زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۶۲۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  چه ربطی داره؟
اینجا مگه دادگاهه؟
مگه قرار بر مچ گیریه؟
چون وقت من برام باارزش هست. وقتی میام با کسی بحث و تبادل نظر میکنم و کلی وقت میذارم، بعدش میبینم اون شخص اومده همه‌ی نظرات خودش رو حذف کرده یا جاش نقطه‌چین گذاشته، ناراحت میشم چون احساس میکنم وقتم رو صرف شخصی کردم که ثـُبات نداشته و از روی احساسات آنی یه حرفی رو زده که بعدا پشیمون شده؛ یا اونقدر از خودش استقلال نداشته که بتونه سر حرفش باشه و بیشتر درگیر این هست که پسر عمو یا دختر عمه و یا هم‌کلاسیش اگه این پست رو ببینند چی فکر میکنند راجع بهش. همین.

پی‌نوشت: شاید هم دارم بایاس شده قضاوت میکنم و انتظار دارم همه مثل هم باشند... ولی خب تمرین پست نذاشتن به جای بعداً نقطه‌چین کردن میتونه تمرینی باشه برای سکوت در مواقعی که نباید صحبت کرد.
ملت ما چ با اعتماد بنفس بلدن همه چیز رو توجیه کننBig Grin

(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  چقدر بده اسم یک سایتی یادت بره و ساعت ها دنبالش بگردی بدون موفقیت
اگر از تکنیک های سرچ گوگل استفاده کنید بهتون کمک میکنه...یا اگ قبلا ب سایت رفتین به هیستوری مرورگر نگایی بندازین.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۸۶۲۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اگر از تکنیک های سرچ گوگل استفاده کنید بهتون کمک میکنه...یا اگ قبلا ب سایت رفتین به هیستوری مرورگر نگایی بندازین.

خیلی ممنونم چند ساعتی طول کشید ولی آخرش یافتمش.

تو lastpass بد ذخیره کرده بودم ولی شکر که کشف گردید. Rolleyes

این بود پدر سوخته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دو سال قبل رفته بودم توش، تو گوگل خیلی گشتم ولی احتمالا چون سایت معمولی و همگانی نیست یافت نمیشد. Angry ایشالا تکنیک های جستجوم بهتر شه واسه دفعه بعد

قبلا هم سایت گم کرده ام مخصوصا سایت های چینی رو، معلوم نیست کی می خوام یاد بگیرم سازماندهی صحیح رو.... Exclamation

-------------------------------------

این تاپیک رو نمی دونم چون برای من به شخصه مهم نیست ولی امکان حذف پست در بخش های دیگه رو اضافه نکنید.(البته نقطه چین گذاشتنم یکجور حذف پسته)
ارسال: #۲۸۶۲۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  خب الان من و بلک مخالفیم، شما و اون یکی موافق هستید. از اونجایی که رأی آقایون دو برابر حساب میشه پس ۴ به ۲ جلو هستیم. شاید بگید این قضیه مربوط به چیز دیگه‌ای هست ولی خب ما تفسیر به رأی می‌کنیم، خصوصاً که قانون‌گذار و مجری قانون (ادمین) هر دو یک نفر و هر دو آقا هستند Cool
عجب چیز سنگینی گفتم.

عجب طنز تلخی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , elhamgh
ارسال: #۲۸۶۲۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ
مهربانی مهمترین اصل انسانیت است،
اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی
من هنوز روی زمین ارزش دارم.
#پائولو کوئلیو

البته تا جایی که شخصیت آدم حفظ بشه و نادان خیالِ بد نکنه. Smile
#pure :دی

پی نوشت: به نظرم امکان حذف پست نباشه خیلی بهتره، آدم باید مسئولیت حرفی که زده رو بپذیره، واسه خودمم چند بار پیش اومده قبلاََ حذف کردم البته. ولی باید وقتی توی اون ناراحتی یا هر چی که بودم فکرش رو میکردم و سکوت میکردم. اخیراََ اصلاََ پست حذف نمیکنم حتی اگه از حرفم پشیمون بشم. :|
چقدر زیاده وقت هایی که یه حرفِ ما یه آدم رو ناراحت کرده. پاک هم نمیشده. Sad

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , gogooli , RASPINA , Paraande , fatemesoleimani
ارسال: #۲۸۶۲۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
یکماه از کنکور گذشت.........
احساس من بلافاصله بعدکنکور: خوشحالم که اونقدر که باید تلاش کردم و خیلی بیشتر به خاطر اینکه سر جلسه خیلی آرامش داشتم و تقریبا اونچه که خونده بودم را زدم
فردای کنکور: من باید به طبیعت برم و شاد باشم و برای ۴۰ روز آینده برنامه ریزی کنم(سرمایه گذاری روی مهارت ها و تقویت زبان)
۲روز بعد کنکور اقدام برای کلاس زبان (رفتم ارشد خیلی زبان نیازه )
۱هفته بعد فقط شهید بهشتی . در نهایت علامه
۲هفته بعد اگه موارد بالا نشد شروع مجدد----->یه برنامه ریزی کوچولو وآنالیز خودم تو مدتی که درس خوندم و پیدا کردن اشکالات و اینکه سال بعد بهتره چ کتابایی را بخونم و تصمیم برای خرید کتاب
۳هفته بعد ای خدا من قبول بشم روزانه
۳/۵ ای خدا روزانه الزهرا هم من راضیم
۴ هفته بعد خدایا شبانه شهید بهشتی یا علامه هم خوبه ۵ترمه دیگه میگذره
و امروز دیگه به شبانه الزهرا راضی شدم

یعنی مجاز میشم!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Pure Liveliness , fatemesoleimani , Paraande , Iranian Wizard , Avril89 , DANEiL
ارسال: #۲۸۶۲۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ
چه روزهایی بود
شب بیداری های امتحان کارشناسی
شب بیداری های درس خوندن برای کنکور

و بالاخره این روزا
شب بیداریهای امتحانهای ارشد هرچند ب دلم نیس

اما همیشه این جمله بخاطرم میاد "چقدر زود دیر میشه"!
شاید این اخرین دورانی باشه که دارم مجدد طعم درس رو تجربه میکنم

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , pezhman.m-AI , RASPINA , amineh89 , ele
ارسال: #۲۸۶۲۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکماه از کنکور گذشت.........
علامه؟ مگه کامپیوتر میگیره؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۲۸۶۲۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط Milestone.)
چه سِتی شد سِتِ آخر! عالی بود! بالاخره رفتیم المپیـــک! Rolleyes تبریـــک! Smile

[تصویر:  406223_M_GetImage.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: newuser , RangiRangi , so@ , pezhman.m-AI , ezra , diligent , RASPINA , Avril89 , ele , elhamgh
ارسال: #۲۸۶۲۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکماه از کنکور گذشت.........
احساس من بلافاصله بعدکنکور: خوشحالم که اونقدر که باید تلاش کردم و خیلی بیشتر به خاطر اینکه سر جلسه خیلی آرامش داشتم و تقریبا اونچه که خونده بودم را زدم
فردای کنکور: من باید به طبیعت برم و شاد باشم و برای ۴۰ روز آینده برنامه ریزی کنم(سرمایه گذاری روی مهارت ها و تقویت زبان)
۲روز بعد کنکور اقدام برای کلاس زبان (رفتم ارشد خیلی زبان نیازه )
۱هفته بعد فقط شهید بهشتی . در نهایت علامه
۲هفته بعد اگه موارد بالا نشد شروع مجدد----->یه برنامه ریزی کوچولو وآنالیز خودم تو مدتی که درس خوندم و پیدا کردن اشکالات و اینکه سال بعد بهتره چ کتابایی را بخونم و تصمیم برای خرید کتاب
۳هفته بعد ای خدا من قبول بشم روزانه
۳/۵ ای خدا روزانه الزهرا هم من راضیم
و امروز دیگه به شبانه الزهرا راضی شدم

یعنی مجاز میشم!
شرایط الانت طبیعیه Smile
منم اینطوری بودم حالا بزار به گریه کردن هم می رسی Big GrinBig Grin
آخرا که منتظر نتایج کنکور بودم از خدام بود قبول نشم Big Grinبا این که داخل تست زدنام اشتباهات فاحشی داشتم و دوست داشتم پشت کنکور بمونم و جبران کنم . وقتی نتایج اولیه اومد از رتبه ام ناراضی بودم ولی خب به اصرار اطرافیان جوری انتخاب رشته کرد که قبول نشم ولی خب قبول شدم و این قبول شدن هم حکمت داشت .
شماهم ذهنتو درگیر نتایج و این حرفا نکن بسپار به خدا و خودتو با یه کاری که ازش لذت میبری مشغول کن آخه من ۶ ماه اززندگیمو بخاطر این نتایج فلج کردم و حسرتش هنوز تو دلم Confused

+فکر کنم منظورتون تربیت مدرس هستش اخه علامه علوم انسانیه .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۸۶۳۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  چه سِتی شد سِتِ آخر! عالی بود! بالاخره رفتیم المپیـــک! Rolleyes تبریـــک!
تبریک
محشر بود
من که داشتم سکته میکردم .. همش استرس ست پوینت Smile))))
همیشه بازی های ایران و لهستان دیدنی و هیجان انگیزه.
بازی خوبی بود هم لهستانو بردیم(بردن این تیم همیشه جذابه :دی ) و هم با برد لهستان رفتیم ریو
خیلیا فکر میکردن این بازیو میبازیم ولی ونزوئلا رو میبریم و میریم المپیک!!
امروز بازی لهستانو دیدم فهمیدم الکی غر میزدم که چرا جلو چین و ژاپن اینجور بازی کردن و ۳-۰ نبردن!!! الان فهمیدم چین و ژاپن خوب بازی کرده بودن نه اینکه ما بد بودیم و ایراد بنی اسرائیلی میگرفتن :|
اینجا فکر کنم فقط من و شما والیبالی هستیمSmile))))

(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منم اینطوری بودم حالا بزار به گریه کردن هم می رسی Big GrinBig Grin
آفاق یادته من دو روز بعدش که اشتباهی با کلیدای آی تی درصد گرفتم واسه خودم به این مرحله گریه کردن رسیدم؟Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Milestone
ارسال: #۲۸۶۳۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
مسابقات والیبال خیلی خسته کننده هست همیشه تیم ملی بازی داره سبک برگزاریش مث فوتبال نیست که ۴ سال یه بار باشه انگار لیگ یه کشوره همیشه چندتا تیم مشخص با هم بازی دارن

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989
ارسال: #۲۸۶۳۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  آفاق یادته من دو روز بعدش که اشتباهی با کلیدای آی تی درصد گرفتم واسه خودم به این مرحله گریه کردن رسیدم؟Smile)))
آره مثل سوتی خودمWink
Big GrinBig Grinمن بعد از اون هم مراحل داشتم خاخور جان :دی
+منم والیبالیم ولی خب ...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۸۶۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط clint.)
...............................

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۸۶۳۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
........
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۸۶۳۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  چن تا تیم مشخص همیشه به بازی های حساس میرسن واسه همین. مثل جام جهانی فوتبال که همیشه تیم های بزرگ تو جام جهانی هستن و همیشه صعود میکنن به یک هشتم
کجا تیم های بزرگ همیشه صعود می کنن؟! این تیم ها تو جام جهانی قبلی حتی از گروهشون هم بالا نیومدن:
اسپانیا (قهرمان دوره قبل)
تو گروه دی ایتالیا و انگلیس حذف شدن و اوروگویه و کاستاریکا رفتن بالا. تازه کاستاریکا تیم اول شد!
پرتغال

علاوه بر این سورپرایز بزرگ جام شکست تحقیرآمیز میزبان یعنی برزیل بود.
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  خود بازی اما خیلی جذابه... برا منم فوتبال خیلی خسته کننده س نود دقیقه اینور اونور میرن تو زمین که یکی بیشتر از اون یکی گل بزنه که ممکنه گلی هم نداشته باشه بازی.. اینجا ولی مساوی معنی نداره یه تیم یا میبره یا میبازه .. سلیقه ها متفاوته دیگه.
بازیاش برای من چندان جذاب نیست به این دلیل که دو تیم دو طرف تور هستن. به نظرم دو تیم تو هر توپ فرصت برابر ندارن. ضمن اینکه بازیکنا تحرک زیادی ندارن به نظرم (من والیبال بازی کردم تو دوران دبیرستان).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , RangiRangi , همیلا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close