زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۵۷۱
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۵۷۲
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
کسی کتاب «یاکوب فون‌گونتن» رو خونده؟ خیر سرمون برام هدیه آوردن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۵۷۳
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام
اگر از یه نفر که مثل استاد راهنما براتون وقت گذاشته باشه تا مقالتون کامل کنید (به دلیل اینکه هیچ خیری از استاد راهنما ندیدید! ) و البته اسم این فرد هم توی مقاله بیارید ولی باز هم لازمه تشکر ویژه ازش داشته باشید چکار باید کرد؟ باید چطوری جبران کرد؟ یه چیزی خرید بهشون داد؟
مثلا کتاب یا یجوری که جبران کننده زحمتش باشه. فکر میکنم کتاب یا یه چیز رسمی چی بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید !
ارسال: #۳۳۵۷۴
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اینکه آدم یه دوست مدیریت خونده داشته باشه و بتونه مسائل سازمان رو با اون مطرح کنه و نظرات اون رو بشنوه خیلی مفیده. دید خوبی به آدم میده. این قضیه راجع به مسائل دیگه هم میتونه باشه. علاوه بر افراد هم زمینه، افراد دارای زمینه خیلی متفاوت میتونن دید خوبی بده به آدم.

اگه میشه mba بخونم خیلی خوب بود. بعضی از مسائلی که تو ارشد mba مطرح میشه برام کاملا ملموسه. البته منظور یه دوره درست حسابیه نه این دوره های آبکی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Skyrim
ارسال: #۳۳۵۷۵
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط barca.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
اگر از یه نفر که مثل استاد راهنما براتون وقت گذاشته باشه تا مقالتون کامل کنید (به دلیل اینکه هیچ خیری از استاد راهنما ندیدید! ) و البته اسم این فرد هم توی مقاله بیارید ولی باز هم لازمه تشکر ویژه ازش داشته باشید چکار باید کرد؟ باید چطوری جبران کرد؟ یه چیزی خرید بهشون داد؟
مثلا کتاب یا یجوری که جبران کننده زحمتش باشه. فکر میکنم کتاب یا یه چیز رسمی چی بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید !

کتاب خوبه با یه جعبه شکلات استادا دوست دارن شکلات رو میزشون باشه به بقیه تعارف کنن منم هیچوقت روشونو زمین ننداختم Big Grin
ولی کلن چه ادم خوبی برای پسرا سخت پیدا میشه کسی همچین کاری کنه Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۳۵۷۶
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط codin.)
لطفا راهنمایی کنید !
اینجور چیزا خیلی حساسه ممکنه طرف یا دیگر افراد مطلع برداشت های بدی بکنن و در کل رفتار حرفه ای نیست از دید من.(یک همکاری علمی شده و دو نفر هم در نتیجش شریک شدن و اسمشون روی مقاله اومده و لزومی به تشکر به این شکل نیست)
اما اگر فکر میکنید این اتفاق نمی افته گل یا شکلات یا همچین چیزایی بد نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , 8_8 , The BesT , diligent
ارسال: #۳۳۵۷۷
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
لطفا راهنمایی کنید !

همم جالبه.

به نظرم اگه رابطه دوستانه ای هست و میدونی از چی خوشش میاد، بلیط کنسرت یا گیفت کارت واسه رستورانی/کافه ای بهش بده با همسرش یا ... بره اونجا حالشو ببره.
اگه زیاد نمیشناسیش، لوازم التحریر اداری بهش بده، از خودکار گرفته تا لیوان و دفتر یادداشت شیک. مخصوصا اگه تر تمیز و شاداب باشه بهتره. روی لیوان هم اگه خواستی یک چیز قشنگ چاپ کن بهش بده. تو اینترنت یک عالمه ایده واسه طرح mug پیدا میشه. (فقط مراقب باش اگه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خریدی ناراحت نشه که مثلا خواستی بگی دفترت شلوغ پلوغه، این هدیه رو میدم که سر و سامان بدی به اتاقت!)
هدیه سنتی هم که کتاب شعر یا شکلات خوبه، safe choice.
فقط چیز گرون نخر + گل و گیاه نخر(مگه اینکه بدونی ۱۰۰درصد خوشش میاد) + تابلو قاب و ... هم نخر.
---------------------
من دوست دارم بهم هدیه کاربردی بدن که به دردم بخوره، شکلات کتاب بدم میاد. Big Grin هارد اکسترنالی هدفونی، ساعت هوشمندی چیزی بدین استفاده کنیم.

والا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۳۵۷۸
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
من نمیدونم چه داستانیه ... مهم نیست اول ماه چقدر پول داری ... ۱۵ که میرسه باید تا آخر ماه سیاست های ریاضت اقتصادی رو اعمال کنی Huh

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۳۵۷۹
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ
لطفا راهنمایی کنید !
اسمش اومده دیگه، هدیه برای چی. یک ایمیل نسبتاً دوستانه برای قدردانی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , 8_8 , The BesT
ارسال: #۳۳۵۸۰
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  به نظرم اگه رابطه دوستانه ای هست و میدونی از چی خوشش میاد، بلیط کنسرت یا گیفت کارت واسه رستورانی/کافه ای بهش بده با همسرش یا ... بره اونجا حالشو ببره.
اگه زیاد نمیشناسیش، لوازم التحریر اداری بهش بده، از خودکار گرفته تا لیوان و دفتر یادداشت شیک. مخصوصا اگه تر تمیز و شاداب باشه بهتره. روی لیوان هم اگه خواستی یک چیز قشنگ چاپ کن بهش بده. تو اینترنت یک عالمه ایده واسه طرح mug پیدا میشه. (فقط مراقب باش اگه
خریدی ناراحت نشه که مثلا خواستی بگی دفترت شلوغ پلوغه، این هدیه رو میدم که سر و سامان بدی به اتاقت!)
هدیه سنتی هم که کتاب شعر یا شکلات خوبه، safe choice.
فقط چیز گرون نخر + گل و گیاه نخر(مگه اینکه بدونی ۱۰۰درصد خوشش میاد) + تابلو قاب و ... هم نخر.
---------------------
من دوست دارم بهم هدیه کاربردی بدن که به دردم بخوره، شکلات کتاب بدم میاد. [تصویر:  biggrin.gif] هارد اکسترنالی هدفونی، ساعت هوشمندی چیزی بدین استفاده کنیم.
عجب لیست خوبی دارید برای کادو...
برای ولنتاین هم خوبن Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , The BesT
ارسال: #۳۳۵۸۱
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
یعنی تا حالا نشده بیام اینجا و عملی که بعد از فرستادن پست شاهد آن هستیم رو نبینم

البته باید اینو به فال نیک گرفت !
ارسال: #۳۳۵۸۲
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
در میخانه ببستند خدایا مپسند / که در خانه ی تزویر و ریا بگشایند

+ آدم حس می کنه حافظ بعضی شعراش رو واسه زمان ما سروده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , sss , diligent
ارسال: #۳۳۵۸۳
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
حالمان فسرده ست
دلم کُلّی هیجان میخاد.. (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۳۵۸۴
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)sahar salehi نوشته شده توسط:  + آدم حس می کنه حافظ بعضی شعراش رو واسه زمان ما سروده
در این زمینه که مولانا به خاطر سبک شعرش (سمبلیک) با اختلاف اول هست. حتی الان که دور و اطرافم رو خوب نگاه می‌کنم می‌بینم اون شعر "مه فشاند نور و سگ وع‌وع کند" که یک زمانی ناملموس بود هم الان (دور از حضور شما) داوطلب زیاد پیدا کرده.
در کل ممنون، پست به درد بخور و کارگشایی بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , sahar salehi , mostafaheydar1370
ارسال: #۳۳۵۸۵
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  "مه فشاند نور و سگ وع‌وع کند"

مولانا یه مقدار اشعارش سنگینه، مثل همین مصرع که دقیقا نمی دونم منظورش چیه.من حافظ رو به خاطر زبان ساده و قابل درکش بیشتر می پسندم.Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close