زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۶۳۶
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
همون یاری که ۱۶گیگ رم داره Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , jazana , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۳۷
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  حکومت باید سر طاقچه گذاشتنی باشه Big Grin (مثل ایران ما)

مرگ بر هرچی منافق و مخالف و معاند و منتقده

جمله ی اول که تماماً ابهامه و ایهام، ولی به خاطرِ شکلکی که گذاشتید بحثی درموردش نداریم!

جمله ی دوم ولی بحث داره!
منتقد اگه دلسوز باشه و برای اصلاحِ امور، انتقاد سازنده ارائه کنه (نه فقط غُرغُر کنه و راه حلی نداشته باشه) زنده باد داره. مرگ بر اوناییه که قصد تخریب و تضعیف دارن و یا چون حوصله ی اقدام ندارن فقط مشکلات رو برای بار nاُم مطرح میکنن! منافق و معاند، حسابشون از منتقدین خیلی جداست.

(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ضمنِ اینکه مهر جدید و من‌درآوردی با عنوان "عدم احراز صلاحیت" به پیشونی کسانی زدند که از نظر قضایی و اخلاقی سالم بودند و هیچ پیشینه‌ی حزبی هم نداشتند. عملاً گفتند ما مدرکی دل بر ناسالم بودن شما نداریم، ولی چون خودی نبودید و با ریش توو صف اول نماز جمعه دیده نشدید، نتونستید ثابت کنید سالم هستید.
در مورد اون ی نفر خاص هم قضیه اش فرق می کنه شرایط ایجاب می کرد که نباشه .اگر می بود نظام ضرر می کرد (البته منظورم خبرگان بود مجلس که کلا تقلب شد رفت پی کارش کسی هم صداش درنیومد ).

شما الان از نظام حمایت کردید؟
انتخابِ سرسری و از روی لجبازیِ گروهی که خودشون هم میدونن تصمیمشون عاقلانه و به صلاح نبوده رو اسمش رو میذارید تقلب؟؟؟؟

ما که به نظر همه ی گروهها احترام میذاریم، فقط امیدواریم خودشون بعداً پشیمون نشن!

والا بعضی اوقات انقدر که از خودی میخوریم از دشمنِ روبه رومون نمیخوریم!

پی نوشت: دوست باشیم با هم. Smile

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۳۸
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
پادکست خوبیه از آقای محمد مقدس.
دوستانی که توی وادی شبکه هستند احتمالا اسم ایشون رو شنیدند.
ایشون در حال حاضر ساکن برلین و در AT & T مشغوله کار هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , jazana
ارسال: #۳۴۶۳۹
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سالم بودن کافی نیست؛ برای سالم بودن کافی هست به اسناد قوه‌ی قضایی رجوع بشه. "خودی بودن" شرط هست. ضمنِ اینکه مهر جدید و من‌درآوردی با عنوان "عدم احراز صلاحیت" به پیشونی کسانی زدند که از نظر قضایی و اخلاقی سالم بودند و هیچ پیشینه‌ی حزبی هم نداشتند. عملاً گفتند ما مدرکی دل بر ناسالم بودن شما نداریم، ولی چون خودی نبودید و با ریش توو صف اول نماز جمعه دیده نشدید، نتونستید ثابت کنید سالم هستید.
خلاصه روی چیز دیگه‌ای برای ارائه مانور بدید، تا این سالم بودن و ...
نمونه ی عینی زخم خورده در موردی مشابه این، خودِ من هستم Big Grin Wink
حرف برای گفتن زیاده اما چه سودی داره...
بهتر اینه که امثال من ( که اون معیارهای "خاص" رو ندارن) خودشون اقدام لازمه رو انجام بدن.
ارسال: #۳۴۶۴۰
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , jazana
ارسال: #۳۴۶۴۱
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
سلام واسه دانشگاه ازاد میخوام ثبت نام کنم.چرا مثل غیرانتفاعی اینا هزینه نمیگیره؟یا جور دیگش که من بلد نیستم....اگه کسی میدونه بهم بگه...
ارسال: #۳۴۶۴۲
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  در مورد اون ی نفر خاص هم قضیه اش فرق می کنه شرایط ایجاب می کرد که نباشه .اگر می بود نظام ضرر می کرد (البته منظورم خبرگان بود مجلس که کلا تقلب شد رفت پی کارش کسی هم صداش درنیومد ).

شما الان از نظام حمایت کردید؟
انتخابِ سرسری و از روی لجبازیِ گروهی که خودشون هم میدونن تصمیمشون عاقلانه و به صلاح نبوده رو اسمش رو میذارید تقلب؟؟؟؟

ما که به نظر همه ی گروهها احترام میذاریم، فقط امیدواریم خودشون بعداً پشیمون نشن!

والا بعضی اوقات انقدر که از خودی میخوریم از دشمنِ روبه رومون نمیخوریم!

پی نوشت: دوست باشیم با هم. Smile
انتخابات اخیر بود سال ۹۴ یعنی پارسال هم خبرگان هم مجلس ۱۰۰ درصد تقلب شدمنبع من هم موثقه!!!
شورای نگهبان اونقدر خبره نیست تو برگزاری انتخابات یعنی راه های نفوذ زیادی داره که خیلی راحت میشه پیچوندش .
درثانی شما میدوید احتمال اینکه ی در انتخاب بین ۱۲ ۱۳ ملیون رای دقیقا همون لیست و به همون ترتیب دربیاد چقدره ؟ نزدیک به صفره و باتوجه به اینکه تهران که همه اش اصلاح طلب نیستن مطمئنا اصول گراها هم زیادن و ما باید ی احتمالی هم به اونا بدیم ولی کو نتیجه .نتیجه این شد که ۱۰۰ درصد به سود اصلاح گرا شد و این غیر ممکنه به خاطر همین هم بود که خیلی ها من جمله بعضا همین نمایندگان اصلاح طلب هم از نتایج تعجب کردند .ولی متاسفانه ناظران یا متوجه نشدند یا اگر هم شدند سکوت کردند و خیانت به همه کردند ولی مطمئن باشید گندش بعدا درمیاد و خورشید همیشه پشت ابر باقی نمی نونه .
بعدهم شما اینقدر ساده نباشید!!! این اسمش احترام نیست این خوش خیالیه یا بی خیالی که مملکت داره از همین نگاه متاسفانه اسیب میبینه و باید جلوشو بگیرن که واقعا شل برخورد میکنند و ممکنه هر چه زودتر کار ازکار بگذره .ولی انشاالله این هم ملت به خیر می گذرونن البته انشالله
پشیمونی هم برای بعضیا وقتی معنا داره که کار از کار گذشته باشه و اونوت دیگه پشیمونیشون سودی نداره واین امید واری تون مطمئننا سودی به حالشون نخواهد داشت .
خودی و نخودی وجود نداره هر کی نخودی باشه عملا عمله ی دشمنه و دیگه خودی ونخودی معنا ندارد
درمورد اینکه با هم دوست باشیم اون چیزی که دوست ها ی هر فرد رو تعیین میکنه راه و هدف + عقاید هر فرد هست ک تعیین میکنه دوستش کیه دشمنش چه کسیه ..
پ ن: می دونم این بحث ها جاش اینجا نیست (و از همه معذر ت می خواهم بابت ای حرفها تو این فروم )ولی شاید دونستن بعضی حقایق بتونه کمک کنه کی خودیه کی نخودی !!!
از همگی معذرت می خواهیم خیلی ممنون که نخونده رد می شید.Big Grin
موفق باشید
ارسال: #۳۴۶۴۳
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  بعد اگه این امتیاز های منفی یه پست از یه حدی بیشتر میشد اونوقت کاربر محروم میشد

ایول عالیه

مدیریت محترم add کنینHeartHeartHeart

کاربری و شهروندی که با هارمونی اجتماعی هم نوا نباشد باید محروم از همون حقوق اجتماعی ای گردد که داره ازشون بهره مند میشه.

feature های این cms ها خودش تهاجم فرهنگی محسوب میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۴۶۴۴
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط zarisa.)
اصلا متوجه نمیشم من اینقدر ساده هستم ، کودن هستم یا یه چیز دیگه هست...
دیگه حوصله و تحملم سر رفته از بس مراعات میکنم سر سوزنی حق و ناحق نشه. نتیجه میشه اینکه باید خودم زیر پا له شم.
خدایا دیگه نمیدونم فریادم رو به کجا ببرم...این دیگه آخرش بود. همه در حیرت هستن از این مورد آخری...
خدایا خودت رحم کن. من بلد نیستم وسط این همه گرگ زندگی کنم.
----------------------
خدای من.... چقدر آواتار کاربر skyrim بانمک و خوشگل وناز و قند عسل هست. ووووی تو رو خدا آدرس این بچه ی تو آوارتون رو بدید من برم بدزدمشSmile
بعدش هم گم و گور میشیم با هم میریم یه جای دور. دیگه هم پسش نمیدم.Big Grin
آواتار sepideP هم خیلی نانازه . به قول جناب خان آخخخخخخخهBig Grin
خدا کنه آواتار crevice هم زود سلامتیش رو به دست بیارهHeart
خدایا به همه سلامتی بده، الهی آمینHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۴۵
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
دیشب خواب دیدم پدرم دچار سکته مغزی شدند.
من تو خواب داشتم دق می‌کردم وقتی آمبولانس و پدرم رو می‌دیدم...
من که از خواب پریدم اما دائم می‌گم خدا صبر بده به اونائی که تو واقعیت این صحنه رو درک کردند...
خدا نصیب نکنه... Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۴۶
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
حافظه من ضعیفه اما مهارت هایی که یاد گرفتم به سرعت داره بر میگرده. جالبه! شاید به خاطر علاقه باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , moslem73421 , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۴۷
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
بعد، در راستای همون خواب دیشبم، امشب عکس‌نوشته پروفایل یکی از بهترین دوستامو که دیدم اصلاً دنیام ریخت بهم. نوشته بود:

فقیر منم که ندارمت... پدر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , Menrva , stateless , ele , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۴۸
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط status.)
گاهی اوقات پیش میاد که میگیم خب به من چه؟ مگه مسئول این کار منم؟ بله، ما مسئول خیلی از کارها هستم ولی اکثر اوقات با یه ترفندهای عجیب غریبی خودمونو تبرعه میکنیم.چند وقت پیش رفتم سی‌دی پایان ناممو به کتابخونه دانشگاه تحویل بدم، یه خانمی گفت که تو سی دی باید فلان فایلا باشه. گذشت و گذشت چند وقت دیگه که سی دی آماده شد، دوباره بردم سی دی رو تحویل بدم، یه خانم دیگه ای بود، گفت پایان نامتو به دانشکده‌ات تحویل دادی؟ گفتم، نه هنوز، گفت باید اول به اون تحویل بدی بعد یه نامه بگیری بیاری بدی به من.

خب اینجا دو تا سوال پیش میاد؟

چرا تو سایت دانشگاه ترتیبی برای تسویه وجود نداره؟ چیزی که من میدیدم زده بود مراحل باقی مانده: تسویه با کتابخونه، تسویه با دانشکده، تسویه با آموزش.

چرا اون خانم اولی از من نپرسید که آیا با دانشکده تسویه کردم یا نه؟

شاید اون خانم دومیه فکر میکنه وظیفشو درست انجام داده، همینطور خانم اولیه، و همینطور طراح سایت و خلاصه تمام دست اندر کاران.

ولی چند درصد احتما میدید که طراح سایت اگه به فکرش میرسید که باید یه ترتیبی بین این کارا وجود داشته باشه، اونو مطرح می کرد؟ هر کی باشه (به جز تعداد انگشت شماری) میگه ولش کن، حالا که نگفتن، منم کاریش ندارم.

اون خانم اولیه شاید بد نبود محتوایی که باید داخل سیدی میبود و پیش نیاز تحویل سی دی رو (گرفتن نامه از دانشکده رو) تو یه کاغذ کوچیک چاپ میکرد و ده بیست تا پیش خودش نگه میداشت تا به دانشجوها بده.

خانم دومیه اگه میدونست این اتفاق خیلی میوفته باید میرفت و هر کاری که میتونست انجام میداد تا مسئول مورد نظر رو پیدا میکرد و بهش میگفت که مراحل کار رو تو سایت بذارید بهتره! (بی کاره مگه؟!)

مثال اینطوری زیاده، و همه مون هر روز تو اداره جات و کوچه و خیابون شاهدش هستیم، ولی انصافا وقتی مسئولیت به عهده میگریم، واقعا مسئول باشیم. کارمون دغدغه‌مون بشه. اگه کارمونو درست انجام ندادیم شب نتونیم بخوام.

یاد این حدیث افتادم "کلّکم راع و کلّکم مسؤول عن رعیّته" (پیامبر گرامی)

«همة شما، به نحوی، دارای رعیّتهایی هستید و بر افراد و رعیّتهایی، حافظ و حاکمید، همة شما در مقابل این رعیّتها مسؤولیّت داشته و مورد سؤال واقع خواهید شد».

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دیشب خواب دیدم پدرم دچار سکته مغزی شدند.
من تو خواب داشتم دق می‌کردم وقتی آمبولانس و پدرم رو می‌دیدم...
من که از خواب پریدم اما دائم می‌گم خدا صبر بده به اونائی که تو واقعیت این صحنه رو درک کردند...
خدا نصیب نکنه... Sad

چه فایده؟ خب چی کار کردید؟ آیا رفتید دست پدرتون رو ببوسید؟ رفتید یه کادوی خوب اگه در توانتون هست براش بگیرید؟ آیا امروز قربون صدقه اش رفتید؟ یه غذای خوب براش پختید؟ آیا ازشون پرسیدید که بابا از دست من راضی هستی؟ چی کار کردید؟ همه مون همینطوری هستیم. منتظر می مونیم، میمونیم تا یه اتفاقی بیوفته. چند روز پیش از خونه همسایمون صدای یه مادری بلند شد " من میخواستم برات عروسی بگیرم، نه اینکه برات لباس ماتم بپوشم" دو سه ساعت بیشتر نگذشت که کوچه پر از بنر و گل برای تسلیت پسر ۲۳ ساله بود. البته دور از جون شما و همه. ولی به قول دوستم "متاسفم که شما هم مثل من معنی این جمله رو فعلا نمی دونید!" اینو به ماهایی گفت که هنوز داغ ندیدیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , jazana , stateless , ele , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۴۹
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  کاش اینجا هم dislike داشت ، بعد اگه این امتیاز های منفی یه پست از یه حدی بیشتر میشد اونوقت کاربر محروم میشد
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused تن تمام دیکتاتورهای عالمو توی گور لرزوندید. اگر پستی توهین باشه میشه گزارش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۶۵۰
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
آقا من چرا هرچقدر فال می زنم
فریاد رسی نمی آید ؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close