زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۸۶۱
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  مگه کسی بیکاره؟چه انتظارا واه واه [تصویر:  biggrin.gif]
خب تو که به یه درجه از خاله‌زنکی رسیده بودی کی کدوم رو لایک می‌کنه، یه ذره ادامه می‌دادی همون رو متوجه می‌شدی.

(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شک به پسر بودن یه نفر بده ها اینجا شک کردین اشکال نداره تو واقعیت شک نکنین عواقب داره [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
احترام خودت رو حفظ کن بارسا. این چند ماه اخیر هر بار اومدی به یکی یه چیز پروندی جیم شدی. سفارشی کردی رو هم به نزدیکانِ خودت بکن، هر کسی متوجه نشد منظورت رو من شدم.
تو هم احترام خودت رو حفظ کن جوگیر نشو خیلی هم ادعات نشه حضوری در خدمتتم اینجا فک نکن صورتی هستی هر غلطی بخوای مینویسی
جیم بشم؟ از کی؟ از تو؟ هنوز پس منو نشنخاختی احترام خودتو نگه دار خیلی هم ادعا داری بگو بیام خدمتت جواب حرفتو حضوری بدم

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۸۶۲
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  تو هم احترام خودت رو حفظ کن جوگیر نشو خیلی هم ادعات نشه حضوری در خدمتتم اینجا فک نکن صورتی هستی هر غلطی بخوای مینویسی
حرفِ خودت رو به خودت زدم، چرا اوف شدی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۶۳
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  تو هم احترام خودت رو حفظ کن جوگیر نشو خیلی هم ادعات نشه حضوری در خدمتتم اینجا فک نکن صورتی هستی هر غلطی بخوای مینویسی
حرفِ خودت رو به خودت زدم، چرا اوف شدی؟
تو فک کردی هر حرفی دلت خواست می تونی به هر کی دلت خواست بزنی؟ حواست به حرفات باشه پیدا کردنت کار سختی نیست

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۸۶۴
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخ جون دعوا Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۸۶۵
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط barca.)
یه قرار بذار ببینم حضوری هم جیگر بل بل زبونی داری یا همه جراتت تو صفحه کلیده؟
والا هی هیچی نمی گی فک کرده قلدر محله مانشته

ارسال: #۳۴۸۶۶
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
دعوا در مانشت ....
ارسال: #۳۴۸۶۷
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط barca.)
این چه نوع مدیریه؟ فک کرده با هر لحنی دلش خواست می تونه هر حرفی رو بزنه متاسفانه مانشت ملاک خاصی واسه انتخاب مدیر نداره کافیه داوطلب بشی

ارسال: #۳۴۸۶۸
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یه قرار بذار ببینم حضوری هم جیگر بل بل زبونی داری یا همه جراتت تو صفحه کلیده؟
والا هی هیچی نمی گی فک کرده قلدر محله مانشته
اگه حضوری این حرفا رو بزنی بلایی سرت میارم تا مدتی نتونی تایپ کنی با جرات

عمو چرا سرخ و سفید میشی، اتفاقاً حرف خودت رو به خودت زدم که فکر نکنی هر چیزی می‌تونی به بقیه بگی ولی اونا حالا از روی خجالت و شرم یا هر چی جوابت رو ندن
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  ایشالا سفارش شما رو هم بکنن بذارن اول لیست [تصویر:  biggrin.gif]
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شک به پسر بودن یه نفر بده ها اینجا شک کردین اشکال نداره تو واقعیت شک نکنین عواقب داره [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]

اگر حرفت معنی بدی نداره، پس گفتم به نزدیکانت بگو نباید رگ گردنت باد میکرد Smile
پ.ن. اتفاقاً هیچ وقت داوطلب مدیریت نبودم چون تنها چیزی که نداره سود هست. نمی‌دونم هم چه ربطی به مدیریت داره. چون مدیر هستم نباید حرفت رو به رووت بیارم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Saman , so@ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۶۹
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
چی بهت بگم؟ پشت صفحه کلید نشستی داری هر حرفی دلت خواست میزنی مدیر هم هستی مانشت چش شده که امثال تو شدن مدیر!
دوست داشتی بیا حضوری صحبت کنیم ببینم چقد ارنولدی که این همه ادعات میشه

ارسال: #۳۴۸۷۰
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  کسی شور نمیزنه نظر شمارو نخواستم شما با همون فرمون اعتماد به فضاتون چپ نکنین یموقع صلوااااات
متوجه نشدم منظورتون رو. اینجا هم واقعیه. دخترونس خب حرفاتون:|
متوجه چیش نشدین؟
شما اینقد داری شور می زنی که لحن شوخی رو هم تشخیص نمی دی با این دفاع شما ایشالا سفارش شما رو هم بکنن بذارن اول لیست Big Grin
لحن شوخیتون خیلی ازاردهندس و توهین امیز.،اینقدر جوش منُ میزنینننن که توی لیستم!!!!(خیالتون راحت خوشحال باشین من ازون لیست حذف میشم چون اسپم به حساب میام)اما اینقدر این لیست ها براتون مهمه که همچین حرفی به من زدین!!!! و اینقدر ادب وشخصیت ندارید که رعایت کنید حرف زدنتون با یه خانوم رو.این رو بدونید که من باوجود دختربودنم هیچوقت در برابر مردانِ امثال شما ساکت نمیشینم و از خودم دفاع میکنم تا اخرش.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Saman , so@ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۷۱
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
اقا ما رفتیم از مانشت اینجا به درد همون دکتر تنهایی میخوره که خودشم بیخالش شده و فقط بنر براش تنظیم میکنه
اگه کسی از دست من ناراحت شده حلال کنین
خدانگهدار

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۳۴۸۷۲
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
بحث نکنید. بحثی دارید بطور خصوصی با هم صحبت کنید. هم بارسا و هم بهنام. چندان خوشایند نیست که بحث بین دو نفر در معرض دید عموم باشه.

لطفا سایر کاربران هم به این مسئله دامن نزنن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , sss , afrooz-OMD , Saman
ارسال: #۳۴۸۷۳
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ظاهرا مانشت سبب خیر شده این بار.
خیر مانشت سبب خیر نشده. اگه اون دوستانی که این همه آمار لایک رو داشتن همون قدر پیگیر پیامای توی صفحه ی ما هم بودن متوجه میشدن که پیش از مانشت بوده.
ان شاءالله که خوشبخت بشید اینو از ته دل میگم و براتون خیلی خوشحالم، زندگیتون پایدار.
افروز این کار تا تکمیل نشه نمیشه نظر داد این مشخصه یه تیکه از کاره ولی بازم پیور جان دستت درد نکنه منو بایه هنر جدید آشنا کردی. سعی کن با وسایل دور ریختنی کار هنری انجام بدی من خودم معتقدم که تولید زباله امون زیاده برا همین از قوطیایی رب یک کیلویی دارم برای درست کردن گلدونایی رنگی رنگی استفاده میکنم و از این رولا برای تابلو تازه کلی چیز دیگه توی نت دیدم که خیلی جالبن .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌ , Pure Liveliness , RASPINA
ارسال: #۳۴۸۷۴
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  رو نمایی از نسخه ای متمدن :
"بیشعوری"
کتابی از خاویر کرمنت
دانلودش کردم. اولشو خوندم، کتاب جذابی بنظر میرسه!
مخصوصا اولش که نوشته:
"اگر از مطالب این کتاب رنجیده خاطر شدید، میتوانید سه کار انجام دهید:
۱///
۲///
۳. نامه ی اعتراض آمیزی علیه این کتاب برای مسئولان ذیربط بنویسید. به این ترتیب آنها میفهمند که بیشعور هم هستید." Big Grin Big Grin

ولی حیف که یکم طولانیه. کاش این عادت مطالعه ی منابع غیر درسی هم در من سرایت میکرد! Big Grin Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۴۸۷۵
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط status.)
متاسفانه بنده یک اخلاق بدی دارم که خیلی وقت ها تند میرم و بعدش شاید به روز و ساعت نکشه که از حرف و حرکت خودم پشیمان میشم و خیلی زود در صدد عذرخواهی بر میام. البته خوشبختانه تا الان طرف حسابام آدمای لارجی بودن و آستانه تحمل بالایی داشتن. حرفایی که دو سه روز پیش اینجا نوشتم و آقا سامان و خیلی های دیگه رو شاید ناراحت کردم عمدی نبود. آدم گاهی اوقات دلش از جای دیگه پره و سعی میکنه خودشو اینجا یا کلا عصبانیتش رو سر یکی دیگه خالی کنه.

این هم یکی از همون ویژگیهایی هست که آقا سامان هم بهش اشاره کردن و اون اینه که من خیلی نمیتونم سر حرفی که میزنم وایستم. خب حرفم اشتباه بوده ولی عذرخواهی نکردن به نظرم خودش اشتباه‌تره. کم پیش میاد که عقایدمو صریح بیان کنم. ولی یکی دو باری که بیان کردم واقعا پشیمان شدم.

سرتون رو درد نیارم اومدم که از آقا سامان و آقا بهنام که البته خورده حسابمون از قبل بود و از یکی دو نفر دیگه که صلاح نمیدونم اسمشون رو بگم عذرخواهی کنم و بگم که حلالم کنید. واقعا شرایطم جوری بود که برخی حرفایی که نباید میزدم رو زدم. میدونم که با یه عذرخواهی ساده نمیشه همه چیز رو فراموش کرد، شما هم مختارید ببخشید و مختارید نبخشید. ولی این عذرخواهی تمرین دوباره ای برای من میشه که سعی کنم تو زندگی کاری نکنم که بعدش پشیمان بشم.

اینجا تنها چیزی که نداره به قول بهنام، سوده. ولی گاها همدیگر رو اذیت میکنم و گاها به هم تهمت ناروا میزنیم. من که واقعا پشیمانم و امیدوارم دیگه یه همچین حرکت ها و رفتارهای به نظرم بچه‌گانه ازم سر نزنه.

خیلی تلاش میکنم بزرگ بشم. بیشتر از چیزی که فکر میکنید ولی موفق نمیشم. همیشه با یه اتفاق کوچیک از کوره در میرم. شیش ماه عصبانی نمیشم و آخرش سرِ هیچ و پوچ صدامو میبرم بالا. شاید تنها نقطه ی امیدی که برام باقیه، همین عذرخواهی های بعد از اشتباه. و امیدوارم که هر کسی که از بنده ی حقیر تو این چند وقت دلخوری داره ببخشه.

خسته نباشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close