زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۹۲۱
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ
دارم فکر میکنم اگه فکرمیکنم به اون فکرم اگه حقیقی بشه چه شودااآ اونوقت من میمیرم از ذوووووق یا عکس العملم‌ چی میتونه باشه یا یه معجزس ینی...اصن کاش فردا که از خواب پا میشم حقیقی بشه...

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , crevice , sara9009
ارسال: #۳۴۹۲۲
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دارم فکر میکنم اگه فکرمیکنم به اون فکرم اگه حقیقی بشه چه شودااآ اونوقت من میمیرم از ذوووووق یا عکس العملم‌ چی میتونه باشه یا یه معجزس ینی...اصن کاش فردا که از خواب پا میشم حقیقی بشه...

Big Grin
یاد "امیلی" افتادم. امیلی دختر دره های سبز Tongue

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sara9009
ارسال: #۳۴۹۲۳
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دارم فکر میکنم اگه فکرمیکنم به اون فکرم اگه حقیقی بشه چه شودااآ اونوقت من میمیرم از ذوووووق یا عکس العملم‌ چی میتونه باشه یا یه معجزس ینی...اصن کاش فردا که از خواب پا میشم حقیقی بشه...

Big Grin
جدی چ باحال ...Blushچراااا؟ کارتونه؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۹۲۴
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
یاد عدد ۲۸ افتادم همین الان ...

معنی داره این عدد برای منCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۹۲۵
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دارم فکر میکنم اگه فکرمیکنم به اون فکرم اگه حقیقی بشه چه شودااآ اونوقت من میمیرم از ذوووووق یا عکس العملم‌ چی میتونه باشه یا یه معجزس ینی...اصن کاش فردا که از خواب پا میشم حقیقی بشه...

Big Grin
جدی چ باحال ...Blushچراااا؟ کارتونه؟
وووااای یادت نمیاااااد مگه؟؟... سریال بود... مث آن شرلی و ایناااا... امیلی شاعر بود با دوتا خاله ش و دایی ش زندگی می کرد تو یه عمااارت....
رمانش دو جلدیه...از لوسی مود مونتگمری... خیلی دوستش دااارمHeartHeart

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sara9009 , elhamgh
ارسال: #۳۴۹۲۶
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط Menrva.)
اینقدر دوست دااآااارم کتاب بنویسمممم اما قطعات ادبیم‌کلمات ادبیم صعیفه نمیدونم از کجاش باید شروع کنم مینویسم اما شروعش خوب نیست نمیدونم چجوری شروع کنم اما پایانش رو گاهی میتونم بعد وسطاش یدفه حس نوشتن میره اما همچنان توی مغزم هستا انگار مغزم توش دارم با مداد مینویسم اما رو کاغذ اون وسطا سفید میشه...Confused دوستم بهم گفت مینروا نوشتهات بهم‌بده بدم به ناشر اما خودم حس میگنم نوشتهامُ ناشر بخونهذمیخنده باخودش و میگه این چرندیات چیه نوشته خلاصه کلی ابروم‌میرهConfused نویسنده شدن هم ارزوستBlush
اینو چند وقت پیشا نوشتم در وصف یکی از دوستام ... کلی باهام دردل میکرد خیلی ناراحت بود از ناراحتیش اینقدر ناراحت شدم تاحدی که منو‌جو گرفتو دست به قلم شدمBig Grin :-))) وقتی به خودش نشون دادم خیلی خوشش اومد بااینکه فکرشم نمیکردم...
----- درخشندگی قطراتی که از چشمان سیاهت چون مروارید بر صورت اندوهگین و آرامت میچکد همانند قطرات باران بهاریست که بر روی ماسه ها می نشیند.. ماسه های ساحل را درخشان می کند و دل سرد ماسه ها را گرم میکند...بر دل صدف ها جای می گیرد و تبدیل به مروارید گرانبهایی میشود...
وقتی که اشکهایت در دیدگان درخشان تو می درخشد، بی اختیار به یاد شبنم هایی می افتم که بر روی گلبرگهای نرم و لطیف زیر اشعه کمرنگ صبحگاهی تلألؤ خاصی دارد...
فقط نمیدانم این اشکهای چون مرواریدت که از دل پرحرارت و مهربانت از دیدگان زیبایت میچکد اشکهای عشق است یا ندامت ...

(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  وووااای یادت نمیاااااد مگه؟؟... سریال بود... مث آن شرلی و ایناااا... امیلی شاعر بود با دوتا خاله ش و دایی ش زندگی می کرد تو یه عمااارت....
اهآااااآا یه چیزایی داره یادم میاد همون که چندتا خواهر بودننن؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , codin , sara9009 , Skyrim , RangiRangi
ارسال: #۳۴۹۲۷
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ***
----- درخشندگی قطراتی که از چشمان سیاهت چون مروارید بر صورت اندوهگین و آرامت میچکد همانند قطرات باران بهاریست که بر روی ماسه ها می نشیند.. ماسه های ساحل را درخشان می کند و دل سرد ماسه ها را گرم میکند...
بر دل صدف ها جای می گیرد و تبدیل به مروارید گرانبهایی میشود...
وقتی که اشکهایت در دیدگان درخشان تو می درخشد، بی اختیار به یاد شبنم هایی می افتم که بر روی گلبرگهای نرم و لطیف زیر اشعه کمرنگ صبحگاهی تلألؤ خاصی دارد...
فقط نمیدانم این اشکهای چون مرواریدت که از دل پرحرارت و مهربانت از دیدگان زیبایت میچکد اشکهای عشق است یا ندامت ...
دیدی گفتمممم.... نوشتنتم شبیه نوشته های امیییلیییه AngelHeart

(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  وووااای یادت نمیاااااد مگه؟؟... سریال بود... مث آن شرلی و ایناااا... امیلی شاعر بود با دوتا خاله ش و دایی ش زندگی می کرد تو یه عمااارت....
اهآااااآا یه چیزایی داره یادم میاد همون که چندتا خواهر بودننن؟
نه Confused

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sara9009
ارسال: #۳۴۹۲۸
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط Menrva.)
اونجاس بالا زیر ستارهBlush
اگهههه ببینم کارتونش یادممم میاد اما یه خاله دایی عمارت اینایی یادمه یه چیزاییTongueBlush

امااااا ذوووووق کردمممممم منو یاد امیلی که شاعره انداخت ناجور ذوق کردما Blush حس خوب دادی بهمBlush.

[[ چند شبیِ خوابم بهم خورده دیر خوابم میبره واقعا چراConfusedSadشایدم بخاطر سیب زمینیِ یا مقاومت بدنم رفته بالا نسبت به بی خوابیConfused علامت سوالم

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sara9009
ارسال: #۳۴۹۲۹
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دیدی گفتمممم.... نوشتنتم شبیه نوشته های امیییلیییه AngelHeart
اینو تازه دیدمم وااااااای سپیدهههههههه واقعااااااااا چ جالبببببب واآای چ خووووب مردمممممممممم از ذوووووووووووقققققق وای چقدرخپووووب کلی خوشحال شدمBlush

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sara9009
ارسال: #۳۴۹۳۰
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ
دوستان ی سوال، به دل تنگ و تاپیک ربطی نداره، اما چون ورود و خروج تاپیک زیاده میپرسم Smile
کسی از دوستان از درس "اینترنت اشیاء"ی که تو دانشگاه علم و صنعت ، دکتر جلالی ارائه میدن، خبر داره؟
در مورد سرفصل، منابع و ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۳۴۹۳۱
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان ورودی جدید مانشتم?‍♀️خسته نباشید

Sent from my iPhone using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۴۹۳۲
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless
ارسال: #۳۴۹۳۳
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ ب.ظ
نمیدونم درس طراحی الگوریتم چه جوری بخونم با دیدن تست های این درس کلان از رشته کامپیوتر ناامید میشم Sadخوش به حال اونایی که توه این درس قوی اند.......
نمیدونم برم مدیریت کنکور بدم ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۴۹۳۴
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ
در نبود من یکی توو Leaderboard هفتگی و ماهانه شاخ شده Dodgy
میگیرمششششششش. Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۴۹۳۵
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  نمیدونم از کجاش باید شروع کنم مینویسم اما شروعش خوب نیست نمیدونم چجوری شروع کنم اما پایانش رو گاهی میتونم بعد وسطاش یدفه حس نوشتن میره اما همچنان توی مغزم هستا انگار مغزم توش دارم با مداد مینویسم اما رو کاغذ اون وسطا سفید میشه...[تصویر:  confused.gif]

پنج شرط داره خوب نوشتن:
۱- احساس
۲- خوندن کتاب های خوب ادبی.
۳-آشنایی با دستور زبان فارسی
۴- آشنایی با آرایه های ادبی
۵- تکرار نوشتن

همین نوشته ات خیلی با احساس و قشنگه فقط یکم ویرایش لازم داره اونم خیلی خیلی جزئی. میخواستم بگم کجاهاش باید ویرایش بشه ولی بعد منصرف شدم.
بهت تبریک میگم هم قلم خوبی هم احساس خوبی. استعداد و توانایی نویسنده شدن رو داری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close