زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۳۷۶
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان شریفی یه سوال، درس یادگیری ماشین رو تو شریف کدوم استاد ارائه میدن؟
اون روز شما اومدید پرسیدید که کسی پردازش زبان فارسی کار کرده؟ من جواب دادم یه نفر از دوستان ارشدم کار کرده و بلافاصله هم بهش ایمیل زدم پرسیدم که مطمئن بشم. اما تنها کسی که براش مهم نبوده که کسی کار کرده باشه یا نه، خود شما بودید.
این سوال رو هم خواستم جواب بدم اما فکر کردم ممکن هست دوباره هویج فرض بشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , nina69
ارسال: #۳۰۳۷۷
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من تا حالا ۵ تا درس دانشگاه شریف رو بررسی کردم. ۲ درسی که مشترک با بخش برق و گروه معماری کامپیوتر هست خیلی خوب درس میدن. اما ۳ تا درس که اساتید هوش و نرم افزار تدریس میکنن خیلی با اون ۲ تا فرق داشت و کیفیت پایین تری داره. البته مسلط هستند اما بیانشون خوب نیست!!

دانشگاه شیراز هم همینه دروسی که در هر دو بخش برق و بخش کامپیوتر ارائه میشه، بخش برق خیلی بهتر درس میدن!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , mahyamk
ارسال: #۳۰۳۷۸
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان شریفی یه سوال، درس یادگیری ماشین رو تو شریف کدوم استاد ارائه میدن؟
اون روز شما اومدید پرسیدید که کسی پردازش زبان فارسی کار کرده؟ من جواب دادم یه نفر از دوستان ارشدم کار کرده و بلافاصله هم بهش ایمیل زدم پرسیدم که مطمئن بشم. اما تنها کسی که براش مهم نبوده که کسی کار کرده باشه یا نه، خود شما بودید.
این سوال رو هم خواستم جواب بدم اما فکر کردم ممکن هست دوباره هویج فرض بشم.
عه من فک کردم جدی نبودهSad ببخشید. ممنون. پیام خصوصی میدم.
ارسال: #۳۰۳۷۹
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من تا حالا ۵ تا درس دانشگاه شریف رو بررسی کردم. ۲ درسی که مشترک با بخش برق و گروه معماری کامپیوتر هست خیلی خوب درس میدن. اما ۳ تا درس که اساتید هوش و نرم افزار تدریس میکنن خیلی با اون ۲ تا فرق داشت و کیفیت پایین تری داره. البته مسلط هستند اما بیانشون خوب نیست!!
کدوما خوب کدوما بد؟ حداقل خوبا رو بگید Big Grin

(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  عه من فک کردم جدی نبوده[تصویر:  sad.gif] ببخشید. ممنون. پیام خصوصی میدم.
دکاتیر بیگی، ربیعی و سلیمانی ارائه می‌دهند. بعضی ترم‌ها دو استاد و بعضاً یکی (فکر کنم ترم‌های فرد، دو استاد حتماً ارائه می‌دهند).
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۳۸۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان شریفی یه سوال، درس یادگیری ماشین رو تو شریف کدوم استاد ارائه میدن؟

دکتر بیگی و خانم دکتر سلیمانی ترم مهر ارائه میدهند معمولا

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۰۳۸۱
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من تا حالا ۵ تا درس دانشگاه شریف رو بررسی کردم. ۲ درسی که مشترک با بخش برق و گروه معماری کامپیوتر هست خیلی خوب درس میدن. اما ۳ تا درس که اساتید هوش و نرم افزار تدریس میکنن خیلی با اون ۲ تا فرق داشت و کیفیت پایین تری داره. البته مسلط هستند اما بیانشون خوب نیست!!
کدوما خوب کدوما بد؟ حداقل خوبا رو بگید Big Grin

دکتر گودرزی خیلی خوب بود. اما یکی از استادای دیگه تون وحشتناک بد درس میده، خیلی کسل کننده هست و تسلطش هم جالب نیست (فکر میکنم درس آماده نمیکنه و سر کلاس میره). خوب شد برا نمونه فقط ۱ درسش دانلود کردم Big Grin (قبلا هم یه درس دیگه اش کامل دانلود کرده بودم ۱ جلسه که دیدم گفتم جالب نیست، مشخصه دانشجو ها هم خسته میشن سر کلاسش)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۳۸۲
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دکتر گودرزی خیلی خوب بود. اما یکی از استادای دیگه تون وحشتناک بد درس میده، خیلی کسل کننده هست و تسلطش هم جالب نیست (فکر میکنم درس آماده نمیکنه و سر کلاس میره). خوب شد برا نمونه فقط ۱ درسش دانلود کردم [تصویر:  biggrin.gif] (قبلا هم یه درس دیگه اش کامل دانلود کرده بودم ۱ جلسه که دیدم گفتم جالب نیست، مشخصه دانشجو ها هم خسته میشن سر کلاسش)
آها آره دکتر گودرزی خوب درس میده و interactive هست کلاسش. دکتر اجلالی اما در درس دادن بهتر هست (مطلقاً فقط در درس دادن).
استادای هوش رو زیاد نمیشناسم مخصوصاً آبام و ضرابی‌زاده که بعداً اومدند یا یه سری که دروس کارشناسی مشترک ارائه نمی‌دن و باهاشون درس نداشتم اما روی هم رفته تدریس اساتید معماری بهتر هست. با یه سری‌شون مثل ... کلاس داشتم، خوب درس نمی‌دهند مخصوصاً سه تای آخری فاجعه‌ست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۰۳۸۳
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ
بسیار نادر هستند کلماتی که ارزششان بیشتر از سکوت باشد.

"هانری دونومتر"

مایکل شوماخر چندین سال متوالی در مسابقات رالی در دنیا اول شد.
وقتی رمز موفقیتش را پرسیدند، در جواب گفت :
تنها رمز موفقیت من این است که زمانی که دیگران ترمز می گیرند، من گاز می دهم.

مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند.

تصمیم بگیر وقتی که دیگران مـُرددند.

خود را آماده کن وقتی که دیگران در خیال پردازیند.

شروع کن وقتی که دیگران در حال تعللند.

کار کن وقتی که دیگران در حال آرزو کردنند.

صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردنند.

گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردنند.

لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگینند.

پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , alirezaei , ماه بانو
ارسال: #۳۰۳۸۴
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دکتر گودرزی خیلی خوب بود. اما یکی از استادای دیگه تون وحشتناک بد درس میده، خیلی کسل کننده هست و تسلطش هم جالب نیست (فکر میکنم درس آماده نمیکنه و سر کلاس میره). خوب شد برا نمونه فقط ۱ درسش دانلود کردم [تصویر:  biggrin.gif] (قبلا هم یه درس دیگه اش کامل دانلود کرده بودم ۱ جلسه که دیدم گفتم جالب نیست، مشخصه دانشجو ها هم خسته میشن سر کلاسش)
آها آره دکتر گودرزی خوب درس میده و interactive هست کلاسش. دکتر اجلالی اما در درس دادن بهتر هست (مطلقاً فقط در درس دادن).
استادای هوش رو زیاد نمیشناسم مخصوصاً آبام و ضرابی‌زاده که بعداً اومدند یا یه سری که دروس کارشناسی مشترک ارائه نمی‌دن و باهاشون درس نداشتم اما روی هم رفته تدریس اساتید معماری بهتر هست. با یه سری‌شون مثل ... کلاس داشتم، خوب درس نمی‌دهند مخصوصاً سه تای آخری فاجعه‌ست.

اون ۳ نفر رو که گفتید رو نمیدونم. اما یک نفر دیگه واقعا فاجعه هست. حیف این اساتید هست که با وجود سواد کافی برای تدریس اینقدر بد درس میدن. البته واقعا بیشترشون دارن تلاششون رو میکنن منتهی مسیر رو درست نمیرن. بنظرم برای این اساتید در حال حاضر بررسی روش های تدریس و کار روی اون از کسب علم ضروری تر هست.

پ.ن: شاید یکی بگه اساتید دیگه رو ندید چقدر بدتر هستن و الکی به این اساتید سخت میگیرید، این حرف درسته اما باید توجه کرد اینا واقعا سواد و بستر لازم رو دارن و حیفه اینطوری پیش برن. حالا برخی از اساتید در برخی از جاها هیچ بستری براشون فراهم نیست و کلی مسئله دیگه هم براشون وجود داره و برای همین هم به اندازه این اساتید توقع نمیره.

پ.ن۲: بنا به رسم همیشگی، اسم بد از کسی بطور عمومی نمیاریم. با اجازتون مجبور شدم اسم اون استادایی که گفتی فاجعه هست رو بر دارم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۳۸۵
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ
چرا افطار نمیشه؟
صبح تا بعدازظهر خوب میگذره اما ساعت چهار پنج به بعد نه!
دیگه نمیشه خوند!
گرسنگی و بوی غذا نمیذاره آدم بشینه پای ادامه درسش ...
ارسال: #۳۰۳۸۶
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
خیلی تشنمه :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۰۳۸۷
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
این گونه‌ی نادر از افراد شتر گاو پلنگ که از یه طرف به خاطر اعتقادات مذهبی‌ش حاضر نشه جلوی اسرائیل بازی کنه و ادعا کنه با بازوبندی که داخلش قرآن هست وارد زمین فوتبال میشه و اسم ورزشکار حرفه‌ای و کاپیتان تیم ملی رو هم یدک بکشه، از اون سمت توو ماه رمضان توو night club تا خرخره مشروب بخوره و مست پشت فرمون بگیرنش فقط توو ایران یافت میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness , Parisa-SH , sss , mahyamk
ارسال: #۳۰۳۸۸
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط barca.)
اشکان وظیفه خودشو تو تیم ملی خیلی خوب انجام داده و خیلی زحمت کشیده با تمام وجود بازی می کرده همیشه برای من همون دژاگه دوست داشتنیه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۳۸۹
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  ادرس رباته رو ندارین؟
من دارم، ولی فکر کنم جمعش کردن دیروز ظهر
تو همه ی گروه ها دست ب دست می شد

امروز پسره دستگیر شد ، ۱۹ ساله دانشجوی مهندسی کامپیوتر ،
پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست Big GrinBig GrinBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۳۹۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
طبق شنیده های من، کسی که گناهکار باشه (اولیش هم خود من) اما ارتباطش رو با خدا قطع نکنه و به نحوی ارتباطش رو با خدا حفظ کنه آخرش دستش گرفته میشه و به مسیر خدا بر میگرده.
در روزگار نه چندان دور یکی از علماء که از کربلا و نجف برمی گشته در راه برگشت در اطراف کرمانشاه و همدان گرفتار دزدان و راهزنان می شود و هر چه او و رفقایش داشتند، همه را سارقین غارت می کنند. این داستان به نقل از آن عالم است:
آن عالم می گوید: « من کتابی داشتم که سالها با زحمت و مشقّت زیادی آن را نوشته بودم و چون خیلی مورد علاقه ام بود در سفر و حضر همیشه با من همراه بود ولذا کتاب یاد شده نیز به سرقت رفت. به ناچار به یکی از سارقین گفتم من کتابی در میان اموالم داشتم که شما آن را به غارت برده اید و اگر ممکن است آن را به من برگردانید زیرا به درد شما نمی خورد ولی من برای نوشتن آن خیلی زحمت کشیده ام.»
آن شخص گفت: «ما بدون اجازه رئیس و سردسته مان نمی توانیم کتاب شما را پس بدهیم و اصلاً حق نداریم دست به اموال بزنیم .»
گفتم: « رئیس شما کجا است ؟»
گفت: « پشت این کوه جایگاه او است .»
لذا من به همراهی آن دزد به نزد رئیسشان رفتم، وقتی وارد شدم دیدم که رئیس دزدها نماز می خواند! موقعی که از نماز فارغ شد آن دزد به رئیس خود گفت:
«این عالم یک کتابی بین اموال دارد و آن را می خواهد و ما بدون اجازه‎ی شما نخواستیم بدهیم .»
من به رئیس دزدها گفتم: « اگر شما رئیس راهزنان هستید، پس این نماز خواندن چرا؟ نماز کجا؟ دزدی کجا؟ »
گفت: «درست است که من رئیس راهزنان هستم ولی چیزی که هست، انسان نباید رابطه خود را با خدا به کلّی قطع کند و از خدا تماماً روی گردان شود، بلکه باید یک راه آشتی باقی گذارد. حالا که شما عالمید به احترام شما همه اموال را برمی گردانیم.»
و دستور داد همین کار را کردند و ما هم خوشحال با اموالمان به راهمان ادامه دادیم.
پس از مدّتی که به کربلا و نجف برگشتم، روزی در حرم امام حسین - علیه السّلام - همان مرد را دیدم که با حال خضوع و خشوع گریه و دعا می کرد. وقتی که مرا دید شناخت و گفت:
«مرا می شناسی؟»
گفتم: « آری!»
گفت: « چون نماز را ترک نکردم و رابطه ام با خدا ادامه داشت، خدا هم توفیق توبه داد و از دزدی دست برداشتم و هر چه از اموال مردم نزد من بود، به صاحبانشان برگرداندم و هر که را نمی شناختم از طرف آنها صدقه دادم و اکنون توفیق زیارت پیدا کرده‌ام.»
منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close