زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۲۰۶
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
وای !
من صبح اخبار رو گوش دادم گفت کنترل شده گفتم خدا رو شکر.
الان پست ها رو دیدم رفتم از مامانم پرسیدم گفت ساختمون نشست کرده!
شوکه شدم.
الان چه حالی دارن خونواده امدادگرها!
خدا کمکشون کنه.. به خیر بگذرونه. نمیدونم تو همچین اتش سوزی هایی میشه از ارتش کمک گرفت یا نه و منطقیه این حرف یا نه اما کاش کمک بگیرن از اون ها هم. ارتشی ها آمادگی بدنی بالایی دارن و الان هر ثانیه برای نجات جون امدادگرهایی که زیر آوارند، با ارزشه.
به هم ریختم Sad

+الان تو تابناک خوندم نیروی زمینی ارتش هم برای کمک حاضر شده تو محل. خدا کمکشون کنه.. و آتش نشان ها هم زنده و سلامت باشن ..
Sad Sad Sad
چه قدر بد که یه شهروند کاملا عادی هستم و کاری از دستم برنمیاد Sad
چقدر بد بود این سال ۹۵///دقیقا از فروردینش تا همین دی... تصادف اتوبوس سربازها، تصادف قطار، بمب گذاری تو حله عراق، سقوط بالگرد اورژانس و ...کاش این دو ماه هم زودتر بگذره تموم بشه امسال.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , jazana , Innocence , sss , elhamgh , stateless , Iranian Wizard , RASPINA , نارین
ارسال: #۳۵۲۰۷
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اینقدر بدم از آدمایی که سرعت ماشین رو کم می کنند که نگاه کنن به تصادف.

تو مواقع اضطراری باید مردم بیشعور رو به زور از محل دور کرد که بلکه یک نفر اضافه نجات پیدا کنه.

(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  نمیدونم تو همچین اتش سوزی هایی میشه از ارتش کمک گرفت یا نه و منطقیه این حرف یا نه اما کاش کمک بگیرن از اون ها هم. ارتشی ها آمادگی بدنی بالایی دارن و الان هر ثانیه برای نجات جون امدادگرهایی که زیر آوارند، با ارزشه.

ارتشی ها خدارو شکر حضور دارن و در کنار پلیس و دیگر نیروهای امدادی کمک می کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989 , sss , kilookiloo , Innocence , RASPINA , نارین , ele
ارسال: #۳۵۲۰۸
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
نمی تونم جلوی اشکامو بگیرم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , SepidehP , Innocence , stateless , RASPINA , نارین
ارسال: #۳۵۲۰۹
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
بانک سپه هم آتیش گرفت؟؟ یا شایعه س؟؟
ارسال: #۳۵۲۱۰
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط jazana.)
بعد از این همه سال هنوز سایت های خبری live feed ندارن و خبر رو edit می کنن واسه آپدیت.

پیاده سازیش خیلی راحته و این مواقع به درد میخوره.

(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  بانک سپه هم آتیش گرفت؟؟ یا شایعه س؟؟

آره ولی معمولیه، مثل این نیست...

(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  چه قدر بد که یه شهروند کاملا عادی هستم و کاری از دستم برنمیاد Sad
تهرانیا می تونن خون بدن

پ.ن: انتقال خون میگه نیاز نداریم اگه دوس دارین خون بدین، پس همون فشار به مسئولین و صحبت در موردش
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , نارین
ارسال: #۳۵۲۱۱
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط gogooli.)
...................
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , RASPINA , نارین
ارسال: #۳۵۲۱۲
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Innocence , RangiRangi , SepidehP , RASPINA , نارین , pioneer01
ارسال: #۳۵۲۱۳
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
وای چی شده امروز و من خبر نداشتم
الان توی اخبار دیدم
چقد وحشتناک
چطوری ساختمون نشست کرده؟ دلیلش چی بوده؟ چند نفر آسیب دیدن؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , نارین
ارسال: #۳۵۲۱۴
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط jazana.)
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  وای چی شده امروز و من خبر نداشتم
الان توی اخبار دیدم
چقد وحشتناک

تو برنامه زنده موقع خبر ساختمان اومد پایین، تو نت فیلمش هست.(مثل نسخه کوچیک ۱۱ سپتامبر) خیلی بده

میگن ۲۴ ساعت اولیه هر حادثه شایعات زیادی هست پس زیاد معلوم نیست چرا، ولی میگن ساختمان فلزی بسیار قدیمی بدون استاندارد پر از پارچه و گازوئیل، شاید با جرقه و نشتی گاز یا آتش کوچک اینطوری شده.... به قول اجنبی ها recipe for disaster

تلفات هم معلوم نیست ولی کشته حتما هست.(بیشترش احتمالا خود آتش نشانان باشن)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , نارین
ارسال: #۳۵۲۱۵
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  وای چی شده امروز و من خبر نداشتم
الان توی اخبار دیدم
چقد وحشتناک

تو برنامه زنده موقع خبر ساختمان اومد پایین، تو نت فیلمش هست.(مثل نسخه کوچیک ۱۱ سپتامبر) خیلی بده

میگن ۲۴ ساعت اولیه هر حادثه شایعات زیادی هست پس زیاد معلوم نیست چرا، ولی میگن ساختمان فلزی بسیار قدیمی بدون استاندارد پر از پارچه و گازوئیل، شاید با جرقه و نشتی گاز یا آتش کوچک اینطوری شده.... به قول اجنبی ها recipe for disaster

تلفات هم معلوم نیست ولی کشته حتما هست.(بیشترش احتمالا خود آتش نشانان باشن)

باور نکردنیه من یه فیلم کره ای دیدم دقیقا یه ساختمون اینجوری شد اما اصلا فکرشو نمیکردم این اتفاق برای ما هم بیفته
ممنون.. من اولش فکر کردم کار داعشی هاست آخه یه صحنه دیدم توی عکس شبیه انفجار بود خدا به خانواده هاشون صبر بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , نارین
ارسال: #۳۵۲۱۶
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ
عکسای این صفحه ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی مرد هستن ... خیلی ...
موقعی که همه از محل حادثه فرار می کنن اونا جونشون رو می گیرن کف دستشون و می دوند سمت حادثه ...

آره وظیفه و شغلشونه... اما خود تو که اینقدر راحت این حرف رو می زنی، اونقدر بزرگی و شجاعت و ایثار داری که شغلی رو انتخاب کنی که از همون اول بدونی باید به خاطر نجات جون بقیه یک جان بر کف واقعی باشی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۳۵۲۱۷
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  باور نکردنیه من یه فیلم کره ای دیدم دقیقا یه ساختمون اینجوری شد اما اصلا فکرشو نمیکردم این اتفاق برای ما هم بیفته
ممنون.. من اولش فکر کردم کار داعشی هاست آخه یه صحنه دیدم توی عکس شبیه انفجار بود خدا به خانواده هاشون صبر بده

آره، ببینیم عزای عمومی اعلام میشه یا نه

میگن انبار گازوئیل در طبقات بالای ساختمان منفجر شده، شاید اون بوده

آره، اگه مثل ترکیه، داعش تو شهرهای شیعه نشین ایران حمله انجام بده فاتحه آرامش خوندس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۵۲۱۸
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تهرانیا می تونن خون بدن

پ.ن: انتقال خون میگه نیاز نداریم اگه دوس دارین خون بدین، پس همون فشار به مسئولین و صحبت در موردش
آخه من تهرانی نیستم. Sad
تنها کاری که از دستم برمیاد دعاست فقط Sad
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  بعضیا میگن: خب وظیفه شونه. شغلشونه.

آره وظیفه و شغلشونه... اما خود تو که اینقدر راحت این حرف رو می زنی، اونقدر بزرگی و شجاعت و ایثار داری که شغلی رو انتخاب کنی که از همون اول بدونی باید به خاطر نجات جون بقیه یک جان بر کف واقعی باشی؟
من عاشق نیروهای ویژه ارتش هستم. یه روز یکی ازم پرسید یعنی حاضری همسر یه همچین آدمی هم بشی؟ گفتم آره از خدامه اتفاقا. کیه که نخواد هر صبح یه قهرمان رو بدرقه کنه بره سر کارش؟ گفت وا؟ وظیفشونه! پول میگیرن واسه همین.
اون روز فهمیدم کسایی که جونشون رو به خطر میندازن انقدر مرد هستند که مردونگیشون رو هر کسی نتونه درک کنه.

(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  باور نکردنیه من یه فیلم کره ای دیدم دقیقا یه ساختمون اینجوری شد اما اصلا فکرشو نمیکردم این اتفاق برای ما هم بیفته
منم یاد پینوکیو افتادم. اونجا هم آتشنشان ها تو ساختمون موندن و متاسفانه کشته شدن. ایشالا که آتشنشان های ما زنده باشند و این اتفاق براشون نیفته . Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , elhamgh , Innocence , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۵۲۱۹
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  آخه من تهرانی نیستم. Sad
تنها کاری که از دستم برمیاد دعاست فقط Sad

آره اینام خوبه.

تو جشنواره موسیقی فجر یک دقیقه سکوت داشتن، یعنی چی آخه یک دقیقه سکوت، فاتحه بخون واسه کشته شدگان یا دعا کن.

سکوت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989 , Innocence
ارسال: #۳۵۲۲۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ
خدا کنه اونایی که محبوس شدن زودتر نجات پیدا کنن تا دیر نشده.. دعا کنیم براشون..
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , elhamgh , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close