زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۲۳۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
هر کس کوچکترین موقعیتی داره، نه تنها پاسخگو بودن رو وظیفه اش نمی دونه، بلکه سریع میره رو مود طلبکار شدن Angry
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۲۳۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
بعضی از این پست های تبریک، خودشون یه پا اسپم هستن :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۲۳۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یه سری به کلاسای شبکه و برنامه نویسی (مخصوصا شبکه) بزنید ، یه ده دقیقه هم سر کلاس بشینید ، بیشترین و ساده ترین سوالای ممکن از طرف اقایون پرسیده میشه ، فکر کنم در این مواقع اعتماد به نفس رو جایگزین غرور میکنن Big Grin

هاها جدی؟‌ Big Grin پس تجربه هامون فرق داره

(پرسیدن به قصد یادگرفتن عالیه)

تو کلاسای آموزشی ای که من بودم، معمولا دختر خانوما تو جمع لام تا کام جیکشون در نمیاد،(عدم اعتماد به نفسه چیه خدا میدونه، ولی تک به تک که میشن قشنگ می پرسنااااااا ) ولی پسرا هی اظهارنظر مضاعف می کنند Big Grin سوال نمی پرسند ولی ادعا بازی در میارن Tongue منم منم Wink
ارسال: #۳۲۲۳۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  هاها جدی؟‌ Big Grin پس تجربه هامون فرق داره

(پرسیدن به قصد یادگرفتن عالیه)

تو کلاسای آموزشی ای که من بودم، معمولا دختر خانوما تو جمع لام تا کام جیکشون در نمیاد،(عدم اعتماد به نفسه چیه خدا میدونه، ولی تک به تک که میشن قشنگ می پرسنااااااا ) ولی پسرا هی اظهارنظر مضاعف می کنند Big Grin سوال نمی پرسند ولی ادعا بازی در میارن Tongue منم منم Wink

هاها اره Big Grin شما بیشتر باید در زمینه ی self study تجربه داشته باشینا Big Grin Tongue
(اره به شرطی که کسی که ازش سوال میشه دارای جنبه ی لازم باشه وگرنه سوال رو برای ادم کوفت میکنه Dodgy)
خانم ها مثل اقایون حوصله اظهار وجود ندارن Tongue و از طرف دیگه ترجیح میدن وقت کلاس رو با سوالایی که میشه بعدا از خود استاد پرسید نگیرن Tongue اینا همه نشون دهنده ی روح بزرگ خانم هاست Big GrinTongue ، کافیه حین ادعا بازی اقایون یه سوال ازشون بپرسی اسمشونم یادشون میره Big Grin.

+ شوخی میکنما ناراحت نشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sss
ارسال: #۳۲۲۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  هاها اره Big Grin شما بیشتر باید در زمینه ی self study تجربه داشته باشینا Big Grin Tongue
(اره به شرطی که کسی که ازش سوال میشه دارای جنبه ی لازم باشه وگرنه سوال رو برای ادم کوفت میکنه Dodgy)
خانم ها مثل اقایون حوصله اظهار وجود ندارن Tongue و از طرف دیگه ترجیح میدن وقت کلاس رو با سوالایی که میشه بعدا از خود استاد پرسید نگیرن Tongue اینا همه نشون دهنده ی روح بزرگ خانم هاست Big GrinTongue ، کافیه حین ادعا بازی اقایون یه سوال ازشون بپرسی اسمشونم یادشون میره Big Grin.

+ شوخی میکنما ناراحت نشید.

Big Grin

بله از بزرگیه روحشونه، ۱۰۰درصد Big Grin

یاد مستند حیوانات افتادم، مثل راز بقا حیوانای نر با هم شاخ به شاخ میشن و میرقصن که شاید دل حیوان ماده رو به دست بیارن. اونایی هم که ادعا بازی در میارن هدفشون خیره Tongue گناه دارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , agwdt2012
ارسال: #۳۲۲۴۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
از رفتارهای بچه گانه پرهیز کنیم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۲۴۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ
و مراقب باشیم وقتی تهرانیم ,علت ترک نمازمون رو گردن تهرانی های هنجار شکن نندازیم توصیه های اخلاقیمون پیشکش
 سپاس‌گزاری شده توسط: agwdt2012 , mahyamk
ارسال: #۳۲۲۴۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  و مراقب باشیم وقتی تهرانیم ,علت ترک نمازمون رو گردن تهرانی های هنجار شکن نندازیم توصیه های اخلاقیمون پیشکش
چه ربطی داشت این دو تا قضیه به هم ؟ تهرانی های هنجار شکن به وقتش توی صف بهترین بنده های مخلص خدان !

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۲۲۴۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  و مراقب باشیم وقتی تهرانیم ,علت ترک نمازمون رو گردن تهرانی های هنجار شکن نندازیم توصیه های اخلاقیمون پیشکش
چه ربطی داشت این دو تا قضیه به هم ؟ تهرانی های هنجار شکن به وقتش توی صف بهترین بنده های مخلص خدان !

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
ربطش رو برید از اون دوستمون که داره ما رو به راه راست هدایت میکنه بپرسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: agwdt2012
ارسال: #۳۲۲۴۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ق.ظ
برای ورودی های جدید دانشگاه خودش انتخاب واحد میکنه؟

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
ارسال: #۳۲۲۴۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
خاطره ی خواندنی عباس کیارستمی از اخوان

در فرودگاه مهر آباد، اخوان ثالث شبیه هر مسافر تازه کار و بی تجربه گویا اشکالاتی در باب اسباب و اثاثیه ی سفر داشت .قصد سفر به لندن داشت...به مسوول گمرک گفتم " این آقا مهدی اخوان ثالث است. مواظبش باش . خیلی عزیز است." مسوول گمرک از من پرسید : "کی؟ همین آدم ؟ "

گفتم "بله. همین آدم." به او نگاهی کرد ولی انگار او را به جا نیاورد. به دادش رسیدم و گفتم او شاعر است. اما باز هم افاقه نکرد. از پهلوی او که رد شدم به او سلام کردم. با خضوع و تواضع روستایی جواب سلام مرا داد. ظاهرا انتظار نداشت که کسی در چنین صحرای محشری او را بشناسد. توی هواپیما یک بار دیگر از کنارم رد شد. به مسافری که پهلویم نشسته بود گفتم "این آقا مهدی اخوان ثالث است." پرسید" کیه ؟" گفتم "شاعر است." سری تکان داد و تظاهر کرد که او را می شناسد. ولی نشناخته بود. چون پرسید "در تلویزیون کار می کند؟" به نظرم آمد اگر بخواهی جزو مشاهیر باشی باید صورتی آشنا داشته باشی نه نامی آشنا.

در فرودگاه لندن ، من و اخوان هر دو پیاده شدیم. هر کدام می خواستیم به جایی دیگر برویم. لازم بود در سالن ترانزیت مدتی منتظر پرواز بعدی مان باشیم. اخوان منتظر بود. توی یک صندلی فرو رفته بود. نگاهش می کردم. اصلا به کسی نمی مانست که اولین بار است به خارج سفر می کند.

چهار ساعت انتظار را نمی شد نشست و دیدنی های " دیوتی فری شاپ" فرودگاه را ندید. مدل های جدید دوربین عکاسی و ساعت های مدرن و... چون باز آمدم ، شاعر پیر را آسوده دیدم. هنوز همچنان ساکت. تکان نخورده بود. چه آرامشی داشت. چقدر چشم و دل سیر بود. چه تفاوت غریبی. دیدم هنوز مشغول همان " سیر بی دست و پا " است. با خودش است. در خودش است. غرق است. آرامش اخوان مرا به یاد دوستی انداخت که چندی پیش به لندن رفته بود و فروشگاه " هارودس" را از بالا تا پایین با دقت دیده بود و وقتی از فروشگاه بیرون آمده بود گفته بود خیلی قشنگ بود. همه ی چیزهایی که اینجا دیدم قشنگ بود ولی من چه خوشبختم که به هیچکدام شان احتیاجی ندارم. اینجا اخوان مثل اینکه ندیده می دانست به چیزی احتیاج ندارد و بی نیاز است. یادم آمد که او گفته است «باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست؟» این شعر، که اگر او همین یک شعر را گفته بود بازهم شاعر بزرگی بود. "

خاطره ای از عباس کیارستمی
از کتاب باغ بی برگی

منبع : اینستاگرام . پرویز پرستویی

[تصویر:  420557_un74r.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , archer22 , samaneh@90 , salam5 , sss , Aurora , diligent , mahyamk , agwdt2012
ارسال: #۳۲۲۴۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ)alidata نوشته شده توسط:  برای ورودی های جدید دانشگاه خودش انتخاب واحد میکنه؟

نمیدانم

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۲۲۴۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ)alidata نوشته شده توسط:  برای ورودی های جدید دانشگاه خودش انتخاب واحد میکنه؟
بله

نمیدانم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alidata
ارسال: #۳۲۲۴۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ
دوستان کسی در مورد R&D یه شرکت میدونه؟ جای پیشرفت تو این بخش هست؟ بعد برای مصاحبه تو این بخش معمولا چی میپرسن؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۲۵۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خاطره ی خواندنی عباس کیارستمی از اخوان

خیلی خوب بود... توی خود متن هم یه آرامش خاصی وجود داشت... ممنون واسه انتشارش تو این تاپیک! Shy

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close