زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۰۵۶
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  موفق باشید ان شاءالله. Smile

اگر شما میذاشتید تا الان شده بودم والا Big Grin، با حضور شما موفقیت اگه محال نباشه، خیلی سخته.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۵۰۵۷
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط stateless.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  حالا خوبه امام (ره) وصیت نامه اش رو به دست ایشون داد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ملاک، حالِ کنونیِ اشخاصه. برای مثال، فکر کنم همه به شرحِ تحولاتِ اولین رئیس جمهور بعد از انقلاب هم به خوبی آگاه باشند.

(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  و خوبه که رهبری پشت آقای هاشمی وایستادن و گرنه الان خیلی حرف های دیگه ای زده میشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بنده که در اولین ارسالم به فصل الخطاب بودنِ بیانات ایشون اذعان کردم. فقط چون اینجا تاپیک دلِ تنگه ما هم حرفِ دلمون رو زدیم. حرفهای آدمهای معمولی که جنجال ایجاد نمیکنه که بخوایم نگران بشیم.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۵۰۵۸
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ملاک، حالِ کنونیِ اشخاصه.

باشه، اصلا شما حال کنونیِ اشخاص رو بهتر میدونید.
ارسال: #۳۵۰۵۹
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من و خیلی های دیگه هم امروز به پاس مجاهدت هائی که مرحوم هاشمی برای به ثمر نشستن انقلاب داشتند و به احترام خواست رهبری رفتیم برای تشییع ایشون. در برابر شعارهای ضد نظام برخی طرفدارانشون هم سکوت کردیم تا گزک دست دشمن ندیم و پرونده اون مرحوم با عزت و احترام تو این دنیا بسته بشه تا برسه به دادگاه عدل الهی...
حتی خود آقای خامنه ای هم زمانی که برای اقامه نماز حاضر شدند به مردمی که براشون شعار حمایت و همراهی می دادند گفتند که: همه باید نماز بخونند... و از مردم هم اطاعت امر...

احسنت. والا ما که همش حرف میزنیم. به شما میگن جوان انقلابی.

(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ملاک، حالِ کنونیِ اشخاصه.

باشه، اصلا شما حال کنونیِ اشخاص رو بهتر میدونید.

خیر. بنده نمیدونم. وضعیت مملکت در سال ۸۸ و سکوت ایشون رو جهانیان شاهد بودن. واضحه که اگه ایشون فقط یکبار یک موضع گیری روشن درمورد حوادثِ اون سال داشتن شاید خیلی بحران ها پیش نمیومد، خیلی از پایبندان به نظام دلسرد نمیشدن، خیلی ها خون دل نمیخوردن و...

ارسال: #۳۵۰۶۰
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  موفق باشید ان شاءالله. Smile

اگر شما میذاشتید تا الان شده بودم والا Big Grin، با حضور شما موفقیت اگه محال نباشه، خیلی سخته.

الآن بنده (که یک شهروند عادی هستم مثل شما) مانع موفقیت شما شدم که اینطور با قاطعیت میگید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۰۶۱
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ
خوبه خدا مثل شما فکر نمی کنه...فکر کن بگه چون رهبر براش این رو نخوند پس آدم خطاکاری است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۵۰۶۲
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  با حضور شما موفقیت اگه محال نباشه، خیلی سخته.

میگن هیچ شوخی ای بی منظور نیست! همین تفکراتمون راجع به هموطن هامون هم یکی دیگه از ریشه های مشکلاته.

پیروی برداشتم از یکی از ارسالهای امروزتون، به زمینه ی شکل گیریِ شعارِ "مرگ بر امریکا" در سال۵۷ و نظر رهبری پیرامون این شعار رجوع کنید بد نیست. البته چون گوش به ندای امام خمینی(ره) و رهبری هستید عرض میکنم وگرنه هرکس اعتقادات خودش رو داره.

گفتم شاید چون صفحه قبل بود دیده نشه، یه ارسال جدا نوشتم.

خدا کنه ما با گذشت زمان، اگه تغییر مثبت نمیکنیم حداقل تغییر نکنیم.

ارسال: #۳۵۰۶۳
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ
خطا رو مردم فقط از روی جملات رهبر تشخیص نمیدن... از روی اعمال افراد و نتیجه های ماندگارش هم تشخیص میدن... از روی اینکه اون مرحوم با رفتارهاش کاری کرد که یک عده ضد نظام تا فرصت گیر میارن سربلند کنن و بخوان امنیت کشور رو بهم بزنن... حتی تو مراسم تشییع... اونم مسئله ای که با ادعای واهی تقلب شروع شد... اونم در حمایت افرادی که تو اون آشوب ها نه به هموطناشون رحم کردند نه به مقدسات... حتی کلینتون هم با مردم کشورش همچین کاری نکرد...
بیچاره بره ای که عاشق گرگ دغل کار شده باشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۰۶۴
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)status نوشته شده توسط:  حالا خوبه امام (ره) وصیت نامه اش رو به دست ایشون داد.

واقعا ان ویدئو چی را ثابت کرد برای شما ؟ یعنی چی رو اثبات میکنه ؟امام نامه رو دادند دست اقای هاشمی که ببرن مشهد خوب این یعنی چی ؟حالا لطفا مستدل تر بحث کنیم که خواننده از استدلا لتون شاخ در نیاره ممنون
ارسال: #۳۵۰۶۵
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  خوبه خدا مثل شما فکر نمی کنه...فکر کن بگه چون رهبر براش این رو نخوند پس آدم خطاکاری است.

نه خیر. بنده اصلا همچین منظوری نداشتم.
دادگاه عدل الهی نیازی به هیچ بنده ای نداره.
این حرف ها رو صرفا به این خاطر گفتم که دوستمون صحبت های چندسال پیش رهبری رو در مورد آقای هاشمی ملاک قرار دادند، بنده هم توضیح دادم که اگر رهبری رو قبول دارند باید تمام صحبت ها و رفتارهاشون رو در طول زمان قبول داشته باشند.
ضمنا، آدم عاقل نباید منتظر بشینه که یک حرفی رو صریح بهش بگن، باید اونقدر تیزبین باشه که از رفتارها و صحبت های دیگۀ اون فرد منظورش رو بفهمه.
همین تفاوت جملات و دعاهائی که آقای خامنه ای توی نمازهائی که برای مبارزین انقلابی مثل مرحوم مهدوی و مرحوم هاشمی می خونن، بسیار بسیار صریح و شفاف نظرشون رو در مورد اون افراد بیان می کنه. برای یکی شون تو نماز فقط علو درجات و رحمت بیشتر خدا رو طلب می کنن و سه بار با خلوص نیت میگن جز خوبی ازشون نمیدونن، برای یکی شون هم نمیتونن بگن که جز خوبی ازشون سراغ ندارن... در عوض تا میتونن براش استغفار و طلب بخشش می کنن... حتی اون جملاتی که گفتند که خدا اون مرحوم رو با مجاهدین محشور کنه (و سایر جملات) بیانگر عقیده شون در مورد زندگی و اعمال این دنیای اون مرحوم بود که بواسطه اون اعمال خداوند در اون دنیا بهشون نظر کنه.
اینا صرفا برداشت شخص بنده نیست... برداشت هر فردیه که با دقت موارد متفاوت رو دیده باشه و (و با در نظر گرفتن زندگینامه اون مرحومین) با هم مقایسه کرده باشه...
ارسال: #۳۵۰۶۶
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
اینکه هاشمی و رهبر باهم اختلاف داشتن هیچ شکی نیست، مخصوصا در سال های اخیر که هاشمی عقیده اش در مورد آزادی بیان و ... کمی عوض شده بود، حالا صدا و سیمایی که رئیسش رو رهبر تعیین می کنه تصمیم گرفته یک دفعه خاطر خواه هاشمی بشه سیاست خودشونه نه واقعیت.

مجری مذهبی زن دوم میگیره قاری قرآن به کودک تجاوز می کنه، بعد یک دفعه همه مدافع حفاظت از حریم ها و نریختن آبرو ها و حرف نزدن قبل از اطمینان حاصل کردن میشن، ولی کافیه یکی از جبهه مخالف شان کار غلطی بکنه... !!

مشکل عدم شفافیت داخل نظامه نه ثروت هاشمی/خامنه ای/مکارم و .... هر وقت نهاد مولتی میلیاردری مثل 'ستاد اجرایی فرمان امام' زیر نظر نهاد های نظارتی فعالیت کرد و حساب و کتابش معلوم شد به بقیه هم برسید.

نگرانی من از هاشمی نیست بلکه آینده روحانی/خاتمی/حسن خمینی که با مرگش، اقلیت تندرو که متاسفانه صاحب قدرت هم هستن، پدرشون رو در خواهند آورد.

روحانی به جز رای و حمایت مردم عادی تکیه گاه دیگری ندارد، شاید در آینده با مرگ رهبری، چینش نیروی های سیاسی بالانس بگیره وگرنه فعلا امیدی به بهبود وضعیت نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۵۰۶۷
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط Skyrim.)
امروز که تعطیل بود قاطی وسایلم داشتم میگشتم که نانچیکومو پیدا کردم. Cool
یادش بخیر ایام جوانی Sleepy ، البته هنوزم بیشترین خطر رو برای خودم داره Tongue ولی به هر حال حواستون رو جمع کنید Wink

اون حس اعتمادی رو که قبلا داشتم، نسبت به این تاپیک ندارم. نمیتوم و منصرف میشم از اینکه اون چیزی که واقعا دل تنگم میخاد رو بگم.
چند وقته یه سری مسائل بدجور رو سینه م سنگینی میکنه. حرفایی که بعضی وقتا میام بگم ولی در نهایت تبدیل میشه به ....... حرفایی که هرجایی و به هرکسی نمیشه زد و ....

یه جور شده انگار همه شمشیرو از رو بستن ... خوب شد نانچیکو رو پیدا کردم ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP , sss , blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє , afrooz-OMD
ارسال: #۳۵۰۶۸
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  روحانی به جز رای و حمایت مردم عادی تکیه گاه دیگری ندارد، شاید در آینده با مرگ رهبری، چینش نیروی های سیاسی بالانس بگیره وگرنه فعلا امیدی به بهبود وضعیت نیست.

آره. از میزان رأی هائی که آورد کاملا مشخصه.
بماند که الآن همون مقدار رو هم نتونسته حفظ کنه.
هر چند خیلی از این بدخواه ها، حکم فرزندان ناخلفی رو دارن که تا وقتی که زیر سایه پدر هستند، طغیان گر و سرکش هستند و خودشونم نمیدونن که چه نعمتی دارن اما همین که بی پناه شدند تازه از خواب می پرن و می فهمن چه تکیه گاهی رو از دست دادن.
ارسال: #۳۵۰۶۹
۲۲ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
دوستان کسی برنامه نویس اندروید حرفه ای میشناسه ؟؟
چند تا سوال دارم .
لطفا اگر کسی هست به من اطلاع بده از طریق پیام خصوصی

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
ارسال: #۳۵۰۷۰
۲۲ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
واسه دنیایه به این بی ارزشی که ته تهش اینه تازه اگه خیلی ادم خفنی باشی چه برسه به ما ادمای عادی چرا این همه دروغ و سوء استفاده و نامردی و.. واقعن چه کسی از فردای خودش خبر داره؟ چیو رو داریم با چی معامله می کنیم؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Milestone , SepidehP , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close