زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۲۹۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ
منتظر یه انفجارم
و حاضرم هرکاری انجام بدم که اتفاق بیوفته
یه انفجار که همچی رو ببره رو هوا...
: )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , salam5 , SepidehP , Aurora , RASPINA
ارسال: #۳۲۲۹۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  دارم قدم به قدم با این آموزش پیش میرم: Big Grin
نقل قول: روش پخت کته

۱ - ابتدا برنج را با آب ولرم چند دفعه بدون اینکه زیاد چنگ بزنیم میشوئیم تا آب برنج زلال شود و آنگاه آب برنج را کاملاً خالی می کنیم .

۲ - برای هر پیمانه برنج مقدار یک و نیم پیمانه آب اضافه می کنیم و نمک را به اندازه لازم داخل آن می ریزیم (برای هر پیمانه برنج یک قاشق چایخوری نمک )

۳ - به مدت ۲ الی ۳ ساعت به همین حالت می گذاریم تا برنج کاملا خیس بخورد .

۴ - قابلمه را روی اجاق با شعله متوسط قرار می دهیم پس از آنکه جوش آمد نصف قاشق غذا خوری روغن مایع (برای ۲ پیمانه برنج ) به آن اضافه نموده و هم می زنیم

۵ - هنگامیکه آب برنج رو به انتها است یک بار هم زده و سپس درب قابلمه را با یک پارچه نخی و یا حوله تمیز پیچیده و روی قابلمه قرار می دهیم و شعله اجاق را کم می کنیم تا به مدت ۱۰ دقیقه (برای ۲ پیمانه برنج ) برنج دم بکشد .
الان مرحله ۳ رسیدم. آخرشم ساعت ۲ نصفه شب میشه، مجبور میشم برم نیمرو درست کنم. DodgyDodgy
Huh
کته رو با رسیپی میری جلو!!؟ خیس کردن نمیخواد که! بستگی به برنجش داره ولی محض احتیاط صرفاً اندازه‌ای که آب از برنج دو انگشت بالاتر بره آب بریز بذار بپزه. نمک و روغنم همون اولش بریز. آخرش چک کن اگه نپخته بود میتونی یه ذره هم زیرش از بغل آب بریزی اشکالی نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , karbar , SepidehP
ارسال: #۳۲۲۹۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط khayyam.)
متاسفانه اتفاقی که فکرشو نمی کردم افتاد
ارسال: #۳۲۲۹۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  دارم قدم به قدم با این آموزش پیش میرم: Big Grin
نقل قول: روش پخت کته

۱ - ابتدا برنج را با آب ولرم چند دفعه بدون اینکه زیاد چنگ بزنیم میشوئیم تا آب برنج زلال شود و آنگاه آب برنج را کاملاً خالی می کنیم .

۲ - برای هر پیمانه برنج مقدار یک و نیم پیمانه آب اضافه می کنیم و نمک را به اندازه لازم داخل آن می ریزیم (برای هر پیمانه برنج یک قاشق چایخوری نمک )

۳ - به مدت ۲ الی ۳ ساعت به همین حالت می گذاریم تا برنج کاملا خیس بخورد .

۴ - قابلمه را روی اجاق با شعله متوسط قرار می دهیم پس از آنکه جوش آمد نصف قاشق غذا خوری روغن مایع (برای ۲ پیمانه برنج ) به آن اضافه نموده و هم می زنیم

۵ - هنگامیکه آب برنج رو به انتها است یک بار هم زده و سپس درب قابلمه را با یک پارچه نخی و یا حوله تمیز پیچیده و روی قابلمه قرار می دهیم و شعله اجاق را کم می کنیم تا به مدت ۱۰ دقیقه (برای ۲ پیمانه برنج ) برنج دم بکشد .
الان مرحله ۳ رسیدم. آخرشم ساعت ۲ نصفه شب میشه، مجبور میشم برم نیمرو درست کنم. DodgyDodgy
Huh
کته رو با رسیپی میری جلو!!؟ خیس کردن نمیخواد که! بستگی به برنجش داره ولی محض احتیاط صرفاً اندازه‌ای که آب از برنج دو انگشت بالاتر بره آب بریز بذار بپزه. نمک و روغنم همون اولش بریز. آخرش چک کن اگه نپخته بود میتونی یه ذره هم زیرش از بغل آب بریزی اشکالی نداره.
اینطوی که خراب میشه...نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
ارسال: #۳۲۳۰۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  Huh

خب درست نکرده بودم تا حالا!!! دنبال سریعترین و آسون ترین روش بودم. مجبور شدم دوباره آب بهش اضافه کنم.
اینجور مواقع بیشتر میرم سمت غذاهای حاضری و فست فود و نهایتا ماکارونی. ولی ایندفعه دوران تنهایی خیلی طولانی شد. خسته شده بودم از اینجور غذاها. پختن برنج هم واسم شاخ غول شده بود که امشب شکست. Big Grin قیافه جالبی نداشت ولی خوشمزه بود. Wink

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , barca , stateless , Menrva
ارسال: #۳۲۳۰۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خب درست نکرده بودم تا حالا!!! دنبال سریعترین و آسون ترین روش بودم. مجبور شدم دوباره آب بهش اضافه کنم.
اینجور مواقع بیشتر میرم سمت غذاهای حاضری و فست فود و نهایتا ماکارونی. ولی ایندفعه دوران تنهایی خیلی طولانی شد. خسته شده بودم از اینجور غذاها. پختن برنج هم واسم شاخ غول شده بود که امشب شکست. Big Grin قیافه جالبی نداشت ولی خوشمزه بود. Wink
مرغ هم راحته درست کردنش. میتونی مرغ پلو درست کنی. خوشمزه هم میشه.
من برنجو آبکش می کردم با ته دیگ سیب زمینی یا ته دیگ برنج Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۲۳۰۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  پختن برنج هم واسم شاخ غول شده بود که امشب شکست. Big Grin قیافه جالبی نداشت ولی خوشمزه بود. Wink
چقدر خندیدم مراحل درست کردن برنج رو خوندم. Smile
اگه بخواید بذارید توی آب و نمک خیس بخوره هم یه ساعت بس هست نه ۲.۳ ساعت. اونطوری کلا برنج خراب میشه اون همه توی آب بمونه.
اگه خیلی سختتونه برنج پختن، از پلوپز استفاده کنید.
یه سری غذای سریع نونی هم میتونید درست کنید که فست فود هم نباشه. خیلی هم ساده هستن. مثلا توی اینجا هم گاهاً چیزای خوب میذاره:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پی نوشت: بعضی آقایون هم هستن ماشاالله از خانوما خیلی بهتر آشپزی می کنن. Blush

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , SepidehP , stateless , Menrva , Skyrim
ارسال: #۳۲۳۰۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  وقتی زندگی خودم رو مرور می کنم و حرفایی که زدم. حرفایی که به بقیه زدم رو مرور می کنم. می بینم خیلی از حرفایی که زدم تا جایی که یادمه بعدها خودم در موقعیتش قرار گرفتم. مثلا یکی مشکلی داشته، من بهش گفتم اشکال نداره، درست میشه و این حرفا. بعد دقیقا خودم تو اون موقعیت قرار گرفتم. بعد یاد حرفای خودم می افتادم و به خودم می گم خوب حالا خودت پای اون حرفای که می زدی هستی؟ خودت به خودت می تونی بگی اشکال نداره؟ [تصویر:  smile.gif] گاهی می بینم نه واقعا این طوری نیست. تا جای اون فرد نباشی نمی تونی احساسشو درک کنی.

مثل نویسنده ی کتابا یا پزشکا که امیدواری میدن به بیمارهاشون. بعد که خودشون در اون موقعیت قرار می گیرند تازه می فهمند که چطوری هست
من هم مدتیه با حرف هایی که به بقیه می زدم امتحان میشم .شاید این سخت ترین امتحان زندگی ام هست
امیدوارم که بتونم به شعار هایی که قبلا می دادم و یا نسخه هایی که برای بقیه میپیچدم عمل کنم

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کسی درباره آینده رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته اطلاع داره
چ قدر فیلد کاری اش با کامپیوتر مرتبطه؟
آینده کاری داره؟
لطفا تا این برنجتون را می پزید تا دم بکشه یه راهنمایی بکنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۳۰۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من هم مدتیه با حرف هایی که به بقیه می زدم امتحان میشم .شاید این سخت ترین امتحان زندگی ام هست
اره خیلی سخته. مخصوصا وقتی کسی رو امیدواری میدی و مثلا از خدا حرف می زنی و میگی توکلت به خدا باشه و صبر داشته باش و ... ولی وقتی خودت باشی می بینی که به حرفایی که زدی ایمان نداری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , nlp@2015 , stateless , Menrva , diligent
ارسال: #۳۲۳۰۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
under-documented است یعنی چی؟یعنی درست است ولی مستندات براش نیست یا خودش هم ایراد داره؟
There's no Ecore metamodel for ETL in the main Epsilon development branch I'm afraid. There is one in [1], however, that project is under-documented at this stage so I'm not sure how useful it would be to you.
ارسال: #۳۲۳۰۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  under-documented است یعنی چی؟یعنی درست است ولی مستندات براش نیست یا خودش هم ایراد داره؟
There's no Ecore metamodel for ETL in the main Epsilon development branch I'm afraid. There is one in [1], however, that project is under-documented at this stage so I'm not sure how useful it would be to you.
یعنی مستنداتش کمه.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۲۳۰۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  under-documented است یعنی چی؟یعنی درست است ولی مستندات براش نیست یا خودش هم ایراد داره؟
یعنی مستنداتش کمه.
خیلی ممنونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۳۰۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ
آدم ‌های ساده
را دوست دارم
آنها بدی ها
را باور ندارند
وبه همه لبخندمی‌زنند
می توان ساعت ها
آنها را مانندتابلوی زیبایی
تماشا کرد
آنها بوی
ناب آدمیت می دهند

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , Aurora
ارسال: #۳۲۳۰۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ

مخصوصا تگ هایی مثل b که خیلی وقته منقرض شدن.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۳۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ
کاش یه ماشین داشتم!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aurora , SepidehP , ستاره ی صبح

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close