زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۵۰۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من ازدواج برای دانشجوها هم فرصته هم تهدید. بسته به توان مدیریت زندگی اونها داره تا اون رو به فرصت تبدیل کنن یا تهدید. من ترجیح میدم به جای اینکه جلوی ازدواجمو بگیرم تا درس بخونم، توان مدیریتمو ببرم بالا (البته الان که فارغ شدم دیگه از تحصیل)

پس چرا ازدواج نمی کنی ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۵۰۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من ازدواج برای دانشجوها هم فرصته هم تهدید. بسته به توان مدیریت زندگی اونها داره تا اون رو به فرصت تبدیل کنن یا تهدید. من ترجیح میدم به جای اینکه جلوی ازدواجمو بگیرم تا درس بخونم، توان مدیریتمو ببرم بالا (البته الان که فارغ شدم دیگه از تحصیل)
من دانشجو نیستم. صحبت من برای دانشجو ها بود. زمانی هم که دانشجو بودم چنین دیدی نداشتم. بعدم شما از کجا میدونی من تو کارش نیستم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۵۰۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
دیشب گودبای مجردی یکی از دوستام بود Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sara9009 , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۵۰۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
یه تاپیک بود قبلا در مورد معیارهای ازدواج حرف میزدن میتونست تاپیک مفیدی باشه نمیدونم چرا مدت ها بالا نیستش. مهمترین چیز اینه که آدم قبل این که سمت ازدواج بره معیارهایی که باید طرف مقابلش داشته باشه را در آورده باشه قشنگ مشخص باشه چی میخواد. معیار دقیق و حتی مکتوب!! نداشته باشی یهو میبینی از یکی خوشت اومد که دقیقا مخالف طرز تفکرته ولی چون خوشت اومده از همه خط قرمز هاتم چشم پوشی میکنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Parisa-SH , kilookiloo , afrooz-OMD , Bahar_HS , Mahsash , mahyamk
ارسال: #۲۶۵۱۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط sara9009.)
......................
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , **sara** , diligent , fatemesoleimani , MShariati , RASPINA , salam5 , tabassomesayna , Pure Liveliness , MANO , nina69 , Menrva , afrooz-OMD , Parisa-SH
ارسال: #۲۶۵۱۱
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من ازدواج برای دانشجوها هم فرصته هم تهدید. بسته به توان مدیریت زندگی اونها داره تا اون رو به فرصت تبدیل کنن یا تهدید. من ترجیح میدم به جای اینکه جلوی ازدواجمو بگیرم تا درس بخونم، توان مدیریتمو ببرم بالا (البته الان که فارغ شدم دیگه از تحصیل)
من دانشجو نیستم. صحبت من برای دانشجو ها بود. زمانی هم که دانشجو بودم چنین دیدی نداشتم. بعدم شما از کجا میدونی من تو کارش نیستم؟

مبارکه .....HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartSmileSmileSmile
قسمت جوانان ناکام ازدواج TongueTongue

چه جالبه تا بحث ازدواج می شه همه می خوان حرف بزنن همه چه اونایی که دانشجو هستن چه اونایی که می خوان برن گوکل و چه مایی که اصلا تکلیف خودمو با خودم مشخص نکردم چی کارم شبکه کارم !؟ امنیت کارم یا کارگرم جالبه بین اینا هی سویچ می کنم ! چه ربطی داشت خخخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , MShariati , diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۱۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من پسرایی رو میشناسم که یکی از شرایطشون حجابه. اونم از نوع چادر.
از این نظر مردم، حتی مردم یک شهر، به اقشار مختلفی تقسیم میشن؛ ولی در کل من فکر می‌کنم الآن اکثریت پسرهای جامعه‌ی ما (حتی خیلی از کسایی که به خاطر طینت پسر بودنشون Big Grin به بی‌حجاب محل میزارن) وقتی بحث جدی باشه، با حجاب و حتی از نوع چادری رو در اولویت میزارن.
ارسال: #۲۶۵۱۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ
همیشه یکی از گلایه هام به خدا این هست که چرا مستقیم و چشم در چشم با آدم حرف نمیزنه، چرا نمیشه صداشو شنید و نگاهشو دید، دستاشو گرفت : ((( واقعا چرا!!؟؟

خدا تنها کسیه که بدون اینکه نگران قضاوتش باشی یا اینکه حرفات و کارات رو بعدا به روت بیاره میتونی باهاش حرف بزنی، اونم هر حرفی بدون خجالت... ایکاش میشد که خدا حرف بزنه

دلم یه همچین دوست خدایی میخواد، حداقل اگر خدا حرف نمیزنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , diligent , Aurora , sara9009 , x86 , fatemesoleimani , kilookiloo , RASPINA , salam5 , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۱۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من ازدواج برای دانشجوها هم فرصته هم تهدید. بسته به توان مدیریت زندگی اونها داره تا اون رو به فرصت تبدیل کنن یا تهدید. من ترجیح میدم به جای اینکه جلوی ازدواجمو بگیرم تا درس بخونم، توان مدیریتمو ببرم بالا (البته الان که فارغ شدم دیگه از تحصیل)

بلک ولی یادمه توو یه پستی گفته بودی درس‌ها/تمرین‌ها اونقدر سخت یا وقت‌گیر هست که آدم حتی وقت نمی‌کنه در کنارش یه تخصص دیگه یاد بگیره یا کار پاره‌وقت داشته باشه، بعد منم اومدم گفتم نه اونقدرا سخت نیست میشه مدیریت کرد، بعد تو گفتی چرا شاید معماری راحت باشه و هوش سخت‌تر هست و فلانی که کارشناسی شریف بود هم میگه نمیشه وقت کرد و اینا Big Grin الان که درس خودت تموم شده از دور میگی لنگش کن Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , MShariati , RASPINA , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۱۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بلک ولی یادمه توو یه پستی گفته بودی درس‌ها/تمرین‌ها اونقدر سخت یا وقت‌گیر هست که آدم حتی وقت نمی‌کنه در کنارش یه تخصص دیگه یاد بگیره یا کار پاره‌وقت داشته باشه، بعد منم اومدم گفتم نه اونقدرا سخت نیست میشه مدیریت کرد، بعد تو گفتی چرا شاید معماری راحت باشه و هوش سخت‌تر هست و فلانی که کارشناسی شریف بود هم میگه نمیشه وقت کرد و اینا Big Grin الان که درس خودت تموم شده از دور میگی لنگش کن Dodgy
خوب اولا همه دانشگاه ها و رشته ها به یه اندازه کار نمی کشن. اهداف هم فرق می کنه، یکی میخواد شاگرد اول بشه ولی یکی فقط مدرکشو میخواد. بعد اصلا خود ارشد با لیسانس فرق داره اوضاعش. در کل اگه بحث مالی رو بذاریم کنار (مثلا از طرف پدر برای یه زندگی حداقلی ساپورت بشن) میشه با مدیریت متاهلی هم ارشد گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۶۵۱۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
برای ساعتی همه اومدن تو گود و نظر دادن Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۱۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
به به چه بحث پرشوری اینجا در حال پیگیری هست Big Grin
خدایا این جوونای عاشق رو حفظ بفرماااا Big Grin

به اون خانم هایی که میگن برخی ها چادری بودنشون و یا کم آرایش کردنشون رو مسخره میکنن باید بگم که خیلی از پسرا از یه دختر ساده خوششون میاد. بنظرم اگر کسی مهمترین دغدغه اش ظاهره خیلی راحت ردش کنید!!
ظاهر چیزی هست که تکراری میشه و آدم بهش عادت میکنه اما کسی نمیتونه بگه به اخلاق بد، توهین، عدم تفاهم، عدم درک متقابل، عدم اعتماد و ... عادت میکنه!!!

البته ظاهر و حجاب هم واقعا مهمه اما بنظرم اولویت حداقل ۱ تا ۵ نیست

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA , vesta , x86 , khayyam , **sara** , afrooz-OMD , همیلا , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۱۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خیلی از پسرا از یه دختر ساده خوششون میاد.
شخصا دخترای چهار خونه رو بیشتر می پسندم. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , kilookiloo , RASPINA , x86 , Riemann , nina69 , sara9009 , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۵۱۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
بعضیها چادر بهشون میاد حسابی . خلق شده برای چادری بودن Smile
ولی همه نه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۶۵۲۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
شعری از زنده یاد مشفق کاشانی:
ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﮐﻠﺒﻪ ﺩﻧﺠﯽﺳﺖ
ﮐﻪ ﺩﺭ ﻧﻘﺸﻪ ی ﺧﻮﺩ
ﺩﻭ ﺳﻪ ﺗﺎ ﭘﻨﺠﺮﻩ
ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ....
ﮔﺎﻩ ﺑﺎ ﺧﻨﺪﻩ
ﻋﺠﯿﻦ ﺍﺳﺖ ﻭ
ﮔﻬﯽ ﺑﺎ ﮔﺮﯾﻪ
ﮔﺎﻩ ﺧﺸﮏ ﺍﺳﺖ ﻭ
ﮔﻬﯽ ﺷﺮشر ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺩﺍﺭﺩ
ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﻣﺮﺩ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺳﺖ
ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺴﺘﺮ ﻣﺮﮒ
ﺑﻪ ﺷﻔﺎﺑﺨﺸﯽ ﯾﮏ ﻣﻌﺠﺰﻩ
ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ
ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﺣﺎﻟﺖ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ
ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﻮ ﺍﺳﺖ
ﮐﻪ ﺩﺭ آﻥ
ﻗﻮﺱ ﻭ ﻗﺰﺡ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﺍﺭد
ﺯﻧﺪﮔﯽ
آﻥ ﮔﻞ ﺳﺮﺧﯽ ﺍﺳﺖ
ﮐﻪ ﺗﻮ ﻣﯽ ﺑﻮﯾﯽ
ﯾﮏ ﺳﺮآﻏﺎﺯ ﻗﺸﻨﮕﯽ ﺍﺳﺖ
ﮐﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺩﺍﺭد.……….
زندگی کن
ﺟﺎﻥِ ﻣﻦ
ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮ
ﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ﺟﻬﺎﻥ
ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳﺖ
ﻗﺼﻪ ی ﺑﻮﺩﻥ ﻣﺎ ....
ﺑﺮﮔﯽ ﺍﺯ
ﺩﻓﺘﺮ ﺍﻓﺴﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺭﺍﺯ ﺑﻘﺎﺳﺖ
ﺩﻝ ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﺷﮑﻨﺪ ....
ﮔﻞ ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﺩ ....
ﻭ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﻍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ
ﺭﻧﮓ ﺧﺰﺍﻥ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﺩ ....
ﻫﻤﻪ ﻫﺸﺪﺍﺭ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ؛
ﺟﺎﻥ ﻣﻦ
ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮ
ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﮐﻮﭺ ﻫﻤﯿﻦ ﭼﻠﭽﻠﻪ ﻫﺎﺳﺖ ...
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ...
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , sajadabbasi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close