زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۶۰۶
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  [quote='آفتاب۰۱' pid='428492' dateline='1482518604']

اگر مشکل عقاید شما بود میشد اینجا خیلی دوستانه بحث کرد , مثل خیلی بحثای دیگه ای که اینجا میشه ( من جایی بهتر از مانشت سراغ ندارم برای بحث منطقی ! ) ولی شما طرز صحبت مناسبی ندارید . الآن شما با همین جمله دارید به خیلی از افراد توهین میکنید ! لزوما کسی که تحصیلات دانشگاهی نداره فرد فلک زده ای نیست و تیشه به ریشه جامعه نمیزنه ! خیلی از افراد هستند که تحصیلات دانشگاهی ندارن ولی بیشتر از استاد دانشگاه به جامعه خدمت میکنن و فهم و درک بیشتری از اوضاع جامعه دارن!
مطمئن باشید اگر طرز صحبت شما درست بود دوستان و خود من به جای اینکه اینجوری با شما برخورد کنیم خیلی دوستانه ( باز هم مثل تمام بحث هایی که توی مانشت میشه ) نظراتمون رو میگفتیم و با شما بحث منطقی (!) میکردیم
دارید بد برداشت می کنید. من دارم میگم علاقه نداشتن به ادامه تحصیل یک ضعفه. همین
دست از بدبینی بردارین.
الآن این شد ی نظر و عقیده که شما دارید . اگر از اول اینجوری میگفتید کسی مشکلی نداشت .
من خودم علاقه به ادامه تحصیل دارم و از اینکه مطالب جدید یاد بگیرم خیلی خوشحال میشم .
ولی به نظرم علاقه نداشتن به تحصیل عیب یا ضعف نیست . پیشرفت و موفقیت خیلی خیلی خوبه و شاید ی نفر پیشرفت خودش رو توی ادامه تحصیل نبینه ! اینکه متوجه این موضوع بشه و بره سراغ فعالیتی که حس میکنه موفقیتش توی اونه خودش یه نقطه قوت حساب میشه Blush اگه شما غیر از این فکر میکنید دلیل بیارید
اینکه تحصیلات برای شما ملاک باشه هم نقطه ی ضعف شما نیست و صرفا نظر شماست Blush

مرسی که می خواین که طرز صحبت کردنو بهم یاد بدین Big Grin
ولی به نظرم این جمله ی "علاقه نداشتن به ادامه تحصیل یک ضعفه. " با جمله "کسی که علاقه ای به ادامه تحصیل نداره یک شخصیت ضعیفه" تفاوت چندانی ندارهBig GrinBig Grin
بازم میگم امیدوارم جو آروم بشه
من برم درسمو بخونم
بعدا بیشتر صحبت می کنیمWink

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت/ که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش! / هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت

هرکی دوست داشته باشه درس میخونه هرکی نخواد نمیخونه. چرا با برچسب زدن به بقیه ناراحتشون میکنید اخه؟ من متوجه نمیشم. یعنی حتی لحنتون طوری نیست که مثلا باعث بشه اونا به درس خوندن علاقه مند بشن. فقط میرنجونیدشون. من قصد وارد شدن به جدل را ندارم ولی لازم دیدم همین یک پست را پیرامون این موضوع بنویسم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sss , Innocence , Skyrim
ارسال: #۳۴۶۰۷
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
دیگه شورشو در اورده قیمت بالا همراه با اطلاعات اشتباه درباره محصول چه وضشه! ما هم روی اطلاعات این به یکی گفتیم اوکی هست!!!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۶۰۸
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط آفتاب۰۱.)
......
ارسال: #۳۴۶۰۹
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط ezra.)
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  ...بیزارم از اینکه خودم رو در موضع ضعف قرار بدم
.
.
بیزارم از شخصی که تمایلی به ادامه تحصیل نداره. یک شخصیت فلک زده و ضعیف هست از دید من.
.
.
بدون بی احترامی و با دلیلو منطق مخالفتتون رو اعلام کنین
.
.
دارید بد برداشت می کنید. من دارم میگم علاقه نداشتن به ادامه تحصیل یک ضعفه. همین .دست از بدبینی بردارین.

چه تناقض گویی شکوهمندانه ای
شاهکاره این همه تناقض رو فقط تو چند خط گنجوندن !

اولِ کار ,ضعف رو یه ایراد و مایه ننگ توصیف می کنید
بعد کسی که تمایل به ادامه تحصیل نداره رو "ضعیف" خطاب می کنید
بعدش خودتون رو از بی احترامی تبرئه می کنید و ما رو به بدبینی متهم !
آخر سر هم , بعد از این همه بی احترامی عجیب و بی منطق , دیگران رو به مباحثه بدون بی احترامی و با منطق دعوت می کنید ! Cool

این حجم از تناقض گویی نشون می ده نظرات شما بر یک بی منطقی استواره ! خیلی کمنیستی حرف میزنی !
یه ایدئولوژی به نام تحصیل واسه خودت درست کردی , و هرکس که مخالف اون ایدئولوژی باشه رو می بندی به رگبار !
کاری هم به حق و ناحق نداری ! یعنی اصلاً دنبال حق و ناحق نیستی !

اما بعد ;
تحصیلات دانشگاهی , لزوماً به معنی سواد نیست !
دانشگاه و تحصیلات آکادمیک صرفاً یه دیسیپلین و ساختار بندی علم هست ! و نه خود علم !
مگه زمان سقراط و افلاطون و ارسطو هم مقطع ارشد و دکترا بوده ؟
پس چطور این سه نفر فلسفه رو جوری قورت دادن که فلاسفه ی اتو کشیده ی دانشگاه رفته ی امروزی در مقابلشون جوجه محسوب میشن ؟

از نظر من باسواد کسیه که به این حقیقت رسیده باشه که بیسواده !
از علائم مسلم دانش تواضع هست .
در غیر اینصورت طرف هیچ بهره ای از دانش نبرده , و فقط کتاب حفظ کرده !

عدم موافقت امثال من به ادامه تحصیل دانشگاهی رو , مخالفت با علم تفسیر نفرمایید لدفاً !

سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Menrva , negar.v , khayyam , sss , Innocence , codin
ارسال: #۳۴۶۱۰
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ب.ظ
چقدر این بحث کشدار شده. حرف هایی دارم در موردش. بعضی استدلال ها اشتباهه. اما خاطرات خوبی از نظر دادن تو مانشت ندارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Skyrim , so@ , neda_Network
ارسال: #۳۴۶۱۱
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
چند صفحه آخر این تایپیک رو خوندم ....

اگه مشکل با خوندن ارشد و درس حل میشه همه بریم درس بخونیم !

کاربر آفتاب برید از اول به پست هایی که گذاشتید خوب توجه کنید

بهتره عجولانه حرف نزنیم

بهتره قبل از بیان جمله ای فکر کنیم

بهتره با جملاتی توهین نشه ....

Ideaکاربرآفتاب اگر چند بار از اول پست های خود را مطالعه بفرمایید به اشتباه خود پی خواهید برد Idea

Exclamation برای من فرقی نمی کنه در مقابل این پستم جبهه بگیرید یا نگیریدExclamation
ارسال: #۳۴۶۱۲
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
من که کلن پست بیشتر از ۳ خط بشه نمی خونم راحت! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۶۱۳
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
چقدر این دوناروما خوبه. خامس و کاسیا رو بفروشیم اینو جاش بیاریم.

بنگاه بازیکنان بلک Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۴۶۱۴
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اما بعد ;
تحصیلات دانشگاهی , لزوماً به معنی سواد نیست !
آخ آخ گفتی!
توی گروه تلگرام بچه های دانشگاه ان قدر از این پیام های خرافات و شایعات میفرستن، من هم شدم بدمن، هی لینک میذارم که این شایعه است این ....
ارسال: #۳۴۶۱۵
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  من هم شدم بدمن
بد وُمَن
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness , Skyrim
ارسال: #۳۴۶۱۶
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  طرز زندگی کردنم از امثال شما خیییییلی بیشتر بلدم چون با سختی بزرگ شدم (از نظر مالی نه )و افتخار میکنم به پدرم که خودش نتونست تحصیلات عالیه داشته باشه (نذاشتن) ولی همه چی برای من فراهم کرد دستشو میبوسم ، مطمینم اگر میخوند خیلی موفق تر می شد اما نشده ، هیچوقتم ناراحت نیستم از این موضوع و همه جا عنوان میکنم

شما از حرفی انتقاد می کنید ، بعد ا خودتان همتای همون حرفها رو میزنید
من هیچ فرقی بین این حرف ها نمیبینم ، تازه شما در جواب اون حرف ها اینجوری بگید خیلی بدتره
با سختی بزرگ شدن هیچ افتخاری در مقابل دیگران ندارد ، اگه دست آوردتون از زندگی سختی های زندگی باشه فقط سختی ها رو میتونید به بقیه عرضه کنید
اصلا هیچ چیزی در برابر دیگران قابل افتخار نیست والسلام
منظورم این بود هر کس تو هر جای از جامعه باشه برای خودش به عنوان یه انسان قابل احترامه و هیچکس حق نداره بگه سطح تو پایینه من سطحم بالاست . افتخار می کنم انسانم هر کس می تونه افتخار کنه به خودش تو هر سطحی به هر دلیلی ، اینکه بگم بقیه سطحشون پایینه چون شبیه من نیستن خیلییییی خیلی زشته . سطح شعور چنین افرادی کاملا مشخصه و جای هیچ بحثی نیست.منطقی باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۴۶۱۷
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
وقتی به قشر دانشجو بشه زور گفت دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۴۶۱۸
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۴۶۱۹
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر این دوناروما خوبه. خامس و کاسیا رو بفروشیم اینو جاش بیاریم.

بنگاه بازیکنان بلک Big Grin

انتظار طولانی میلانی ها برای بردن یک جام ... آخرین جام، لیگ قهرمانان ۲۰۰۷ بود، با کلی ستاره.
هرچند سال قبلش هم اگر اون اتفاقات عجیب و غریب نمیفتاد لیورپول قهرمان نمیشد.
اینکه فوتبال ایتالیا افول کرده غیر قابل انکاره. اما افت میلان بعد اون سال و رفتن ستاره ها از این تیم واقعا خیلی به چشم اومد.
بدون هیچ جامی، بدون حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان. امیدوارم این روال تموم شده باشه. همیشه طرفدارش بودم HeartHeart
توو فیفا هم هر وقت میخام یک نفر رو از نظر روحی تخریب کنم میلان بر میدارم Big GrinTongue

پ.ن: Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۴۶۲۰
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ
[تصویر:  428582_11.PNG]

+بعضی وقتا تو مانشت بحثا اینجوری میشه ،خوبه که اینجا مجازی!!BlushConfused منطقی بحث کردن خوبه ولی با لحن دوستانه و مهربانانه تر Heart

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , Skyrim , Menrva , RASPINA , moslem73421 , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close