زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۹۶۱
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط crevice.)
جدیدا حس میکنم جوّ اینجا یکم حالت غیر دوستانه پیدا کرده.
در کل سعی کنین تفکرتون و عملتون با بلوغ فکری تون همگام باشه و از اون تبعیت کنه و این یعنی اینکه شما الان عقیده ی خاصی دارین که دوسال پیش نداشتین و یا الان فرضیه ای دارید اما دو سال بعد نخواهید داشت. نیازی نیست شما همگام با افکار دیگران، و دیگران همگام با افکار شما باشند.
پ.ن: من کلیت حرف دوستمون phd-stu رو قبول دارم و واسم جالب بود حرفاشون. هر وقت کلیت درسته جزء میشه کلیشه..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: phd-stu , mahyamk , 10:30 , sss
ارسال: #۳۰۹۶۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کاش مانشت mention داشت، اسم کاربرا رو تایپ میکردیم فراخوانده میشدن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , so@ , sss , Menrva , Skyrim
ارسال: #۳۰۹۶۳
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  شما میگید من اینطوری نیستم پس از حرف من ناراحت نشید همینطور جناب مایلستون.

من رو هم به این ناراحت شدگان اضافه کنید!!

شما از این مسائلی یک نمونه اش رو بگید. نمیدونم چرا هیچی رو نمیشه گفت از نظر خیلی ها و باید با حدس و گمان فهمید منظورشون چیه.
کی گفت برای صحبت کردن با خانواده و استهلاک گوشی .. باید پول داد؟
یا کی گفت برای بقیه پایان نامه نوشت و پول گرفت؟ (که من ایرادی هم نمیدونم اینو هرچند خودم تک تک پروژه هام رو نوشتم و برای کسی چه با پول چه بی پول برنامه ای ننوشتم.. اونی که حاضره پول بده برای پایان نامه و پروژه واسه مدرک گرفتن و نه باسواد شدن باید عذاب وجدان داشته باشه)
اینطور باشه باید سایت هم طراحی نکرد ب کارفرمایی که از کامپیوتر هیچی نمیدونه بگیم برو خودت این کتاب ها رو بخون بعد یاد میگیری کد بزنی
چرا چیزی رو میگید که دوست داشتید بشنوید؟و چرا فکر میکنید بقیه خطا میکنند جز خودتون؟
اینجا حرف از این زده میشه که به عنوان کارشناس کامپیوتر (مهندس/کارشناس ارشد/لیسانس/فوق لیسانس/دکترا یا هر لقب و اسمی مثل این ها) در قبال کار انجام شده مزد زحمتمون رو بگیریم. اگر طرز فکر شما واقعا این باشه پس وقتی سوار تاکسی میشید پولی ندید بگید کاری نمیکنی که فقط وقت صرف میکنی از این خیابون میری اون خیابون و یه کمی هم بنزین میسوزه این وسط و ماشین مستهلک میشه یا به کارگری که مثلا زمین کشاورزی شما رو بیل میزنه پولی ندید بگید یکی دو ساعت زمان صرف کردی بیل زدی دیگه کاری نکردی که!
نمیگم پول پرست باشیم .. میگم برای کار خودمون هم ارزش قائل باشیم.. کسی شرکت یا دفتر کامپیوتری میزنه خیرات که باز نمیکنه .. برای پول این کار رو میکنه!
با احترام به نظر شما اگر فکر میکنید پول گرفتن در قبال کار نادرسته کاری نداره بدون هیچ هزینه ای برای بقیه کار کنید.اما من هر کاری که برای بقیه غیر از خانوادم انجام بدم پول میگیرم چه الان و چه در آینده.. فکر نمیکنم که نادرسته که هیچ بلکه این رو حق خودم هم میدونم و کسی حقم رو بهم نده معتقدم اون دنیا به حق الناسی که گردنشه باید جواب بده و حلالش هم نمیکنم که جانانه جواب بده اون دنیا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: phd-stu
ارسال: #۳۰۹۶۴
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  خاطرم نیست که دقیقا "من" گفتند یا "ما" و اگر اشتباهی صورت گرفته از طرف بنده بوده ولی شما این را هم در نظر داشته باشید "وقتی از مقدس اردبیلی می پرسند که اگر با نامحرمی در یک اتاق باشید می توانید خود را نگه دارید یا نه؟ ایشان به صراحت نمی توانند جواب مثبت دهند و می گویند: از آن لحظات به خدا پناه می برم." نمی دونم، یعنی هستن آدمایی که انقدر به خودشون اطمینان دارن؟

توی بحران و شرایط خاص هیچ کس نمیتونه به خودش مطمئن باشه. یه جمله از ایت الله بهجت هست با این مفهوم که خدا کنه اگر امام زمان (عج) بیاد ما به سمت ایشون تیر پرتاب نکنیم.

برداشت آزاد من از این حرف: این حرف رو احتمالا به کسایی زده که میگفتن اگر امام زمان بیاد فلان میکنیم و ... در خصوص ایشان همه مون خیلی شنیدیم. دقت کنید ایشان نمیگن اگر امام زمان بیاد حتما به سمتش از طرف ما تیری پرتاب میشه اما بنظرم دارن غرور و تکبر به این صورت که ما بنده مخلص خداییم و هرگز خطایی نخواهیم کرد رو نقد میکنه و منظورشون این هست که باید به خدا توکل کرد و از او کمک خواست که اگر خوب هستیم، خوب بمانیم. مثال هایی از این دست زیاد هست و شرایط فعلی ما بیانگر آینده نمیتونه باشه. یعنی ممکن الان فرد خوبی باشیم اما در اینده مسیرمون عوض بشه و برعکس.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: phd-stu , crevice , pezhman.m-AI , so@ , Avril89
ارسال: #۳۰۹۶۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
دوستان بنده عذر خواهی میکنم. کلا چون حس بیانمون تو متن منتقل نمیشه سوء برداشت میشه. بنده هم در چند مورد سوء برداشت کردم. لطفا دیگه ادامه ندیم! سپاس
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , Milestone , pezhman.m-AI , RangiRangi , Avril89
ارسال: #۳۰۹۶۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ
باز هم اینجا بحث شد و دلخوری به وجود اومد Smile
هر کسی برای خودش عقیده ای داره و مادامی که به دیگران توهین و یا آزاری (به ناحق) نرسونه محترمه. اینکه دیگه ناراحتی نداره، حالا چه موافقان و چه مخالفان.

پ.ن: واقعا نوشته ها چون لحن خاصی ندارن نمیتونن بیانگر منظور افراد باشن. من خودم زخم خورده این قضیه هستم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , pezhman.m-AI , sss , Avril89 , Skyrim
ارسال: #۳۰۹۶۷
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پ.ن: واقعا نوشته ها چون لحن خاصی ندارن نمیتونن بیانگر منظور افراد باشن. من خودم زخم خورده این قضیه هستم [تصویر:  biggrin.gif]
صد بار گفتم مسعودجان چت راهش نیست، حضوری پیشنهاد بده، کو گوش شنوا [تصویر:  415395_21.gif][تصویر:  415395_21.gif]
(شوخی جهت تغییر جو، و الا خواجه حافظ هم میدونه اولویت اول و آخر شما مقاله هست Tongue [تصویر:  415395_4.gif])
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Masoud05
ارسال: #۳۰۹۶۸
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پ.ن: واقعا نوشته ها چون لحن خاصی ندارن نمیتونن بیانگر منظور افراد باشن. من خودم زخم خورده این قضیه هستم [تصویر:  biggrin.gif]
صد بار گفتم مسعودجان چت راهش نیست، حضوری پیشنهاد بده، کو گوش شنوا [تصویر:  415397_21.gif][تصویر:  415397_21.gif]
(شوخی جهت تغییر جو، و الا خواجه حافظ هم میدونه اولویت اول و آخر شما مقاله هست Tongue [تصویر:  415397_4.gif])

من از این مدل تغییر جو خوشم میاد Big GrinBig Grin

بابا خوش باشید، ناراحتی نداره که این بحثا.

بهنام جان آخه در جواب حرفت من چی بگم، با مدیر کل هم مگه شوخی میکنن Big GrinBig Grin
اتفاقا دیروز یه دونه دیگه سابمیت کردم. IFش هم ۱/۷۴ بود Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۹۶۹
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهنام جان آخه در جواب حرفت من چی بگم، با مدیر کل هم مگه شوخی میکنن [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
ادمین هم اوایلش همین رو می‌گفت [تصویر:  415398_19.gif][تصویر:  415398_21.gif]Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۹۷۰
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اتفاقا دیروز یه دونه دیگه سابمیت کردم. IFش هم ۱/۷۴ بود [تصویر:  smile.gif]
به سلامتی. من این هفته
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رویژن خورد، یکی خیلی ماینور؛ اون یکی مِیجور، بدجوری مِیجور! Confused
ارسال: #۳۰۹۷۱
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
من خیلی کلی متنا رو خوندم حسش نیست که تو مانشت هم بشینی مطالعه کنی Big Grin
سختش نکنین راه خوب و بد خیلی واضح و مشخصه اما هر کسی حاضر به هزینه دادن نیست!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۹۷۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۲ ب.ظ
بعضی وقتا تو مجلات یه مطالبی میزارن مثلا شخصیت شناسی از رو عکس پروفایل. این پستها رو که می خونم میبینم پر بیراه هم نمیگن.
انصافا عکس های پروفایلتون خیلی شبیه به شخصیتی هست که تو کامنت هاتون برداشت میشه.
بعضی ها عکس عصبانی و جدی و مصمم....واقعا هم خیلی زود حالت دفاعی میگیرن.
بعضی ها عکسشون خندونه....اونا هم خیلی دوست دارن جو رو نرم و اروم نگه دارن.
مال بعضی ها عکس بارونی و مبهم....حال خودشون هم الان همون طوریه.
کنار جوی اب با یه حالت اروم و رمانتیک....خیلی زود ناراحت میشن.
متفکر وفلسفی هم یه عکس سیاه وتار با سایه ای بزرگتر از اندازه ی واقعی...دوست دارن فرای همه چیز رو بررسی کنن.
و ......... همینه دیگه کافیه روانشناسا برن تو این گروه های چت روم . چقدر کار پژوهشی و مقاله میشه توش دراورد.

خواهشا کسی دیگه از این کامنت من ناراحت نشه. از رو عکس پروفایلم باید مشخص باشه که چه منظوری دارم...SMILE
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۳۰۹۷۳
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط reza.bsh.)
تا حالا این همه متخصص ۱ جا ندیده بودم.

شوخی کردم هاBig Grin
ارسال: #۳۰۹۷۴
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اتفاقا دیروز یه دونه دیگه سابمیت کردم. IFش هم ۱/۷۴ بود [تصویر:  smile.gif]
به سلامتی. من این هفته
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رویژن خورد، یکی خیلی ماینور؛ اون یکی مِیجور، بدجوری مِیجور! Confused

آقا دست editor هست اینا رو ببین:

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۹۷۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آقا دست editor هست اینا رو ببین:
آره خب ولی اینجا تقریباً عادلانه بوده. دو حالت برابر هستند اما نظر خودش رو هم حتی اگه به عنوان "یک داور" اعمال کنه، باز عادلانه میشه. مثلاً در بالایی نظرش ریجکت بوده، در پایینی resubmit. اینطوری جور در میاد. ولی بعضاً اگه آَشنا باشه خیلی کمک میکنه. دو ریجکت، یه ماینور، یه مِیجور رو دیدم مِیجور زده.
------
البته یه موضوعی هم هست. برای ما Special Issue بود (یعنی تضمین کرده بودند که تا فلان موقع جواب رو می‌دهند)، اغلب (ولی نه همیشه) در Special Issue هم بیش از یک مقاله از یک گروه اکسپت نمیشه، فلذا در مورد مقاله‌ی دوم من امید ندارم چون اولی که ۲ تا اکسپت خورده بود یک ماینور و عملاً اکسپت شده. پس فاتحه‌ی دومی خونده شده.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close