زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۱۱۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط sara9009.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حبیب محبیان درگذشت SadSadSad ، مرد تنهای شب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواننده ی مورد علاقه ی من بود ، خیلییییییی ناراحتم خیلیییییییییییSadSadSadSad

ببین کیا دارن میمیرن SadSadSadSad
خوشحالم حداقل تو خاک خودش مرد ، روحش شاد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , alirezaei , ezra , clint
ارسال: #۲۹۱۱۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , neda.n91
ارسال: #۲۹۱۱۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اینم یه عکس خاطره انگیز دیگه: Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  407160_post_8.png]

دیگه کم کم باید شماره پرونده یا شماره داوطلبی رو پیدا کنید. Big GrinBig GrinBig Grin

یکی از داوطلب های امسال یه تاپیک درست کنه برای منتظران نتایج ارشد که برم اونجا فعالیت هامو (Big Grin) پیگیری کنم. احساس می کنم قشر هدف فعالیت های منو نمی بینن. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۱۱۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ
بهترین لحظه لحظه دیدن رتبه هست به خصوص وقتی زیر ۱۰۰ میشی خیلی حال میده تا شهریور کلن حال میکنی تا بری کلاس و... اونوقتم بد نیس فقط با الان قابل مقایسه نیست الان وقت رویا پردازیه اونوقت وقت واقعیتاست! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei
ارسال: #۲۹۱۲۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ
چند روز پیش تلویزیون یه مستندی از آسید مهدی قوام نشون داد. قبلا میشناختمش اما بهونه ای شد بیشتر بشناسمش. اگه نمیشناسیدش یه سرچی کنید. داستان های جالبی داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۹۱۲۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند روز پیش تلویزیون یه مستندی از آسید مهدی قوام نشون داد. قبلا میشناختمش اما بهونه ای شد بیشتر بشناسمش. اگه نمیشناسیدش یه سرچی کنید. داستان های جالبی داره.
خوندم جالب بود چه خوبه ادم تو عمل معتقد به کار درست باشه کلن اینکه ادم هی بگه من خوبم خیلی برام عجیبه چون باید یک هزارم خوب بودنت رو بگی نه هزار برابر بودنت رو بگی! بعضی از پستا رو اینجا می خونم ادم از تعجب دهشن وا می مونه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۱۲۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خوندم جالب بود چه خوبه ادم تو عمل معتقد به کار درست باشه کلن اینکه ادم هی بگه من خوبم خیلی برام عجیبه چون باید یک هزارم خوب بودنت رو بگی نه هزار برابر بودنت رو بگی! بعضی از پستا رو اینجا می خونم ادم از تعجب دهشن وا می مونه! [تصویر:  biggrin.gif]
فرمایش شما متین هست که کسی نباید هزار برابر بودنش رو بگه و مختص این فروم نیست. ولی به نظرم از اون حال بهم زن‌ تر این باشه که یه سری از افراد شکست‌ها و کمبودهای خودشون رو با پریدن به افراد موفق‌تر بخوان رقیق‌تر کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , codin , RASPINA , alirezaei
ارسال: #۲۹۱۲۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط barca.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  فرمایش شما متین هست که کسی نباید هزار برابر بودنش رو بگه و مختص این فروم نیست. ولی به نظرم از اون حال بهم زن‌ تر این باشه که یه سری از افراد شکست‌ها و کمبودهای خودشون رو با پریدن به افراد موفق‌تر بخوان رقیق‌تر کنند.
اره اینم درست نیست حالا اگه بحث علمی باشه مشکلی نیست البته تا حدی که حوصله بقیه سر نره Big Grin

چون حرف از موفقیت شد من یه مطلبی همیشه تو ذهنم بود بگم که بعضیا هستن اینجا مدام خودشونو با بعضی دیگه مقایسه می کنن و احساس می کنن مثلا پایین ترن. موفقیت یه چیزه نسبیه مسابقه دو نیست که بازنده و برنده نسبت به کسی داشته باشه کسی الکی اعتماد به نفس خودشو خراب نکنه رقیب تو دیروز تو هست نه هیچکدام از ای دی های اینجا! موفقیت شاید یه زمانی رتبه کنکورت باشه اما موفقیت خیلی کلی تره و به نظرم موفقیت میزان رضایتت در هر لحظه می تونه باشه.
خوبه ادم از موفقیتاش بگه به بقیه راه ور نشون بده اما اینکه اغراق کنه و یه ابرانسان بخواد خودشو نشون بده درست نیست! من با یکی از موفق ترین ادمای علمی جامعه که رتبه ۴۰ کنکور لیسانس بود لیسانس و فوقش رو برق شریف بود پست دکتری از یکی از بهترین دانشگاههای جهان گرفت و الان استاد دانشکده برق دانشگاه تهرانه از نزدیک اشنا بودم هیچوقت ادعایی نداشته هیچوقت خودشو برتر از کسی نمی دونه به هیچکسم راهش رو توصیه نمیکنه اینجا بعضی طوری پست می زنن انگار نسخه ultimate بشریت هستن چه اخلاقی چه علمی! Big Grin

ارسال: #۲۹۱۲۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
داشتم تو دست‌نوشته‌ها دنبال چیزی می‌گشتم، این متن از گابریل گارسیا مارکز رو پیدا کردم که لحظاتی قبل از مرگ نوشته بود.
متن قشنگ و اثرگذاریه، گفتم تایپش کنم:

اگر خداوند برای لحظاتی فراموش می‌کرد که من صرفا یک عروسک کهنه خیمه‌شب‌بازی هستم و به من تکه‌ای بیشتر از زندگی اعطا می‌نمود، من از همه آن زمان نهایت سود را می‌بردم و بهترین کاری که می‌توانستم را انجام می‌دادم. کمتر می‌خوابیدم و بیشتر رویا می‌دیدم، چرا که برای هر دقیقه‌ای که چشمانمان را روی هم می‌گذاریم به مدت شصت ثانیه روشنایی نور را از دست خواهیم داد. و در آن هنگام که دیگران می‌ایستادند راه می‌رفتم و و همگامی‌که می‌خوابیدند بیدار می‌ماندم. هنگامی‌که صحبت می‌کردند گوش می‌دادم و از خوردن یک بستنی شکلاتی چه لذتی که نمی‌بردم! کینه‌ها و نفرت‌هایم را بر روی تکه یخی می‌نوشتم و زیر نور آفتاب نظاره‌گر آب شدنش می‌شدم.

چیزهای زیادی از شما یادگرفته‌ام؛
من آموخته‌ام که وقتی نوزادی به تازگی تولدیافته انگشت پدرش را چنگ می‌اندازد، برای همیشه در قلب وی جای گرفته است. من یادگرفته‌ام که یک فرد، تنها وقتی می‌تواند به فردی دیگر از بالا به پایین نگاه کند که بخواهد به او در برخواستن کمک نماید...

همیشه بیان کن آن‌چه را که احساس می‌کنی و انجام بده آن‌چه را که فکر می‌کنی؛ اگر من می‌دانستم که امروز آخرین روزی است که شما را خواهم دید، شما را قویا به آغوش می‌گرفتم تا نگهبان روحتان باشم و اگر من بدانم که این دقایق آخرین دقایقی هستند که شما را خواهم دید، به شما می‌گفتم که "عاشقتان هستم" و به این فرض بسنده نمی‌کردم که شما خود آن را می‌دانید.

همیشه صبح‌گاهی هست که در آن زندگی به ما فرصتی دوباره خواهد داد تا کارهای خوبی انجام دهیم...
برای شما با بیشترین عشق و علاقه / گابو (گابریل گارسیا مارکز)
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Masoud05 , Skyrim , diligent , Saman , Parisa-SH , alirezaei , RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۲۹۱۲۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من یادگرفته‌ام که یک فرد تنها وقتی می‌تواند به فردی دیگر از بالا به پایین نگاه کند که بخواهد به او در برخواستن کمک نماید...
دقیقا!

ارسال: #۲۹۱۲۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
شایسته نیست به سخنی که از دهان کسی خارج شد گمان بد ببری

چرا که برای آن برداشت نیکویی نیز می توان داشت.

"امام علی (ع)"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Masoud05 , fatemesoleimani , diligent , pezhman.m-AI , Parisa-SH , Saman , alirezaei , ele , ezra , **sara** , neda.n91 , viase , pioneer01
ارسال: #۲۹۱۲۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
جناب بلک با گذاشتن عکس دکتر خدایی و صفحه مشخصات فردی جهت رویت رتبه حال و هوای خاصی به سایت داده Big Grin

من امسال برای دکتری منتظر یه رتبه بد بودم بعد که رتبه ام خوب شد کلی حرص خوردم!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۱۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ
فکر می کنید رتبه تون بد میشه؟
حالا به این فکر کنید که رتبه تون یه جوری بشه که ندونید جایی که میخواید قبول هستید یا نه؟ یعنی رو مرز باشید!
اینطوری دیگه تا شهریور استرس دارید. Big GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۹۱۲۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ
هرچــے بیشتر
احساساتت رو
به آدمها بگــے
راههای بیشتری رو
نشونشون میدی که بهت صدمه بزنن
چارلی چاپلین

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , **sara** , viase
ارسال: #۲۹۱۳۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ
میدانی ، روزی که ماجرای عشق تو را به مادرم گفتم ، چه اتفاقی افتاد ؟!!
اصلأ بگذار از اول برایت بگویم...
قبل از اینکه حرفی بزنم موهایم را باز کردم و روی شانه أم ریختم مادرم گفته بود موهایت را که باز میکنی انگار چندسال بزرگتر میشوی...میخواستم وقتی از عشق تو میگویم بزرگ باشم ...
بعد از آن دو استکان چای ریختم، بین خودمان بماند اما دستم را سوزاندم و نتوانستم بگویم آخ ، بلکه دلم آرام بگیرد ، مجبور بودم چون مادر اگر میفهمید بزرگ شدنم را باور نمیکرد ... دست سوخته أم را زیر سینی پنهان کردم چای را مقابلش گذاشتم و کنارش نشستم ، عشقت توی دلم مثل قند آب میشد و نمیدانستم از کجا باید شروع کنم.....باتردید گفتم :"مادرجان،اگر آدم عاشق باشد زندگی چقدر دلنشین تر بر آدم میگذرد ، نه؟"
عینک مطالعه را از چشمش برداشت و نگاهش را به موهایم دوخت ، انگار که حساب کار دستش آمده باشد ، نگاهش را از من گرفت و بین گل های قالی ، گم کرد.
+"عشق" چیز عجیبی ست دخترکم ، انگار که جهانی را توی مردمک چشمت داشته باشی و دیگر هیچ نبینی ، هیچ نخواهی و با تمام ندیدن ها و نخواستن ها بازهم شاد باشی و دلخوش....
عشق اما خطرات خاص خودش را دارد ، عاشق که باشی باید از خیلی چیزها بگذری ، گاهی از خوشی هایت ، گاهی از خودت ، گاهی از جوانی أت ...
دستی به موهای کوتاهش کشید و ادامه داد :
عاشقی برای بعضی ها فقط از دست دادن است ...
برای بعضی ها هم بدست آوردن...اما من فکر میکنم زنها بیشتر از دست میدهند...
گاهی موهایشان را ، که مبادا تار مویی در غذا معشوقه ی شان را بیازارد ...
گاهی ناخن های دستشان را ، که مبادا تمیز نباشد و معشوقه شان را ناراحت کند..
گاهی عطرشان را توی آشپزخانه با بوی غذا عوض میکنند
دستشان را میسوزانند و آخ نمیگویند "...
مکث کرد و سوختگی روی دستش را با انگشت پوشاند :
+"گاهی نمیخرند ، نمیپوشند، نادیده میگیرند که معشوقه شان ناراحت نشود !!تازه ماجرا ادامه دار تر میشود وقتی زنها حس مادری را تجربه میکنند ، عشقی صد برابر بزرگتر با فداکاری هایی که در زبان نمیگنجد..
دخترکم عاشقی بلای جان آدم نیست اما اگر زودتر از وقتش به سرت بیاید از پا در می آیی"..
لبخندی زدم ، از جایم بلند شدم و به اتاقم رفتم ، جای سوختگی روی دستم واضح تر شده بود ، رو به روی آینه ایستادم و به خودم نگاه کردم...عاشقی چقدر به من نمی آمد ، موهایم را بافتم ، دلم میخواست دختر کوچک خانواده بمانم ، برای بزرگ شدن زود بود ...خیلی زود !!

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close