع مادی ایشان ازدواج نمیکنم.
بله میدانم این طرز فکر باستانی است ولی چه کنیم دیگر ما این طرز فکر را از اجداد به ارث بردیم.
یعنی اگر هم مثلا" من شرکتی بزنم و حالا پدر زن آینده کمکی بکند که اون شرکت رونق بگیرد باز توجیهی داره ولی اینکه بعضی دوستان فقط درس خونده اند (که با عرض پوزش درس خوندن نسبت به کار درست و پول دراوردن از علم شاید نسبتش یک به صدهزار هم نباشه)و انتظار دارند مثل مدرسه جایزه شان یه زن پولدار باشه من نمی پسندم.
در جامعه ما با همه پلیدیها و زشتیهایی که درش دیده میشه هنوز هم بعضی آقاپسرها هستند که شخصیت ، و فاکتورهای روحی روانی دختر خانم براشون مهمه و پول ایشان فاکتور مهمی نیست. حالا تعداد این اقایان البته کمهCool
حالا این بحث خیلی وسیعه . مثلا" اینکه خانواده عروس از نظر مالی وضعشان خیلی بالاتر باشه خودبخود عوارضی هم برای خانواده داماد داره که بحثش متفاوته.
و اینکه واقعا" چرا وقتی تعادل برقرار نیست با پول سعی بشه تعادل را برقرار کرد.
واقعا" اگه یه روز با هم این زن و شوهر به اختلاف بخورند و همسر گرامی داماد را از خونه بندازه بیرون ............Big GrinTongue ایشالا که پیش نمیاد.
البته در جامعه ما پولدارها گاهی مثلا" یه داماد دکتر کم دارند یا دکتر مهندس . خب اینهم یه روشی است که این نقیصه را هم جبران کنند.
در هر صورت نمیدانم منظور شما از طرح این موضوع و اصرار به کلیت دادن اون چی بود. ولی کلیت نداره.اینکه شما میگید امسال هر چی عروسی رفتین اینجوری بوده من خدای ناکرده نمیگم حرف شما اشتباهه. ولی عدم تعادل در زندگی مشترک با عوض کردن نقش افراد عوض نمیشه. این جمله را از مدیر کل سابق بگم که : ازدواج معامله نیست.
من فقط نظرم را گفتم . اصراری هم به این ندارم که حرفم را بکرسی بنشانم. چون این یک سلیقه و روش زندگیه تا یک بحث استدلالی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: applepeach , so@ , shayesteNEY , Bahar_HS , salam5 , emahii
ارسال: #۱۵۵۱۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
دوستان چی شد که از بحث مانتو در اومدیم؟!
یه فداکار لطف کنند یه بار دیگه جمع رو از بحث جاری خارج کنندBig Grin

پ.ن: درباره فوتبال دیشب کسی نمی‌خواد نظر بده؟ یا درباره اینکه مثلا قراره از کی عیدی بگیرید به کی عیدی بدید؟ یا...

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۵۱۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  اگه دختر خانم هم پدرشان پولداره ، پولدار باشه ولی من بخاطر وضع مادی ایشان ازدواج نمیکنم.
بله میدانم این طرز فکر باستانی است ولی چه کنیم دیگر ما این طرز فکر را از اجداد به ارث بردیم.

چه اهمیتی داره طرز فکر باستانی باشه یا مال قرن ۲۱؟ الان طرز فکر خیلی از آدم ها عوض شده و همه فکر میکنن که هرچیزی که مدرن باشه قطعا خوبه..
ولی به نظرم تو این موارد باید عقل انسان تصمیم گیرنده باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii
ارسال: #۱۵۵۲۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  پ.ن: درباره فوتبال دیشب کسی نمی‌خواد نظر بده؟
فوتبال چی شد؟ ایشالاه بارسا باخته دیگه؟؟؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۵۵۲۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ
چی؟!! بارسا ببازه!!! برو این حرف رو نگی دیگه جایی یک هیچ بردTongueTongue
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  پ.ن: درباره فوتبال دیشب کسی نمی‌خواد نظر بده؟
فوتبال چی شد؟ ایشالاه بارسا باخته دیگه؟؟؟Big Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۱۵۵۲۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  چی؟!! بارسا ببازه!!! برو این حرف رو نگی دیگه جایی یک هیچ بردTongueTongue
شما چطوری میتونین این تیمو دوست داشته باشین!!!!!!!!!Dodgy
خداییش خیلی گوشت تلخنBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , salam5
ارسال: #۱۵۵۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
قابل توجه بارساییها:
ال کلاسیکو و طعم تلخ شکستی دوباره در نیوکمپ از رگ گردن به شما نزدیکتره

Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , mehdi.m2
ارسال: #۱۵۵۲۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سلام

دوستان مانشتی پیشاپیش عیدتون مبارک.

کسی تا حالا به این مشکل خورده که توی گوشی اندرویدی متن فارسی از سمت راست مقداریش پیدا و قابل خوندن نباشه؟
چطوری میشه درستش کرد؟
(مدل گوشی huawei ascend Y220)
ارسال: #۱۵۵۲۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
این شبا خیلی از پدر مادرا شرمنده بچه هاشون میشن . خیلی از بچه ها حسرت یه جفت کفش ساده رو میخورن و شب یواشکی اشک تو چشاشون میاد.
دلم میخاد هرکی در توانش هست دور وبرشو یه نگاهیی بندازه و یه کاری بکنه که اشک بچه اشک شوق باشه نه اشک حسرت

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Fardad-A , abji22 , salam5 , neda_Network , zahra_ce87 , emahii , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close