زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۷۷۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  یعنی تا حالا کرم نخوردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو آلبالو که پر کرمه همیشه
آلبالو نه... گیلاس
من از سال ۸۶ دیگه نخوردم. (یه جعبه گیلاس گرفته بودیم ۱۰۰ درصدش کرم داشتSad)
شاید فوقش دوتا دونه اون هم بعد از اطمینان از تست دیگرون... بعدش باید با کارد میوه چهار طرف گیلاس برش داده می شدBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۹۷۷۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ق.ظ
دخترا خودمونیم ولی زندگی سخته این عادتای زشتو کنار بذارینBig Grin
دلت پاک باشه باباااا : ))))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۷۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  Smile))))
نگاااااار خیلی خندیدمBig Grin
کاش تو هم اتاقیه من بودیTongueBig Grin
عزیزم درستت میکردمBig Grin از گودزیلا بودن رهات میکردمBig GrinTongue

بیخیال نگار
چند سال دیگه قحطی میشه اون وقت پروتئین استرلیزه گیر نمیاد
مجبوریم از همین پروتئین های دم دستی استفاده کنیمBig GrinBig Grin
من تورو گودزیلا میکردمTongue سخته ولی ممکنهSleepy
قحطیConfused پروتئین!!! اینارو من اگه بخورم که زودتر از قحطی میکشه منوBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , afrooz-OMD
ارسال: #۱۹۷۷۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ق.ظ، توسط **sara**.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  کرررررررم بخورررم؟؟؟Confused میوه بعد از آنالیزهای متعدد خورده میشه اونم آلبالو!!!Big Grin
نگار از این لحاظ ها چقد شبیه هم هستیمBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دخترا خودمونیم ولی زندگی سخته این عادتای زشتو کنار بذارینBig Grin
افروز جووون اینا عادت زشت نیستن کهBig Grin
ما فقط به زشتی ها عادت نداریمBig GrinBig GrinBig Grin
ما دلمون پاکه ولی چیکار کنیم که جامعه خراب شدهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Avril89 , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۷۷۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط Avril89.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دخترا خودمونیم ولی زندگی سخته این عادتای زشتو کنار بذارینBig Grin
افروووووز نخوردن با لیوان نشسته قاشق نشسته عادت زشتهConfusedBig Grin سر جــــــــــــدت بیخیالBig Grin نمیخوای که من دار فانی رو بای بای کنمTongue ولی خداییش اصلن دسته خودم نیس من اگه اینجوری باشم همش مریضمBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۱۹۷۷۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  به من نمیگید که؟! من چطوری یاد بگیرم آخه؟! :| بعد میگفتم خب من میگم تو انحام بده , همین که میومدم بگم قدم اول رو میگفتم میگفت نگو میدووونم , میدوووووونم خودم میدونم ! :|
زدیش یا نه؟؟؟

من توی اینجور مواقع، دستم به صورت ناخداگاه واسه سر طرف میره Big Grin
منم همین طور! اصلا راهش فقط همینه!
دختر دایی م اومده بود باهاش ریاضی کنم،خداییش هم دختر درس خونی بود....داشتیم درس می خوندیم،رسیدیم به !۴ * ۵؛
گفتم:خب حالا جواب نهایی چند میشه؟
بیچاره نشست ۲*۳*۴*۵ رو حساب کرد! یه پس گردنی بهش زدم و گفتم میشه !۵ !Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Riemann , alim93
ارسال: #۱۹۷۷۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ
اییییی حالم بد شد خوبه من دیشب اون موقع خواب بودم بیدار می موندم و این بحث ها رو می خوندم!...خوردن دهنی کسی Confused من اگر ازدواج کنم و بجه دار شوم دهنی بچه ام رو هم در آینده نخواهم خورد از بستنی اش هرچه قدر موند یک راست می رود در سطل آشغال
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , alim93
ارسال: #۱۹۷۷۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  یکی دیگه از خاطرات جالب دوران خوابگاه دیدن صحنه خورده شدن کودک همستر توسط مادرش بود خیلی آموزنده بود
آموزنده!!Confused قلبتون مطمئنید سرجاشه؟؟Confused بابا خب کروکودیل بودن هم حدی دارهBig Grin تو عمرم موجوداتی چون کاربر بلک و دنسیک ندیدم خدا به خونوادهاتون صبر عطا کنهBig Grin
و به خانم های آینده شون!Tongue

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خورده شدن کودک همستر توسط مادرش ...

واقعا؟؟؟ چطور این کار رو کرد؟Huh همه ی همسترها اینطوری هستند؟
یه سوال دیگه: اناقت چقدر بود که برای نگهداری حیوانات هم فضا داشتید؟ تا جایی که من می دونم تو خوابگاه برای خود دانشجوها هم فضای کافی نیست!Angel

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , alim93
ارسال: #۱۹۷۷۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  ایشالا بدترین نوعش نصیب کاربر بلک و دنسیک بشه اینقد که اینا حاله منو بد کردنConfusedBig Grin مثلا دخترشون میوه ی کرم خورده بهشون بده ولی ندونن کرم توشهBig Grin آخ چه حالی میدهBig Grin بعد کرم زیر دندوناشون قرچ قرچ کنه هاهاهاهاBig Grin
یه بار یه جایی بودم داشتم توت سیاه (با تمشک فرق داره) با سرعت زیادی از درختش میخوردم. یهو دیدم بوی یه حشره ای میاد (از اینایی که اذیتشون میکنید بو میدن). دقت که کردم دیدم یکی از اینا هست که نصف دست منه (نصف دیگش کجاست؟ Big GrinTongue). لامصب یه طعم بدی داشت اصلا. دهنم بو گرفته بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , **sara** , afrooz-OMD , hatame , sahar salehi , Avril89 , IT.girll
ارسال: #۱۹۷۸۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ
اولا که خیلی نامرد تشریف دارین! اگر من ۱۲ ساعت هم مانشت باشم هیچ خبری نمیشه،هیچ کس هم موجود نیست،حالا من چند ساعت نباشم ۲۰ صفحه ۲۰ صفحه می رید جلو!Angel
دوما : می بینم که دیشب بعضی ها کولاک کردن! خیلی فکر کردم ولی واژه ی مناسبی پیدا نکردم،دوستان لطفا کمک کنید،برای چی؟ الان بهتون می گم! فعلا زرشک زرشکی مانشت تقدیم به کاربران : blackhalo1989 و Densike .
سوما : چند سال قبل با دوستام بیرون بودیم،از کنار درخت توت رد شدیم، دوستان توت چیدند و به من هم تعارف کردند،گفتم:نشسته؟
گفتند توت اشکالی نداره.خوردن توت همانا و ...... بقیه شو خودتون حدس بزنید!
من اگر میوه ای که تمیز شسته نشده باشه بخورم مریض میشم؛به خودتون بخندید!Dodgy خب یه کم رعایت کنید!Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , Avril89
ارسال: #۱۹۷۸۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ق.ظ
یکی نیست بگه سر صبحونه خوردن مجبوری بیای مانشت........
اینا چیه می نویسید
تازه چند روزه اشتهام برگشته بود به حالت عادی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۸۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط Densike.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  یکی دیگه از خاطرات جالب دوران خوابگاه دیدن صحنه خورده شدن کودک همستر توسط مادرش بود خیلی آموزنده بود
آموزنده!!Confused قلبتون مطمئنید سرجاشه؟؟Confused بابا خب کروکودیل بودن هم حدی دارهBig Grin تو عمرم موجوداتی چون کاربر بلک و دنسیک ندیدم خدا به خونوادهاتون صبر عطا کنهBig Grin
و به خانم های آینده شون!

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خورده شدن کودک همستر توسط مادرش ...

واقعا؟؟؟ چطور این کار رو کرد؟Huh همه ی همسترها اینطوری هستند؟
یه سوال دیگه: اناقت چقدر بود که برای نگهداری حیوانات هم فضا داشتید؟ تا جایی که من می دونم تو خوابگاه برای خود دانشجوها هم فضای کافی نیست!Angel
اتاق های ما ۱۲ متری بود که ۴ نفر توش بودیم ( اسما ... معمولا ۸ نفر تا ۱۰ نفر بودیم ) و ۲ تا تخت ۲ طبقه هم داخلش بود یه بالکن کوچیک هم داشت

بله میخورن بچشونو همستر ها اگر گشنه باشن میخورن

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  ایشالا بدترین نوعش نصیب کاربر بلک و دنسیک بشه اینقد که اینا حاله منو بد کردنConfusedBig Grin مثلا دخترشون میوه ی کرم خورده بهشون بده ولی ندونن کرم توشهBig Grin آخ چه حالی میدهBig Grin بعد کرم زیر دندوناشون قرچ قرچ کنه هاهاهاهاBig Grin
یه بار یه جایی بودم داشتم توت سیاه (با تمشک فرق داره) با سرعت زیادی از درختش میخوردم. یهو دیدم بوی یه حشره ای میاد (از اینایی که اذیتشون میکنید بو میدن). دقت که کردم دیدم یکی از اینا هست که نصف دست منه (نصف دیگش کجاست؟ Big Grin). لامصب یه طعم بدی داشت اصلا. دهنم بو گرفته بود.
من همین جس رو با زنبور در هنگام خوردن بستنی تجربه کردم رفته بود تو بستنی قیفی من گیر کرده بود من نفهمیده بودم
انتظار داشتم مزه عسل بده ولی خیلی گند بود

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , **sara** , afrooz-OMD , Bahar_HS , blackhalo1989 , Avril89 , IT.girll
ارسال: #۱۹۷۸۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ
الهی! اگر طاعت بسی ندارم در هر جهان جز تو کسی ندارم.الهی! تو دوستان را به دشمنانت می‌نمایی،درویشان را غم و اندوه دهی، بیمار کنی و خود بیمارستان کنی، درمانده کنی و خود درمان کنی، از خاک آدم کنی و با وی چندان احسان کنی، مجلسش روضه رضوان کنی،

الهی! از پیش خطر و از پس راهم نیست، دستم گیر که جز تو پناهم نیست.

الهی! دستم گیر که دست آویز ندارم و عذرم بپذیر که پای گریز ندارم.

الهی! خود را از همه به تو وابستم، اگر بداری تو را پرستم و اگر نداری خود پرستم نومید مساز بگیر دستم.

الهی! ای دورنظر و ای نیکو حضر و ای نیکوکار نیک منظر، ای دلیل هر برگشته، و ای راهنمای هر سرگشته، ای چاره ساز هر بیچاره و ای آرنده هر آواره، ای جامع هر پراکنده و ای رافع هر افتاده. دست ما گیر ای بخشنده بخشاینده.

الهی! کار آن دارد که با تو کاری دارد. یار آن که دارد چون تو یاری دارد. او که در هر دو جهان تو را دارد هرگز کی تو را بگذارد.

الهی! در سر گریستنی دارم دراز. ندانم از حسرت گریم یا از ناز.

الهی! یاد تو در میان دل و زبان است و مهر تو میان سر وجان.

الهی! یکتای بی‌همتایی، قیوم توانایی، بر همه چیز بینایی، در همه حال دانایی، از عیب مصفایی، از شرک مبرایی، اصل هر دوایی، داروی دل‌هایی،بتو رسد ملک خدایی.

الهی! نام تو ما را جواز، مهر تو ما را جهاز، شناخت تو ما را امان، لطف تو ما را عیان.

الهی! ضعیفان را پناهی. قاصدان را بر سر راهی. مومنان را گواهی. چه عزیز است آن کس که تو خواهی.

الهی! ای خالق بی‌مدد و ای واحد بی‌عدد، ای اول بی‌هدایت و ای آخر بی‌نهایت. ای ظاهر بی‌صورت و ای باطن بی‌سیرت، ای حی بی‌ذلت ای بخشنده بی‌منت، ای داننده رازها، ای شنونده آوازها، ای بیننده نمازها، ای شناسنده نامها، ای رساننده گامها، ای مطلع بر حقایق، ای مهربان بر خلایق، عذرهای ما بپذیر که تو غنی و ما فقیر و بر عیب‌های ما مگیر که تو قوی و ما حقیر، از بنده خطا آید و ذلت و از تو عطا آید و رحمت.

الهی! ای کامکاری که دل دوستان در کنف توحید توست و ای که جان بندگان در صف تقدیر تو است، ای قهاری که کس را به تو حیلت نیست، ای جباری که گردن کشان را با تو روی مقاومت نیست، ای کریمی که بندگان را غیر از تو دست آویز نیست. نگاه دار تا پریشان نشویم و در راه آر تا سرگردان نشویم.

مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری و الهی نامه آیةالله حسن‌زاده آملی؛ بااندکی تصرف

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS , so@ , Avril89
ارسال: #۱۹۷۸۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  راسپینا من اغفال شدم Sadبا گوشی داشتم همه جا رو شک میکردم:|مانشت رو هم چک کردم (اینجا چرا شکلک گریه نداره:| ) چمیدونستم دیشب کار به سوسک و .... رسیده :|
من متاسفانه دیشب بودم و کلا جالب بود صحبتا ولی با عکس سوسکا غافلگیر شدم Undecided
یعنیااااا تمام شب داشتم کابوس میدیدم(سوسکا بهم حمله کرده بودن) Dodgy Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@
ارسال: #۱۹۷۸۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ
آقای بلک خیلی خندیدم Big Grin
انصافن سر صبحی خیلی خوب بود خیلی خوب توصیف کردین

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , blackhalo1989 , IT.girll

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close