زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۶۳۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  از اول هم...

آفاق آواتارت خیلی خوشگله
خیلی حس خوبی بهم میده
Blush

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۶۳۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  والا اگه جوونای بقیه کشورا هم مث ما بودن هیچوقت الان ما حسرت اونارو نمیخوردیم
شما که خدا رو شکر رتبه خوبی اوردین از خودتون شروع کنین نه اینکه همه منتظر یکی دیگه باشن یاده این جمله میافتم که میگه همه می خوان برن بهشت اما هیچ کس حاضر نیست بمیره

خب اجازه بدین برم، چشم!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۸۶۳۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  توپ فوتبال جام جهانی؟ Big Grin

خیلی دوست دارم یه دست فوتبال تک ضرب با هم بازی کنیم تا ببینم بازم از فوتبال میگینSmile
من هر موقع فوتبال بازی میکردم از نیمه زمین اونورتر نمیرفتم، یا دروازه بودم یا دفاع
وقتایی که دفاع بودم هیچ موقع توپ ازم رد نمیشد، خیلی کم اتفاق می افتاد که توپ رد شه. اگه توپ هم اشتباهی رد میشد تحت هیچ شرایطی بازیکن رد نمیشدSmile
یه بار تو دانشگاه زدم بهترین بازیکن تیم حریف رو ناقص کردم و تیممون برنده شدSmile
هر چند بعد از بازی همه افراد تیم خوشحال بودن ولی اون یارو بهم گفت وحشHuh
تقصیر خودش بود، بدنسازی کار نکرده بود، فقط توپو بر میداشت و عینهون میمون اینور و اونور میپریدSmile دقیقا مثل مسیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۶۳۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم یه دست فوتبال تک ضرب با هم بازی کنیم تا ببینم بازم از فوتبال میگینSmile
....
باشه حتما انشاالله زمین فوتبال دانشگاهی که قبول میشی Big Grin

قبوله، توپشم باشه توپ جام جهانی که شما دوست داریSmile
دیگه چکار کنیم، حریف ضعیفه و ...Smile
ارسال: #۱۸۶۳۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
صبحت بخیر عزیزم
با انکه گفته بودی
دیشب خدا نگهدار

[/quote]
بع بع ؟!!!
عجب! نصفه شبی یا شما حوصله دارید یا شوخی!

روح حسین پناهی ِ مرحوم هم امشب توی گورش لرزید با این پست های کشت و کشتاری شما.
[/quote]
خود حسین پناهی خودکشی کرد.. با تیغ
نوشته های یغما گلرویی بخون.
ارسال: #۱۸۶۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  خود حسین پناهی خودکشی کرد.. با تیغ
نوشته های یغما گلرویی بخون.

یغما گلرویی منبع خبر نیست.
من حرف دخترش آنا و پزشکی قانونی رو قبول دارم.

ولی اگر خودتون فکر میکنید خودکشی کرده خب اینم یه راه حل دیگه برای خودکشی. ; )
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸۶۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
دخترش هیچ وقت نمیاد بگه پدرش خودکشی کرد وعلتش چی بود!!!
چرا تنها مونده بود ۳ روز بعد جنازه در منزل کشف شد!!!
مرگ خود خواسته تقبیح هست تو این جامعه
شما اگه ادعا داری حسین پناهی درد و رنجش اشنا هستی اگه ۱-۲-۳ کتاب بخونی ازش متوجه میشی چقدر درد و رنج می کشید
متاسفانه خیلی از مطالب کپی پیست وبلاگ ها در خصوص نظرات ایشون جعلی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۸۶۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
باید حقیقت گفته بشه
به انتخاب دیگران احترام گذاشته بشه
کسی که مرگ خود خواسته خواسته نباید مرگش رو سانسور کرد.
نود درصد ادمایی که نوشته های جعلی حسین پناهی می خونن اصلا نمی دونن نوشته های واقعیش و درد ورنجش چی بوده!Angry
وقتی کسی خودش خودش نباشه دیگه پس کیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۸۶۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دخترش هیچ وقت نمیاد بگه پدرش خودکشی کرد وعلتش چی بود!!!
چرا تنها مونده بود ۳ روز بعد جنازه در منزل کشف شد!!!
مرگ خود خواسته تقبیح هست تو این جامعه
شما اگه ادعا داری حسین پناهی درد و رنجش اشنا هستی اگه ۱-۲-۳ کتاب بخونی ازش متوجه میشی چقدر درد و رنج می کشید
متاسفانه خیلی از مطالب کپی پیست وبلاگ ها در خصوص نظرات ایشون جعلی هست.

وبلاگ؟ مطمئنید من مطلب کپی پیستی وبلاگ ها رو خوندم؟ قبل فوتش هم با کتاب هاش آشنا بودم و خوندمشون. کلا تو ادبیات خیلی پرمدعام چون یه مدتی عقلم سر جاش نبود به جای درس و مشق و تمرکز رو درسای خودم، درگیر ادبیات و شعر و داستان و جلسات شعرخوانی و .. بودم. بگذریم.
ولی در مورد خودکشی پناهی... پناهی هر کسی که بود هدایت نبود. خودکشی هدایت رو میشه باور کرد و موقع زنده بودنش عجیب بود که کسی حدس نزد که اون تصمیم به خودکشی داره ولی خودکشی پناهی رو نه.اونی که شعرسرایی میکنه، بیشتر از درد و غم و رنج هاش مینویسه. حالا اینکه خودکشی از نظر جامعه تقبیحه یا نه نظری ندارم. ولی من حرف دخترش رو بیشتر قبول دارم تا دوستش. شما میتونید حرف دوستش رو بیشتر قبول داشته باشید تا دخترش.

+ من همینجا بحث رو تموم میکنم چون از نظرم بحث همینجا تموم شده ست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۶۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
روزی کشاورزی متوجه شد ساعت طلای میراث خانوادگی اش را در انبار علوفه گم کرده بعد از آنکه در میان علوفه بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودک که بیرون انبار مشغول بازی بودند کمک خواست و وعده داد هرکس آنرا پیدا کند جایزه میگیرد. به محض اینکه اسم جایزه برده شد کودکان به درون انبار هجوم بردند و تمام کپه های علوفه را گشتند اما بازهم ساعت پیدا نشد.همینکه کودکان ناامید از انبار خارج شدند پسرکی نزد کشاورز آمد و از او خواست فرصتی دیگر به او بدهد. کشاورز نگاهی به او انداخت و با خود اندیشید:چراکه نه؟ کودک مصممی به نظر میرسید. پس کودک به تنهایی درون انبار رفت و پس از مدتی به همراه ساعت از انبار خارج شد. کشاورز شادمان و متحیر ازو پرسید چگونه موفق شدی درحالی که بقیه کودکان نتوانستند؟
کودک پاسخ داد: من کار زیادی نکردم، روی زمین نشستم و در سکوت کامل گوش دادم تا صدای تیک تاک ساعت را شنیدم و در همان جهت حرکت کردم و آنرا یافتم...
"ذهن وقتی در آرامش است ، بهتر از ذهن پرمشغله ، کار میکند. هرروز اجازه دهید ذهن شما اندکی آرامش یابد تا ببینید چطور باید زندگی خود را آنگونه که می خواهید سروسامان دهید."
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , **sara** , so@ , Menrva , پوونه , amineh89 , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۶۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ
:| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۸۶۴۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  :| :|
کلا اینروزا همه جا این شکلی میبینمت:|
Big Grin
شاید باورت نشه ولی هرجا میرم ضریب اصطکاک بالاست، تقصیر من نیست.
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸۶۴۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  خوش به حال شما که تکلیفتون مشخصه و میتونید جدی تصمیم بگیرید. یه دانشگاه خوب یعنی نهایت اعتماد بنفس.
ولی ماها که همچنان پشت کنکور موندیم و نردبون هم نداریم از رو این دیوار بلند کنکور بپریم، تصمیم هامون متغیره
یه روز پیگیر دانشگاه های اینجاییم یه روز پیگیر دانشگاه های خارج.
تصمیم هایی که من و امثال من میگیرن مثل خونه ایه که پی ِش محکم نیست با یه زلزله چهار ریشتری آوار میشه رو سر خودمون.

خب اشکالی نداره آدم راه‌های مختلف برا رسیدن به یه هدف رو امتحان کنه و تصمیم‌هاش رو تغییر بده. به هر حال همه‌مون سربالایی داشتیم توو زندگی... اما نباید هم مدام این شاخه به اون شاخه بپریم. شما اگه تواناییش رو داری میتونی همزمان دو راه رو برای هدفتون موازی پیش ببرید، اگه نه هم که راهی که مطمئن‌تر هست رو انتخاب کنی. تازه شما خانم هستید و مشکلات سربازی و تأمین معاش و ... ندارید. البته مسلماً شما هم دوست دارید برید کار کنید اما یه آقا مثلاً دو سال پشت کنکور بمونه فشار و بار عصبی بیشتری تحمل میکنه. بعضی اتفاق‌ها تازه میتونه برا آدم فرصت باشه، به شرطی که حواسمون جمع باشه و قدر فرصت‌ها و وقت‌مون رو بدونیم. حرفام شعار یا نصیحت نیست چون اکثر این اتفاق‌ها برام افتاده اما ترجیح میدم پابلیک نکنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۶۴۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
[تصویر:  361613_e3si_friends-happy-aks41.jpg]

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , so@ , hatame , Avril89 , **sara** , mohaddeseh70 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۶۴۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تا حالا نشده دلم انقدر بخواد برم مسافرت Smile
مسافرت کجایی Smile
وای خدا دلم مسافرت میخواد
منم
انقدددددد دلم میخواد الان مسافرت
فک کنم از روزانه امیر کبیر الان بیشتر بخوامش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , Avril89 , sara9009 , shayesteNEY , alirezaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close