زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۴۸۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ ب.ظ
من "برادران کارامازوف" رو شروع به خوندنش کردم اما حقیقتش خیلی نتونستم ادامه بدم. از حوصلهٔ من خارج بود.
اما خب تعریفشو از دیگران زیاد شنیدم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۴۸۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
سلام

من باب اهمیت لغات GRE کانالی رو در تلگرام ایجاد کردم و هر روز یک لغت رو یاد میگیریم
GRE برای افرادی که قصد اپلای یا شرکت در ارشد و دکتری دارند بسیار مهم است.
در صورت تمایل به یادگیری این آدرس کانال هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستش خودم چند وقته دارم GRE میخونم واسه اپلای Rolleyes
گفتم زکات علمم رو بدم Smile
هر روز یه لغت Heart
لطفا به دوستانتون هم معرفی کنید سپاس فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , d_felfelak , shahlaj
ارسال: #۳۶۴۸۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط jazana.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  دلم براشون میسوزه چون خیلیاشون قبول نمیشن

آره خیلی بده، یک و نیم درصدشون قبول میشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۴۸۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
جواب سوالات درسی که مطرح میشه , چطوری "پاسخ درست" میگیره ؟ Dodgy چندتا سوال جواب دادم ولی پاسخ درست نخورده Huh

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۴۸۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
سلام

عید غدیرتونم مبارک !
سید نداریم اینجا عیدی بده ؟

[تصویر:  434261_uil_c8pkipew0aewd0k.jpg_large.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , jazana
ارسال: #۳۶۴۸۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  **با نداشتن پول شما هنوز می توانید شرافت و احساسات باطنی خویش را حفظ کنید،و حال آنکه در بیچارگی هرگز
هیچکس نمیتواند چنین کند**

چه جمله ی قشنگی.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۴۸۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ
به این فکر می کنم که امسال انتخابات به چه کسی رای باید بدهم چه طور میشه تشخیص داد که چه کسی بیشتر به دنبال خدمت به افراد نیازمند هست و توانایی و تخصص بیشتری در مدیریت کشور داره واقعا شناسایی شخص که توانمندتر و مفید تر هست خیلی سخته....

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۳۶۴۸۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  به این فکر می کنم که امسال انتخابات به چه کسی رای باید بدهم چه طور میشه تشخیص داد که چه کسی بیشتر به دنبال خدمت به افراد نیازمند هست و توانایی و تخصص بیشتری در مدیریت کشور داره واقعا شناسایی شخص که توانمندتر و مفید تر هست خیلی سخته....

باید به اندیشه رای داد نه به شخص
و تشخیص اینکه کدوم بهترن فوق العاده پیچیده است و برای عامه ی مردم تقریباً غیر ممکن !

البته حجم مشکلات مملکت ما چیزی نیست که توقع داشته باشی یه رئیس جمهور بتونه حلش کنه !
بنجامین فرانکلین هم نمی تونه از پسش بر بیاد !

باید به کسی رای بدید که ما رو با سرعت کمتری به سمت نابودی مطلق پیش ببره Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Hopegod , jazana
ارسال: #۳۶۴۸۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ
یه انرژی زای خوب معرفی کنید Sad
ارسال: #۳۶۴۹۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  یه انرژی زای خوب معرفی کنید Sad
قهوه
البته من که میخورم روم اثر معکوس دارهBig Grin

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۴۹۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  یه انرژی زای خوب معرفی کنید Sad
قهوه
البته من که میخورم روم اثر معکوس دارهBig Grin

منم یه مدت قهوه میخوردم معدم داغون شد روی اووردم به چای اونم از نوع خیلی پررنگSmile
ارسال: #۳۶۴۹۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ
بچه ها راسته ماشینای چینی و فرانسوی به قیمت ارزون میخوان وارد کنن؟

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۴۹۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
من دم نوش توت فرنگی و بادرنجبویه و گاهی هم زعفرون میخورم.منتها الان دیگه اینا فایده نداره یه انرژی زا احساس میکنم نیازه .
من وقتی شب اونم تو جاده رانندگی کنم اسپرسو میخورم پلک نمیزنم دیگه.منتهی الان بخورم خوابم نابود میشه کلا.
ارسال: #۳۶۴۹۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ ب.ظ
خاک تو سر رسانه های چپ گرا Angry هیشکدوم از برخورد افتضاح وزیر دولت روحانی با خبرنگار حرفی نزده.

اینجور کارا از اصولگرا ها بعید نیست تو ذاتشونه، ولی باعث تاسفه طرفداران "آزادی بیان" و اصلاحات به خاطر منافع حزبی خبری رو سانسور کنن.

(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  به این فکر می کنم که امسال انتخابات به چه کسی رای باید بدهم چه طور میشه تشخیص داد که چه کسی بیشتر به دنبال خدمت به افراد نیازمند هست و توانایی و تخصص بیشتری در مدیریت کشور داره واقعا شناسایی شخص که توانمندتر و مفید تر هست خیلی سخته....

به نظرم، مناظرات زنده رو ببین، خیلی مفیدن. قشنگ به سوال و جواب فک کن که داره از جواب طفره میره یا نه صادقانه داره طرح عملی ارائه میده.

راهکار ریز مهمه نه کلی. نگه باید اشتغال ایجاد کنیم !! دقیقا بگه چطوری و پلنش چیه.

(۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  یه انرژی زای خوب معرفی کنید Sad
Huh
هر چی باشه زیادش ضرر داره ها، مغز قات میزنه.

واسه یک بار سالی ردبول خوبه.
ارسال: #۳۶۴۹۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ
واسه کنکور کارشناسیم تقریبا دوروز درمیون ردبول میخوردم . بعدش ازش زده شدم، بوش میخوره بهم حالم بد میشه دیگه. یه چیز در حد ردبولم معرفی کنید خوبه.
از خودم لجم میگیره وقتی این موقع خوابم میگیره .Dodgy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۵۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close