زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۰۴۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Densike.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  کاربر ریمن این خانم در روزهای آتی ثابت کردن تفاوت بالایی با بقیه بانوان دارن
دنسایک هست Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دقیقا اون هم اخیر هست قبل شما ۲ نفر بهم گفتن Smile)))))
بزارین یه چیزی بگم که قانع بشین .. من املا اول دبستان شدم ۱۶ .. ادبیات هم اصولا بالای ۱۴ نمیگرفتم تو کل دبیرستان .. کلا غلط دیکته ای لغتی خیلی زیاد دارم
پس اون بالایی هم احتمالاً "اخیر" هست Big Grin

کاربر ریمن این خانم در روزهای آتی ثابت کردن تفاوت بالایی با بقیه بانوان دارن
دنسایک هست Smile)
دقیقا اون هم اخیر هست قبل شما ۲ نفر بهم گفتن Smile)))))
بزارین یه چیزی بگم که قانع بشین .. من املا اول دبستان شدم ۱۶ .. ادبیات هم اصولا بالای ۱۴ نمیگرفتم تو کل دبیرستان .. کلا غلط دیکته ای لغتی خیلی زیاد دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۰۰۴۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  کاربر ریمن این خانم در روزهای آتی ثابت کردن تفاوت بالایی با بقیه بانوان دارن
دنسایک هست Smile)

شاهدد و ناظرBig Grin
ازین ب بعد خیلی ب پستام دقت میکنمTongue

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۲۰۰۴۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
لوسین خیلی خوبه. برای کارای خیلی بزرگم جواب میده. منم یه مقداری باهاش کار کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@
ارسال: #۲۰۰۴۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
التماس دعای خیر...

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Aurora , RASPINA , **sara** , so@
ارسال: #۲۰۰۴۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
اهااا
راستی کاربر بهنام قبلنم شاهد و ناظر بوووودن...
یادتوووونه که...منو سکته دادین! بعدشم کاربر بلک...
خیـــــلی باید دقت کنم پس یادم رفته بودااا

ارسال: #۲۰۰۴۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
ای بابا، مثل اینکه من بیشتر از شما باید حواسم جمع باشه، تا یه پست زدم ۲۰ نفر از پشت بوته‌ها پریدند بیرون [تصویر:  365988_21.gif]
نه ناظر نیستم، طی دیروز و امروز کلاً ۵ دقیقه اومدم، دیروز که ۱۲ ساعت مفید کد زدم، جایی رو نمی‌دیدم [تصویر:  365988_22.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۰۰۴۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
برای شما رو کاربر blackhalo1989 هم حذف ارسالتون رو لو دادن (ما هم تایید کردیم Tongue)
کنترل نامحسوس
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , shayesteNEY
ارسال: #۲۰۰۴۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای شما رو کاربر blackhalo1989 هم حذف ارسالتون رو لو دادن (ما هم تایید کردیم Tongue)

شتریه که دم خونه‌ی همه میخوابه Tongue
ارسال: #۲۰۰۴۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
تا حالا شده به شخصی برسید و هی باهاتون حرف بزنه و شما بگی اول سلام کن . سلام نکردن کار خوبی نیست . اونم بگه من عجله دارم و دوباره حرفاشو تکرار کنه و شما مجدد یاداوری کنه که "سلام" نکردن بی ادبیه
بعد اونم مجدد تکرار کنه که فوریت دارم و شوخی ندارم و [/align]دوباره همون جملات و حرفاش رو تکرار کنه و اخرشم سلام نکنهSmileSmile

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۲۰۰۵۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  تا حالا شده به شخصی برسید و هی باهاتون حرف بزنه و شما بگی اول سلام کن . سلام نکردن کار خوبی نیست . اونم بگه من عجله دارم و دوباره حرفاشو تکرار کنه و شما مجدد یاداوری کنه که "سلام" نکردن بی ادبیه
بعد اونم مجدد تکرار کنه که فوریت دارم و شوخی ندارم و [/align]دوباره همون جملات و حرفاش رو تکرار کنه و اخرشم سلام نکنه
کلا از آدمایی که سلام نمی کنن بدم میاد. انگار از ستاره هاشون کم میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khordad.girl , shayesteNEY , tabassomesayna , so@
ارسال: #۲۰۰۵۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بخشش از بزرگان استSmile
آقایون همیشه خودشونو فدا میکنن تا خانما احساس پیروزی کنن اما کو آدم قدرشناسSmile
برین با پیروزی الکی تون خوش باشینSmile
من خواهش می کنم دست از این فداکاری بردارید راصی نیستنTongueخوب اگه راست میگید بیاید مسابقه تا بهتون بگم شکست یعنی چیSmile
من همین جا اعلام میکنم که آشپزی شما خانما از آقایون بهتره و ما شکست رو قبول میکنیمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , **sara** , hatame
ارسال: #۲۰۰۵۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  تا حالا شده به شخصی برسید و هی باهاتون حرف بزنه و شما بگی اول سلام کن . سلام نکردن کار خوبی نیست . اونم بگه من عجله دارم و دوباره حرفاشو تکرار کنه و شما مجدد یاداوری کنه که "سلام" نکردن بی ادبیه
بعد اونم مجدد تکرار کنه که فوریت دارم و شوخی ندارم و [/align]دوباره همون جملات و حرفاش رو تکرار کنه و اخرشم سلام نکنه
کلا از آدمایی که سلام نمی کنن بدم میاد. انگار از ستاره هاشون کم میشه

مخصوصا اگه از اونایی باشه که ۵ ستاره هم باشه و مقبولیت بالای ۱۰۰ داشته باشه Big Grin

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۰۰۵۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  تا حالا شده به شخصی برسید و هی باهاتون حرف بزنه و شما بگی اول سلام کن . سلام نکردن کار خوبی نیست . اونم بگه من عجله دارم و دوباره حرفاشو تکرار کنه و شما مجدد یاداوری کنه که "سلام" نکردن بی ادبیه
بعد اونم مجدد تکرار کنه که فوریت دارم و شوخی ندارم و [/align]دوباره همون جملات و حرفاش رو تکرار کنه و اخرشم سلام نکنهSmileSmile
آدمای عجیب که زیادن، ولی یه چیز خیلی عجیب که من کشف کردم
یعنی یه اسم اینقد میتونه رو شخصیت آدم تاثیر بذاره
من تا حالا چند نفر رو دیدم که این اسم رو داشتن و خیلی شخصیتشون مشابه بوده، دو نفر اولو دیدم گفتم حتما اتفاقیه ولی نفرات بعدی واسم جالب بود
کلا این تیپ آدما رو ببینم میتونم اسمشونو تشخیص بدمSmile
ارسال: #۲۰۰۵۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
امام خمینی رو دوست دارم

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۰۰۵۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  تا حالا شده به شخصی برسید و هی باهاتون حرف بزنه و شما بگی اول سلام کن . سلام نکردن کار خوبی نیست . اونم بگه من عجله دارم و دوباره حرفاشو تکرار کنه و شما مجدد یاداوری کنه که "سلام" نکردن بی ادبیه
شمام چه گیری دادی بهشا
lاره دیگه اگه از همون اول بهش گیر میدادن شخصیتش بهتر شکل میگرفت . به هر حال من دوست دارم وقتی عیب یک نفر رو میبینم بهش بگم (چون من میگم ولی همه اینطوری نیستند و تو اجتماع این ادم ضربه میخوره دیگه ) دوسش دارم که بهش یاداوری میکنم که در هر شرایطی ادب میتونه خیلی بهتر کمک کنه

سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , khordad.girl , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close