زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۵۰۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ
چقدر بعضی آدما جالبناکن!!!
اگه هممون یه مدلی بودیم زندگی چقدر زشت بود
خدایا شکرت بابت این تنوع...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۵۰۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  بزرگترین کشف من از کنکور این بود که هیچ رابطه ای با تلاش نداره، هیچ رابطه ای با دانش و معلومات آدم نداره، هیچ رابطه ای با هوش و استعداد ادم نداره، من یه بار تلاشمو کردم و نتیجه نگرفتم حتی نتیجه ای نزدیک به تلاشم نگرفتم خیلی از اونا که تلاش نکردن بهتر از من نتیجه گرفتن. حساب دو دو تا چهارتا نیست حساب دودوتا هر چندتاست، تحصیلات آکادمیک تو ایران هم ارزشش به همون اندازه ایه که آزمون ورودی اش هست >> یعنی هیچ
چرا داره من خودم تجربه کردم. از سال اول به دوم وضعیتم بهترم شد. شاید اونایی که شما فکر کردید تلاششون از شما کمتر بوده چیزای دیگه شون قوی بوده. پایه قوی داشتن، استرس کمتر داشتن یا مهارت های دیگه. منفی کمتر زدن. اینا همه اش تاثیر گذاره نه فقط خوندن. نمی تونم بگم کسی شانسی زده و نتیجه نگرفته یادمه چند سال پیش تو مانشت یه چنین چیزی دیدم که بنده ی خدا خودش باورش نمیشد ولی خوب کمند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , RangiRangi , kilookiloo , alirezaei
ارسال: #۲۹۵۰۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  بزرگترین کشف من از کنکور این بود که هیچ رابطه ای با تلاش نداره، هیچ رابطه ای با دانش و معلومات آدم نداره، هیچ رابطه ای با هوش و استعداد ادم نداره، من یه بار تلاشمو کردم و نتیجه نگرفتم حتی نتیجه ای نزدیک به تلاشم نگرفتم خیلی از اونا که تلاش نکردن بهتر از من نتیجه گرفتن. حساب دو دو تا چهارتا نیست حساب دودوتا هر چندتاست، تحصیلات آکادمیک تو ایران هم ارزشش به همون اندازه ایه که آزمون ورودی اش هست >> یعنی هیچ
چرا داره من خودم تجربه کردم. از سال اول به دوم وضعیتم بهترم شد. شاید اونایی که شما فکر کردید تلاششون از شما کمتر بوده چیزای دیگه شون قوی بوده. پایه قوی داشتن، استرس کمتر داشتن یا مهارت های دیگه. منفی کمتر زدن. اینا همه اش تاثیر گذاره نه فقط خوندن. نمی تونم بگم کسی شانسی زده و نتیجه نگرفته یادمه چند سال پیش تو مانشت یه چنین چیزی دیدم که بنده ی خدا خودش باورش نمیشد ولی خوب کمند.

من نگفتم که رابطه معکوس داره گفتم که هیچ رابطه ای نداره یعنی کسی که رتبش خوب میشه قطعا از نظر معلومات و دانش از خیلی ها که رتبه بدی آوردن بهتر نیست شما یکی از اون نفراتی بودین که سال دوم وضعیتتون بهتر شد اما خبر ندارین از کسانی که سال دوم تلاش بیشتری کردن و نتیجه نگرفتن، اصلا اصل نتیجه گرفتن از سوالای غلط و جوابای غلطه که زیر سوال میره خودش، وقتی آزمونی هیچ استانداردی نداره چجوری میشه ادعا کرد کسانی که نتیجه میگیرن بیشتر از کسانی که نتیجه نمیگیرن شایسته رفتن به دانشگاه های برترن...
من یک سال سعی کردم مفهومی بخونم و تا ۶۰/۷۰ درصد مفاهیم را تسلط داشتم، ولی غافل از این بودم که کنکور رابطه ای با مفاهیم نداره، من به اشتباه راه درست رو انتخاب کردم، اگه کسی بخواد تو کنکور موفق باشه باید راه غلط رو انتخاب کنه، باید برای کنکور بخونه نه برای یادگیری مفاهیم

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۲۹۵۰۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تبریک میگم. ایشالا فارغ التحصیلی ارشد. [تصویر:  biggrin.gif]
هنوز سنجش جواب منو نداده شما منو فرستادین این دانشگاه؟Big Grin
شما تو سنجش استخدام بشین شک ندارم دو سال نشده جای دکتر توکلی میاین تلوزیون بهتر از ایشون هم استرس ایجاد میکنیدBig Grin
ارسال: #۲۹۵۱۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  من نگفتم که رابطه معکوس داره گفتم که هیچ رابطه ای نداره یعنی کسی که رتبش خوب میشه قطعا از نظر معلومات و دانش از خیلی ها که رتبه بدی آوردن بهتر نیست شما یکی از اون نفراتی بودین که سال دوم وضعیتتون بهتر شد اما خبر ندارین از کسانی که سال دوم تلاش بیشتری کردن و نتیجه نگرفتن، اصلا اصل نتیجه گرفتن از سوالای غلط و جوابای غلطه که زیر سوال میره خودش، وقتی آزمونی هیچ استانداردی نداره چجوری میشه ادعا کرد کسانی که نتیجه میگیرن بیشتر از کسانی که نتیجه نمیگیرن شایسته رفتن به دانشگاه های برترن...
اره این حرفتون رو حتما قبول دارم کسانی که پشت کنکور موندن به این معنی نیست که از اونایی که رفتن و قبول شدن معلومات یا سوادشون کمتره. خیلی زیاد حرفتون درسته.
برای همین گفتم که مهارت های دیگه هم لازمه و خیلی چیزای دیگه. یه موقع یه اتفاقی برای کسی قبل کنکور می افته. زمان کارشناسی از این جور موارد زیاد دیده بودم که معلومات زیادی داشت ولی به خاطر سرعت پایین یا استرس خراب کردند.
ارسال: #۲۹۵۱۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  من نگفتم که رابطه معکوس داره گفتم که هیچ رابطه ای نداره یعنی کسی که رتبش خوب میشه قطعا از نظر معلومات و دانش از خیلی ها که رتبه بدی آوردن بهتر نیست شما یکی از اون نفراتی بودین که سال دوم وضعیتتون بهتر شد اما خبر ندارین از کسانی که سال دوم تلاش بیشتری کردن و نتیجه نگرفتن، اصلا اصل نتیجه گرفتن از سوالای غلط و جوابای غلطه که زیر سوال میره خودش، وقتی آزمونی هیچ استانداردی نداره چجوری میشه ادعا کرد کسانی که نتیجه میگیرن بیشتر از کسانی که نتیجه نمیگیرن شایسته رفتن به دانشگاه های برترن...
من یک سال سعی کردم مفهومی بخونم و تا ۶۰/۷۰ درصد مفاهیم را تسلط داشتم، ولی غافل از این بودم که کنکور رابطه ای با مفاهیم نداره، من به اشتباه راه درست رو انتخاب کردم، اگه کسی بخواد تو کنکور موفق باشه باید راه غلط رو انتخاب کنه، باید برای کنکور بخونه نه برای یادگیری مفاهیم
به نظر من هم نتیجه کنکور شانسی نیست. نتیجه تلاش و هوش عاطفی و خیلی چیزای دیگه است.

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اره این حرفتون رو حتما قبول دارم کسانی که پشت کنکور موندن به این معنی نیست که از اونایی که رفتن و قبول شدن معلومات یا سوادشون کمتره. خیلی زیاد حرفتون درسته.
برای همین گفتم که مهارت های دیگه هم لازمه و خیلی چیزای دیگه. یه موقع یه اتفاقی برای کسی قبل کنکور می افته. زمان کارشناسی از این جور موارد زیاد دیده بودم که معلومات زیادی داشت ولی به خاطر سرعت پایین یا استرس خراب کردند.
اشتباه اینجاست که فکر می کنید کنکور یعنی معلومات. در حالی که هوش عاطفی و چیزای دیگه هم تاثیر داره.
ضمن اینکه اصلا معلومات یعنی چی؟ ساده اندیشانه است که کنکور رو فقط همین چند ماه مطالعه ببینید. بعضیا از سالها قبل سرمایه گذاری کردن روش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۵۱۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اشتباه اینجاست که فکر می کنید کنکور یعنی معلومات. در حالی که هوش عاطفی هم تاثیر داره.
بله همینو گفتم دیگه (:
گفتم معلومات تنها کافی نیست. چیزای دیگه هستند مهارت های دیگه. ولی حالا شما میگید اصلا معلومات چیه. اینم درسته. باید ببینیم منظور از معلومات چی هست.
کسی رو می شناسم که پایه اش خیلی قوی بود (دوباره میگم این پایه قوی بودنه حتما کافی نیست). برای کنکور کارشناسی منظورم هست. از اول همه ی سوالات رو بدون اینکه بخواد فرمولی رو حفظ کنه حل می کرد. سوالات مثلثات رو با شکل کاملا حل می کرد. نمی گم این روش حتما خوبه. هر کسی یه روشی داره. منظورم این هست که انقدر تو مباحث عمیق و مسلط شده بود که دیگه مشکلی نداشته باشه. اینم در حد یک سال نبود می تونم بگم از دوران راهنمایی پایه اش قوی بود و در دبیرستان هم این روند ادامه پیدا کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RangiRangi
ارسال: #۲۹۵۱۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط artmiss.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اشتباه اینجاست که فکر می کنید کنکور یعنی معلومات. در حالی که هوش عاطفی هم تاثیر داره.
ضمن اینکه اصلا معلومات یعنی چی؟ ساده اندیشانه است که کنکور رو فقط همین چند ماه مطالعه ببینید. بعضیا از سالها قبل سرمایه گذاری کردن روش.

باید به سنجش افتخار کنیم چون با این حرف شما قوی ترین نهاد آموزشی هست که میتونه سوالاتی طرح کنه که علاوه بر معلومات مربوط به رشته هوش عاطفی هم برای حل کردنشون شرطه... این حرف خیلی خنده دار بود چون هیچ خلاقیتی تو سوالات کنکور نیست، یا سوالات تکراریه سال های قبله یا سوالات اشتباه...
معلومات یعنی دانسته ها یعنی دانسته هایی که یه شخص از رشته خودش داره
من کنکور رو همین چند ماه نمیبینم کسی که چند سال (از دوره کارشناسی) روش سرمایه گذاری میکنه هم برخواسته از همین نظام آموزشیه، یعنی داره راه غلط رو میره، کسی بخواد تو کنکور نتیجه بگیره باید راه غلط رو بره حالا اگه کسی براش این تحصیلات ارزش داره خوب دوست داره راه غلط رو بره Big Grin

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بله همینو گفتم دیگه (:
گفتم معلومات تنها کافی نیست. چیزای دیگه هستند مهارت های دیگه. ولی حالا شما میگید اصلا معلومات چیه. اینم درسته. باید ببینیم منظور از معلومات چی هست.
کسی رو می شناسم که پایه اش خیلی قوی بود (دوباره میگم این پایه قوی بودنه حتما کافی نیست). برای کنکور کارشناسی منظورم هست. از اول همه ی سوالات رو بدون اینکه بخواد فرمولی رو حفظ کنه حل می کرد. سوالات مثلثات رو با شکل کاملا حل می کرد. نمی گم این روش حتما خوبه. هر کسی یه روشی داره. منظورم این هست که انقدر تو مباحث عمیق و مسلط شده بود که دیگه مشکلی نداشته باشه. اینم در حد یک سال نبود می تونم بگم از دوران راهنمایی پایه اش قوی بود و در دبیرستان هم این روند ادامه پیدا کرد.
منظور از معلومات واضحه دیگه منظور دانشته های شخص تو رشته مربوط هست Huh
ما آدما همیشه فکر میکنیم راهی که گذشتگانمون رفتن راه درسته واسه همینم وقتی یکی میاد اون راه رو نقد میکنه بقیه کورکورانه رد میکنن نظرشو
چرا به خودمون زحمت نمیدین یه درصد فکر کنیم که این راه اشتباس، چرا... چون این راه راحتتره. اگه یه لحظه تفکرات تعصبی خودتونو کنار بذارین و بی طرفانه درموردش فکر کنین شاید این نظر رو نداشتین

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۵۱۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  باید به سنجش افتخار کنیم چون با این حرف شما قوی ترین نهاد آموزشی هست که میتونی سوالاتی طرح کنه که علاوه بر معلومات مربوط به رشته هوش عاطفی هم برای حل کردنشون شرطه... این حرف خیلی خنده دار بود چون هیچ خلاقیتی تو سوالات کنکور نیست، یا سوالات تکراریه سال های قبله یا سوالات اشتباه...
من کنکور رو همین چند ماه نمیبینم کسی که چند سال (از دوره کارشناسی) روش سرمایه گذاری میکنه هم برخواسته از همین نظام آموزشیه، یعنی داره راه غلط رو میره، کسی بخواد تو کنکور نتیجه بگیره باید راه غلط رو بره حالا اگه کسی براش این تحصیلات ارزش داره خوب دوست داره راه غلط رو بره Big Grin
البته ما میتونیم نظرات همدیگه رو نقد کنیم اما توهین هرگز.

ارسال: #۲۹۵۱۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...........
ارسال: #۲۹۵۱۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من هم نتیجه کنکور شانسی نیست. نتیجه تلاش و هوش عاطفی و خیلی چیزای دیگه است.
اونی که یک سوال تخصصی رو اشتباه می زنه و سنجش به اشتباه جواب اشتباه اون رو به عنوان پاسخ درست اعلام می کنه اسمش اگه شانس نیست چیه؟
هدف آن هایی که این آزمون رو برگزار می کنن سنجش اطلاعات طرف بوده نه هوش عاطفی چون وقتی با استعداد درخشان بدون کنکور می فرستند دانشگاه هوش عاطفی شون،... سنجیده نمی شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۲۹۵۱۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  باید به سنجش افتخار کنیم چون با این حرف شما قوی ترین نهاد آموزشی هست که میتونی سوالاتی طرح کنه که علاوه بر معلومات مربوط به رشته هوش عاطفی هم برای حل کردنشون شرطه... این حرف خیلی خنده دار بود چون هیچ خلاقیتی تو سوالات کنکور نیست، یا سوالات تکراریه سال های قبله یا سوالات اشتباه...
البته ما میتونیم نظرات همدیگه رو نقد کنیم اما توهین هرگز.
من تو این حرف توهینی نمیبینم یعنی منظورم این نبود که الان دارم به این حرف میخندم، منظورم این بود این حرف واقعا بی ربط ترین حرفی بود که میشد درمورد سوالات کنکور زد. اگه این لحن من برا شما سنگینه شما به بزرگواری خودتون ببخشید Wink

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۵۱۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  بزرگترین کشف من از کنکور این بود که هیچ رابطه ای با تلاش نداره، هیچ رابطه ای با دانش و معلومات آدم نداره، هیچ رابطه ای با هوش و استعداد ادم نداره، من یه بار تلاشمو کردم و نتیجه نگرفتم حتی نتیجه ای نزدیک به تلاشم نگرفتم خیلی از اونا که تلاش نکردن بهتر از من نتیجه گرفتن. حساب دو دو تا چهارتا نیست حساب دودوتا هر چندتاست، تحصیلات آکادمیک تو ایران هم ارزشش به همون اندازه ایه که آزمون ورودی اش هست >> یعنی هیچ
حالا این تحصیلات اصلا ارزش نداره که دوباره عمرمو بذارم واسش
من تجربه شخصی خودم رو بگم سال ۹۳ بود تابستونش یکی دو تا کلاس کنکور رفتم مثلا درس معماری رو با دکتراجلالی و حتی آزمون پارسه رو هم ثبت نام کردم و از مهر ماه هم برگشتم شهرستان و صرفا فقط برای کنکور خوندم نمی دونم خوندنم چطوری بود ولی درس رو می تونستم درک کنم طوری که الانم بعد از گذشت دو سال هنوز مثلا درسی مثل سیستم عامل پارسه و هوش مصنوعی راهیان ارشد یادمه ولی حتی خودم هم نفهمیدم چرا سر کنکور به یکباره هنگ کردم انکار درسی نخوندم بدترین لحظات زندگی رو تو همون آزمون داشتم می گذروندم چون برای کنکور هزینه و صرف وقت کرده بودم و طوری به هم ریختم که رنگ و روم پریده بود و عرق کرده بودم به شدت انکار یه نیرویی نمی زاشت من بتونم مطالب رو به یاد بیارم گرچه من کنکورآزمایشی داده بودم ولی اصلا استرس نداشتم تازه من قبل از اون چهار پنج بار کنکور داده بودم از کنکور کاردانی تا همین کنکور ارشد ولی الانم نفهمیدم چرا اون اتفاق افتاد برام سر جلسه کنکور و این شد که نتیجه ای که من کسب کردم زیر ۵۰۰ که حتی انتخاب رشته هم نکردم .

اینم داستان ما شاید مقصر من بودم شاید تقدیر این بوده و شایدهای دیگر دیگه گذشته ولی خواستم اینو بگم که برای ورود به دانشگاه یه کنکور و آزمون ورودی روش مناسبی نیست
ارسال: #۲۹۵۱۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای ورود به دانشگاه یه کنکور و آزمون ورودی روش مناسبی نیست
خیلی با این حرف موافقم.
ولی شما هم خیلی زود ناامید شدی رتبه تون بد نبوده...یک سال دیگه کنکور می دادی نتیجه خیلی بهتر می شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۵۲۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
این سنجش چرا جواب سوال منو نمیده؟ Sad Sad Sad
کاش دکتر خدایی یا دکتر توکلی فامیلمون بود زنگ میزدم ازشون میپرسیدم چیکار کنم الانBig Grin
ای بابا این چندمین باره بعد از ساعت ۱۲ که ذهنم خسته س تصمیمی میگیرم که صبحش پشیمون میشم! کی یاد میگیرم همه کارامو سر وقت انجام بدم نه مثل جغد نصف شب ! :| چقدر باید خودمو به دردسر بندازم آخه :|

+جدا هیشکی اطلاعاتشو ویرایش نکرده ببینه سیستم ایراد داره یا فعال نشده ویرایش یا ...؟؟ Sad

بعدانوشت: خدایا شکرت میشه ویرایش کرد.. آخیششششش خیالم راحت شد.. خدا میدونه چی کشیدم از صبح تا حالا

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close