زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۶۱۱
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
یه دنیا حرف و یه دنیا بی حرفی
یه دنیا حرف برای کسی که اگه باشه میشنوه
یه دنیا بی حرفی برای اونایی که هستن و نمیشنون
...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA
ارسال: #۲۹۶۱۲
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
من برنامه رو ندیدم راستش و صرفاً با این موضوع مخالفت کردم که تنبیه نشه، چون عواقبش کل جامعه رو میگیره.
اما ۸ سال به نظرم زیاد هست. ظاهراً در قوانین مدنی ایران، سن و سال کلاً در نظر گرفته نمیشه (نمیدونم ولی در مورد اعدام اینا که اینطور هست).
اما کلاً جرایم سایبری مجازات خیلی سنگینی داره. مثلاً توو آمریکا ۶۰ سال زندان برای هک ایمیل (تعداد زیاد بودند) واسه یک بابایی بریدند، چون مخل نظم عمومی هست (روی بر هم زدن نظم عمومی یا چرخه‌ی اقتصادی خیلی حساس هستند).

(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  ماشالله چقدر بحث و صحبت و پست
بفرمائید داخل دم در بد هست [تصویر:  411089_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۹۶۱۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  در این ملک خیلی از امور فقط ظاهرشان محل اعتبار است مثلاً هم‌این روند مدرک‌ْگیریِ صرف ،راهی یه که جامعه شدیداً آن را تجویز می‌کند نمیشه هم در برابرش قد علم کنی چرا که مدرک‌گرایی لازمه‌ی این نظامِ آموزشیِ تقلیدیه،مجبوریم که خانواده‌هایمان را از خودمان راضی نگه داریم
در دانشگاه هم که قربانش بروم خبری نیست اگر آن‌جا نرویم کجا برویم؟،دانشگاه ما مرده زنده نماست به قول یکی از دوستان کودن مدعی داریم در مملکت پرورش می‌دهیم که جز خسارت چیز دیگری بارمان نمی‌کند.
همه این بلا‌ها را خودمان به سر خودمان آورده‌ایم و لاغیر. چه‌قدر دوست دارم این قضیه را بیش‌تر توضیح دهم به قولِ اهلِ نظر: اشارتی و دیگر هیچ.

هذه شقشقةٌ هَدَرَت ثم رَدَت

اون کودن مدعی رو خیلی خوب اومده دوستتون
باید بزنن سردر وزارت علوم

سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۲۹۶۱۴
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ثم رَدَت
ثم قرت
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۲۹۶۱۵
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بخشش آپشنه نه الزام. اونایی که مورد سرقت قرار گرفتن به هر حال مورد ظلم واقع شدن و این اختیار رو دارن که ببخشن یا نه گرچه بهتره ببخشن.
اکثریت هم مجازات رو انتخاب کردن نه بخشش !
حرفم اینه باید راهی غیر از زندان هم واسه این ادم با استعداد باشه. زندان رفتن نه به نفع اونه نه به نفع شاکی هاش
برای اینکه مشخص بشه استعداد داره یا نه میتونیم ازش کنکور بگیریم که باز هم همون بحث های کنکور مطرح میشه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۹۶۱۶
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ق.ظ
تنبیه که فقط حبس نیست. بعدش هم این استعداد یه هکر خوب شدن داره باید از استعدادش استفاده شه.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۶۱۷
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ
من خیلی وقته دنبال یه یادگیری مفید هستم ولی مدام توی یادگیری ام وقفه میفته
دیگه گفتم به خودم سخت نگیرم آروم آروم یاد می گیرم
ولی احساسم اینه اگه میخواستم یه چیز دیگه مثل همین هک را یاد بگیرم خیلی رودتر موفق میشدم
چرا اینجوریه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۹۶۱۸
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من خیلی وقته دنبال یه یادگیری مفید هستم ولی مدام توی یادگیری ام وقفه میفته
دیگه گفتم به خودم سخت نگیرم آروم آروم یاد می گیرم
ولی احساسم اینه اگه میخواستم یه چیز دیگه مثل همین هک را یاد بگیرم خیلی رودتر موفق میشدم
چرا اینجوریه؟
منم دلم هک کردن میخواد

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۶۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ
هک کردن جرمه مگر اینه Ethical Hacher باشی !
ارسال: #۲۹۶۲۰
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ
همیشه دوست داشتم یه سایتی یا یه صفحه اینستاگرام داشته باشم و توش از این تصاویر تایپوگرافی قرار بدم، ولی نه مثل اکثر این سخنان بزرگان که یه آرشیوی از نقل قول افراد خارجی و ایرانی حوزه نرم افزار که از تو کتاب‌ها یا گفته‌های افراد جمع کردم و خوشم میاد ازشون... مثلا:

پرسمن: "هرگاه تصور کردید زمان کافی برای اجرای اصول مهندسی نرم افزار را در اختیار ندارید، از خود بپرسید آیا زمان اجرای مجدد این پروژه از ابتدا را خواهید داشت؟". یا دکتر قاسم‌زاده: "اگر وارد تیمی شدید و مشاهده کردید که همه اعضای آن به وظایف خود آگاه بوده و آن را به درستی به انجام می‌رسانند، همه چیز مرتب، منظم و سر جای خود قرار دارد، اما خبری از مدیر تیم نیست، مدیریت آن تیم در بالاترین سطح خود است!". یا تام گیبل: "متریک‌های نرم افزار به شما خواهند گفت چه زمانی وقت خندیدن است و چه وقتی هنگام گریستن!".

پی‌نوشت: بعضی اوقات واقعا به شب که می‌رسم واقعا چشمم درد گرفته انقدر که یا خیره به صفحات سفید کتابه یا این مونیتور لعنتی! Undecided داشتم فکر می‌کردم چه خوب بود می‌شد در کنار این نرم افزار یه شغل دیگه مثل باغبانی، نوازندگی یا حتی کافی شاپ هم داشت! یه کافی شاپی که فقط توش بچه‌های کامپیوتر باشن، بعد اسم دسرها و نوشیدنی‌های مخصوصش اینطوری باشه: دایکسترا، بلمن فورد، فیبوناچی و... Big Grin یا با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد ولی دسر مخصوص سرآشپز باشه CLRS ! Big GrinSmile ولی انصافا باید یه فکری کرد، چون این پشت میز نشینی مداوم به نظر میاد عاقبت خوبی در پی نداشته باشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , gogooli , diligent , kilookiloo , Saman , Iranian Wizard , so@ , Skyrim , RASPINA , alirezaei , ماه بانو , nazanin_sh , artmiss , Menrva , tiran22 , viase , ele , Parisa-SH
ارسال: #۲۹۶۲۱
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: بعضی اوقات واقعا به شب که می‌رسم واقعا چشمم درد گرفته انقدر که یا خیره به صفحات سفید کتابه یا این مونیتور لعنتی! Undecided داشتم فکر می‌کردم چه خوب بود می‌شد در کنار این نرم افزار یه شغل دیگه مثل باغبانی، نوازندگی یا حتی کافی شاپ هم داشت! یه کافی شاپی که فقط توش بچه‌های کامپیوتر باشن، بعد اسم دسرها و نوشیدنی‌های مخصوصش اینطوری باشه: دایکسترا، بلمن فورد، فیبوناچی و... Big Grin یا با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد ولی دسر مخصوص سرآشپز باشه CLRS ! Big GrinSmile ولی انصافا باید یه فکری کرد، چون این پشت میز نشینی مداوم به نظر میاد عاقبت خوبی در پی نداشته باشه!

منم خیلی دوس دارم کافه داشته باشم...کافه ای ک هرروز یه جور سرویس خاص میده یه سبک خاص یه رنگ خاص...ایده شمام خیلی جالب بود
: )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , RASPINA , A V A
ارسال: #۲۹۶۲۲
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط mahyamk.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کنکور مشکل داره ولی اگر یک سال فکر کردین مفهومی خوندین و رتبتون زیر ۱۰۰-۱۵۰ نشد شک کنید شاید بیشتر مشکل از سمت خودتونه و نه از کنکور.

در مورد این جملتون خیلی فکر کردم و واقعا تا قبل کنکور همین نظر رو برای خودم داشتم که اگه رتبه ام زیر ۲۰۰ نشد حتما ی مشکلی دارم
شاید ضریب هوشیم اصلا پایینه!!

ولی واقعا نمیشه منکر ایراد دار نبودن کنکور شد
وقتی امسال میبینه ادم صرفا بعضی ها با زبان خیلیی بالا و تخصصی نزدیک ۰ درصد ، رتبه اشون ۱۰۰ تا بهتر اوردن از تو ، خب فکر کنم دیگه اینکه من ۳۵ زدم تخصصی و مفهومیم ولو خوندم اصلا تاثیر گذار نیست...
میدونم زبان خیلی مهمه خودمم خیلی امسال زبان رو جدی خوندم نه صرفا کنکور همه جوره ولی خب همیشه هم همه اطلاعات رو نمیشه تو دفترچه پیاده کرد تایم کوتاه ، استرس ،...

خلاصه حرفم این هست که میدونم خیلی از دوستان زیر ۲۰۰ خیلی زحمت کشیدن خوندن همه ی دروس رو
ولی خب وقتی ۲۰% افرادم میبینه ادم که خیلی ساده با زبان و ریاضی یا حتی شانسی گزینه زدن این رتبه رو اوردن(دیگه تخصصی و مشترک زیر ۱۰ درصد خیلی معلومات نمیخواد) نمیتونه قطعی بگه کنکور ایرادی نداره

هرچند به نظرم با این جمعیت زیاد شرکت کننده ها واقعا چاره ای جز کنکور برای گزینش و ورود به دانشگاه ها نیست

پ ن : حرفم در مورد رتبه های برتر و زیر ۵۰ نیست قطعا این بچه ها خیلییی خیلی دروس تخصصی رو از من بهتر مسلط هستند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , barca , 10:30
ارسال: #۲۹۶۲۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ
تو بین رتبه بندی سایت ها مانشت آمار زیر رو دارد .

رتبه در ایران : ۹۶۹

رتبه در جهان : ۴۴۴۷۶
ارسال: #۲۹۶۲۴
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ولی احساسم اینه اگه میخواستم یه چیز دیگه مثل همین هک را یاد بگیرم خیلی رودتر موفق میشدم
چرا اینجوریه؟
منم دلم هک کردن میخواد
چی شده همه زدین تو کار هک؟ Big Grin
از خانما بعیده ها! Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۶۲۵
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ
اما من دلم سرور ساید میخواد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close