زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۴۷۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
از وقتی که یه رم ۴ گیگ به لپتاپم اضافه کردم، حس زنده بودن پیدا کردم! حالا اگه SSD هم بهش اضافه کنم چی میشه !؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95 , sss
ارسال: #۳۲۴۷۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  اقای بلک یادمه شما ارشد هوش بودید

تو یه دوراهی موندم اینکه ارشد هوش بدم یا پزشکی
شما تجربه بالای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

ایا با هوش میشه به موقعیت اجتماعی خوب درامد خوب و زندگی راحت رسید ؟؟
من کار هوش نمی کنم و زیاد از درآمد هوش مصنوعی اطلاعی ندارم.
راجع به پزشکی یه چیزی هست که تو ذهنمه. شاید این یه تب باشه که بعد از یه مدت (مثلا چند سال) فروکش کنه. راجع به برنامه نویسی اندروید هم همین نظرو دارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۷۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
به تمام کسانی که با دکتر ... کار کردن غبطه می خورم!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۲۴۷۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یکی از موسسین stack exchange که stack overflow‌ هم زیر مجموعه اش میشه یه سیستم سوال و پاسخ متن باز رو تاسیس کرده به اسم discourse. خیلی سیستم باحالیه. مثلا این رو ببینید:‌
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مخصوصا اون نوار تاریخ سمت راست که میشه روش کلیک کرد. کلا سیستم تمیزی هست.
کدش تو گیت هاب هست. به عنوان مثال این رو ببینید:

آخر این فایل اسکیمای جدول مورد نظر رو آورده. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Sakura
ارسال: #۳۲۴۸۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه فرم ساده و شکیل:

این فرمه ساده‌ست درست، اما به نظر من نه تنها بویی از "شکیل" بودن نبرده که اتفاقا خیلی هم زشته! Big Grin

(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  از رزومه نوشتن اینقدر بدم میاد، خیلی سخته، قبلا یکبار با latex و tamplate رزومه نوشتم، همون رو ادیت می کنم میدم....

چی؟ Tamplate آماده؟ ای بابا! شما دیگه چرا آخه؟ Dodgy
بعضی از رزومه‌ها رو که می‌بینم با خودم می‌گم اگه من جای مسئول گزینش بودم قبل از اینکه بخوام بخونمش آتیشش می‌زدم! Big Grin
منظورم از اون رزومه‌هاست که طرف حتی به خودش زحمت نداده فونت پیش‌فرض رو از اون Arial وحشتناک زشت (فارسی) تغییر بده یا یه جا فواصل بین خطوط یه پاراگرافش ۱ میل و یه جا ۳ میل هست! یه جا بولت‌بندیش با حروف یونانی و یه جا دیگه عددگذاری استانداره! یه سرتیترش استایل بولد داره یکی آندرلاین! یعنی خیلی دردناکه‌ها! جدی می‌گم! Confused خصوصا اگه طرفی که اینو می‌فرسته مدعی باشه طراح هم هست! Big Grin امیدوارم شما مشمول این موارد نباشید! Big Grin

(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه قمری هست، میخواد به زور توی گلدونای بالکنمون لونه بسازه. هر چی هم فراریش میدیم دوباره برمیگرده :| عجب!!

ای بابا! از شما دیگه انتظار این واکنش رو نداشتم! Confused البته من خرافاتی نیستما ولی شنیدم که می‌گن اومدن پرنده‌ها و خصوصا قمری‌ها (Big Grin) به خونه نشونه خوش‌بختی و سعادت‌مندیه! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , jazana , diligent
ارسال: #۳۲۴۸۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  چی؟ Tamplate آماده؟ ای بابا! شما دیگه چرا آخه؟ Dodgy
بعضی از رزومه‌ها رو که می‌بینم با خودم می‌گم اگه من جای مسئول گزینش بودم قبل از اینکه بخوام بخونمش آتیشش می‌زدم! Big Grin
منظورم از اون رزومه‌هاست که طرف حتی به خودش زحمت نداده فونت پیش‌فرض رو از اون Arial وحشتناک زشت (فارسی) تغییر بده یا یه جا فواصل بین خطوط یه پاراگرافش ۱ میل و یه جا ۳ میل هست! یه جا بولت‌بندیش با حروف یونانی و یه جا دیگه عددگذاری استانداره! یه سرتیترش استایل بولد داره یکی آندرلاین! یعنی خیلی دردناکه‌ها! جدی می‌گم! Confused خصوصا اگه طرفی که اینو می‌فرسته مدعی باشه طراح هم هست! Big Grin امیدوارم شما مشمول این موارد نباشید! Big Grin

از نحوه پست نوشتن میلیمتریت، تابلو هست که آتیششون می زنی !

قبلا تو word الکی ملکی پر کرده بودم، خیلی زشت بود Big Grin چند ماه پیش این template رو
ویرایش کردم، قشنگ شده Tongue

آدمایی مثل تو ( یا پسردایی من) که ذوق هنری دارن، رزومه درست کردن خودش سرگرمیه و می دونن کجا از چی استفاده کنند.... ولی واسه منی که به زور فرق رنگ قرمز و نارنجی رو تشخیص میدم، چهار تا استایل زدن عذابه

ولی استایل بولد و آندرلاین دیگه خیلی ضایع هست!! هم خودشو هم رزومشو آتیش بزن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone , Skyrim
ارسال: #۳۲۴۸۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ق.ظ
دیشب دوباره خوابی دیدم که تو خواب، خودم می‌دونستم خوابم.
چرا فقط برادرم؟ چرا مامان‌بزرگم میاد تو خواب ما و در مورد اون صحبت می‌کنه؟ چرا تأکید کرد بهش بگم بره سر خاکش (منظورشم رفتن و سر زدن و یاد کردن گاه به گاه نبود. تأکید کرد بگو بیاد. یعنی یک سر خاک رفتن خاص مدنظرش بود)
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Pure Liveliness , elhamgh , RASPINA
ارسال: #۳۲۴۸۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۲ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بعضی از رزومه‌ها رو که می‌بینم با خودم می‌گم اگه من جای مسئول گزینش بودم قبل از اینکه بخوام بخونمش آتیشش می‌زدم! [تصویر:  biggrin.gif]
...

نمیشه به همه خورده گرفت شاید اطلاعات کافی راجع به نوشتن رزومه ندارن.
مثلا من خودم وقتی به رزومه پارسالم نگاه میکنم خندم میگیره تازه من سعی کردم شبیه به رزومه یکی از افرادی که به شدت از لحاظ فنی قبولش دارم بنویسم ولی هر ماه که گذشت یه قسمتش رو به روز کردم یاد گرفتم چی بنویسم از کجا بنویسم چقدر بنویسم البته قطعا الان هم کامل نیست شاید دو سال بعد ببینم دوباره از خنده ریسه برم...
یه سری چیزا طی گذشت زمان درست میشه.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Milestone
ارسال: #۳۲۴۸۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ
always remember to
"Do your research"
ارسال: #۳۲۴۸۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  شما هم همنیجوری ادامه بدی من مجبور میشم تو کروم یه پوشه بوکمارک به اسم blackhalo بسازم
من دارم Big Grin

به نظرم یه تاپیک با نامِ همین پوشه بزنید، ماها که قدیما نبودیم هم استفاده کنیم.Smile
از این به بعد رو خودمون پیگیری میکنیم.Big Grin

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۴۸۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  ...
قبلا تو word الکی ملکی پر کرده بودم، خیلی زشت بود Big Grin چند ماه پیش این template رو
ویرایش کردم، قشنگ شده Tongue
...
واقعا بالای رزومه از این جمله های شعاری میشه نوشت؟!
(اشاره به این جمله "Make the change that you want to see in the world" در لینک بالا.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۸۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
چطور آمریکا حق داره آزمایش هسته ای کنه اما وقتی کره شمالی آزمایش می کنه باید تحریم بشه؟
تازه آمریکا تو عمل هم ازش استفاده کرده اما کره شمالی تا حالا فقط حرفشو زده.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , stateless
ارسال: #۳۲۴۸۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  واقعا بالای رزومه از این جمله های شعاری میشه نوشت؟!
(اشاره به این جمله "Make the change that you want to see in the world" در لینک بالا.)

راستش منم خیلی روش فکر کردم، به نظرم کمی چرت و بیهوده و جنگولک بازیه Big Grin مخصوصا جملات شعاری از افراد معروف. خیلی غیر حرفه ای هست که مثلا بگیم:‌ "Be the change that you wish to see in the world." حرفای گنده تر از دهن.

ولی اگر به جای جمله شعاری، نقل قول مهمی از توصیه نامه ها باشه و جمله درست حسابی باشه، خوبه.

مثلا نقل قول از استاد راهنما یا کارفرما که در مورد شخصیت من یا تشویق به admission یا استخدام.(به شرط اینکه استاد راضی باشه)

من که حذفش کردم، دیگه اینقدرا مدرن نیستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۳۲۴۸۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ب.ظ
من از این تریبون اعلام میکنم که:
اگر در این انجمن حرفی نوشتم که باعث ناراحتی کسی شده است، عذر خواهی میکنم. و باید بگویم که از صحبت هام منظور یا قصد بدی ندارم.
فقط در صورتی قصدم از صحبت کردن، بد میشود که طرف مقابلم هم قصد بدی داشته باشد که در این انجمن اتفاق نیفتاده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۲۴۹۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
Wink RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
«مَا ذَا وَجَدَ مَنْ فَقَدَکَ وَ مَا الَّذِی فَقَدَ مَنْ وَجَدَک»
آن کس که تو را ندارد، چه دارد و آن کس که تو را یافته است، چه ندارد؟

- عبارتی از دعای عرفه -

+ قشنگ بود...Blush
+ به قبولی دعاهای "امروز" ایمان دارم...خیلی...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95 , RASPINA , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close