زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۳۱۶
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  من هنوز منتظرم تابستون بیاد :/
برید بیرون می بینید که شروع طوفانی داشته
آدم میره بیرون حس میکم تو فر داره برشته میشه.....
خیلی گرم شده ، یاد این فیلمای آمریکایی میفتم که توی یه بیابون گرم چندنفر شروع میکننه به تیر اندازی

(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  می‌بینم که دوباره خانوم‌هارو راه دادن به سالن والیبال!
البته مشخصه که فقط جنبه نمایشی داشته که از میزبانی محروم نشن، ولی خب بازم از هیچی بهتره! یه دموکراسی مصنوعی!
والا راه هم نمیدادن چیزی از مملکت کم نمیشد
من که دوست ندارم برم توی یه سالنی با اون همه جمعیت .اصلا بعضی وقتا آقایون یه حرکاتی سر سکو ها انجام میدن انگار اومدن عروسی
چیه خانما هم خودشون را الاف گرفتن یه سری حقوق دست پایین میکنن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , codin
ارسال: #۳۰۳۱۷
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
گرما ، سرما و خیلی از چیزا رو میشه تحمل کرد ولی اینکه آدم تکلیف خودشو با خودش نتونه مشخص کنه رو قابل تحمل نیست

دلیل اصلی این بلاتکلیفی نبود پول و کار مشخص هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , sss
ارسال: #۳۰۳۱۸
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
یه بحثی چند روز پیش توی مانشت شده بود نتیجه اش این بود که خودمون را با دیگران مقایسه نکنیم .
خیلی خوب بود من که این چند وقت هر موقع میام خودمو با دیگران مقایسه کنم که نتیجه اش چیزی جز حرص خوردن بی خود نیست زود حالم را عوض میکنم و میگم که نباید مقایسه کنم
ولی در کل دوست دارم یه پیشرفت ناگهانی داشته باشم. در حد سرعت بالارفتن از ساختمان چند طبقه با آسانسور. دیگه در حدواج گرفتن هواپیما شد هم که چ بهتر.
خب من دلم میخواد برم سر کار Smile Sad Smile Sad Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۰۳۱۹
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
حق طبیعی یه زنه که بره به استادیوم و امیدوارم که حداقل با تلاش های جهانی به این حق مون برسیم.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , saeidkhan , diligent
ارسال: #۳۰۳۲۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
توجه، نظر شخصی!
فکر نمی کنم مصاحبه رتبه یک ارشد که لیسانس شریف بوده‌ زیاد به دردتون بخوره. اون فرد از دبیرستان پایه قوی ای داشته و از مدرسه داشته سرمایه گذاری می کرده که الان شما دارید نتیجه شو میبینید. ضمن اینکه اساتید و کلاس هایی که میرفته با کلاس ها و اساتید شما فرق داشته (نمیگم استاداش هیولا بودن اما در حد نسبی چیزی رو که میگفتن بلد بودن). همچنین اون ۴ سال تو جوی بوده که کمابیش درس می خونده نه اینکه آخر ترم تا آخر ترم یادش بیاد چه درسایی اون ترم داشته. علاوه بر همه این موارد اعتماد به نفس و منابع در دسترس اون رو هم در نظر بگیرید. احتمال اینکه کنترل هیجاناتش بهتر از شما باشه هم کم نیست.
خلاصه کلام: دنبال نسخه نگردید، مصاحبه اون نسخه شما نیست!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ts2927 , nlp@2015 , Pure Liveliness , Skyrim , alirezaei
ارسال: #۳۰۳۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  توجه، نظر شخصی!
فکر نمی کنم مصاحبه رتبه یک ارشد که لیسانس شریف بوده‌ زیاد به دردتون بخوره. اون فرد از دبیرستان پایه قوی ای داشته و از مدرسه داشته سرمایه گذاری می کرده که الان شما دارید نتیجه شو میبینید. ضمن اینکه اساتید و کلاس هایی که میرفته با کلاس ها و اساتید شما فرق داشته (نمیگم استاداش هیولا بودن اما در حد نسبی چیزی رو که میگفتن بلد بودن). همچنین اون ۴ سال تو جوی بوده که کمابیش درس می خونده نه اینکه آخر ترم تا آخر ترم یادش بیاد چه درسایی اون ترم داشته. علاوه بر همه این موارد اعتماد به نفس و منابع در دسترس اون رو هم در نظر بگیرید. احتمال اینکه کنترل هیجاناتش بهتر از شما باشه هم کم نیست.
خلاصه کلام: دنبال نسخه نگردید، مصاحبه اون نسخه شما نیست!

دمت گرم خدایش همینه ما به جای اینکه خودمون رو ببینیم همش دنبال مصاحبه این و اون هستیم شرایط هر کسی با دیگری فرق می کنه

برای خودمان زندگی کنیم نه برای مردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , saeidkhan
ارسال: #۳۰۳۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ
حالا وقتی اونجا فریزر شد ما میایم با هوامون بهتون پز میدیم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۳۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا وقتی اونجا فریزر شد ما میایم با هوامون بهتون پز میدیم Big Grin

با کی هستی بلک ؟
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۳۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا وقتی اونجا فریزر شد ما میایم با هوامون بهتون پز میدیم Big Grin
با کی هستی بلک ؟
خودشون فهمیدن Tongue

ارسال: #۳۰۳۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا وقتی اونجا فریزر شد ما میایم با هوامون بهتون پز میدیم Big Grin
با کی هستی بلک ؟
خودشون فهمیدن Tongue
آهان منظورت کاربر مورد نظر بود Big GrinBig GrinBig Grin

یا منظورت اینجا بود
[تصویر:  413258_6zz1_capture.png]
ارسال: #۳۰۳۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آهان منظورت کاربر مورد نظر بود Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نه مخاطب عام داره. TongueBig Grin

ارسال: #۳۰۳۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط clint.)
زاهد ظاهر پرست از حالتان آگاه نیست
در حق تان هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۰۳۲۸
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
چقدررر هوا گرم شده این روزا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , diligent
ارسال: #۳۰۳۲۹
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
امو ملت چه پولایی دارن اون وقت ما منتظریم جوراب فروش دم مترو اف بزنه به جای ۲ تا ۵ سه تا ۵ بگیریم ازش یه همچین دنیای اقتصادی داریما Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۳۳۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  والا راه هم نمیدادن چیزی از مملکت کم نمیشد
من که دوست ندارم برم توی یه سالنی با اون همه جمعیت .اصلا بعضی وقتا آقایون یه حرکاتی سر سکو ها انجام میدن انگار اومدن عروسی
چیه خانما هم خودشون را الاف گرفتن یه سری حقوق دست پایین میکنن

آره خب، نظرات متفاوته، البته شما و هر فردی دیگه‌ای مختارید بر حسب روحیاتتون برای رفتن به اینطور اماکن تمایل نداشته باشید، دموکراسی یعنی همین (خواست همه)، یعنی هرکی خواست بتونه بره ورزشگاه و هرکی نخواست هم نره، پس این یه تصمیم‌گیری شخصیه، همونطور که خیلی‌ها هم علاقه‌مند هستند. ولی در مورد اون جمله Bold شده باید گفت مگه به خانوم‌ها اجازه داده شده که حق دست بالایی رو هم بتونن طلب کنن که حالا دنبال حقوق دست پایین نباشند؟ کشور ما یک کشور مردسالار هست که قانونش هم مبتنی بر همین مردسالاری هست، برای همین شما معمولا در سطوح عالی و حتی میانی تصمیم‌گیری از جمله مجلس نمایندگان، خبرگان، وزرا، مدیران و... یا کلا خانومی رو نمی‌بینید یا اگر هم می‌بینید بیشتر در حد نمایشی هست و متاسفانه همونا هم توانایی دفاع از حقوق موکلین خودشون رو در چنین مواقعی ندارند و غالبا مطیع هستند، پس در چنین شرایطی که گوش شنوایی نیست، همین حقوق دست پایین برای خیلی‌ها فرصتی هست هر چند کوچیک، برای اینکه بتونن حرف و عقیده خودشون رو به صورت مسالمت‌آمیز ابراز کنند.

اینکه این محیط‌ها هم برای خانوم‌ها از نظر حرکات نامتعارف آقایون، فحش دادن و... نامناسب هست اگه تا حدی هم درست باشه راه حلش ممنوعیت نیست، چون مگه ما تو خیابون‌ها تاحالا دعوا، فحش‌کاری و... ندیدیم، یا همینطور تو شبکه‌های اجتماعی که اوضاع خیلی فاجعه‌بارتره از نظر تربیتی؛ خب پس با این طرز تفکر که دنبال حقوق دست پایین نباشیم (که به نظرم من دست پایین و دست بالا زیاد معنا نمی‌ده چون حق کاهش‌ناپذیره) شاید بهتر باشه حضور تو همه این اماکن رو هم ممنوع کنیم. ولی راه فرهنگ‌سازی با ممنوعیت هموار نمی‌شه، حتی به نظر من حضور خانواده‌ها باعث می‌شه فضای نجیبانه‌تری تو ورزشگاه‌ها حاکم بشه، چون بالاخره اون پسری که امروز فحش می‌ده، برادر و فرزند یکی از همین خواهرها و مادرهای شهرمونه و یک عنصر خراب‌کارِ ذاتا تماشاگرنما نیست و تو جمع‌های خانوادگی بسیار مودب هم هست، پس حتی می‌شه مدیریت این فضای رادیکال فعلی رو به صورت بلندمدت به خود خانواده‌ها سپرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , salam5 , diligent , artmiss , Parisa-SH , sss , shahraz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close