زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۳۱۶
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط The BesT.)
یه استادی پیدا کردم که مقاله ام کمک کنه ویرایش کنه و بفرستیم ژورنال. در عرض یکماه که دارم باهاش مقاله را ویرایش میکنیم و اصلاحات انجام میدیم ، به اندازه ای برام وقت گذاشته که استاد خودم در طول سه سال ارشد اینقدر برام وقت نگذاشت! واقعا چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ نمیدونم چطوری ازش تشکر کنم. نمیشه هم بهش ابراز لطف زیاد کرد یوقت سوتفاهم پیش بیاد . ! خخ

اسم خودم و ایشون هم توی مقاله میذارم.بعد بهم گفتن اسم استاد راهنمای ارشدت هم بگذار.بالاخره تاثیر مثبت براشون داره! یعنی تا این حد میتونه یه نفر شعور داشته باشه؟

بعد استاد خودم یکبار بهم گفت ببین من دیگه هییت علمی شدم دیگه دکترام گرفتم.پست و جایگاهم هم حفظ شده من دیگه نیاز برا مقاله داشتن ندارم.این تویی که دیگه خودت باید بری دنبال رزومه جمع کردن برا خودت و دیگه از من گذشته اینکارها. من دیگه حوصله ندارم !!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009 , shamim_70 , RASPINA
ارسال: #۳۳۳۱۷
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  اینکه چطور با زبان انگلیسی یه ارتباط دوستانه ی پایدار برقرار کنم
Live the language Big Grin
ارسال: #۳۳۳۱۸
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط shamim_70.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه استادی پیدا کردم که مقاله ام کمک کنه ویرایش کنه و بفرستیم ژورنال. در عرض یکماه که دارم باهاش مقاله را ویرایش میکنیم و اصلاحات انجام میدیم ، به اندازه ای برام وقت گذاشته که استاد خودم در طول سه سال ارشد اینقدر برام وقت نگذاشت! واقعا چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ نمیدونم چطوری ازش تشکر کنم. نمیشه هم بهش ابراز لطف زیاد کرد یوقت سوتفاهم پیش بیاد . ! خخ

اسم خودم و ایشون هم توی مقاله میذارم.بعد بهم گفتن اسم استاد راهنمای ارشدت هم بگذار.بالاخره تاثیر مثبت براشون داره! یعنی تا این حد میتونه یه نفر شعور داشته باشه؟

بعد استاد خودم یکبار بهم گفت ببین من دیگه هییت علمی شدم دیگه دکترام گرفتم.پست و جایگاهم هم حفظ شده من دیگه نیاز برا مقاله داشتن ندارم.این تویی که دیگه خودت باید بری دنبال رزومه جمع کردن برا خودت و دیگه از من گذشته اینکارها. من دیگه حوصله ندارم !!!!

والا چنین استادایی رو باید گذاشت روی سر حلوا حلوا کرد

اصلا گاهی اوقات ی ادمایی پیدا میشن بی منت بهت کمک میکنن باعث میشه به این دنیا و زندگی امیدوار بشی...!امیگی با خودت نه دنیا اینقدرا هم ک میگن بد نشده!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , The BesT
ارسال: #۳۳۳۱۹
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
آموزش پرورش رشته ما را دوتا ۱نفر میخواد به نظرتون شرکت کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۳۳۲۰
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , SepidehP , Saman , Menrva
ارسال: #۳۳۳۲۱
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آموزش پرورش رشته ما را دوتا ۱نفر میخواد به نظرتون شرکت کنم
شرکت کن، شانس قبولی ماهایی که برای ارشد میخونیم یا خوندیم خیلی بالاست، منابع همونایی هست که برای ارشده، یه ذخیره اضافه داره که اونم سوالاش سخت نمیاد

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۳۳۲۲
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
چرخه رنگ ایتن برای نور های اصلی (RGB) ساخته شده توسط Illustrator کار اینجانب Big Grin
[تصویر:  423979_5xa1n5ce20b3agyo2yvd.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۳۳۲۳
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
تموم شد، یک ماهه سختی بود، اندازه یه سال
البته دوره ی نقاهت داره، تا دوباره بشم همون دختر سابق
اما خداروشکر که تموم شد، با کلی تجربه به پایان رسید

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۳۳۲۴
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ
چجوری بدون جستجوی همه منابع می شه فهمید رفرنس یه جمله در ویکی پدیا از کدوم یک از رفرنس هایی است که در آخرش آورده؟
مثلا در این صفحه
جمله اول از کدوم مرجع است؟
ارسال: #۳۳۳۲۵
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  ممنون از توضیحتون. به نظر من هم این کار، بهترین کاره. ولی قبولی در مقطع ارشد و در تهران سخته.
بدتر از این هم، پدر و مادرم می‌گن ارشد نخون.
نمی‌دونم فقط پدر و مادر من اینقدر در کارهام دخالت می‌کنن یا همه همینطورین.
فکر نمی کنم همه همینطوری باشن.
به نظرم در زمینه ی ارشد اگه مستقل نباشی یا حمایت خانواده نباشه خیلی اذیت میشی. پدر مادرها همیشه نمیتونن خیر و صلاح رو تشخیص بدن ، زاویه دیدشون فرق داره ، از نگرش و روحیه ی ادم خبر ندارن و همه چی رو با منطق خودشون میسنجن ، مثلا تفکرات من و مادرم تو یه زمینه هایی با هم اختلاف داره و وقتی حرفاشو گوش میدم متوجه میشم اصلا روحیات من رو در نظر نگرفته و یا اصلا متوجه ی منظور من نشده ،من اصلا در این زمینه ها نظر خواهی نمیکنم و مسیر خودمو میرم و تا جایی که بشه به هیچ کسی نمیگم دارم چی کار میکنم Big Grin تا وقتی که به نتیجه برسم ،اینطوری تمرکز و ارامش بیشتری دارم.

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
ارسال: #۳۳۳۲۶
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
........................
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۳۳۲۷
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  بله نگرش اونها خیلی تفاوت داره. البته من در مورد ارشد خوندنم نظرخواهی نکردم چون فکر نمیکردم مخالفت کنند و خودشون گفتند دیگه نخون. Sad
منم به این جمله‌ی آخر شما رسیدم. ولی همه کارها رو نمیشه به این صورت پیش برد. مثلا وقتی برای ارشد بخونم مامانم متوجه میشه که کتابهام، کتابای درسیه و تازه دعوام هم می‌کنه که چرا اینقدر پول کتاب دادی؟ مگه بهت نگفتیم نخون؟Sad

اصلا نمی‌دونم چکار کنم. Huh

البته به من ارتباطی نداره ، و دانش لازم و تجربه ی لازم رو فکر میکنم برای راهنمایی شما دوست بزرگوار رو ندارم Smile
ولی یک سوال از خدمت شما دارم ، اگه شما شاغل بشید و مثلا درامد نسبتا خوبی هم داشته باشید بازم خانواده مخالف هستند؟؟ من فکر نمیکنم در ۹۹ درصد موارد وقتی شخص شاغل میشه دیگه خانواده تو این زمینه ها گیر که نمیده چه بسا تشویق هم میکنه Smile.
مهم اینه که شما علاقه دارید و توی اهدافتون ادامه تحصیل هست حالا کی و کجاشو خودتون و شرایط و هدفتون از ارشد خوندن مشخص میکنه و ایه قران نیست پشت سر هم و بدون هیچ تجربه ای و استفاده ای از دانشتون مقاطع رو بگذرونید .
من به این مقاله خیلی علاقه دارم اگه دوست داشتید حتما توصیه میکنم مطالعه کنید Smile

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
ارسال: #۳۳۳۲۸
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  

جالب بود.Heart
جایی بودم،‌مسئول اداره به یکی گفت مهندس کارا چطور پیش میره، طرف ناراحت شد که: اه بابا ما داریم دکتری میگیریم شما هنوز به ما میگی مهندس! Tongue

یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ما که داره خیلی خیلی بدتر میشه overeducation ه. ایران فکر کنم کشور دوم یا سوم باشه که بیشترین درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی رو نسبت به جمعیتش داره این آمار ترکیب بشه با ۴۰درصد بیکاری فارغ التحصیلان جوان فاجعه هست. Confused

-----------------

پ.ن: ارتباطی به پست بالا نداشتااا. Big Grin اگه دوست دارین بخونین ادامه بدین موفق باشین ایشالا
ارسال: #۳۳۳۲۹
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ
..................
ارسال: #۳۳۳۳۰
۱۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  من به این مقاله خیلی علاقه دارم اگه دوست داشتید حتما توصیه میکنم مطالعه کنید [تصویر:  smile.gif]

من علاقه ای به این مقاله ندارم
برای بعضیا درس خوندن بهتر از بیکاریه
منم دوسال پیش همین مقاله را خوندم وبا شرایطی که پیش اومد برام جو گیر شدم و قید ارشد را زدم اونم به امید تثبیت موقعیت شغلی
الان فکر میکنم اگه ارشد خونده بودم خیلی بهتر بود مطمئنا زمینه های کاری بیشتری برام پیش میومد البته منظورم از زمینه همون ایده هست
الان ارشد را گرفته بودم وبقیه عمرم را کارمیکردم
نه الان سردرگم.بله منم جای آقای شعبانعلی بودم دکتری نمیخوندم ایشون معلومه به دانش دکتری که توی دانشگاهها ارائه میشه احتیاج ندارند ایشون خودشون دکتری حتی بالاترن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , ele , codin , shamim_70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۳۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close