زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۷۵۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
بله خودم متوجه شدم چی شدBig GrinBig Grin
همش از فرط خستگیهBig Grin
.
.
.
+با تشکر از کاربر jazana Big Grin

........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۷۵۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  حالا یبار یکی داشت از ما تچکر میکرداااا Dodgy Big Grin Big Grin Big Grin
تشکرش غصبی بود. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۷۵۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی دیگه پیدا کرده بودا.
فلسفه‌ی دنیا همینه به نظر من Big Grin
تورو خدا سیاسیش نکنین دیگهBig Grin
من خودم قبل از اینکه اون لینکُ بذارن، پیداش کردم. . .
رفرش کردم، چون آخرین نوشته مربوط به کاربر np-complete بود فک کردم ایشون گذاشتن. . . گفتم حالا ی تشکری هم بکنم که زشت نباشه دیگهBig Grinبعد از ارسال پست، دیدم که ی نفر دیگه گذاشتن. . .

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۷۵۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ق.ظ، توسط crevice.)
ادم هر وقت حرفاش زیاد میشه، منفجر نمیشه؛ لال میشه...[/align]

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , nina69 , Skyrim , sss , NP-Cσмρℓєтє , ts2927 , Avril89
ارسال: #۳۰۷۵۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ق.ظ
از من به شما نصیحت با صاحب خونه خانوم معامله نکنید به بچه هاتون هم بگین معامله نکنن.

:| :| :|

میدونستم اینطوری میشه ها باز گفتم این شاید فرق داشته باشه.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۳۰۷۵۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا من میخوام توی stackoverflow ،
۵۰ تا اعتبار کسب کنم ولی نمیشه :|
می خواین سوال ایجاد کنین ما بیاییم بهتون upvote بدیمBig Grin
ارسال: #۳۰۷۵۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ
سلاااام
اینجا کسی درباره سیستم امنیتی smooth-secچیزی میدونه؟؟
خودم فقط میدونم یک IDS/IPSهست و برمبنای لینوکسه

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۰۷۵۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  آخرین نوشته مربوط به کاربر np-complete بود فک کردم ایشون گذاشتن. . . گفتم حالا ی تشکری هم بکنم که زشت نباشه دیگهBig Grin
Big Grin Big Grin خواهش میکنم, کاری نکردم Big Grin Big Grin
ارسال: #۳۰۷۵۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ق.ظ
یکشنبه ای مصاحبه مالک بودم Cool.همه بهم گفته بودن اگه این و پرسیدن فلان چیزو بگو از این حرفا قبل رفتن به مامانم گفتم من دروغ نمیگم.
همین کارم کردم و وقتی بقیه فهمیدن ریختن سرم که چرا راستشو گفتی و اصلا اگه میخواستی اینارو بگی چرا رفتی Undecidedحالا هم میگن نمیخواد برای مصاحبه شاهد بری اگه میخوای همین جوابارو بدیConfusedUndecided نه من اونارو درک میکنم نه اونامنوHuh
دختر عمه جان که بدجورم قاتی کرده بود میگفت تو هنوز بچه ای نمیفهمی چه خبره این سیستم همش بر پایه دروغه باید مثل خودشون بشی هرچیم میگفتم نمیخوام نمیشم میگفت بچه ایSadSadSad
همین مامان خانوم میگه از خدا بخواه و بگو تو پارتی منی بعد از اینور میگه چرا دروغ نگفتیUndecided
خدایا من به حرف خودت گوش دادم بقیه اشو میسپرم دست خودتHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , sss
ارسال: #۳۰۷۶۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  یکشنبه ای مصاحبه مالک بودم Cool.همه بهم گفته بودن اگه این و پرسیدن فلان چیزو بگو از این حرفا قبل رفتن به مامانم گفتم من دروغ نمیگم.
همین کارم کردم و وقتی بقیه فهمیدن ریختن سرم که چرا راستشو گفتی و اصلا اگه میخواستی اینارو بگی چرا رفتی Undecidedحالا هم میگن نمیخواد برای مصاحبه شاهد بری اگه میخوای همین جوابارو بدیConfusedUndecided نه من اونارو درک میکنم نه اونامنوHuh
دختر عمه جان که بدجورم قاتی کرده بود میگفت تو هنوز بچه ای نمیفهمی چه خبره این سیستم همش بر پایه دروغه باید مثل خودشون بشی هرچیم میگفتم نمیخوام نمیشم میگفت بچه ایSadSadSad
همین مامان خانوم میگه از خدا بخواه و بگو تو پارتی منی بعد از اینور میگه چرا دروغ نگفتیUndecided
به نظرم خونواده درست گفتن!
نایس بودن فانتزی ای که شما ازش حرف میزنین واسه همیشه جوابگو نیست. ایشالا که نتیجه هر چی خیر و صلاحتونه میشه اما نباید در بعضی با سادگی و یا صداقت برخورد کرد. بعضی جاها سادگی و صداقت مساویه با دریده شدن.
ارسال: #۳۰۷۶۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ
یکی به من بگهstart up چیه؟
مرسی
ارسال: #۳۰۷۶۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط pariiisa.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  یکشنبه ای مصاحبه مالک بودم Cool.همه بهم گفته بودن اگه این و پرسیدن فلان چیزو بگو از این حرفا قبل رفتن به مامانم گفتم من دروغ نمیگم.
نایس بودن فانتزی ای که شما ازش حرف میزنین واسه همیشه جوابگو نیست. ایشالا که نتیجه هر چی خیر و صلاحتونه میشه اما نباید در بعضی با سادگی و یا صداقت برخورد کرد. بعضی جاها سادگی و صداقت مساویه با دریده شدن.

من نخواستم نایس باشم اصلا نمیتونم باشم .من یه قراری با خودم گذاشتم چندین ساله که دروغ نگم
دلمم نمیخواد اینجوری به چیزی که میخوام برسم حالا هرچقدم از نظر بقیه شعاری و فانتزی و بچه گانه باشه

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یکی به من بگهstart up چیه؟
مرسی

کاری که از پایه شروع میشه و یه جورایی کار افرینی میکنه بهش میگن استارت اپ
بسی خلاصه کردمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۰۷۶۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ
دلم میخاد زودی ۲۰ روز دیگه بشه
ارسال: #۳۰۷۶۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  یکشنبه ای مصاحبه مالک بودم Cool.همه بهم گفته بودن اگه این و پرسیدن فلان چیزو بگو از این حرفا قبل رفتن به مامانم گفتم من دروغ نمیگم.
صداقت به معنای افشای همه چیز نیست!!!! میشه خیلی چیزا رو نگفت ولی دروغ هم نگفت راز قبولی من تو شاهد همین بود خخخخخ. مثلا از من پرسیدن شما عضو گروه اجتماعی هستین؟ منم گفتم عضو شبکه هم اندیشان شبکه ۴ ام خخخخخخخ گفت چی هست؟ گفت مثلا یه گروهه در مورد ماهواره و فیسبوک و این چیزا حرف میزنه!!!!!!! خب اونم فکر کرد من فیسبوک ندارم دیگه هیچی از فیسبوک و این حرفا نپرسید. خب منم حقیقت رو گفته بودم یه همچین انجمنی و اون موقع عضو بودم و موضوع صحبتاش اینا بود.
-----------------------------------------------
یه چیزی هم بگم اگر روحیه اتون طوری نیست که با جو شاهد یا مالک اشتر بسازین خودتون اذیت میشین دروغ بگین. دوسال باید با این جو این روحیات نشست و برخاست کنین و حتی شاید مسیر آینده اتون هم تو این جو قرار بگیره . من افراد زیادی رو میشناسم که حتی از دانشگاه اومدن فراری بودن.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pariiisa , sss
ارسال: #۳۰۷۶۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  صداقت به معنای افشای همه چیز نیست!!!! میشه خیلی چیزا رو نگفت ولی دروغ هم نگفت راز قبولی من تو شاهد همین بود خخخخخ. مثلا از من پرسیدن شما عضو گروه اجتماعی هستین؟ منم گفتم عضو شبکه هم اندیشان شبکه ۴ ام خخخخخخخ گفت چی هست؟ گفت مثلا یه گروهه در مورد ماهواره و فیسبوک و این چیزا حرف میزنه!!!!!!! خب اونم فکر کرد من فیسبوک ندارم دیگه هیچی از فیسبوک و این حرفا نپرسید. خب منم حقیقت رو گفته بودم یه همچین انجمنی و اون موقع عضو بودم و موضوع صحبتاش اینا بود.
-----------------------------------------------
یه چیزی هم بگم اگر روحیه اتون طوری نیست که با جو شاهد یا مالک اشتر بسازین خودتون اذیت میشین دروغ بگین. دوسال باید با این جو این روحیات نشست و برخاست کنین و حتی شاید مسیر آینده اتون هم تو این جو قرار بگیره . من افراد زیادی رو میشناسم که حتی از دانشگاه اومدن فراری بودن.

اخه سوالایی که از من پرسیده بود جوابش بله خیر بود در حد پیچوندن نبود Big Grin ظاهرا هم که اوضاعم خیلی خرابه امیدی جز خدا نیستConfused

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close