زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۹۴۶
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  تا ۱۱ آذر، مصادف با اول ربیع الاول چیزی نمونده CoolBig Grin
اثراتش از همین حالا هویداست. Wink

سواااله دیگه پیش میاااد : )))
یه کاربری داشتیم قبلنا که مدیر نبود استاد مچ گرفتن بود الان فکر کنم انصراف داده :دی
به قول یه کاربر دیگه: اشاره به کاربر خاصیم نباشه : )))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۳۹۴۷
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ
بدتر از داشتن صفات رذیله اخلاقی، ریاکاری و تظاهر به نداشتن اونهاست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۳۹۴۸
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط zarisa.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بدتر از داشتن صفات رذیله اخلاقی، ریاکاری و تظاهر به نداشتن اونهاست.
کاش فقط تظاهر کنن که بد نیستن، بدتر از اون تظاهر به خوب بودنه.
آدمایی که هنوز نرفته شروع میکنن به تهمت و غیبت و .... بعد جلو بقیه یه جوری هستن که اونا خوب و عالین و بقیه مریض و حضیض.
من واقعا از این جور هیولاها میترسم. پناه بر خدا
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مایکروسافت دیگه اعصاب همه رو داره خورد میکنه. خب قبول کن ویندوز ۱۰ مشکل داره ، جمعش کن ، درستش کن بعد بده بیرون. با sorryگفتن اونم با حالت برحق بودن که درست نمیشه برادر من!Angry Dodgy
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xtra-pc اگه خوب کار کنه واقعا شبیه به معجزه هستSmile. امیدوارم واسه ارتقا سیستم هم به همین راحتی راهکار بدن . Smile تنکیو Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: تولد آفتاب
ارسال: #۳۳۹۴۹
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط تولد آفتاب.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بدتر از داشتن صفات رذیله اخلاقی، ریاکاری و تظاهر به نداشتن اونهاست.
کاش فقط تظاهر کنن که بد نیستن، بدتر از اون تظاهر به خوب بودنه.
آدمایی که هنوز نرفته شروع میکنن به تهمت و غیبت و .... بعد جلو بقیه یه جوری هستن که اونا خوب و عالین و بقیه مریض و حضیض.
من واقعا از این جور هیولاها میترسم. پناه بر خدا

واقعا آزار دهنده هستن این آدما. ممنون از اشار ه ات Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۹۵۰
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
انقدر دارن سو استفاده می کنن که میترسم کلمه "هوشمند" هم به سرنوشت بعضی از کلمات قبلی دچار بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۹۵۱
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
انگار تحریم شدم
ارسال: #۳۳۹۵۲
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  این برندش خوبه البته. یادمه سبزیجات خشک هم داشت.
سوپ هاش هم خوبه.
سالاد ماکارونی هم عالیه. اگر با کنسرو سبزیجات درست کنین، ۱۰ دقیقه ای آماده است.

من همیشه دیر به جاهای خوشمزه میرسم. Smile

دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه! Big Grin

دوستانی که طراحی وب کار میکنید، یه منبعِ خوب، سایت، فیلم آموزشی یا بهتر بگم یه راهکاری برای یاد گرفتنِ سریعِ bootstrap سراغ دارید؟ چند وقت پیش روش وقت گذاشتم ولی خیلی درکش نمیکنم، الان برای یه پروژه مجبورم ازش استفاده کنم. فقط در حدِ طراحیِ یک صفحه که ظاهرش خیلی مهمتر از محتواشه میخوام. اصلا" هم اهلِ هنر و طراحی نیستم!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۹۵۳
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
جالب و مفیده:

(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دوستانی که طراحی وب کار میکنید، یه منبعِ خوب، سایت، فیلم آموزشی یا بهتر بگم یه راهکاری برای یاد گرفتنِ سریعِ bootstrap سراغ دارید؟ چند وقت پیش روش وقت گذاشتم ولی خیلی درکش نمیکنم، الان برای یه پروژه مجبورم ازش استفاده کنم. فقط در حدِ طراحیِ یک صفحه که ظاهرش خیلی مهمتر از محتواشه میخوام. اصلا" هم اهلِ هنر و طراحی نیستم!
در رابطه با اصول زیبایی شناسی برای وب این رو میتونید ببینید: Lynda.com - Design Aesthetics for Web Design
خیلی هم فشرده میگه مطالب رو.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim , تولد آفتاب
ارسال: #۳۳۹۵۴
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط khayyam.)
هوا بس ناجوانمردانه ....

آلودگی هوا طبیعی است ....
برخورد قطارها طبیعی است ...
سرمای هوا طبیعی است ....
موج بیکاری طبیعی است ...

همه چی طبیعی است و عالی ...
ارسال: #۳۳۹۵۵
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هوا بس ناجوانمردانه ....

آلودگی هوا طبیعی است ....
برخورد قطارها طبیعی است ...
سرمای هوا طبیعی است ....
موج بیکاری طبیعی است ...

همه چی طبیعی است و عالی ...
چرا وقتی همه چی طبیعیه، الکی حرف می زنی؟ صدات در نیاد. هیس!Angry
این همه دارن زحمت میکشن ، اینهمه کار فرهنگی میشه، اینهمه زیربنای اقتصادی ایجاد شده، این امنیتی که هست رو نمیبینی؟ کارهای زیست محیطی و... رو نمیبینی؟ تحت تاثیر کدوم اجنبی هستی؟ ما زحمت میکشیم که شما در یه شرایط سالم و طبیعی زندگی کنی ، اینقدر زندگیتون خوبه که وقت میکنی سرتو بیاری بالا و نظر بدی؟! می خای اغتشاش ایجاد کنی؟ Angry. بار آخرت باشه!Angry. چرا اصل نظام رو زیر سوال بردی؟! ها؟؟! چشم بصیرتت رو باز میکنی یا بدم به زور باز کنن؟ ها؟؟!Angry
(Smile)
ارسال: #۳۳۹۵۶
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
حق باشماست
SadSadSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۹۵۷
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  میگ میگ سلامBig Grin
اول از همه افروز جونمHeart دل منم براتون تنگ میشه و خیلی وقتا بهتون فکر میکنم و از خدا میخوام که بهترینا نصیبتون بشه... بعضی از بچه های مانشت واقعا بزرگوارن ...دلم برای ساراها(دوتا سارا) پوونه افروز خود تو...

قربونت Heart واقعا منم دلم برا تو و نفیس و عروس و سارا و سعیده و بقیه تنگ شده. بی معرفتم دیگه ، انقدر اذیتتون کردم. اخه موجودی مثل من دلتنگی داره ? Tongue ، منروا هم که خداروشکر هر روز میبینم Smile

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۳۹۵۸
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نمیدونم واقعا...از اونجایی که اعتقادم اینه که دو نفر باید اول باهم رفیق باشن بعد همسر، وقتی اختلاف سنی هفت سال باشه فک نمیکنم این رفاقته جواب بده بیشتر حس سرسپرست داره تا رفیق!
نمیدونم درست فکر میکنم یا نه ...کلا خیلی پیچیدست چون هر طور فکر می کنم مثال نقضش توی ذهنم میاد!
شما جواب نه بده خودتو راحت کن :

(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  .همه آدمها مثل هم نیستن[تصویر:  smile.gif]
باز میرسیم به اون جمله‌ی کلیشه‌ ای همیشگی.
ارسال: #۳۳۹۵۹
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
like riemann
HeartHeartHeartHeart
ارسال: #۳۳۹۶۰
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما جواب نه بده خودتو راحت کن :

o_o

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close