زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۱۳۶
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  اگه یه نفر دمه عابر بگه که از کارتت n تومن بزن به فلان شماره کارت، همین الان من دستی بهت مبلغ رو میدم.
انجام میدید واسش؟

بره بانک تو صف وایسه واریز کنه.

من احتمال ۹۹درصد بگم نه شرمنده مبلغشو ندارم، این روزا نمیشه به هیشکی اعتماد کرد، فردا ممکنه دردسر بشه.

آدم سراغ دارم به خاطر کارت به کارت ساده چند ماه تو دادگاه دنبال اثبات بیگناهیش تو یک باند دزدی بود.(مجبور به انصراف از دانشگاه واسه رسیدگی به کارای دادگاه شده بود)

تو اتوبان ماشین پارک شده دیدین نایستید، ماشینی بوق زد نایستید اگه چیزی به شیشه پرتاب شد سریع برف پاک کن نزنین شاید ماده خاصی هست و جلوی دید رو بگیره و مجبور به ایستادن شین.(اینا حقه های دزدان اتوبان اطراف شهر ماست)

یا چه بدونم تو مرز از هیشکی ساک واسه رد کردن قبول نکنین اصلا.

زمون قدیم که نیست اعتماد کنیم، سرمون تو لاک خودمون.

والاBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , RASPINA , sss
ارسال: #۳۳۱۳۷
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ ق.ظ، توسط sara9009.)
........

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۳۱۳۸
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  اگه یه نفر دمه عابر بگه که از کارتت n تومن بزن به فلان شماره کارت، همین الان من دستی بهت مبلغ رو میدم.
انجام میدید واسش؟
اگه تنها باشم که اصلا. اگه تنها نباشم اول نصف پول رو میگیرم بعد.

تف به ریا CoolCool

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۳۳۱۳۹
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  اگه یه نفر دمه عابر بگه که از کارتت n تومن بزن به فلان شماره کارت، همین الان من دستی بهت مبلغ رو میدم.
انجام میدید واسش؟
اگه تنها باشم که اصلا. اگه تنها نباشم اول نصف پول رو میگیرم بعد.
تف به ریا CoolCool
بحث ریا نیست. بحث امنیته.

(۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تیتراژ خاله قورباغه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خودم اینو روزی صد بار دارم گوش میدم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۳۳۱۴۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ
شیوه طراحی فونت:

نکات جالبی داشت مثلا میشه برای زیبایی و خوانایی فونت، تو kerning استثناهایی ایجاد کرد.

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۳۱۴۱
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ
یه مورد استفاده گرمای فن لپ تاپ گرم کردن شکلاته! هات چاکلتی میشه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۳۳۱۴۲
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  محرم هم شد ولی بعضیا باز تغییر نکردن ...

مگه قرار بوده تغییر کنن؟؟؟
ملتی که برای آدم شدن دنبال زمان مناسب می گردن...
واقعا جالبه...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۳۳۱۴۳
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ق.ظ
بیشتر از ۶:۱۵ دقیقه نمیتونم بخوابم!!
پارسال ۶:۴۵ دقیقه بود.

الانم سال دومی هست که حتی یک روز هم ساعت سر زنگ نذاشتم!!

برم دکتر باید؟!
ارسال: #۳۳۱۴۴
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بیشتر از ۶:۱۵ دقیقه نمیتونم بخوابم!!

برم دکتر باید؟!
دکتر چرا؟
از وقتت استفاده کن، کلی هنر و حرفه واسه یاد گرفتن هست
یکی از چهره های ماندگار و تلویزیون نشون میداد، میگفت هرچی دارم ثمره ی اینه که در شبانه روز بیشتر از چهار پنج ساعت نمیخوابم
من واقعا به شما حسودیم شد، من کلی کار دارم، ولی این خواب و نمیتونم کمش کنمUndecided

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sss , ele , nlp@2015 , sara9009
ارسال: #۳۳۱۴۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بیشتر از ۶:۱۵ دقیقه نمیتونم بخوابم!!

برم دکتر باید؟!
دکتر چرا؟
از وقتت استفاده کن، کلی هنر و حرفه واسه یاد گرفتن هست
یکی از چهره های ماندگار و تلویزیون نشون میداد، میگفت هرچی دارم ثمره ی اینه که در شبانه روز بیشتر از چهار پنج ساعت نمیخوابم
من واقعا به شما حسودیم شد، من کلی کار دارم، ولی این خواب و نمیتونم کمش کنمUndecided
آخه در کل سه ساله اینطوری شدم.
مثلا یه جمعیت یک میلیونی بگذارن که بخوابن من اولین کسی هستم که از بین اون جمعیته بیدار شده!!و البته هیچ کنترلی روی این موضوع ندارم.
البته یه بارم نزدیک به دو ماه در طول شبانه روز فقط ۳ ساعت خوابم میبرد.(پیش دانشگاهی بودم) بعد رفتم دکتر یه قرص هایی داد که فقط گیجم میکرد . . .
بتونم بهش آگاه بشم که چرا اینجوریه باهاش کنار میام. ولی وقتی آدم فکر کن به خاطر یه مشکلی شاید اینطوری باشه کمی ترسناکه . . .
ارسال: #۳۳۱۴۶
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)

و همینطور این:

حیف که تو IE ساپورت نمیشه. لعنت به این IE‌ که همیشه میخ معرکه است.

ارسال: #۳۳۱۴۷
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بیشتر از ۶:۱۵ دقیقه نمیتونم بخوابم!!
برم دکتر باید؟!
بازم خوبه ... من فقط میتونم ۵ ساعت اینا بخوابم.وقتی شب ۶ ساعت میخوابم طول روز خوابم‌ میگیره اما وقتی ۵ ساعت میخوابم طول روز سرحالم اما ظهرا کلا عادت دارم یک ساعت میخوابم.
شبش چه ساعتی میخوابین؟
عادیه به نظرم سیستم بدنیه ادمها متفاوته.. برای سن ما جوونا خواب مفید بین ۷ تا ۹ ساعت که حداقلش ۶ ساعت و حداکثر ۱۱.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sara9009
ارسال: #۳۳۱۴۸
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بیشتر از ۶:۱۵ دقیقه نمیتونم بخوابم!!
برم دکتر باید؟!
بازم خوبه ... من فقط میتونم ۵ ساعت اینا بخوابم.وقتی شب ۶ ساعت میخوابم طول روز خوابم‌ میگیره اما وقتی ۵ ساعت میخوابم طول روز سرحالم اما ظهرا کلا عادت دارم یک ساعت میخوابم.
شبش چه ساعتی میخوابین؟
عادیه به نظرم سیستم بدنیه ادمها متفاوته.. برای سن ما جوونا خواب مفید بین ۷ تا ۹ ساعت که حداقلش ۶ ساعت و حداکثر ۱۱.
هر ساعتی بخوابم بعد ۶ ساعت بیدارم . . .Smile
ارسال: #۳۳۱۴۹
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
برم دکتر باید؟!
شبش چه ساعتی میخوابین؟
هر ساعتی بخوابم بعد ۶ ساعت بیدارم . . .Smile
عا منم همینطوریمممممممممم
اما کلا خواب خوب و مفید ۷-۸ ساعته.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sara9009
ارسال: #۳۳۱۵۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ
تا حالا برام سوال بود که فونت های فانتزی و غیر رسمی کجا کاربرد دارن. امروز چند تا از کاربرداشون رو دیدم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close